امتیازات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

مثل اینکه کونامی یه مراسم مخصوص Review تدارک دیده و یه سری از منتقدین در عرض 5 روز میتونستن بازی رو تست کنن، هر روز هم فقط از 9 صبح تا 5 عصر میتونستن بازی کنن. این چیزها رو توی Twitter یکی دو تا منتقد دیدم و راست و دروغش پای خودشون ولی به نظرم دیگه دوران این مدل مسخره بازی ها گذشته :دی دلیل اینکه نقدهای بازی کمه به نظرم همینه و نسخه های Review رو گویا تازه برای بقیه سایت ها فرستادن و بقیه امتیازها به مرور توی این چند روز منتشر میشه.
====
اینو Twitter رسمی Xbox گذاشته :دی

kp62_888.jpg

مثل اینکه کونامی یه مراسم مخصوص Review تدارک دیده و یه سری از منتقدین در عرض 5 روز میتونستن بازی رو تست کنن، هر روز هم فقط از 9 صبح تا 5 عصر میتونستن بازی کنن. این چیزها رو توی Twitter یکی دو تا منتقد دیدم و راست و دروغش پای خودشون ولی به نظرم دیگه دوران این مدل مسخره بازی ها گذشته
:biggrin1:
دلیل اینکه نقدهای بازی کمه به نظرم همینه و نسخه های Review رو گویا تازه برای بقیه سایت ها فرستادن و بقیه امتیازها به مرور توی این چند روز منتشر میشه.

Deja Vu
این پستت رو من قبلاً یه بار دیده بودم مربوط به متال گیرم بود، چرا؟ :| الان فکر کردم رفته تو تاپیک های قدیم، احتمالاً دارم دیوونه میشم :|

یه امتیاز دیکه تو متاکریتیک اضافه شده متارو آورده رو 94 ، کجا بوده؟!

- - -ویرایش - - -

Washington Post
80

:|

واشینگتون پست اومده 8 داده به بازی:|متا رو اورد رو 94!:| هرچند حدس میزنم با امتیازهای بعدی برگرده رو 95...ولی...
واقعا چرا؟!!! اینا از چه زاویه ایی نگاه میکنن که تموم ملت نمیتونن از اون دید نگاه کنن!...واقعا خیلی سخته!

واشینگتون پست اومده 8 داده به بازی:|متا رو اورد رو 94!:| هرچند حدس میزنم با امتیازهای بعدی برگرده رو 95...ولی...
واقعا چرا؟!!! اینا از چه زاویه ایی نگاه میکنن که تموم ملت نمیتونن از اون دید نگاه کنن!...واقعا خیلی سخته!

با یه ده خنثی میشه:d
ولی به عنوان کسی که منتقدان خارجی گیم رو خوب میشناسه، اصلاً توقع این نمره جوگیرانه رو نداشتم. اصلا! اون هم زمانی که IGN و گیم اسپات10 دادن

اینا بیشتر برای معروفیت و توی چشم اومدن اینکارو می کنن . امثال پولیگن و مترو و تام کرتیک و اینا زیادن . از منفوریتشون برای معروفیتشون استفاده می کنن

خب آواتارمون که یکی شده گفتم یه امضا هم درست کنم که مشترک استفاده کنیم و دیگه به حداعلا برسونیم کار رو، اولی برای کسانیه که پریمیوم هستن و دومی برای کاربرهای عادی :دی
لِتس گُ .. :دی

نمیدونم چرا با این سبک فخر فروشی ها و خودنمایی ها فقط زمانی حال میکنم که بازیه انحصاری بوده باشه>:)
نه اینکه حال نده ها ولی حال اون یه چیزی دیگست...

پیتر مور یه چیزی میدونست که گفت کونامی و کوجیما باید روبوسی کنند:d احتمالا منظورش این بوده که تا قاپ کوجیما را نزدیم(ناشر های بزرگ) کونامی باید با کوجیما صلح کنه...
الان زمانیه که تمام ناشر های غول بیفتند دنبال کوجیما. کیفیت کار و خلاقیت استاد که سال هاست ثابت شده ولی موفقیت اخرین پروژه هم خیلی مهمه. طرف 3 نسل نهایت کیفیت یک فرنچایز حفظ کرده میانگین انتیاز بازی هاش زیر 90 نیومده فروششونم که هیچی نگم بهتره.. بعد کونامی میگه کوجیما ول خرجه ساندترک عوض میکنه فلان:d
امیدوارم یا اسکوئر انیکس جذبش کنه یا برگرده همون سونی که قبلا" بود:)

نمیدونم چرا با این سبک فخر فروشی ها و خودنمایی ها فقط زمانی حال میکنم که بازیه انحصاری بوده باشه
>:)
نه اینکه حال نده ها ولی حال اون یه چیزی دیگست...

نه برادر این فخر فروشی نیست :دی
فخر فروشی و خود نمایی کار بدیه کلاً، اینا فکت ِ نه فحر، حقیقت هم نمی فروشن به نمایش می زارن، دقیقاً کاری که در این امضا انجام شده :دی

سایت لبه نمره نداده؟
راستی این بازی 2نسلی هست دیگه؟رو ps3 میشه بازی کرد؟

خیر
بله

- - -ویرایش - - -

متا باز اومد رو 95 با امتیاز :

Gameblog.fr
100

آخرین ویرایش:
از کوجیما کمتر از این انتظار نمیرفت.من خودم داخل نظر سنجی تاپیک متا رو 90 تا 95 پیش بینی کرده بودم.
تبریک به طرفداران این شاهکار.واقعا منتظر موندن برای تجربه کردنش سخته.

من یه نکته درباره ی نمره ای که Edge خواهد داد بگم; نمره های کل سری این مجله:
METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES - 9
METAL GEAR SOLID: PEACE WALKER - 9
METAL GEAR SOLID - 9
METAL GEAR SOLID: SNAKE EATER 3D - 8
METAL GEAR SOLID 4: GUNS OF THE PATRIOTS - 8
METAL GEAR SOLID 3: SNAKE EATER - 8
METAL GEAR SOLID 2: SONS OF LIBERTY - 8
METAL GEAR SOLID: PORTABLE OPS - 7
METAL GEAR SOLID: THE TWIN SNAKES - 7
METAL GEAR ACID - 6
METAL GEAR SOLID 2: SUBSTANCE - 6
METAL GEAR SOLID: INTEGRAL - 6

با توجه به روند روو به رُشت و اینکه (با توجه به نمرات) این مجله با سبک GZ و PW (مثل اینکه) حال کرده نمره ی 10 به سادگی به دست میاد :d

نکات مثبت و منفی سایت Multiplayer.it هم ترجمه شده:
نکات مثبت

Best, most fleshed out gameplay in the series
Incredible amount of content and stuff to do
The beginning and the end of the story are involving, exciting and surprising
Well directed, technically (almost) flawless, amazing sound design

نکات منفی

Second half of the game is undermined by questionable design choices (repeated missions with much higher difficulty levels - which will probably have you go back and grind to level your character - filler stuff) that damage balance, story progression and are cause of frustration

Besides the beginning and end, the story progresses slowly and gets somewhat lost in the huge amount of available missions and tasks.

در رابطه با 4تا نمره ی کامل فامیتسو فقط یه لحظه فکر کنین چقدر بازی خوش ساخته روی همه پلتفرما :bighug: ترولر ها هم جمع کنن برن 4تا نمره ی کامل از فامیتسو کم الکی نیس :-*

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or