امتیازات Hitman: Absolution

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
20120829_hitman_absolution_hr_2.jpg

Hitman: Absolution اولین امتیاز خودش رو از OPM UK دریافت کرد, 9/10 .
“Here [Hitman has] finally been perfected in what is probably a peak for the series so far. It takes the ideas that made the original games so great and presents them in a modern context of checkpoints, hints and forgiveness but without sacrificing any of the challenge, excitement or shivery-skinned thrill of pulling off some impossibly and beautifully planned hit.”
Hitman: Absolution review gets 9/10 in Official PlayStation Magazine, "a peak for the series" | PS3 Reviews | Official PlayStation Magazine

OXM - 9/10
"triumph of stealth and sandbox design that retains everything that fans have ever loved about the series".

PSX Extreme - 9/10

GameInformer - 8.75/10

OPM AU - 9/10

GameSpot - 7.5/10

X360 Magazine - 10/10

Games Master - 90/100

PSM3 - 9/10

OPM US - 8/10

EDGE - 7/10

آخرین ویرایش:

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
من که کاملا ناامیدم! :(

قضیه ی اینم مثل "بازی خوببه اما مکس نیست" هستش.
جدا اصلا نمایش های بازی راضیم نکرده.

استفاده از چک پوینت؟
محیط های بازی احتمالا بیشترشون خطین اما آره بعضایشون مثل قبلی ها بزرگ و سند باکس اند اما با وجود چک پوینت هیجوره نمیتونه اون گیم پلی قبلی و آزادی رو بوجود بیاره.

چرا بازی اینقدر روی Stealth به سبک SC و MGS تمرکز داره؟ اصلا انگار disguise رو فراموش کردن. (فقط هفته ی قبل یه تریلر کوتاه از لباس مبدل نشون دادن).

Instinct mode و اینهمه hint و کمک تو بازی؟ really؟

من همون گیم پلی قدیمی و محیط بزرگ رو میخوام! :|

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی

استفاده از چک پوینت؟
محیط های بازی احتمالا بیشترشون خطین اما آره بعضایشون مثل قبلی ها بزرگ و سند باکس اند اما با وجود چک پوینت هیجوره نمیتونه اون گیم پلی قبلی و آزادی رو بوجود بیاره.

چرا بازی اینقدر روی Stealth به سبک SC و MGS تمرکز داره؟ اصلا انگار disguise رو فراموش کردن. (فقط هفته ی قبل یه تریلر کوتاه از لباس مبدل نشون دادن).

برعکس تو من هر بار دیدم هایپم چسبید به سقف :D !

تریلر راهبه هارو دیدم که هایپم رسید به آسمون :D !

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
وااای من الان خیلی خوشحالم!!!!
ماکمیزم نمره رو واسش 8 پیشبینی میکردم ولی دمش گرم!!
عجب پاییزیه امسال تاحالا همه بازیها توقعات رو برآورده کردن!!

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin

استفاده از چک پوینت؟

تمام مراحل بازی بهروز جان Sandbox هستش! چون اگر اینطور نباشه چطور میتونی تو بخش Contracts برای خودت ماموریت دلخواه درست کنی! بعد بازی درجات سختی مختلف داره شما که pro هستید میتونید درجه سختیی رو انتخاب کنید که سیو کمتر بشه و یا آخرین درجه سختی رو انتخاب کنی که کلا مثل شماره ی اول اصلا سیو تو بازی وجود نداشته باشه!یعنی از اول تا آخر مرحله بدون سیو بری ! (و در این صورت Hint هم به نوبه خودش کم میشه تو pro)

بازی در هر مرحله از چند محیط Sandbox مختلف تشکیل شده اگه مثلا تریلر Hope street رو دیده باشی میفهمی که منظورم چیه در بخش اول سه تا تارگت رو میکشی وقتی سه تا رو کشتی میخوای بری بخش بعدی چک پوینت میاد حالا اگر درجه سختی بالاتر باشه این چک پوینت ها فاصلشون بیشتر میشه اگر کمتر باشه بعد از کشتن هر تارگت بازی خودکار ذخیره میشه! منظور از چک پوینت رو مثل بازیهای اکشن تصور نکن .
60 تا عکس تو لینک زیر هست خواستی برو ببین (البته نبینی بهتره !)
Über 60 Screenshots zur PC-Version von Hitman: Absolution | Hitman HQ
امکانات بازی و بخش Contracts خیلی امیدوارم کرده!
من میدونم دیگه مرحله ای به بزرگی اون مرحله ی جنگلی هیتمن 1 که مپش فوق العاده بزرگ بود نداریم ولی عوضش جزئیات همین مراحل کوچیک تر خیلی زیاده و میتونی به چندین و چند روش مراحل رو بری. (نه مثل قبل فقط چند روش خاص)

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
یه حسی بم میگه متاش قدر Deus Ex:HR میشه:-b
(البته غلط کرده اگه لونقدر خوب باشه:D)

استفاده از چک پوینت؟

چک پوینت رو قبول دارم
اما طبق اون چیزهایی که من دیدم بیشتر بازی باید اینجوری باشه که دستت خیلی باز باشه تا اینکه خطی خطی باشه
اون محله چینی هاش (که فک کنم تو E3 نشون دادن) خیلی معمولی بود:|

اما در مجموع من خیلی امید دارم که حداقل صاحب بهترین متای سری بشه

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
@ behrooz
نا شکری میکنی بهروز :D هر وقت احساس کردی بازی مورد علاقت از ریشه هاش فاصله گرفته RE6 رو به یاد بیار اونوقت اون بازی برات GOTY میشه :D من که از بازی کاملا راضیم. حداقل مثل MP3 بازی خیلی قوی ای به نظر میرسه.
اون چک پوینت هم بیخیالش :D. حقیقتش من هم دیگه حوصلم نمیکشه سال 2012 بازی بدون چک پوینت بازی کنم :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خوشحال شدم نظرت رو در مورد بازی گفتی همه استفاده کردیم حالا منم نظرم رو راجع به شماره ی آخر بازی مقدست میگم!
هر چیزی اسمش رو میشد گذاشت به جز یه بازی Stealth حالا اگر منظورم رو گرفتی ...برو مقدساتت رو بپرست!
اول اینکه هیتمن اصلا در حدی نیست که من بخوام با SC کنار هم قرارشون بدم.
دوم، همین بازی که اسمش رو نمیشد گذاشت Stealth، یه دوجین المانش الان داره تو Absolution بهم چشمک میزنه. اون سبک کاور گیری، H2H Takedown با اسلحه، Mark and Execute، انواع Screen Hintها و ...
پس لطفا با هم قد خودتون شوخی کنین.

پ.ن: من اصلا علاقه ای ندارم تو تاپیکی که ربطی به SC نداره، در مورد این بازی بحث کنم ولی متاسفانه خودتون شروع کردین. مطمئن باشین اصلا به نفعتون نیست این بحث ادامه پیدا کنه.:)

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
به به یکی از بزرگترین بازی های سال 2012 هم اومد >:d< بازی میترکونه بدجور هم میترکونه :d:x

پ.ن : در رابطه با بحث مثایسه SC با HITMAN هم که واقعا یه مقایسه توهین امیز به سری HITMAN هست و واقعا هرکی سری بزرگ HITMAN رو در کنار این سری بازی بیاره به شعور طرفدار های HITMAN توهین کرده !! خیلی خیلی راه داره SC کیفیت به نزدیکی سری HITMAN نزدیک بشه !!!

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
به به یکی از بزرگترین بازی های سال 2012 هم اومد >:d< بازی میترکونه بدجور هم میترکونه :d:x

پ.ن : در رابطه با بحث مثایسه SC با HITMAN هم که واقعا یه مقایسه توهین امیز به سری HITMAN هست و واقعا هرکی سری بزرگ HITMAN رو در کنار این سری بازی بیاره به شعور طرفدار های HITMAN توهین کرده !! خیلی خیلی راه داره SC کیفیت به نزدیکی سری HITMAN نزدیک بشه !!!
چه جالب! هر جا صحبت از سبک Stealth و تحول این سبک بوده اسمی از Hitman در کنار اسم هایی مثل SC و MGS و Thief و DX برده نشده. Hitman هیچوقت به اندازه SC موفق و انقلابی نبوده.
این بحث رو هم اینجا تموم کنید.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
کلا اگه بخواییم حساب کنیم سری SC بزرگتر از سری هیتمن هست ولی خب این شماره اخرش در برابر این هیتمن چیزی نداره

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
همون شماره 2 و 4 به اندازه کل سری SC ارزش داره .
انصافا این دو تا سری قابل مقایسه با هم نیستن، خصوصا شماره های اولیه SC که جز بهترین های سبک خودش به حساب میان. اگر هم امتیازاتشون رو مقایسه کنیم که دیگه همه چیز مشخص میشه :D البته در این که سری Hitman یه سری خوش ساخت و عالی هست شکی نیست ولی دیگه نباید یه بازی بزرگتر از خودش رو در مقابلش کوچک جلوه بدیم. یه چیز خیلی واضح هست این قضیه :D

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
اول اینکه هیتمن اصلا در حدی نیست که من بخوام با SC کنار هم قرارشون بدم.
دوم، همین بازی که اسمش رو نمیشد گذاشت Stealth، یه دوجین المانش الان داره تو Absolution بهم چشمک میزنه. اون سبک کاور گیری، H2H Takedown با اسلحه، Mark and Execute، انواع Screen Hintها و ...
پس لطفا با هم قد خودتون شوخی کنین.

پ.ن: من اصلا علاقه ای ندارم تو تاپیکی که ربطی به SC نداره، در مورد این بازی بحث کنم ولی متاسفانه خودتون شروع کردین. مطمئن باشین اصلا به نفعتون نیست این بحث ادامه پیدا کنه.:)
به این نکته توجه کردی که خودت یه جورایی این بحث مسخره رو شروع کردی؟ خوب مگه مجبوری تو تاپیک امتیازات یه بازی که اینهمه طرفدار داره از این پستا بدی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر