امتیازات MAFIA III

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
header.jpg

MAFIA III

تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)

سازنده : Hanger 13

ناشر : 2K Games

سبک : Action-adventure

پلتفرم : ps4 ،xone ، pc

Gamespot : 6

Eurogamer Italy
80

JeuxActu
70

LazyGamer
70

Multiplayer.It
78

ndtv : 8​

Mafia 3 Review | NDTV Gadgets360.com

PSX-Sense.nl 70

Areajogunes 60​

آخرین ویرایش:

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
اینجا بعضی ها میخوان خودشون گول بزنن با گفتن نقد ابکی نمرش الکیه باشه بازی انگار موجود نیست تو بازار نقد های دیگه میاد با شاهکار روبرو میشید بعد اونوقت میگن نه نمره مهم نیست ما خودمون میگیریم لذتش میبریم حکایت کسی که میگفت من از بازی با متای 70 بیشتر از متای 90 حال کردم !! اصلا تریلر های بازی مشخصه بازی چیه

اگه منظورت من هستم من شکر بخورم گفتم از بازی متا ۷۰بیشتر از ۹۰ خوشم بیاد گفتم بازی متا ۷۰ یکی از بهترین بازی های این نسل من هست

دوما شما از تریلر ها هم چی میفهمید این مورد رو برا خودت نگه دار

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
فكر نكنم كسي با سياه پوست بودن بازي بخاطر مسائل نژاد پرستي مخالف باشه اينجا و بخواد كلاس بذاره :D
مسئله اينه كه داخل setting اون زمان سياه پوستا جايي نداشتن ( كاملا مطمئن نيستم البته) دوستان هم بخاطر اين ناراحتن حالا اصلا روايت داستان درجه ١ و همه چيز بازي عالي باشه بازم مسئله سياه بودن يارو رو عوض نميكنه

مثله اين ميمونه يه بازي سامورايي ماله دوران ژاپن فئودال باشه اونوقت يه سياه پوست شخصيت اصلي باشه و با شمشير كاتانا همرو نصف كنه :|
حالا هرچقدر هم بازي عالي باشه ولي جور در نمياد

• Like
Reactions: ----

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
نفد هدف دار و ابکیه
خوب نقد اصلا باز نکردن
Mafia 3 پتانسیل جدی‌ای داشت اما توسط یک داستان کسل کننده و تکراری با شکست مواجه شد. احساس می‌کردم که یک کار را در بازی بارها و بارها انجام می‌دادم و هیچ تنوعی نمی‌دیدم. مشکلات و باگ‌ها در طول بازی پراکنده هستند و جای تعجب است که از همان اوایل بازی خود را نشان می‌دهند که تاثیر منفی‌ای برروی تجربه‌تان می‌گذارد. حال Mafia 3 از یک شکست کامل به دور است و همچنان می‌توان موارد سرگرم کننده‌ای را در بازی یافت اما موردی نیست که من پیشنهاد کنم قیمت کامل ۶۰ دلار را برای آن بپردازید.

نکات منفی: ماموریت‌های کسل کننده و تکراری – باگ‌ها و مشکلات دیگر

نکات مثبت: محیط و دوران قدیمی بازی به‌خوبی کار شده است – موسیقی‌های شگفت‌انگیز

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
فكر نكنم كسي با سياه پوست بودن بازي بخاطر مسائل نژاد پرستي مخالف باشه اينجا و بخواد كلاس بذاره :D
مسئله اينه كه داخل setting اون زمان سياه پوستا جايي نداشتن ( كاملا مطمئن نيستم البته) دوستان هم بخاطر اين ناراحتن حالا اصلا روايت داستان درجه ١ و همه چيز بازي عالي باشه بازم مسئله سياه بودن يارو رو عوض نميكنه

مثله اين ميمونه يه بازي سامورايي ماله دوران ژاپن فئودال باشه اونوقت يه سياه پوست شخصيت اصلي باشه و با شمشير كاتانا همرو نصف كنه :|
به خاطر مسائل نژادپرستی نه، به خاطر نژادپرست بودن.. نژادپرستی هم میتونه خیلی ریز و خفیف و به شکل های زیرخاکستری در آدم وجود داشته باشه... اینکه گفتید سیاه پوست ها در اون دوران جایی نداشتن عمق بی اطلاعی شما رو میرسونه و مثال ژاپن هم که اصلا تاریخ‌ساز بود... مافیاهای سیاه‌پوست وجود داشتن در آمریکا و این انتقاد که چون اسمش مافیا هست حتما باید یه ایتالیایی سفید پوست ترجیحا از سیسیلی نقش اصلی رو داشته باشه منطقی نیست... این حرف که " همه چيز بازي عالي باشه بازم مسئله سياه بودن يارو رو عوض نميكنه" خیلی تاسف آور بود.
آدم بعضی کامنتا رو میخونه احساس میکنه ایران هم یه کشور سفیدپوسته تو اروپای شرقی:neutral:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اول همه:
Afro Samurai - Wikipedia, the free encyclopedia
images

این از این. ولی یه چیزی هست. اگر واقعا این کار ها از پی ایده هنری باشه باشه مشکلی نیست. الاخره دنیای تخیلی هست و همین شکستن روال هست که جذاب می کنه این چیزا رو. ولی! من خودم مشکوکم، حس می کنم خواستن از شرایط خاص اجتماعی الان غرب سواری بگیرن، قضیه Black lives matter و Police shooting و این حرفا الان خیلی داغه، اینا هم اومدن سریع یه چیزی بپرونن از شرایط استفاده کنن. مثل AC:Syndicate که تنها دلیلی که شخصیت اصلی زن داشت و نصف دشمن ها زن بودن اعتراضات به Unity بود که چرا زن نداره. از اونور هم کلی چیزا مربوط به مسائل روز رو به زور هل داده بودن تو بازی که اصلا معلوم بود روش کار نشده. همین بازی Mafia 3 وقتی دیدم اون تیکه رو که داری میریی KKK رو به رگبار می کشی پیش خودم گفتم اینم واسه ادا اومدن سو استفاده کنن از سیاه پوستا سریع یه تیکه اینجوری گذاشتن تو بازی امتیاز مثبت بگیرن. حالا باید دید بازی رو ولی من خیلی نظر خوشی ندارم به داستانش. مخصوصا اینکه هر چی باشه یارو خلاف کاره حالا می خوان تریپ نژاد پرستی اون موقع رو بیارن وسط که بقیه منفی جلوه داده بشن شخصیت اصلی مثبت باشه؟
یه چیز دیگه: این بازی رو باید حداکثر یه Spinoff »ی کردن، نه ادامه شماره دار قبلی ولی اصلا یه چیز دیگه!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
وقتی که شخصیت اصلی مافیا یه سیاه پوست باشه چه انتظاری از بازی داشتید؟ متاسفانه بازی فقط اسمش مافیاست و دیگر هیچ
مسخره ترین پستی که تو سال 2016 دیدم پست شماس!
نژاد پرستی تا این حد؟ اتفاقا اون امتیاز 5 بیشتر بخاطر باگه که با آپدیت حل میشه

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
دوستان توجه داشته باشن این نقد بر اساس نسخه لیک شدست، یعنی آپدیت روز اول رو نداشتن و در نتیجه باگ ومشکلات فنی رو بازی داشته. نسخه ی ویژه منتقدا این آپدیت رو داره وبه عبارتی پولیش ترین نسخه ی بازیه

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اینم یکسری نظر داخل ردیت هست که گفتن

به‌طور فنی، چند ساعت اول بازی به نوعی یک آموزش هستند و البته نرخ فریم هم چندین بار افت می‌کند اما زمانی که در بازی پیشرفت کنید و به جلوتر بروید، به سختی می‌توان متوجه افت فریم شد. با این حال، متاسفانه مشکلات در هنگامی که بازی هیجانی می‌شود و سرعت افزایش می‌کند هم خودشان را نشان می‌دهند. به عنوان مثال، وقتی که سوار ماشین شوید کاهش نرخ فریم را می‌فهمید و حتی باعث کرش کردن بازی هم خواهد شد. موسیقی هم در طی بازی ظاهرا شگفت‌انگیز است.

از آنجا که می‌توانید در ابتدا از سلاح‌ها و چاقو استفاده کنید، مبارزات راضی کننده هستند اما تنوعی که احتمالا انتظارش دارید را شاهد نخواهید بود. علاوه بر این، ماموریت‌های بازی هم چنین مشکلاتی را داراست و همیشه از بازی‌بازان خواسته می‌شود یک شخصی را در یک مکان خاص به قتل برسانند و دیگر هیچ!

DonYagami

کاربر سایت
Jul 2, 2016
111
به خاطر مسائل نژادپرستی نه، به خاطر نژادپرست بودن.. نژادپرستی هم میتونه خیلی ریز و خفیف و به شکل های زیرخاکستری در آدم وجود داشته باشه... اینکه گفتید سیاه پوست ها در اون دوران جایی نداشتن عمق بی اطلاعی شما رو میرسونه و مثال ژاپن هم که اصلا تاریخ‌ساز بود... مافیاهای سیاه‌پوست وجود داشتن در آمریکا و این انتقاد که چون اسمش مافیا هست حتما باید یه ایتالیایی سفید پوست ترجیحا از سیسیلی نقش اصلی رو داشته باشه منطقی نیست... این حرف که " همه چيز بازي عالي باشه بازم مسئله سياه بودن يارو رو عوض نميكنه" خیلی تاسف آور بود.
آدم بعضی کامنتا رو میخونه احساس میکنه ایران هم یه کشور سفیدپوسته تو اروپای شرقی:neutral:
اقای اطلاعات یه چند تا ازین مافیا سیاه پوستا معرفی کن تو دهه ی شصت و هفتاد ما رو از گمراهی و تاریکی مطلق بیرون بیار :)) یدونه هم بگی بسه. خود سیاه پوستا این مسئله رو رد نمیکنن که اون زمان تو سری خور و بدبخت بودن شما حالا فتواهای جدیدی برای ارائه داری عرضه کن ما مستفیض شیم

بازی متاش پنجاه هم بشه شما باز یه راه مخفی به سوی کوچه ی علی چپ پیدا میکنید! از همین الان دست پیش گرفتید که هر کی بازی رو دوست نداره نژادپرسته :)) هر چند مسئله اصلا متا نیست ولی شما راحت باش. این تاکتیکا خیلی نخ نماست! دورش گذشته دوره ی انتلکت بازی هم همینطور!!!

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,619
نام
محسن
مسخره ترین پستی که تو سال 2016 دیدم پست شماس!
نژاد پرستی تا این حد؟ اتفاقا اون امتیاز 5 بیشتر بخاطر باگه که با آپدیت حل میشه
وقتی از چیزی اطلاع نداری مجبورت نکردن نقل قول کنی،مساله نژاد پرستی نیست اصولا مافیا هیچ وقت به افراد سیاه پوست بها نمی داد و اینکه الان شخصیت اصلی بازی مافیا یک سیاه پوست شده واقعا مضحک هست و کل روند بازی رو تغییر داده و فقط اسمش مافیاست.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
وقتی از چیزی اطلاع نداری مجبورت نکردن نقل قول کنی،مساله نژاد پرستی نیست اصولا مافیا هیچ وقت به افراد سیاه پوست بها نمی داد و اینکه الان شخصیت اصلی بازی مافیا یک سیاه پوست شده واقعا مضحک هست و کل روند بازی رو تغییر داده و فقط اسمش مافیاست.
مسئله اینه که اکثر چیزایی که منتقد ها میگن اصلا مشکل شخصیت و داستان و ستینگ که نیست هیچ، این ستینگ و داستان رو همه اکثرا ازش تعریف کردن که خیلی قوی کار شده
بیشتر مشکل تکینیکی و ماموریت ها و گیم پلیش هست که تکرار توش زیاده نه داستان و شخصیت که اون مشکل باشه

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
اقای اطلاعات یه چند تا ازین مافیا سیاه پوستا معرفی کن تو دهه ی شصت و هفتاد ما رو از گمراهی و تاریکی مطلق بیرون بیار :)) یدونه هم بگی بسه. خود سیاه پوستا این مسئله رو رد نمیکنن که اون زمان تو سری خور و بدبخت بودن شما حالا فتواهای جدیدی برای ارائه داری عرضه کن ما مستفیض شیم

بازی متاش پنجاه هم بشه شما باز یه راه مخفی به سوی کوچه ی علی چپ پیدا میکنید! از همین الان دست پیش گرفتید که هر کی بازی رو دوست نداره نژادپرسته :)) هر چند مسئله اصلا متا نیست ولی شما راحت باش. این تاکتیکا خیلی نخ نماست! دورش گذشته دوره ی انتلکت بازی هم همینطور!!!
من نگفتم هرکی بازی رو دوست نداره نژادپرسته، حرف تو دهن من نذار. من صرفا یک استدلال مشخص رو هدف گرفتم. برای من حرف اون دوستمون این معنی رو میداد که سیاهپوستا اصلا اون موقع وجود نداشتند، که اشتباه ترین حرف ممکنه... و در ضمن، متا و این چرندیات ذره ای برای من ارزش نداره..
Black Mafia در فیلادلفیا و همینطور گروه های مختلف گنگ های سیاه‌پوست در نیویورک که بعضی هاشون مثل Bumpy Johnson برای مافیاهای ایتالیایی کار میکردن.. اگه این مثالا کافی نیست میتونی تو همون گمراهی و تاریکی مطلق ات بمونی:))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر