امتیازات Hitman: Absolution

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
20120829_hitman_absolution_hr_2.jpg

Hitman: Absolution اولین امتیاز خودش رو از OPM UK دریافت کرد, 9/10 .
“Here [Hitman has] finally been perfected in what is probably a peak for the series so far. It takes the ideas that made the original games so great and presents them in a modern context of checkpoints, hints and forgiveness but without sacrificing any of the challenge, excitement or shivery-skinned thrill of pulling off some impossibly and beautifully planned hit.”
Hitman: Absolution review gets 9/10 in Official PlayStation Magazine, "a peak for the series" | PS3 Reviews | Official PlayStation Magazine

OXM - 9/10
"triumph of stealth and sandbox design that retains everything that fans have ever loved about the series".

PSX Extreme - 9/10

GameInformer - 8.75/10

OPM AU - 9/10

GameSpot - 7.5/10

X360 Magazine - 10/10

Games Master - 90/100

PSM3 - 9/10

OPM US - 8/10

EDGE - 7/10

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
خیلی تعجب کردم تا عنوان رو دیدم آخه خیلی زوده به عبارتی 28 روز دیگه :d

بعد برای NFS , AC III هنوز یه هفته مونده به ریلیز نیومدن ( NFS فقط یکی )

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
بالاترین متای هیتمن تا حالا متعلق به نسخه دوم، Silent Assassin بوده با متای 87 ، ... تا حالا طعم بالای 90 رو نچشیده متأسفانه:d
امیدوارم این یکی بره بالا 90 :d

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
سبک خاص بازی باعث میشه همیشه نمرات زیر 9 به صورت میانگین بگیره .
کلا ارتباط برقرار کردن باهاش سخته امیدوارم نمرات عادلانه داده بشه چون این نسخه خدایی بعلاوه مد Contracts به قدری کامل شده که انتظار بهترین نمرات رو دارم .
عالیه.
متا رو بین 84-88 پیش بینی میکنم.:biggrin1:
به شخصه متا رو بین 88 تا بالای 90 پیش بینی میکنم ...( نمیدونم شما چطور تخمین زدین که به 84 رسیدین!؟! شاید فکر کردی شماره ی جدید Splinter Cell قراره بیاد:d یا تاپیک رو اشتباه اومدی!!:d)

Meanwhile, Official Xbox Magazine has also given the game a 9/10, calling it a "triumph of stealth and sandbox design that retains everything that fans have ever loved about the series".

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
شروعش خیلی خوب بود، اُ-ایکس-ام رو خیلی قبول دارم نقداشو من:D! تقریبا از همه چی بازی تعریف کرده.
( نمیدونم شما چطور تخمین زدین که به 84 رسیدین!؟! شاید فکر کردی شماره ی جدید Splinter Cell قراره بیاد
:d
یا تاپیک رو اشتباه اومدی!!
:d
)
شماره جدید اسپلینتر سل میانگینش به 80 هم نمی رسه:D!

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
لطفا پای مقدسات رو توی تاپیک بازیای در پیت باز نکنین.
ممنون از همکاری شما.

خوشحال شدم نظرت رو در مورد بازی گفتی همه استفاده کردیم حالا منم نظرم رو راجع به شماره ی آخر بازی مقدست میگم!
هر چیزی اسمش رو میشد گذاشت به جز یه بازی Stealth حالا اگر منظورم رو گرفتی ...برو مقدساتت رو بپرست!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر