امتیازات Hitman III

پیش بینی امتیازات بازی Hitman III

• مجموع رای دهنده‌ها
    70
  • نظرسنجی بسته شده است .

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
191496

Initial release date: 20 January 2021
Developer: IO Interactive
Director(s): Christian Elverdam; Mattias Engström
Publisher: IO Interactive
Series: Hitman

Platforms: PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows

نمرات بازی :

metacritic

191671
191672
191673
191579

opencritic

191674

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
اونطور که فهمیدم آره ربط داره ولی خوبیش اینه تو نسخه ۳ مراحل نسخه ۱ و ۲ هم هست میتونی همین ۳ رو بخری ۱ و ۲ رو هم تو خودش داره کافیه
یعنی منی که نسخه 1 و 2 بازی نکردم همینو بگیرم میتونم از مرحله اول نسخه 1 شروع کنم و برم تا آخر؟
چطور حجمش کمه :-?

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
یعنی اگه دو ماه پیش یکی بهم میگفت هیتمن جدید قراره متاش از سایبر بیشتر بشه یکی میخوابوندم تو گوشش :D
تازه اونو مهندسی هم کردن که این شده وگرنه ۱۰ ۱۲ نمره در بخش کامپیوتر پایین تر هم بود

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,275
نام
علیرضا
یعنی منی که نسخه 1 و 2 بازی نکردم همینو بگیرم میتونم از مرحله اول نسخه 1 شروع کنم و برم تا آخر؟
چطور حجمش کمه :-?
بگرد ببین نسخه دیلاکس ادیشینی چیزی نداره اگه نداشت پس همین نسخست?

• Like
Reactions: kamyy

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دوستان ببخشید ، داستان ۳ گانه بهم ربط داره؟ یعنی اگه یک و دو رو بازی نکرده باشی، شماره سوم رو باهاش نمیتونی ارتباط برقرار کنی؟
بله، دو نسخه قبلی داستانی منسجم و مربوط داشت و این‌یکی هم احتمالا پایان‌دهنده اوناست، درسته اولویت اول هیتمن داستان نیست ولی حتما قبل از شروع این‌یکی دوتا قبلی رو بازی کنین، حداقل دومی رو بازی کنین، اولی یه‌جورایی حکم معرفی رو واسه همه این شخصیت‌های جدید داره.
به نظرم اگه داستان این نسخه هم در حد دومی باشه، راحت می‌تونه از شاهکاری مثل ابسولوشن هم جلو بزنه.

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,275
نام
علیرضا
دانلود ها HITMAN 3 Deluxe Edition گذاشته ولی کلا حجمش 56 گیگه
فکر کنم فقط همین یه نسخه باشه
سلام الان اطلاعات جمع کردم اگه پیش خرید میکردی نسخه ۲ و ۱ رو میداد.
کسایی هم که پیش خرید نکردن تو فروشگاه اپیک گیمز یه شانس مجدد دارن یه اکسس پس میخرن که اون چند وقت آفر خورده فکر کنم ۸ دلار شده اونو بگیرن ماموریت ها نسخه ۲ و ۱ میاد براشون.

• Like
Reactions: hitman68

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
اومدم بخاطر بیارم داستان بازی چی بوده مخم ارور داد! فکر کنم همونی بود که یه مرحله پارتی عجیب تو یه کشور اروپای شرقی داشت که تو مهمونی همه جا گوشت آویزون بود نه؟ :D چیز دیگه ای یادم نیست:D
چه دورانی داشتیم با این و مکس پین رو pc

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
یعنی اگه دو ماه پیش یکی بهم میگفت هیتمن جدید قراره متاش از سایبر بیشتر بشه یکی میخوابوندم تو گوشش :D

قراره ماه های آتی حسابی ملت رو چک مالی کنی با این وضعیت :D

• Love
Reactions: majidred2011

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
دوستان ببخشید ، داستان ۳ گانه بهم ربط داره؟ یعنی اگه یک و دو رو بازی نکرده باشی، شماره سوم رو باهاش نمیتونی ارتباط برقرار کنی؟
باید حتما پلی بدی. داستان در شماره ی اول یه مقدار شکل میگیره، مسیرش توی شماره ی دوم مشخص میشه و توی این شماره هم که به بهترین نحو تموم میشه. حتما باید قبلی ها رو پلی بدی.

• Like
Reactions: kamyy and hitman68

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
الان نگاه کردم شماره های 1 و 2 هم همینقدر شده نمره هاش ولی اون موقع انقدر ازش استقبال نشد ! :D
واسه همین به نظرم کسی میخواست بازی کنه از 1 شروع کنه بهتره !
الان چرا روی ps5 نمرش کمتر شده ؟

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
نسخه یک به عنوان اولین نسخه یه ریبوت خوب بود ولی نسخه دوم جز عوض شدن لوکیشن ها تفاوت خاصی نکرده بود و نقد هایی هم که از نسخه 3 دیدم بازم فقط همون تفاوت رو دیدم! نمی دونم دقیقاً دلیل استقبال ازش چیه :D بعد از تجربه نسخه دوم تا الان که نظرم اینه کلاً این سری دیگه ارزش خرید نداره

• Like
Reactions: a2010 and m49663

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر