امتیازات inFAMOUS 2

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
سلام

IGN همین الان اولین نقد I2 رو منتشر کرد.
IGN : 9/10
http://ps3.ign.com/articles/117/1170808p1.html

Nothing exists in Infamous 2 just because, and that’s something developer Sucker Punch should be commended for. When combined with how well-executed just about everything in the game is, the overall package is one of PlayStation 3’s best and a must-play for fans of the first game. Don’t be deceived by niche subject matter like I was when the original Infamous first came out. This is a rock-solid third-person action game with an incredible story, great characters, meaty gameplay and – above all else – a string that effectively ties everything together

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ezio da Firenze

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
خیلی خوبه همونطور که انتظار میرفت بازی نسبت به نسخه قبلیش پیشرفت خیلی خوبی داشته اما یادمه بعضی ها میگفتن این بازی GOTY میشه که من یکی اینو بعید میدونم.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
به به
برای اولین نمره عالی بود اون هم از IGN !!!
فقط چرا گرافیک 8.5 شده ؟
تو تریلرها که خیلی خوف بود . البته 8.5 خوبه-ها ولی من حداقل منتظر 9 بودم

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فقط چرا گرافیک 8.5 شده ؟
هیچی به خاطر این بود که اینا میخواستند چیزی در سطح u2 و شاید بهترش را بسازن .
با این حال تونسته بودند از 50 درصد قدرت ps3 استفاده کنند و به هیچ وجه قابل اجرا روی 360 نبود ! به همین خاطر امتیاز گرافیک شد 8.5 !
اینا حرفهایی بود که از دهن بازیساز خارج شده .
حقش 10 بود و نه 8.5 .
ببینم 10 را با ارفاق دادی ؟!:D

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
با این حال تونسته بودند از 50 درصد قدرت ps3 استفاده کنند و به هیچ وجه قابل اجرا روی 360 نبود ! به همین خاطر امتیاز گرافیک شد 8.5 !
این که رو 360 اجرا میشه یا نه رو من نمیدونم و در تخصصم نیست ، اما ارزش گرافیکی این بازی اگه بیشتر از آنچارتد 2 نباشه ، کمتر ازون هم نیست . این حجم گرافیکی در یک بازی Open World اصلا چیز کمی نیست که بخوایم براحتی از کنارش رد بشیم ؛ حقش 10 بود و نه 8.5 .
========================
ببینم 10 را با ارفاق دادی ؟!:biggrin1:
با یه دو دهم ، آره ... :D
میبینم که پای Haterـها به تاپیک باز شده :| ...

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

ببینم 10 را با ارفاق دادی ؟!:D
برام عجیبه که با اینکه شما پیکسل همه ی بازی ها رو میشمری توی این بازی ندیدی که با اینکه open world ـه ولی حتی جوش ها یا سوراخ های پوست صورت cole رو هم درست کردن ! (بقیه چیزها که بماند) فک نمی کنم نمونه ی مشابهی توی سایر open world ها با این کیفیت داشته باشیم ! البته اگه نمره ی گرافیک رو با عناوین n سال پیش مقایسه نمی کنید ! اینم با سایز درست حسابی برای شما :
p7r3b0zv7dkt8oz4na.jpg

• Like
Reactions: MOrteza_DJmix

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
میخواین بحث گرافیک تموم شه؟
همه با هم یک صدا
گرافیک فقط gears of war 3 و rage
infamous2 بد
uncharted کلا اَخ
دیگه بحث و کل کل نداره که!
تموم شد!
به همین سادگی!

• Like
Reactions: βehdad

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
نمرش که عالیه البته به این ign اعتباری نبست باید ببینیم بقیه چی میگن
حیف که اصلا از بازیش خوشم نمیاد وگرنه خیلی خوشحال میشدم:d

آخرین ویرایش:

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
فرخ تریلرهای بازی رو که دیدی ؟ :D
بخدا برای یه بازیه OW خیلی خیلی بالاست . واقعا گرافیک بازی خوبه . طراحیه چهره-ها انفجارها طراحی قدرت-های کول . نمیگم حقش 10 بوده-ها تا خودم بازی نکنم نمیتونم بگم ولی با توجه به تریلرها میشه گفت کمترین نمره-ای که میشد داد رو داده

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
انصافا گرافیک بازی واسه یه عنوان ow عالیه ، بشخصه هنوز هیچ بازی تو این سبک ندیدم که از لحاظ افکت های تصویری اینقدر قوی باشه ....
فقط امیدوارم نمره های که به بخش گرافیک بازی میدن تحت تاثیر هایپ های سازنده ها ضربه نخوره!!
چون حقیقتا امتیاز پایین تر از 9 یا حداکثر 8.5 به این بخش بازی بی انصافیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر