امتیازات Hitman III

پیش بینی امتیازات بازی Hitman III

• مجموع رای دهنده‌ها
    70
  • نظرسنجی بسته شده است .

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
191496

Initial release date: 20 January 2021
Developer: IO Interactive
Director(s): Christian Elverdam; Mattias Engström
Publisher: IO Interactive
Series: Hitman

Platforms: PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows

نمرات بازی :

metacritic

191671
191672
191673
191579

opencritic

191674

آخرین ویرایش:

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
من از بعد absolution نرفتم سراغ هیتمن. فازش چیه؟ داستان مشخصی داره؟ به هم مرتبط نیست داستان این سه نسخه؟ داستانی اگر پشتش نیست که بیخیالش. امیدوارم بازیسنتر یه پرونده برای این عنوان بره.

• Like
Reactions: hitman68

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
من از بعد absolution نرفتم سراغ هیتمن. فازش چیه؟ داستان مشخصی داره؟ به هم مرتبط نیست داستان این سه نسخه؟ داستانی اگر پشتش نیست که بیخیالش. امیدوارم بازیسنتر یه پرونده برای این عنوان بره.
داستان سه نسخه به هم مربوطه و داستان مشخصی هم داره.
من اول سه رو رفتم بدون اینکه شناخت خاصی از داستان داشته باشم و بازم خیلی برام لذت بخش بود بخاطر لول دیزاین قویی که داشت الان از نسخه اول شروع کردم، خوبیش اینه سه تا نسخه رو اگه داخلش داشته باشی یک پک کامل هست با گیم پلی، گرافیک و ... ثابت متوجه نمیشی اولیش مال 2016 بوده آخری 2021.

• Like
Reactions: hitman68 and WTF?

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
داستان سه نسخه به هم مربوطه و داستان مشخصی هم داره.
من اول سه رو رفتم بدون اینکه شناخت خاصی از داستان داشته باشم و بازم خیلی برام لذت بخش بود بخاطر لول دیزاین قویی که داشت الان از نسخه اول شروع کردم، خوبیش اینه سه تا نسخه رو اگه داخلش داشته باشی یک پک کامل هست با گیم پلی، گرافیک و ... ثابت متوجه نمیشی اولیش مال 2016 بوده آخری 2021.

منظورم اینکه 47 از خودش قدرت و اختیاری هم نشون میده در شکل دهی به داستان یا عین رُبات بهش دستور قتل x,y,z رو میدن و صرفا یه ماشین کشتار و تروره؟

• Like
Reactions: majidred2011

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
منظورم اینکه 47 از خودش قدرت و اختیاری هم نشون میده در شکل دهی به داستان یا عین رُبات بهش دستور قتل x,y,z رو میدن و صرفا یه ماشین کشتار و تروره؟
من که هیچ داستانی خاصی تو بازی ندیدم، یک محیط خیلی بزرگ بهت میده، میگه فلانی رو بکش، تو هر مرحله یک یا چند دشمن هست که با تعداد ایتم هایی که ریخته توش میتونی به هر نحوی مرحله رو تموم کنی، شخصا که عاشق مخفی کاری هستم اصلا نتونستم باهاشون ارتباط برقرار کنم ولی بشدت گرافیک و گیم پلی قشنگی داره، خشونت بازی هم خیلی بالاست، انیمیشن های ضربه زدن با چاقو ، تبر و کلا سلاح سرد تو این بازی خیلی خیلی لذت بخش تر از استفاده از سلاح گرم هست.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
فک نکنم کسی هیتمن بخاطر داستانش بازی کنه :D داستان بازی در حد یک داستان جاسوسی سازمانیه در حد "اوکی" هست که پایان خوبی هم داره اما کل بازی همون دستور قتل x y z هست اما خب مپ بزرگ و راه های زیادی که برای کشتن تارگتا هست جذابش میکنه مخصوصا نسخه سوم که خیلی لول دیزاین قویی داره.
اینکه چقد با بازی حال کنی برمیگرده به سبک پلی دادن، خیلیا رو دیدم هیتمنو به سبک اسپلینتر سلی میرن یک مشت جنازه رو هم میکنن که فقط برسن به تارگت بعدم میان میگن چرت و پرت بود، در صورتی که کل هدف هیتمن پلن داشتن و با برنامه پیش رفتن هست اگه نخوای وقت براش بزاری لذتم نمیبری.
خودمم قبل این یک ابسولوشن پلی داده بودم و همینطوری تمومش کردم اینقد ضعیف بود برام که دیگه سمت هیچ هیتمنی نیومدم ولی سر نسخه سوم نظرم تغییر کرد کلا :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر