امتیازات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,363
نام
امیرعلی
منم امروز خریدم فردا دستمه #:-s
ولی احتمال برگرشت کوجیما به کونامی با این موفقیتی که PP کسب کرد خیلی بیشتر از قبل شده!
(البته خودم بیشتر دوست داشتم کوجیما یا یه استودیو جدا بزنه یا به SCE بپیونده)

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
از همه ی ناظمین عزیز عذر میخوام نمیدونم شاید جاش اینجا نباشه ولی اگه لطف کنن بزارن پست من بمونه ممنون میشم.چون این امتیازات رو دیدم و آخرین MGS بود اینجا رو انتخاب کردم@};-
تقديم به همه ي طرفدارهاي قديمي MGS من اينو براي وداع با MGS كزاشتم با ديدن اين تريلر اشكم دراومد :(( Here to say goodbye to MGS اين تريلر رو خود كوجيما ساخته :((هي خدا :(

آپلود کن,آپلود عکس,آپلود فایل و آپلود فیلم به صورت رایگان.

old trailer

آخرین ویرایش:

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
از همه ی ناظمین عزیز عذر میخوام نمیدونم شاید جاش اینجا نباشه ولی اگه لطف کنن بزارن پست من بمونه ممنون میشم.چون این امتیازات رو دیدم و آخرین MGS بود اینجا رو انتخاب کردم@};-
تقديم به همه ي طرفدارهاي قديمي MGS من اينو براي وداع با MGS كزاشتم با ديدن اين تريلر اشكم دراومد :(( Here to say goodbye to MGS اين تريلر رو خود كوجيما ساخته :((هي خدا :(

آپلود کن,آپلود عکس,آپلود فایل و آپلود فیلم به صورت رایگان.

دوست عزیز این همون لانچ تریلر بازیه با کیفیت پایین! خواهشا اینو بنویس که یکی دیگه مثل من به خیال اینکه یه تریلر جدید هست، دانلودش نکنه!

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,654
ویرایش: غلط املایی تصحیح شد، یه دستی هم به سر و روش کشیدم :D

اینم آخرین آرتی که من طراحی می کنم تا قبل از انتشار رسمی، این پستر رو از " جدایی نادر از سیمین " الهام گرفتم. :D

کیفیت اصلی:

آخرین ویرایش:

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
منم امروز خریدم فردا دستمه #:-s
ولی احتمال برگرشت کوجیما به کونامی با این موفقیتی که PP کسب کرد خیلی بیشتر از قبل شده!
(البته خودم بیشتر دوست داشتم کوجیما یا یه استودیو جدا بزنه یا به SCE بپیونده)

تنها راهش برگشت به Konami هست اگه بر نگرده و استودیو بزنه و هر چیزی نمیتونه دیگه Meatl Gear بسازه چون Metal Gear برای Konami هستش.
دعا کنیم برگرد.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,949
نام
حسین
ویرایش: غلط املایی تصحیح شد، یه دستی هم به سر و روش کشیدم :D

اینم آخرین آرتی که من طراحی می کنم تا قبل از انتشار رسمی، این پستر رو از " جدایی نادر از سیمین " الهام گرفتم. :D

کیفیت اصلی:

امید ی انتقاد دارم ازت چرا اسم Konami نزاشتی پایین پوستر :|این کارت دقیقا مثل کار کونامی می مونه

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
آقا یه سوال: این فانتوم پین همونیه که چند ماه پیش یک تک مرحله اش منتشر شده بود؟!

Metal Gear Solid 5 با فانتوم پین فرق داره؟! فکر کنم یه متال گیر زیرو داوون هم داشتیم!!!!!!!!!!! اون چیه و کی میاد؟! کلا یکی شفاف سازی کنه بفهمیم این سه تا یه بازیه یا باهم فرق دارن؟!

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,363
نام
امیرعلی
:-o
↑↑ قیافه من درطی 1ساعت اول بازی
o_O
بهترین شروع ممکن برای یه شاهکار! خیلی عالیه خیــلی اصلا درنگ نکنید ارزون بشه، اگه دارید بخرید ارزشش رو داره.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,413
نام
ماکان
آقا یه سوال: این فانتوم پین همونیه که چند ماه پیش یک تک مرحله اش منتشر شده بود؟!

Metal Gear Solid 5 با فانتوم پین فرق داره؟! فکر کنم یه متال گیر زیرو داوون هم داشتیم!!!!!!!!!!! اون چیه و کی میاد؟! کلا یکی شفاف سازی کنه بفهمیم این سه تا یه بازیه یا باهم فرق دارن؟!

MGSV یا همون Phantom Pain همین بازی هست که تو تاژیک امتیازاتش بسر میبرید و قراره بزودی منتشر بشه. (البته تو بازار هست الان) منتها برای این بازی یه مقدمه منتشر شد به اسم Ground Zeroes که مدت ها قبل منتشر شد و همینی هست که شما میگی تک تک مراحلش منتشر شده.

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
من بدبخت که بازیو خریدم کنسول دست خواهرزادمه و دایی مهربانم و کاری نمیتونم بکنم کجا سرمو بکوبم؟ :D

بخاطر این بازی اسلحه رو ور میداری میری خونشون به رگبار میبندیشون بعد میشینی بازی میکنی تا ته در ادامه میری پلیس خودتو معرفی میکنی:d

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,269
نام
وحید
من بدبخت که بازیو خریدم کنسول دست خواهرزادمه و دایی مهربانم و کاری نمیتونم بکنم کجا سرمو بکوبم؟ :D

همین الان خیلی شیک و مجلسی با یه تاکسی تلفنی سریع السیر میری دم در خونه اشون و بازهم خیلی شیک و مجلسی در میزنی میگی کنسول رو بهم میدین یا خون خانوادم رو حلال میکنم :D مطمئن باش بهت میدن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر