امتیازات MAFIA III

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
header.jpg

MAFIA III

تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)

سازنده : Hanger 13

ناشر : 2K Games

سبک : Action-adventure

پلتفرم : ps4 ،xone ، pc

Gamespot : 6

Eurogamer Italy
80

JeuxActu
70

LazyGamer
70

Multiplayer.It
78

ndtv : 8​

Mafia 3 Review | NDTV Gadgets360.com

PSX-Sense.nl 70

Areajogunes 60​

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
اول همه:
Afro Samurai - Wikipedia, the free encyclopedia
images

این از این. ولی یه چیزی هست. اگر واقعا این کار ها از پی ایده هنری باشه باشه مشکلی نیست. الاخره دنیای تخیلی هست و همین شکستن روال هست که جذاب می کنه این چیزا رو. ولی! من خودم مشکوکم، حس می کنم خواستن از شرایط خاص اجتماعی الان غرب سواری بگیرن، قضیه Black lives matter و Police shooting و این حرفا الان خیلی داغه، اینا هم اومدن سریع یه چیزی بپرونن از شرایط استفاده کنن. مثل AC:Syndicate که تنها دلیلی که شخصیت اصلی زن داشت و نصف دشمن ها زن بودن اعتراضات به Unity بود که چرا زن نداره. از اونور هم کلی چیزا مربوط به مسائل روز رو به زور هل داده بودن تو بازی که اصلا معلوم بود روش کار نشده. همین بازی Mafia 3 وقتی دیدم اون تیکه رو که داری میریی KKK رو به رگبار می کشی پیش خودم گفتم اینم واسه ادا اومدن سو استفاده کنن از سیاه پوستا سریع یه تیکه اینجوری گذاشتن تو بازی امتیاز مثبت بگیرن. حالا باید دید بازی رو ولی من خیلی نظر خوشی ندارم به داستانش. مخصوصا اینکه هر چی باشه یارو خلاف کاره حالا می خوان تریپ نژاد پرستی اون موقع رو بیارن وسط که بقیه منفی جلوه داده بشن شخصیت اصلی مثبت باشه؟
یه چیز دیگه: این بازی رو باید حداکثر یه Spinoff »ی کردن، نه ادامه شماره دار قبلی ولی اصلا یه چیز دیگه!
تنها يه سياه پوست سامورايي داخل تاريخ داشتيم كه اونم باز كليت حرف من رو زير سئوال نميبره
The Only Black Samurai In Feudal Japan
به خاطر مسائل نژادپرستی نه، به خاطر نژادپرست بودن.. نژادپرستی هم میتونه خیلی ریز و خفیف و به شکل های زیرخاکستری در آدم وجود داشته باشه... اینکه گفتید سیاه پوست ها در اون دوران جایی نداشتن عمق بی اطلاعی شما رو میرسونه و مثال ژاپن هم که اصلا تاریخ‌ساز بود... مافیاهای سیاه‌پوست وجود داشتن در آمریکا و این انتقاد که چون اسمش مافیا هست حتما باید یه ایتالیایی سفید پوست ترجیحا از سیسیلی نقش اصلی رو داشته باشه منطقی نیست... این حرف که " همه چيز بازي عالي باشه بازم مسئله سياه بودن يارو رو عوض نميكنه" خیلی تاسف آور بود.
آدم بعضی کامنتا رو میخونه احساس میکنه ایران هم یه کشور سفیدپوسته تو اروپای شرقی:neutral:

اگه سياه پوست داخل دم دستگاه مافيايي بوده لينكي چيزي هست بدين كه منم اطلاعاتم بالا بره :)
همونطور كه بالانوشتم مطمئن نيستم

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,270
نام
وحید
4 صفحه رفتیم جلو بازی کرک شده همه بازیش کردن هنوز چرا امتیازات نیومده پس
برای بار هزارم، برای منتقد ها Review Copy فرستاده نشده و همچنین محدودیت انتشار نقد های بازی هم دقیقا زمان عرضه هست.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,623
نام
Alireza
IGN و POLYGON نقد اولیه‌شون رو منتشر کردن. هر دو تاشون برداشتشون رو از 6 ساعت اول بازی نوشتن:
Mafia 3 Review in Progress
Mafia 3 confronts players with the horror of racism, but I’m not sure it will last
هر دو با داستان و شخصیت ها و همینطور حس و حال بازی حال کردن و امیدوارن که در ادامه هم بازی همینطوری باشه...
IGN از سیستم شوتینگ و کاورگیری بازی ایراد گرفته و کلا گیم پلی بازی رو ساده و خسته کننده توصیف کرده. از اونور Polygon هم از گیم پلی زیاد خوشش نیومده و گفته که هیچکدوم از بخش های گیم پلی بازی "بد" نیستن ولی یه جورایی به آدم حس اینو میدن که صد بار قبلا همین نوع گیم پلی رو تجربه کردیم...
کلا اینکه فکر نکنم بازی نمرات ۹ و ۱۰ نصیبش بشه و به نظر میرسه مشکلات گیم پلی قراره به بازی ضربه بزنه...
این یه پاراگرافی که Polygon در مورد نژادپرستی و حس و حال دهه 60 نوشته هم کاملا ثابت می‌کنه که اینجا Black بودن شخصیت اصلی نکته‌ی مثبت بازی هستش و Hanger 13 حس و حالی رو درست کرده که قبلا هیچ بازیه دیگه موفق به خلقش نشده بوده:
Each individual moment of racial aggression hits hard; even as a very white dude playing Mafia 3, it’s hard not to feel a deeper understanding and empathy for people of color living in that place and time. The game provides this real sense of how it wasn’t just big, obvious acts of racism hurting people, but this constant stream of low-level insults, cuss words and horrible assumptions. I’ve never played a game that does such a good job of putting you in the path of all of this pressure, of really putting it on the player’s shoulders
حتما مقاله‌ی Polygon رو بخونید. خیلی جالب بازیو توصیف کرده...

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
دوستان شما هم سر چه موضوعی بحث میکنیدا!! این دوستمون که به سیاه پوست بودن شخصیت اصلی گیر دادن از رو نژاد پرستی نبود فقط حرفشون رو با لحن تندی زدن
خود منم اکثر فیلمهایه مافیایی که دیدم مثل سری پدر خوانده و ده ها فیلم دیگه سیاه پوست ها تو فیلم یا نبودن یا اگر هم بودن تو حاشیه و لشگر سیاهی بودن!! حالا اینجا سیاه پوست بودن شخصیت اول فقط باعث تعجب شده منتها شایدم دلیل خوبی داشتن که همچین ریسکی کردن باید بازی دستمون برسه تا ببینیم داستان چیه!!

• Like
Reactions: esm nadaram

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
807
نام
behrooz
من هر چی ویدئو های بازی رو نیگاه میکنم بیشتر از بازی خوشم میاد من نمیدونم دوستان چرا اینقدر ناراضی هستن و این بازی رو میکوبن
حالا کسی بازی کرده بگه واقعا ایراد بازی چیه؟؟

• Like
Reactions: pbgame

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
من هر چی ویدئو های بازی رو نیگاه میکنم بیشتر از بازی خوشم میاد من نمیدونم دوستان چرا اینقدر ناراضی هستن و این بازی رو میکوبن
حالا کسی بازی کرده بگه واقعا ایراد بازی چیه؟؟
جنگ اصلی اینکه چرا سازنده ها کاراکتر اصلی رو سیاه پوست انتخاب کردن در حالیکه مافیا ریشه سیسیلی داره حالا اینکه بحثای حاشیه ایه مهم نیست مهم داستان و گیم پلیه که فعلا نقد ign یه پیش درامدی رفته تقریبا از داستان راضی هستن ولی از مشکلات گرافیکی و گیم پلی راضی بنظر نمیان ایرادایی که گرفتن مربوط تکراری شدن گیم پلی ، مشکلات شوتینگ و ... هستش
با این وضعیت متای بازی زیر 65 میشه بنظرم

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
IGN و POLYGON نقد اولیه‌شون رو منتشر کردن. هر دو تاشون برداشتشون رو از 6 ساعت اول بازی نوشتن:
Mafia 3 Review in Progress
Mafia 3 confronts players with the horror of racism, but I’m not sure it will last
هر دو با داستان و شخصیت ها و همینطور حس و حال بازی حال کردن و امیدوارن که در ادامه هم بازی همینطوری باشه...
IGN از سیستم شوتینگ و کاورگیری بازی ایراد گرفته و کلا گیم پلی بازی رو ساده و خسته کننده توصیف کرده. از اونور Polygon هم از گیم پلی زیاد خوشش نیومده و گفته که هیچکدوم از بخش های گیم پلی بازی "بد" نیستن ولی یه جورایی به آدم حس اینو میدن که صد بار قبلا همین نوع گیم پلی رو تجربه کردیم...
کلا اینکه فکر نکنم بازی نمرات ۹ و ۱۰ نصیبش بشه و به نظر میرسه مشکلات گیم پلی قراره به بازی ضربه بزنه...
این یه پاراگرافی که Polygon در مورد نژادپرستی و حس و حال دهه 60 نوشته هم کاملا ثابت می‌کنه که اینجا Black بودن شخصیت اصلی نکته‌ی مثبت بازی هستش و Hanger 13 حس و حالی رو درست کرده که قبلا هیچ بازیه دیگه موفق به خلقش نشده بوده:

حتما مقاله‌ی Polygon رو بخونید. خیلی جالب بازیو توصیف کرده...
با اینکه شنیدم داستان خوب پرداخت شده، این polygon قابل اعتماد نیست اصلا نمیشه روش حساب کرد، باید دید بقیه چی میگن.

• Like
Reactions: SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
با اینکه شنیدم داستان خوب پرداخت شده، این polygon قابل اعتماد نیست اصلا نمیشه روش حساب کرد، باید دید بقیه چی میگن.
بقیه اکثرا نوشتن 6 ساعت اول Gamespot منتقدش گفته خوبه گیم پلی یا Destrocouid ولی با این صحبت هاشون بعیده بالاتر از 5-6 بدن یا 7 بازی مشکل شدید تکراری شدن داره..

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,086
نام
SaSan
من که از همون اول هم هیچ امیدی به این بازی نداشتم

با سیاه بودن شخصیت بازی مشکلی ندارم ولی بنظرم هیکل و قیافه ی لینکلن کلی بیشتر برای بازی هایی مثل WWE و Fight Night مناسبه و بدرد مافیا نمیخوره:-j
گرافیک و انیمیشن ها شبیه بازی های نسل هفتمه و گیم پلی هم اصلا حس واقعی نداره بیشتر مثل Saints Row و GodFather 2 هست. فقط کافیه تریلرهای بازی رو ببینید تا خودتون متوجه بشید...
البته من تا فردا بازی رو میگیرم و تستش میکنم ولی بعید میدونم نظرم در موردش عوض بشه

دوستانی هم که بازی رو گرفتن اکثرا نظر مثبتی نداشتن و نقد های متنشر شده از بازی هم چندان جالب نیست
این جوری که بنظر میاد متای بازی از محدوده 70 نمیتونه بالاتر بره

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
جدا این طور فکر میکنید که یکی میگه شخصیت سیاه پوست مناسب مافیا و حال حواش نیست ( نه صرفا جهت رنگ پوستش) به خاطر اینکه مافیا ها اصالتا ایتالیایی بودن و نه یه آمریکایی سیاه پوست یا چینی یا مکزیکی ، داره نژادپرستی میکنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر