امتیازات Medievil

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
120331

ناشر: Sony Interactive Entertainment
سازنده: Other Ocean Emeryville
سبک: اکشن ادونچر - هک اند اسلش
تاریخ عرضه: 25 اکتبر 2019
پلتفرم: PS4

متاکریتیک | 69
اوپن کریتیک | 70

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
باو اینا همه همونایی بودن که نذاشتن متای Days Gone بره زیر 70 :D
ظاهرا این یکی واقعا جای دفاع نداشته
lol بابا یکم خدایی DG و نقدهاش رو ببین بعد برو تو کار مزه :D انصافا خیلی آندرریتد بود دیگه زیر 70 که بماند و حیف که باگ های اوایل لانچ کلی بهونه داد دست منتقدا , البته نمیگم پرفکته ولی قشنگ جای دفاع داره خیلی بازیه خوبی هست
ولی Medievil من همون دمو رو بازی کردم در یک کلام آشغال کامل بود :D اصلا هیچ ربطی به بچگانه یا بزرگانه شدن هم نداره کلا گیم پلی و کنترل بازی طوری بود که احساس میکردم دارم یه بازی معمولی PS1 بازی میکنم همین 69 هم تا الان گرفته خیلی زیاده براش چون چیزی که من بازی کردم نک خیلی ازش بهتر بود :D
به هر حال ترول و خوشمزگی با امثال Medievil که میشه گفت تقریبا کسی منتظرش هم نبود بیشتر خودزنی هست (کلی گفتم اینو :D)
مگه من گفتم نداره :D... برداشت های خودتون به خودتون مربوطه :D
گفتم این یکی ظاهرا دیگه جای دفاع نداشته
والا اونطوری که تو گفتی یعنی حقش زیر 70 بوده اینا نجاتش دادن در حالی که امثال گیم اسپات که به سفید بودن ریپرزها نداشتن کاراکتر سیاه و از این دست چرندیات ایراد گرفتن خیلی تاثیر داشتن ولی خب بحثش آف تاپیکه حالا

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اون که ته تهش 75 داره خیالی نیست :D

خو آره... ولی من امیدوارم بالای 85 بگیره قشنگ :D به نظرم با چیزایی که نشون دادن اگه مشکل لول دیزاین و تکراری شدن مکانیک ها رو نداشته باشه همچین چیزی حقشه :D

الان یعنی واقعا دارید یه بازی ریمیک ۲۰ سال پیش ۳۰ دلاری را ترول میکنید

Nah, It's just a mere step to hype for another Thing :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
همین که من از لای این همه آدم تاپیک امتیازشو زدم رو این حرف اضافه می کنه :D

آخه من میام تاپیک بازیای سونی که میدونم سه چهار تا مخاطب اینجا بیشتر ندارن و مطمئنم همون ها هم تاپیک براش نمیزنن رو میزنم ، ولی این یکی دیگه تو رادار منم نبود!!!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
آخه من میام تاپیک بازیای سونی که میدونم سه چهار تا مخاطب اینجا بیشتر ندارن و مطمئنم همون ها هم تاپیک براش نمیزنن رو میزنم ، ولی این یکی دیگه تو رادار منم نبود!!!
توی این ماه، این و Little Town Hero من ته دلم گفتم شاید موفق شن... دو تاشون شهید شدن :))
LTH جدا از این که کلا تو این انجمن از وجود هستی ساقط بود... زدن تاپیکش برا خودم خیلی خودزنی بود... حداقل این جا دو سه تا معلوم الحال میان لذت می بریم :D

• Smile
Reactions: vaan 2

A2HL

کاربر سایت
Jun 5, 2017
10
سونی امسال کم گند نزده با دث استرندینگ تکمیلش می کنه؟:D:D:D
___
آقا نینتندو فن بویی که با xbox گیمر شده بدترین نوع هیترهای سونیه :D بزن تو بلک لیست تا دیر نشده:D:D:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
سونی امسال کم گند نزده با دث استرندینگ تکمیلش می کنه؟:D:D:D

اون در بدترین حالت زیر 88 نمیاد که با هیچ متر و معیاری گند زدن به نظرم به حساب نمیاد... ولی امسال قشنگ پتانسیل های این و DG و CG به هدر رفت

آقا نینتندو فن بویی که با xbox گیمر شده بدترین نوع هیترهای سونیه :D بزن تو بلک لیست تا دیر نشده:D:D:D

Wait a Goddamn Minute :D

من با PC شروع کردم... دستتو از رو دکمه بلک لیست بردار :D سونی هیتر هم خودتونید :D

ولی نینتندو فن بویی که با ایکس باکس شروع کرده به واقع بدترین نوع هیتر سونی ـه... البته مدل کارش هم فرق می کنه

• Like
Reactions: m.a.t

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اون واسه یه چیز دیگه بود :D... یکم اهل دل بودی می فهمیدی :D
منظورت اهل فن بازی؟ :D نه حاجی من فن هر چیزی با هرکمپانی باشم حاضر نیستم پای اشتباهاتشون وایستم و دفاع کنم روحیه شما رو ندارم کمپانی موردعلاقم گند بزنه راحت عوضش میکنم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر