امتیازات GreedFall

پیش بینی نمرات

• مجموع رای دهنده‌ها
    22
  • نظرسنجی بسته شده است .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
greedfall-difficulty.jpg

Initial release date: September 10, 2019
Developer: Spiders
Publisher: Focus Home Interactive
Genre: Action role-playing game
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

نمرات بازی فردا همزمان با انتشار بازی منتشر میشه ......​

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
من منکر پیشرفتشون نیستم واقعا. از تعداد کارکناشون و بودجشون هم خبر دارم. از این ناراحتم که منتظر یه rpg خفن بودم با توجه به تریلر ها ولی بازم نشد و شاید صرفا با یه اکشن-ار پی جی خوب و متوسط رو به بالا طرف باشم.
برا منی که معتاد ار پی جی هستم و هرچی بازی بوده که یه المان ار پی جی داشته باشه رو پلات کردم از divinity 2 بگیر تا pillars of eternity و ویچر و دراگون ایج و سولز بورن ها، برام سخته یه بازی مورد انتظار متای زرد بگیره. شرایط اقتصادی هم جوری نیس که بدا متای زرد اینقد پول بدیم متاسفانه....
وگرنه پیشرفتشون مشخصه. ولی دوس داشتم الان با متای بالا ۸۲ طرف باشم تا با خوشحالی و خیال راحت بازیو بگیرم و لذت ببرم... حیف.
فعلا تمام امیدم به blasphemous هست.

به نظرت یه کم زیاده روی نیست آنقدر اتکا به متا و تاثیر مستقیم بر لذت بردن! منم گراویتی راش ۲ رو انتظار متای ۸۵-۸۶ داشتم ، متاش ۸۰ شد !!! ولی راست متای ۹۰ ازش لذت بردم و کیف کردم ! چندماه بعدم چند تا سایت مطلب نوشتن که به بازی سخت گرفتن و بازی اندرریتد شده! به همین راحتی !
اگه میخواستم ذهن خودم رو درگیر متا کنم ، به جای لذت ، حسرت میخوردم!

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
به نظرت یه کم زیاده روی نیست آنقدر اتکا به متا و تاثیر مستقیم بر لذت بردن! منم گراویتی راش ۲ رو انتظار متای ۸۵-۸۶ داشتم ، متاش ۸۰ شد !!! ولی راست متای ۹۰ ازش لذت بردم و کیف کردم ! چندماه بعدم چند تا سایت مطلب نوشتن که به بازی سخت گرفتن و بازی اندرریتد شده! به همین راحتی !
اگه میخواستم ذهن خودم رو درگیر متا کنم ، به جای لذت ، حسرت میخوردم!
اگه تو کشورس بودیم که ۶۰ دلار یا ۵۰دلار بازی تقرسیا نصف حقوق یه کارگر نیود، قطعا برا متا ۷۰ هم پول میدادم. ولی وقتی نمیتونی ، مجبوری به متا توجه کنی. تجربه هم ثابت کرده وقتی ۹۰درصد سایتا نمره ی تقریبا مشابه میدن و اکثرا ۷ میدن پس یعنی بازی واقعا یه بازی متوسط رو به بالاس. ولی گاهی هم پیدا میشه که یه بازی مثل بوردرلند۳ اگثرا ۹۰ دادن بعد یکی ۶۰ داده به بازی. خوب این طبیعتا بحثش متفاوته.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
اگه تو کشورس بودیم که ۶۰ دلار یا ۵۰دلار بازی تقرسیا نصف حقوق یه کارگر نیود، قطعا برا متا ۷۰ هم پول میدادم. ولی وقتی نمیتونی ، مجبوری به متا توجه کنی. تجربه هم ثابت کرده وقتی ۹۰درصد سایتا نمره ی تقریبا مشابه میدن و اکثرا ۷ میدن پس یعنی بازی واقعا یه بازی متوسط رو به بالاس. ولی گاهی هم پیدا میشه که یه بازی مثل بوردرلند۳ اگثرا ۹۰ دادن بعد یکی ۶۰ داده به بازی. خوب این طبیعتا بحثش متفاوته.
اتفاقا من کلی بازی متا ۷۰ ی میخرم ، تو سبک مورد علاقم ، اکثر بازی ها متاشون تو رنج ۷۰ میشن! یکی از بهترین بازی های که رو ویتا بازی کردم حداقل از لحاظ گیم پلی یه بازی بود با متای ۷۳ به اسم فریدوم وارز !
بحث من اون بخش لذت بردن از بازی بود !

متا به درد عیار سنجی و انتخاب بازی های که شناختی ازشون نداری میخوره ! نه بازی که دو سه سال منتظرشی و میدونی کاملا با سلیقت هماهنگه!

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
برای برخی بازیها درسته این حرف. اما شما مافیا۳ رو بازی کنی یا death gambit رو متوجه میشی میانگین امتیازی برای این بازی کاملا منطقی بوده. اما این قضیه شانسیه. برخی از بازیهای با متای زرد شاید از نظر داستان عالی کنن اما قطعا مشکلات فنی خصوصا در زمینه ی گیم پلی دارن که از نظر من قابل تحمل نیس معمولا.
من به شخصه منتظر مافیا۳ بودم. خیلی هم خودمو قانع کردم تا در مقابل گیم پلی و باگهای افتضاحش خودمو قانع کنم اما نشد. چون واقعا فاجعه بود.

• Like
Reactions: TeTration

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
262
متا هر چی بالاتر یعنی تجربه کم نقص تر ولی بازی های بهشون علاقه دارید گیم پلی هاشو ببینید شاید خوشتون اومد ( لذت آدمی مهمه)
مثلا 1,2 Evil within متاش 75و76 اما واسه من یا شاید خیلی ها بهترین تجربه های نسل بود. قحطی survival horror :D
Greedfall همین حدودا بمونه عالیه

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
با این که به متای 75-79 رای دادم قبل انتشار امتیازا،با دیدن امتیاز بازی های قبلیش ته دلم اصلا انتظار نداشتم بالا هفتاد بشه متا. بنظرم پیشرفت خیلی بزرگیه برا استودیو.معلوم‌شد از اون استودیوهاییه که بودجه بهش بدی یه بازی عالی میتونه بسازه.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
اقا بازی رو بزنین به بدن که بسیار عالیه :xبازی مشکلاتی هم داره اما همون کاری که bioware دیگه نمیتونه انجام بده رو اینا انجام دادن اگر rpg دوست هستید حتما از دست ندین.

برای برخی بازیها درسته این حرف. اما شما مافیا۳ رو بازی کنی یا death gambit رو متوجه میشی میانگین امتیازی برای این بازی کاملا منطقی بوده. اما این قضیه شانسیه. برخی از بازیهای با متای زرد شاید از نظر داستان عالی کنن اما قطعا مشکلات فنی خصوصا در زمینه ی گیم پلی دارن که از نظر من قابل تحمل نیس معمولا.
من به شخصه منتظر مافیا۳ بودم. خیلی هم خودمو قانع کردم تا در مقابل گیم پلی و باگهای افتضاحش خودمو قانع کنم اما نشد. چون واقعا فاجعه بود.
برای این که خودت رو راحت کنی که بازی کنی یا نکنی برو نقد acg رو داخل یوتیوب ببین بهترین کمکه برات.;)

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
آقا برین خدارو شکر کنین. :D
بازی جدا نسبت به استانداردای اسپایدرز شاهکاره که هیچ، اونقدر خفنه که حتی با RPGهای برتر هم قابل مقایسه‌اس. یکی از ترسام از این بود که بازی نمره‌های خیلی پایین زیاد بگیره که خوشبختانه اینجوری نشد.
در کل مطمئن باشین اگه اسپایدرز با گریدفال تا اینجا اومده، بازی بعدیشون خیلی هم بهتر می‌شه. حالشو ببرین.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
برا اسپایدرز خیلی خوشحالم. :D
اول اینکه بعد مدت طولانی شکست در ساختن عنوانی که ویژینش رو داشتن، آخر به موفقیت رسیدن و با وجود مشکلات ریز و درشت، گریدفال یه عنوان باکیفیت هست.
اما مهم تر از اون، امیدوارم این کیفیت باعث موفقیت بازی تو فروش بشه، به نظر من اسپایدرز از اون شرکتایی هست که در صورت سرمایه گذاری درست میتونه پتانسیل خودش رو نشون بده و حتی در کنار بهترین استودیو ها قرار بگیره (المان های قدرتمند نقش آفرینی گریدفال هم همینو میگن)، فقط نیاز به زمان و سرمایه گذاری داره. با توجه به اینکه اخیرا هم توسط ناشر خریداری شدن و دیگه مستقل نیستن، موفقیت این بازی میتونه باعث بشه که پول بیشتری در اختیارشون قرار بگیره برای بازی بعدی.
خلاصه خوب شده آقا من راضیم. :D بریم از 30-40 ساعت کوئستینگ و داستان با کیفیت لذت ببریم. :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
لانچ بازی به شدت روی استیم عالی بوده \m/\m/

View attachment 115978
چند وقت پیش یه مقاله میخوندم از یکی از همین سازنده ها (لینک) که تحلیل کرده بودن فروش هفته اول بازی ها «معمولا» 2 برابر تعداد فالوور های بازی تو استیم هست. اگر این تحلیل صحیح بوده باشه یعنی Greedfall تو هفته اول میبایست یه چیزی دور و بر 120 هزار نسخه رو استیم بفروشه که آمار فوق العاده ای هست. اکثر بازی های خیلی بزرگ بین 100 الی 300 هزار نسخه میفروشن در هفته اول، 120 هزار نسخه برای یه بازی کوچک تر با بودجه محدود واقعا عالی هست. امیدوارم همینطوری باشه. :D
امروز صبح هم تو لیست Top Seller ها بالاتر از گیرز 5 قرار داشت که غیر قابل پیشبینی بود واقعا. :D میتونه گفته بالا رو تایید کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر