امتیازات Medievil

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
120331

ناشر: Sony Interactive Entertainment
سازنده: Other Ocean Emeryville
سبک: اکشن ادونچر - هک اند اسلش
تاریخ عرضه: 25 اکتبر 2019
پلتفرم: PS4

متاکریتیک | 69
اوپن کریتیک | 70

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
منظورت اهل فن بازی؟ :D نه حاجی من فن هر چیزی با هرکمپانی باشم حاضر نیستم پای اشتباهاتشون وایستم و دفاع کنم

وللش... فکر کنم داری یه چیز دیگه رو میگی...به قول یکی ریمیک 30 دلاری یه بازی 20 ساله ارزش ترول نداره :D... رو کارنامه سونی هم طبعا تاثیری نداره. صرفا داشتیم نمرات رو مورد عنایت قرار می دادیم

روحیه شما رو ندارم کمپانی موردعلاقم گند بزنه راحت عوضش میکنم :D

120369

• Smile
Reactions: JohnnySilverhand

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
چی داری بچه رو از راه بدر میکنی مرده حساب :D
ولی سلیقه هامون یکیه
منم 65 تا 70 رو ترجیح میدم :D
در مورد سلیقه نمیدونم
من در مورد خود بازی حقیقتا نظری ندارم بدم، صرفا تریلرها رو دیدم... اونم نه خیلی جدی...

استایل بازی حقیقتا به چیزی که من دوست دارم عموما خیلی میخوره ولی خب اون جور که نقدها گفتن خب بازی خیلی کنترلش کهنه شده!

من هنوزم فانتزی ام اینه Road Runner پلی استیشن 1 رو ریمیک کنه یکی... :x:x من کنسول رو نداشتم ولی این قدر خونه بقیه بازی کرده بودمش موقع بچگی (با کراش و تکن 3 که خب اونا خدا رو شکر هنوز یادشون زنده است) که برام کلی نوستالژیه

• Like
Reactions: X B I T B

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,137
نام
Melkor
دمو رو بازی کرده بودم. حقیقتا کنترل و انمیشین ها سطح زباله رو هم رد کرده . متایی که گرفته از سرش هم زیاده ( F*k the critics anyway ) .

خود بازی رو بدون تغییرات میدادن بیرون عملا جای دفاع بیشتری داشت :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
همه بازیهای کلاسیک مثل Crash و Spyro پتانسیل اینو ندارن ک وقتی ریمیک میشن بتونن خودشون رو به سطح انتظارات، از یک عنوان امروزی برسونن . Medievil از اول هم قابلیت اینو نداشت ک ریمیک خوبی باشه چون مکانیزم های بازی خیلی قدیمی و منسوخ شدست حالا اینو اضافه کنید به مشکلات دوربین و ...
امیدوارم سونی هزینش رو از این به بعد روی گزینه های مناسب تری بکنه (مثل ICO) یا روی همون عناوین AAA نوین متمرکز بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر