امتیازات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,526
نام
میلاد
منتظرم ببینم این "لبه" چند میده به بازی، امیدوارم نخواد بگه ما خیلی خفنیم، گرچه خودم حدس می زنم 10 میده! ولی اگر عیر از باشه باید از لبه پرت بشه پایین! :| :D
لبه کارش درسته نیازی هم نداره بگه ما چقدر خفنیم همه میدونن خفنن:d

پ.ن:9 میده:d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,410
نام
ماکان
یحتمل الان تو کونامی عزای عمومی اعلام شده!:D هرکی بگه 95 اخراجه!:D رییس کونامیم رفته یه گوشه نشسته ادای کلنگ در میاره, هرکی صداش میکنه از جا میپره جیغ میکشه!:D

منتظرم ببینم این "لبه" چند میده به بازی

من خودم همیشه نظرم به نظر Edge نزدیک تره!:D انصافا Edge اصلا فن بازی نداره و همیشه نمرات منطقی میده. حتم دارم نمره خیلی خوبی به بازی میده.

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
اقا قضیه گیم اسپات چیه؟

چون نوشته بود که بخش آنلاین در حال بررسی

یعنی ممکنه اگه انلاین اون سیاست پولی مسخره کونامی باشه کم بشه نمرش؟ یا آنلاین رو کلا جدا بررسی میکنن؟

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,046
انگار برا دیدن همون پایان اصلی طبق نقد گیم اسپات باید ماموریت قبلیارو رو درجه بالاتر بازم رفت چیزی که من ازش متنفرم و تنها ایراد بازیم همینه انگار:| با ارخام نایت و قبلشم پیس واکر همین داستانو داشتیم کلا چیز مضخرفیه این کار و امیدوارم جا نیفته
پ ن : goty ام به احتماله زیاد خودشه ویچر 3 و بتمن و fo4 همه عالین اما بی نقص نیسن مخصوصا ویچر 3 و fo4 که احتمالا باگو ایرادا اینجوری داشته باشه به گرافیکشم میتونن گیر بدن اما tpp واقا بی نقص دراومده طبق گفته منتقدا و تو سبک خودشم(مخفی کاری) بهترین بازییه که تا الان عرضه شده

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
اقا قضیه گیم اسپات چیه؟

چون نوشته بود که بخش آنلاین در حال بررسی

یعنی ممکنه اگه انلاین اون سیاست پولی مسخره کونامی باشه کم بشه نمرش؟ یا آنلاین رو کلا جدا بررسی میکنن؟

بعیده نمره کم کنند، نمره همون 10 هستش ولی بخش آنلاین رو دوباره نقد میکنن و نمره جدید میدن.

اینم مثل gta v شده قضیه اش، یعنی آنلاین بعد از سینگل پلیر میاد که gs به بازی اصلی gta v نمره 9 داد و بخش آنلاین بازی 6 داد که تو متای gta online ثبت شد.

اینا همش تفکرات منه و از درستی و صحت آن خبر ندارم

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
یا خدا !
گیم اسپات و ign هردو 10دادن!:-o
:x
خاک تو سر کونامی که واسه 1 سال زمان بیشتر یه اینچنین استادی رو بیرون کرد! حالا بره واسخ خودش pes تکراری بفروشه....خلایق هرچه لایق!

بچه ها گیم اسپات دوباره 10 داد ، پس منتظر یه عالمه باگ باشید!! (شوخی)=))

عجب سالی شد! اون از ویچر 3 و متال گیر و بلادبورن ، در آینده هم فالوت و آنچارتد و هیلو! فعلا لقب بهترین سال برای بازیهای ویدئویی نسل جدید همین 2015 هست فکر نکنم تا یکی دوسال دیگه تغییر کنه:d راجب امتیازات هم باید بگم meh، کمتر از این انتظار نمیرفت.
u4 که 2016میاد ولی میشه تقریبا" گفت سال 94 بهترین سالیه که تا یکی دو سال دیگه تکرار نمیشه:bighug:

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
PSU - 9.5/10

ah26pikvffvo9a4jini4.png

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,653
خب آواتارمون که یکی شده گفتم یه امضا هم درست کنم که مشترک استفاده کنیم و دیگه به حداعلا برسونیم کار رو، اولی برای کسانیه که پریمیوم هستن و دومی برای کاربرهای عادی :D
لِتس گُ .. :D

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
میشه گفت هر سایت یه برداشتی از داستان داشته.IGN که تنها نکته منفیش از بازی "داستان پراکنده"س،گیم اسپات که به Pacing گیر داده ولی در کل خیلی خوب میدونش،این بالایی که کلا تعریف کرده.

برای متال گیرفنها از همه مهمتر داستانه.حالا هرچقدر که میخواد گیم پلی و گرافیکش خوب باشه و متا بالا بگیره.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
فاز اینایی که 9.5 و 9.25 و اینا رو می دن درک نمی کنم :D بابا عین ادم 10 رو بدین دیگه

Edge هم احتمالا روی 9 یا 9.5 باشه ... مثل اینا احتمالا به یکی دو تا نکته ریز گیر می ده

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,863
edge اگه 10 بده بود به همون 4 نمره کامل می داد . نه نمره 8 !! یا به کیلزون 2 نمره 7 نمی داد !! یکی از معلوم الحال ترین پرس های نمره دهی همین edge هست . حالا می خواد 10 بده یا نه کاری ندارم ولی کلا press جبهه گیر و موضع گیری هست و غالبا از امتیازاش ناراضی بودم . کیلزون 2 و 7 !؟ mgs 4 و 8 !!؟؟ لووول !!!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
یا خدا !
گیم اسپات و ign هردو 10دادن!:-o
:x
خاک تو سر کونامی که واسه 1 سال زمان بیشتر یه اینچنین استادی رو بیرون کرد! حالا بره واسخ خودش pes تکراری بفروشه....خلایق هرچه لایق!

دقیقا ! الان کونامی بهترین تیم بازیسازی جهان رو در حال حاضر داره واقعا ایناها چه طور میتونن همچین تیمی رو از دست بدن جای سوال داره ! چیزی که مغز منو از دیوانگی مدیرای کونامی منفجر میکنه اینکه همیشه بازی های ژاپنی اصلا از لحاظ گرافیکی و فنی در حده بازی های غربی حداقل تو این چند سال اخیر نبودن خوده کوجیما هم این مسله رو اعتراف کرده گفته ضعف فنی ما باعث شده از غربی ها عقب بی افتیم حالا که fox engine رو ساخته میخوای از دست بدی !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر