امتیازات Grand Theft Auto V ( پست اول خوانده شود )

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
با هر نوع مقایسه و نام بردن از بازیهای دیگر بشدت برخورد خواهد شد.

78617991720120155342.jpg

GodisaGeek – 10/10
LeveL - 10/10
Quarter To Three - 10/10
OPM AU - 10/10
AtomicGamer - 10/10
The Digital Fix - 10/10
D+PAD Mag - 10/10
ZTGD - 10/10
GRYOnline.pl - 10/10
Gameover.gr - 10/10
Playstation Universe - 10/10
GameRevolution - 10/10
ImpulseGamer - 10/10
DarkStation - 10/10
Gamestyle - 10/10
SlantMagazine - 10/10
LevelUP - 10/10
Games.cz - 10/10
EGM - 10/10
DarkZero - 10/10
Gameplanet -10/10
X360 Magazine UK - 10/10
SpazioGames - 10/10
Everyeye.it - 10/10
TheSixthAxis - 10/10
Gameblog.fr - 10/10
3DJuegos - 10/10
eurogamer.es - 10/10
Telegraph - 10/10
Guardian -
10/10
JeuxActu-
10/10
eurogamer.pt - 10/10
Gamer.nl - 10/10
Vandal Online - 10/10
The Globe And Mail - 10/10
HardCore Gamer Magazine - 10/10
Gamereactor Sweden - 10/10
Digital Spy - 10/10
IGN Italy - 10/10
PlayStation LifeStyle - 10/10
Gameractor Denmark - 10/10
Metro GameCentral - 10/10
Thunderbolt - 10/10
VideoGamer - 10/10
Gamer.no - 10/10
CVG – 10/10
IGN – 10/10
Strategy Informer - 10/10
OXM – 10/10
OXM US - 10/10
OPM -10/10
MondoXbox - 10/10
Xbox 360 Achievements – 10/10
LaPS3.com – 10/10
Edge – 10/10
eurogamer.it - 10/10
Eurogamer.de – 10/10
GiantBomb – 10/10
GamesTM - 10/10
Mersitation - 10/10
Machinima - 10/10
GamesRadar - 10/10

تا به حال 60 نمره کامل در متا ثبت شده.

NZGamer - 9.8/10
XGN - 9.8/10
Gametrailers - 9.8/10
Digital Chumps - 9.8/10
InsideGamer.nl -9.8/10
AusGamer - 9.8/10
GameInformer – 9.8/10
Multiplayer.it - 9.7/10
PSX - 9.5/10
Gamesbeat - 9.5/10
Polygon - 9.5/10
GamingTrend - 9.5/10
NowGamer - 9.5/10
CheatCodeCentral - 9.4/10
Eurogamer – 9/10
Push Square - 9/10
Joystiq – 9/10
USgamer - 9/10
GamerLimit - 9/10
Destructoid – 9/10
Gamespot - 9/10

The Escapist - 7/10

فعلا:

60974119237887565565.jpg

75933028875340673291.jpg

آخرین ویرایش:

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
یه چیزی که خیلی حال آدمو بد می کنه این ایرادات مسخره ای هست که بعضی به اصطلاح منتقدها به بازی ای مثل GTA می گیرن و بدتر از اون بعضی ها هم وایمیسن ازشون دفاع می کنن و میگن نظرشون بوده باید احترام گذاشت!!! آخه عزیزان من ایرادات از "نظر سیاسی مبهم" و "توهین به حقوق زنان" و اینکه "بازی یادتون میده چطوری آدم بکشید" یا اینکه "فحش توش زیاد داده میشه" و ... برای یه بازی مثل GTA اصلا منطقی هستن؟! بعدم حالا انگار که GTA V یه ip جدید بوده و اینجور چیزا اصلا قبلا توش نبوده و بار اول بوده که همچین چیزی وجود داشته! GTA اصلا از قدیم با درجه سنی +18 شناخته میشده و حتی سر SA هم که شر به پا شد (درجه Adults Only گرفت اولش) سر یکی دو تا صحنه بازی، که بعدا بازی رو با حذف اون قسمت ها دادن بیرون دوباره. حالا این منتقدها به عمرشون 4 تا بازی بازی نکردن و اولین بار بوده دستشون به یه دونه بازی از سری GTA خورده تقصیر خودشونه و دلیل نمیشه بیان چرت و پرت سر هم کنن و مزخرف بگن ما به نظرشون احترام بگذاریم.

WoW! :d اونوقت بعضیا میگن معجزه وجود نداره:D از معجزات حضرت گاداستار (ع) این هست که تنها بازی های اون هستن که می تونن "highest rate EVERr" ِ یه سایت رو دریافت کنن!

" چون GTA ـه پس... " دلیل موجهی برای هیچ چیزی نیست. - فیدباکولا
اگر ایراد الکیه چرا این ایراد به GTA IV وارد نبود؟

این گاداستار هم که شما راه انداختید درسته پرافتخارترین استدیوی این نسله اما 5-6 عنوان ضعیف هم داشته. خواهشا دست از تعصب بردارید و یکم متعادل‌تر طرفداری کنید، دوست عزیز

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,214
نام
آرمان

این گاداستار هم که شما راه انداختید درسته پرافتخارترین استدیوی این نسله اما 5-6 عنوان ضعیف هم داشته. خواهشا دست از تعصب بردارید و یکم متعادل‌تر طرفداری کنید، دوست عزیز

متای 88 ضعیف حساب میشه آیا ؟ :-/

نکنه منظورت Max Payne 3 و L.A.Noire و Red Dead Redemption هست ؟ :-/

خوشحال میشم که بدونم اون 5-6 عنوان ضعیف این نسلش چیه :)

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
من که طرفدار و کشته مرده ی این بازیم الان 2 ساعته دارم بازی میکنم ضعف هایی دیدم که میگم
1- کیفیت پایین بافت ها
2- هوش مصنوعی فوق العاده پایین
ولی دور نمای بازی خیلی قشنگه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
Lazygamer 9/10
Despite all these accomplishments and additions though, GTA V isn’t a huge leap forward for Rockstar. Instead, it’s an evolution of all their previous work, all combined into one sandbox experience on a massive scale. But it’s a satisfying path that the franchise has taken, kicking other genre games off the throne that it helped build. (ثبت شد xbox360)

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
نمیدونم چرا حس میکنم نمره تام چیک از گیم اسپات برام مهم تر شده:d
هر چه قدر کم تر بده ارزش بازی برای من بیشتر میشه:d

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
یه چیزی که خیلی حال آدمو بد می کنه این ایرادات مسخره ای هست که بعضی به اصطلاح منتقدها به بازی ای مثل GTA می گیرن و بدتر از اون بعضی ها هم وایمیسن ازشون دفاع می کنن و میگن نظرشون بوده باید احترام گذاشت!!! آخه عزیزان من ایرادات از "نظر سیاسی مبهم" و "توهین به حقوق زنان" و اینکه "بازی یادتون میده چطوری آدم بکشید" یا اینکه "فحش توش زیاد داده میشه" و ... برای یه بازی مثل GTA اصلا منطقی هستن؟! بعدم حالا انگار که GTA V یه ip جدید بوده و اینجور چیزا اصلا قبلا توش نبوده و بار اول بوده که همچین چیزی وجود داشته! GTA اصلا از قدیم با درجه سنی +18 شناخته میشده و حتی سر SA هم که شر به پا شد (درجه Adults Only گرفت اولش) سر یکی دو تا صحنه بازی، که بعدا بازی رو با حذف اون قسمت ها دادن بیرون دوباره. حالا این منتقدها به عمرشون 4 تا بازی بازی نکردن و اولین بار بوده دستشون به یه دونه بازی از سری GTA خورده تقصیر خودشونه و دلیل نمیشه بیان چرت و پرت سر هم کنن و مزخرف بگن ما به نظرشون احترام بگذاریم.
اصلا تو صنعتی که تو 90 درصد بازیاش داریم کشت و کشتار انجام میدیم و خشونت داره توش داد میزنه و اخلاقیات توش رعایت نمیشه خیلی مسخرست که بیایم به GTA از این نظر ایراد بگیریم اگه بخوایم این مورد رو ایراد به حساب بیاریم 90 درصد بازیا غیر قابل بازی کردن میشن و ایراد دارن کلا از خشونت GTA ایراد گرفتن مسخره ترین نوع ایرادیه که میشه از بازی گرفت کسی که به این خاطر از GTA بدش بیاد گیمر نیست
پیشاپیش از مدیر یا ناظم عزیزی که زحمت پاک کردن پستمو به خودش میده تشکر میکنم:bighug: تو این تاپیک هرچی پست دادیم پاک شد..........

آخرین ویرایش:

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
@PRO_G@MER
من هر پستی می نویسم ظاهرا زیرشم باید تفسیرش و معنیش به زبان ساده رو هم بنویسم برای شما، نه دوست عزیز؟ والا به خدا داریم فارسی حرف می زنیم.
#:-s بله دقیقا. چون GTA ـه پس ...
ولی نه اینکه چون GTA ـه هیشکی نباید بهش بگه بالای چشمت ابروئه. عرض کردم، چون سبک GTA اینطوریه و اینجور چیزا از قدیم توش بوده. شما وقتی میری ترسناکترین فیلم سال رو می گیری باید قبلش انتظار داشته باشی که دیدن این فیلم ممکنه بترسونت و قاعدتا نباید انتظار داشته باشی که توش پر از صحنه های رومانتیک و عاشقانه و بوسه و نوازش و این چیزا باشه همه اش و خونی هم از دماغ کسی نمیاد و صحنه ترسناکی هم نمی بینی! وقتی فیلم وسترن می بینی نباید انتظار داشته باشی که مثل فیلم جدایی نادر از سیمین باشه:)
من دارم میگم GTA همیشه اصلا به خاطر این مواردش جنجال ساز بوده که حتی حاضر شدن GTA: SA رو از فروشگاه ها جمع کنن و بعد دوباره عرضه اش کنن. منتقدها بار اولشون بوده همچین بازی ای میدیدن پس نه؟ اگه آره تقصیر خودشونه.
یعنی من الان دوباره برم همه نقدهای 4 رو بخونم ببینم شما راست می گی یا نه؟ اگه هم راست بگی و این ایراد رو اونوقت بهش نگرفتن، دلیلش خیلی واضحه. چون شاید اونوقت منتقدهایی مثل کارولین پتیت یا اصلا وجود نداشتن و یا اینکه بازی GTA IV رو ندادن به منتقدهای خوشحالی مثل اون و منتقد The Scapist و بقیه این احمق ها نقد کنن.
========------------=========
نه جدی چطوری باید جواب این حرفتون رو بدم دوست عزیز؟ ورداشتی یه لیست دادی که از اون 5 تا بازی 3 تاش مال گیم بوی بوده که رسما قاطی باقالی هست. بعدم شاخ استار فقط ناشر اون بازی ها بوده، مگه نه؟ بعدشم، کدوم استودیو هست که بازی ضعیف نداشته به عمرش؟!؟؟ نمیشه که یهو از شاهکار شروع کنی که، میشه؟! بزرگترین کارگردان ها هم فیلم های ضعیفی تو عمرشون داشتن اون اولا، همینطور بزرگترین خواننده ها و آهنگسازا. بعدشم اصلا شما دقت داری که شاخ استار فقط 15 ساله که از عمرش می گذره و اینطوری ترکونده صنعت گیم رو؟ و خیلی کمپانی ها بودن که از همون ضعیف شروع کردن و بعد بسیار قوی شدن و الان باز ضعیف شدن و دارن ضعیف تر میشن به طور مداوم. ولی شاخ استار هیچوقت افول و نزول نداشته و همه اش در حال پیشرفت بوده و الانم این پیشرفت به حدی رسیده که بازی ای میسازه که بالاترین نمره ی تاریخ یه سایت رو می گیره.
خواهشا دست از تعصب بردارید و یکم متعادل‌تر طرفداری کنید، دوست عزیز
نمیشه. به قول کسرا جان (619) باید یه حدی برای بهترین وجود داشته باشه و اگه روی گاداستار و GTA V تعصب نداشته باشیم روی چی داشته باشیم؟;)
------------
من حس می کنم داریم از بحث دور میشیم و همینجا میگم که دیگه تفسیر نمی کنم پست هام رو. هرکس بخواد منظورمو بفهمه می فهمه و هرکس هم نخواد قطعا نمی فهمه. نقل قول اینا هم کردید جواب نمیدم چون این پستم واقعا نمی خواستم بدم ولی مجبور شدم.

Swan

کاربر سایت
Feb 24, 2012
29
@PRO_G@MER
من هر پستی می نویسم ظاهرا زیرشم باید تفسیرش و معنیش به زبان ساده رو هم بنویسم برای شما، نه دوست عزیز؟ والا به خدا داریم فارسی حرف می زنیم.
#:-s بله دقیقا. چون GTA ـه پس ...
ولی نه اینکه چون GTA ـه هیشکی نباید بهش بگه بالای چشمت ابروئه. عرض کردم، چون سبک GTA اینطوریه و اینجور چیزا از قدیم توش بوده. شما وقتی میری ترسناکترین فیلم سال رو می گیری باید قبلش انتظار داشته باشی که دیدن این فیلم ممکنه بترسونت و قاعدتا نباید انتظار داشته باشی که توش پر از صحنه های رومانتیک و عاشقانه و بوسه و نوازش و این چیزا باشه همه اش و خونی هم از دماغ کسی نمیاد و صحنه ترسناکی هم نمی بینی! وقتی فیلم وسترن می بینی نباید انتظار داشته باشی که مثل فیلم جدایی نادر از سیمین باشه:)
من دارم میگم GTA همیشه اصلا به خاطر این مواردش جنجال ساز بوده که حتی حاضر شدن GTA: SA رو از فروشگاه ها جمع کنن و بعد دوباره عرضه اش کنن. منتقدها بار اولشون بوده همچین بازی ای میدیدن پس نه؟ اگه آره تقصیر خودشونه.
یعنی من الان دوباره برم همه نقدهای 4 رو بخونم ببینم شما راست می گی یا نه؟ اگه هم راست بگی و این ایراد رو اونوقت بهش نگرفتن، دلیلش خیلی واضحه. چون شاید اونوقت منتقدهایی مثل کارولین پتیت یا اصلا وجود نداشتن و یا اینکه بازی GTA IV رو ندادن به منتقدهای خوشحالی مثل اون و منتقد The Scapist و بقیه این احمق ها نقد کنن.
========------------=========
نه جدی چطوری باید جواب این حرفتون رو بدم دوست عزیز؟ ورداشتی یه لیست دادی که از اون 5 تا بازی 3 تاش مال گیم بوی بوده که رسما قاطی باقالی هست. بعدم شاخ استار فقط ناشر اون بازی ها بوده، مگه نه؟ بعدشم، کدوم استودیو هست که بازی ضعیف نداشته به عمرش؟!؟؟ نمیشه که یهو از شاهکار شروع کنی که، میشه؟! بزرگترین کارگردان ها هم فیلم های ضعیفی تو عمرشون داشتن اون اولا، همینطور بزرگترین خواننده ها و آهنگسازا. بعدشم اصلا شما دقت داری که شاخ استار فقط 15 ساله که از عمرش می گذره و اینطوری ترکونده صنعت گیم رو؟ و خیلی کمپانی ها بودن که از همون ضعیف شروع کردن و بعد بسیار قوی شدن و الان باز ضعیف شدن و دارن ضعیف تر میشن به طور مداوم. ولی شاخ استار هیچوقت افول و نزول نداشته و همه اش در حال پیشرفت بوده و الانم این پیشرفت به حدی رسیده که بازی ای میسازه که بالاترین نمره ی تاریخ یه سایت رو می گیره.
نمیشه. به قول کسرا جان (619) باید یه حدی برای بهترین وجود داشته باشه و اگه روی گاداستار و GTA V تعصب نداشته باشیم روی چی داشته باشیم؟;)
------------
من حس می کنم داریم از بحث دور میشیم و همینجا میگم که دیگه تفسیر نمی کنم پست هام رو. هرکس بخواد منظورمو بفهمه می فهمه و هرکس هم نخواد قطعا نمی فهمه. نقل قول اینا هم کردید جواب نمیدم چون این پستم واقعا نمی خواستم بدم ولی مجبور شدم.
من هر وقت پست های شما رو م یخونم احساس می کنم که یه دیسک GTA V رو گذاشتین جلوتون و مثل یه بت اون رو پرستش می کنید ...
بابا جمع کن دیگه .. آخه تعصب هم حدی داره .. حال اعضا رو بهم میزنی با این تعصباتت ...همش اسپم ...
آدم رو ناموسش اینقدر تعصب نداره که رو این بازی تعصب دارین! :|

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
@ ДядsЙ II

عزیز من تو صنعت بازی های رایانه ای سبکی به نام GTA نداریم. GTA یکی از بازی های سبک اکشن ادونچر هست. تا اون جایی که من میدونم "خشونت بی حد و مرز" ، "توهین به حقوق زنان" ، "فحاشی افراطی" و موارد دیگه ای که ازش انتقاد شده جزو ملزومات و استاندارد های این سبک نیست.
برا هر چیزی هم یه حد و مرزی وجود داره و یه سری هنجار. هر چیزی که از اون حد و مرز پاش رو فرا تر بذاره میشه بهش ایراد وارد کرد.
این صنعت و سرگرمی هم مخاطبش فقط شما نیستی که چون سلیقه و عقیده شما رو کاملا پوشش داده حالا میگی هرکی خوشش نیاد احمقه و داره مزخرف میگه.

در مورد نسخه ی های قبلی هم هیچوقت نه GTA و نه هیچ کدوم از بازی های دیگه ی راک استار در این موارد تا این حد پا پیش نذاشته بودن و اگر هم گذاشته بودن و کسی ایراد خاصی نگرفته میتونه به هزار و یک مورد برگرده، از جمله اینکه شاید اون زمان سطح فرهنگ و آگاهی مردم پایین تر از حال حاظر بوده.
یه زمانی هم تو آمریکا هرکی با کس دیگه مشکل داشت میرفتن وسط میدون شهر دوئل میکردن و یکیشون اون یکی رو میفرستاد به دیار باقی ولی از یه زمانی به بعد دیگه اینکار ممنوع و منسوخ شد. حالا شما نمیتونی بری اینجوری یکی رو بکشی و بگی اگه خلاف قانون و عرف جامعه ـست پس چرا قبلا اینکارو میکردن و کسی کاریشون نداشته؟!

من خودم هیچ مشکل خاصی با مواردی که بعضی منتقدین بهش ایراد وارد کردن ندارم ولی برا دیدگاه اون شخصی که به طور مثال توهین به حقوق زنان رو محکوم میکنه احترام قائلم.
چقدر خوبه که همه یاد بگیریم به علایق و سلایق دیگران احترام بذاریم. الان خلاصه ی این تاپیک رو منهای نمرات قرار گرفته بکنیم حاصلش " توهین به سلیقه و فهم و درک و شعور هر کسی که کوچکترین ایرادی به GTA V وارد کنه یا زیر 10 به این بازی بده " هست.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
این Action Trip خیلی سخت گیره، انصافا 9.8 ـش خیلی زیاده :D
لول بابا :D تو هم میخوای هی گیر بدی به میانگین بازی :D بگی از حقش بیشتره :D والا تا اینجا که فرصت کردم رفتم جلو رسما هیولا ترین sandbox هست که دیدم . رسما صحنه هایی ادم تو بازی میبینه که شک میکنه تو سیاره دیگه نساختنش ! من کلا هرچند از سریه gta خیلی زیاد نتونسته بودم فیض ببرم ولی این یکی واقعا معرکست اصلا جرات این را ندارم ازش ایرادی بگیرم :D اگه سایتی داشتم که امتیازاتش ثبت میشد لول بازی در میاوردم براش نمره افتخاری 11 میدادم :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,788
نام
محمد
لول بابا :D تو هم میخوای هی گیر بدی به میانگین بازی :D بگی از حقش بیشتره :D والا تا اینجا که فرصت کردم رفتم جلو رسما هیولا ترین sandbox هست که دیدم . رسما صحنه هایی ادم تو بازی میبینه که شک میکنه تو سیاره دیگه نساختنش ! من کلا هرچند از سریه gta خیلی زیاد نتونسته بودم فیض ببرم ولی این یکی واقعا معرکست اصلا جرات این را ندارم ازش ایرادی بگیرم :D اگه سایتی داشتم که امتیازاتش ثبت میشد لول بازی در میاوردم براش نمره افتخاری 11 میدادم :D
خوبی؟ :D من دارم میگم خفن ترین نمره تاریخ Action Trip رو گرفته، الان چه ربطی به گیر دادن به میانگین داشت؟ :D من خودم همچین در دنیای بازی غرق شدم، که احتمال داره به زودی خفه بشم :)) :D قبلا هم گفتم که GTA بهترین سری بازی 3 بعدی تاریخ هست، باور نمیکنی از آریا بپرس :D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
خوبی؟ :D من دارم میگم خفن ترین نمره تاریخ Action Trip رو گرفته، الان چه ربطی به گیر دادن به میانگین داشت؟ :D من خودم همچین در دنیای بازی غرق شدم، که احتمال داره به زودی خفه بشم :)) :D قبلا هم گفتم که GTA بهترین سری بازی 3 بعدی تاریخ هست، باور نمیکنی از آریا بپرس :D
تو یه پستی ازت دیده بودم گفتی میانگینش یکم زیادیه باید کمتر بود :D

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
فکر کرد تو میگی 9.8 خیلی زیادیشه (یعنی برای GTA V زیاده):D منم تعجب کردم خوندم پستش رو:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر