امتیازات Grand Theft Auto V ( پست اول خوانده شود )

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
با هر نوع مقایسه و نام بردن از بازیهای دیگر بشدت برخورد خواهد شد.

78617991720120155342.jpg

GodisaGeek – 10/10
LeveL - 10/10
Quarter To Three - 10/10
OPM AU - 10/10
AtomicGamer - 10/10
The Digital Fix - 10/10
D+PAD Mag - 10/10
ZTGD - 10/10
GRYOnline.pl - 10/10
Gameover.gr - 10/10
Playstation Universe - 10/10
GameRevolution - 10/10
ImpulseGamer - 10/10
DarkStation - 10/10
Gamestyle - 10/10
SlantMagazine - 10/10
LevelUP - 10/10
Games.cz - 10/10
EGM - 10/10
DarkZero - 10/10
Gameplanet -10/10
X360 Magazine UK - 10/10
SpazioGames - 10/10
Everyeye.it - 10/10
TheSixthAxis - 10/10
Gameblog.fr - 10/10
3DJuegos - 10/10
eurogamer.es - 10/10
Telegraph - 10/10
Guardian -
10/10
JeuxActu-
10/10
eurogamer.pt - 10/10
Gamer.nl - 10/10
Vandal Online - 10/10
The Globe And Mail - 10/10
HardCore Gamer Magazine - 10/10
Gamereactor Sweden - 10/10
Digital Spy - 10/10
IGN Italy - 10/10
PlayStation LifeStyle - 10/10
Gameractor Denmark - 10/10
Metro GameCentral - 10/10
Thunderbolt - 10/10
VideoGamer - 10/10
Gamer.no - 10/10
CVG – 10/10
IGN – 10/10
Strategy Informer - 10/10
OXM – 10/10
OXM US - 10/10
OPM -10/10
MondoXbox - 10/10
Xbox 360 Achievements – 10/10
LaPS3.com – 10/10
Edge – 10/10
eurogamer.it - 10/10
Eurogamer.de – 10/10
GiantBomb – 10/10
GamesTM - 10/10
Mersitation - 10/10
Machinima - 10/10
GamesRadar - 10/10

تا به حال 60 نمره کامل در متا ثبت شده.

NZGamer - 9.8/10
XGN - 9.8/10
Gametrailers - 9.8/10
Digital Chumps - 9.8/10
InsideGamer.nl -9.8/10
AusGamer - 9.8/10
GameInformer – 9.8/10
Multiplayer.it - 9.7/10
PSX - 9.5/10
Gamesbeat - 9.5/10
Polygon - 9.5/10
GamingTrend - 9.5/10
NowGamer - 9.5/10
CheatCodeCentral - 9.4/10
Eurogamer – 9/10
Push Square - 9/10
Joystiq – 9/10
USgamer - 9/10
GamerLimit - 9/10
Destructoid – 9/10
Gamespot - 9/10

The Escapist - 7/10

فعلا:

60974119237887565565.jpg

75933028875340673291.jpg

آخرین ویرایش:

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,485
نام
آرش
منم خیلی به بحث کاری ندارم، اما هر شماره GTA و TES که بیاد بهترین بازی سال خودشـه!:D
من نمیگم؛ اون جایی که باید بگه میگه.
تایید میشه
اگه گیمی بتونه که امسال GTA V رو شکست بده و بهترین بازی سال بشه، باید بزرگیش رو ستایش کرد (مثل BS: I، TLoU شاید هم Watch Dogs)

همیشه هم همینطور نبوده..........برای مثال سال 2004 درسته gta sa از طرف vga بهترین سال شد ولی تو اکثرا مراسم و مجلات دیگه اون سال بازی سال نشد....خلاصه خواستم بگم همیشه همینطور نبودهامسالم شاید تو vga بهترین انتخاب بشه ولی کلا و بین اکثر سایتا و مراسم نمیشه با اطمینان گفت
دوست عزیز VGA مثل اسکار میمونه. در صنعت سینما هم جشنواره های معتبری مثل کن، ونیز و... وجود داره ولی اسکار از همه مهمتره.

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
ولی من نمیدونم یه ایراد در حالی که طرف 20 خط در مورد نکات مثبت بازی نوشته چجوری انقدر میتونه تاثیر گذار باشه...
برادر شهاب می دونی چی مشکل سازه؟ این که ورداری به خاطر این ایراد و ایراد "politically muddled" (!!!!!!) الکی 1 نمره از بازی کم کنی. بعدشم، تعریف کرده که کرده. وظیفه اش رو انجام داده! یه بازی با متای 97 تعریف کردن نداره؟ کدوم منتقد هست که دیگه از این بازی تعریف نکرده اونم خیلی زیاد؟ بعدم این یارو که بازی رو نقد کرده اصلا در حد یه منتقد نبوده چون بازی های خیلی آبکی آشغالی رو بیشتر از این بازی بهشون نمره داده و من میگم که اگه قرار نبود تو GS نقد بنویسه و شرایطش حساس نبود و بازی هم GTA نبود تازه کمترم میداد و رعایت کرده مثلا!
--------------------------------------------------------------------------------------
بعضی دوستان هم بندگان خدا والا حق دارن که بگن GTA سبک نیست ( =)) ) چون همونطور که عرض کردم توی این سبک ما فقط GTA رو داریم و هیچ بازی ای حتی جرئت هم به خودش نمیده که بخواد توی این سبک ظاهر بشه و با جی تی ای رقابت کنه. پس فقط خودشه و خودش و فقط خودشه که هر بار با خودش رقابت می کنه و خودش رو شکست میده! Dan Houser هم قبلا گفته که هنر ما اینه که بازی هایی می سازیم که بقیه نمی تونن بسازن و ما بازی ای که هرکسی می سازه رو نمی سازیم! (یعنی گفته که مثلا همه بلدن شوتر بسازن ولی همه بلد نیستن که GTA بسازن و فقط *G بلده)
-----------------
تو صفحات پیش یکی از معجزات حضرت گاداستار (ع) رو نام بردم الان بد نیست به یکی دیگه ش هم اشاره کنم:D
گاداستار تنها کمپانی ای هست که بازی یی می سازه که توی تاپیک های بحث درمورد بازیش، یهو افرادی ظاهر میشن که هیچوقت بازدید کننده سایت نیستن و و پروفایلشون زیر 50 تا بازدید کننده داره و جمعا 20 تا پست هم ندادن ولی یهو اینجا که میشه میان پست میدن و زیر پست های یوزر اصلیشون و یا دوستاشون رو لایک می زنن:D ادامه بدید عزیزان ما فقط بهتون می خندیم و مطمئن هم باشید که کسی نمی فهمه که با یوزر دوم یا سومتون میاید پست میدید که یوزر اصلیتون بن نشه و زیر پستهای خودتون (یوزر اصلیتون) و دوستاتون رو لایک می زنید:))
پ.ن: جالبه اکثر اونایی که تو این تاپیک اومدن از اون منتقدهای داغون و نقدشون دفاع کردن Sony فن ها بودن که البته دلیلش کاملا مشخصه:D
پ.ن 2: و وقتی همه فعال و مدافع حقوق زنان می شوند!:bighug: جالبه همه ما تو جامعه ای زندگی کردیم و بزرگ شدیم که حق زن هیچوقت پشیزی ارزش نداشته و اتفاقا همین قشر هم غالبا همونطوری که نباید راجع بهشون فکر و رفتار بشه، میشه (همین مواردی که توی GTA نام بردین که چرا حق زن ها پایمال شده دقیقا تو جامعه ما هم همینطوریه، منظورم اینه)، صدا از کسی درنمیاد اونوقت حالا اینجا که به GTA (اونم جی تی ای که از اول تو این زمینه زبانزد بود) میرسه همه رگ غیرتشون باد می کنه. جمع کنید به خدا جوگیری هم حدی داره بابا.

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
سال 2004 درسته gta sa از طرف vga بهترین سال شد ولی تو اکثرا مراسم و مجلات دیگه اون سال بازی سال نشد.

:arrowd: :arrowd: :arrowd: :arrowd: :arrowd:

...اون جایی که باید بگه میگه...

= = =

مهم همون VGAـه. منم منظورم همون بود.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
برادر شهاب می دونی چی مشکل سازه؟ این که ورداری به خاطر این ایراد و ایراد "politically muddled" (!!!!!!) الکی 1 نمره از بازی کم کنی. بعدشم، تعریف کرده که کرده. وظیفه اش رو انجام داده! یه بازی با متای 97 تعریف کردن نداره؟ کدوم منتقد هست که دیگه از این بازی تعریف نکرده اونم خیلی زیاد؟ بعدم این یارو که بازی رو نقد کرده اصلا در حد یه منتقد نبوده چون بازی های خیلی آبکی آشغالی رو بیشتر از این بازی بهشون نمره داده و من میگم که اگه قرار نبود تو GS نقد بنویسه و شرایطش حساس نبود و بازی هم GTA نبود تازه کمترم میداد و رعایت کرده مثلا!
برای بار هزارم، یه بازی نمره اش 10 نیست و برای هر ایراد ازش نمره کم نمیشه. بلکه به اندازه خوبی هاش بهش نمره اضافه میشه. اینکه یه ایراد گرفته، پس 1 نمره برای اون یه ایراد نداده از بیخ اشتباهه.

البته من اصلا و ابدا نمیخوام وارد بحث توی تاپیک های امتیاز بشم بعد از اون شاهکار The Last of Us

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,812
نام
مراد حلیمی
دوست عزیز VGA مثل اسکار میمونه. در صنعت سینما هم جشنواره های معتبری مثل کن، ونیز و... وجود داره ولی اسکار از همه مهمتره.

= = =
مهم همون VGAـه. منم منظورم همون بود.
اتفاقا مثه اسكار نميمونه ...چون نه اندازه اسكار نسبت به مراسم مشابه قدمتش بيشتر نه اعتبارش.....مراسم معتبري هست ولي اينكه معتبرترين و عين اسكار خيلي قابل بحث

ولي خوب اگه از نظر شما مهمترين مساله ديگه ايست و نظرتون محترمه;;)

.

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
برای بار هزارم، یه بازی نمره اش 10 نیست و برای هر ایراد ازش نمره کم نمیشه. بلکه به اندازه خوبی هاش بهش نمره اضافه میشه. اینکه یه ایراد گرفته، پس 1 نمره برای اون یه ایراد نداده از بیخ اشتباهه.

البته من اصلا و ابدا نمیخوام وارد بحث توی تاپیک های امتیاز بشم بعد از اون شاهکار The Last of Us
ببین من کاملا می فهمم منظور تو چیه و چی میگی. میگی که الزاما یه بازی نباید ایرادی داشته باشه تا ازش نمره کم بشه، بلکه باید دید نکات مثبتش چیا هستن و چه قدر تو اون نکات قوی و جلو هست. تو اینو میگی دیگه. منم نمیگم حرفت غلطه ولی آخه همیشه هم اینطوری نیست عزیز من. خودت قطعا دیدی، یارو میاد کلییییییییی از بازی تعریف می کنه و میگه فلانه و اینطوریه اونطوریه، و حتی اشاره می کنه که این بازی بهترین در سبک خودشه و بهترین بازی فلانه و ...، ولی آخرش 1-2 نمره بازی رو نمیده! باور کن یاد شرکت کننده های بفرمائید شما می افتم! یارو میگه امشب خیلی عالی بود غذا خیلی خوب بود اصلا بهترین بود و اینا، ولی چون ذاتا عقده ای و مورد دار و خود کم بین هستم بهشون 7 میدم!:D حالا داستان این منتقدهاست. از بازی تعریف می کنن کلی و میگن فلانه بیساره بعد بهش میدن 8.
پ.ن:
بابا تو استرالیا بهترین جای دنیا داری زندگی می کنی برو بشین کنار ساحل و از مواهب خدادادی فیض ببر:D بیکاری میای اینجا دعوای ماها رو تماشا می کنی آخه؟:D

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
ببین من کاملا می فهمم منظور تو چیه و چی میگی. میگی که الزاما یه بازی نباید ایرادی داشته باشه تا ازش نمره کم بشه، بلکه باید دید نکات مثبتش چیا هستن و چه قدر تو اون نکات قوی و جلو هست. تو اینو میگی دیگه. منم نمیگم حرفت غلطه ولی آخه همیشه هم اینطوری نیست عزیز من. خودت قطعا دیدی، یارو میاد کلییییییییی از بازی تعریف می کنه و میگه فلانه و اینطوریه اونطوریه، و حتی اشاره می کنه که این بازی بهترین در سبک خودشه و بهترین بازی فلانه و ...، ولی آخرش 1-2 نمره بازی رو نمیده! باور کن یاد شرکت کننده های بفرمائید شما می افتم! یارو میگه امشب خیلی عالی بود غذا خیلی خوب بود اصلا بهترین بود و اینا، ولی چون ذاتا عقده ای و مورد دار و خود کم بین هستم بهشون 7 میدم!:D حالا داستان این منتقدهاست. از بازی تعریف می کنن کلی و میگن فلانه بیساره بعد بهش میدن 8.
پ.ن:
بابا تو استرالیا بهترین جای دنیا داری زندگی می کنی برو بشین کنار ساحل و از مواهب خدادادی فیض ببر:D بیکاری میای اینجا دعوای ماها رو تماشا می کنی آخه؟:D
یه بار تو اولین صفحات تاپیک گفتم، الانم دوباره میگم:

اون منتقدی که میاد کلی از بازی تعریف میکنه و میگه بهترین بازی ای هست که تا الان ساخته شده و نمره ی کامل رو نمیده شاید طرز فکرش اینه که بهترین بازی که تا الان ساخته شده لزوما بهترین چیز ممکن نیست که لیاقت نمره ی کامل رو داشته باشه. کاملا هم توجیه پذیر هست این طرز فکر.

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682

اون منتقدی که میاد کلی از بازی تعریف میکنه و میگه بهترین بازی ای هست که تا الان ساخته شده و نمره ی کامل رو نمیده شاید طرز فکرش اینه که بهترین بازی که تا الان ساخته شده لزوما بهترین چیز ممکن نیست که لیاقت نمره ی کامل رو داشته باشه. کاملا هم توجیه پذیر هست این طرز فکر.

وقتی بهترین بازی ای که تا الآن ساخته شده لیاقت نمره کامل نداشته باشه پس چی لیاقت نمره کامل رو داره؟!
اونم درحالی که همین سایت ها قبلا به بازی های زیادی نمره کامل رو دادن؟!
چجوری میشه توجیهش کرد این کار رو؟
متاسفانه کم لطفی که به این بازی میشه خصومت شخصیه!
وگرنه چرا این ایراد هایی که میگیرن الان بوجود اومدن؟
چرا واسه بازی های دیگه قضیه های بیرون از بازی رو تاثیر نمیدن؟!

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
نمره 10 سایت ZTGD‏ برای 360 ثبت شد ولی متا روی همون 97 موند. (از 45 تا نقد برای 360)
متا خیلی راحت امتیازش پایین میاد اما برا بالا رفتن آدمو جون به لب میکنه8-|
در هر صورت همچنان به این شکل 8-> به 98 الی 99 مینگریم:d

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508

دوبار گفتی دیگه نگو!
چنتا نقض میخوای واسه این جمله ی "من در آوردی" بیارم؟

90972252649521892331.jpeg

Tom Bramwell[SUP] منتقد Eurogamer[/SUP]

ایشون بازی GTA V رو نقد کردن و در آخر نقدشون مینویسن:
GTA5 may not be the Hollywood-beating crime story it wants to be, then, but it's the best video game it's ever been, and I'll take that

ب بهترین بازی عمرش نمره ی کامل نداد!(9)

طبق نظریه ی کاملا توجیه پذیر شما نباید نمره ی کاملی داشته باشه ایشون!چون بهترین بازی عمرش نمره ی کامل نگرفته!

-=-=-=-=-

خب حالا من چیکار کنم؟ خوبه گفتم شاید اینطور باشه. هزار تا شاید دیگه هم میتونه باشه. شما که انقد دستت تو کاره و سه سوت میری با 6 تا زونکن سند و مدرک برمیگردی خب یه ایمیلی، توئیتری، فیـــسبوکی چیزی از این بابا پیدا کن از خودش بپرس، رفیقاتم جمع کن برو بالاخره یه جوابی میده دیگه.

حالا گذشته از همه ی اینا این همه حرص و جوش خوردن برا چیه آخه؟ حالا 9 این بابا بشه 10 میانگین بازی هم بشه 98 یا 99 خیلی با الان فرق میکنه؟ شما دلت خنک میشه اونوقت؟ بیشتر از بازی لذت میبری؟ الان میانگین 97 بازی نشون میده بازی آشغاله که اینجوری همگی عصبانی هستید؟ غیر از اینه که این 1 صدم بالا پایین تنها کاربردش تو بحثای فن بویی هست که همین الانش هم با 97 توش پیروز میشید کاملا؟ نه خب دقیقا بگید مشکل چیه دیگه؟!

والله، بالله این مسائل فقط در مورد این بازی نیست. در مورد n تا بازی دیگه هم همین مسائل بوده و هست و خواهد بود و بگردی برا هر بازی ای چند مورد اینجوری پیدا میکنید. این همه الم شنگه راه انداختن نداره به خدا.

شما بیای بگی V هم آشغاله مطمئن باش من یکی نقلت نمیگیرم،چون نظر شخصیت در مورد بازیه،اما اینکه راه به راه میای فکت های هسته ای با سوخت سازگار با محیط زیست میدی و انتظار داری کسی هم چیزی نگه آبمون تو یه جوب نمیره!

-=-=-
من برا چیزی فکت صادر نمیکنم فقط میگم دو وجب جلو تر از دماغمون رو هم ببینیم بد نیست! هر چیزی با نظر ما سازگار نبود لزوما اشتباه و غیر منطقی نیست!

1 - 2

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
^^^
خب حالا من چیکار کنم؟ خوبه گفتم شاید اینطور باشه. هزار تا شاید دیگه هم میتونه باشه. شما که انقد دستت تو کاره و سه سوت میری با 6 تا زونکن سند و مدرک برمیگردی خب یه ایمیلی، توئیتری، فیـــسبوکی چیزی از این بابا پیدا کن از خودش بپرس، رفیقاتم جمع کن برو بالاخره یه جوابی میده دیگه.

حالا گذشته از همه ی اینا این همه حرص و جوش خوردن برا چیه آخه؟ حالا 9 این بابا بشه 10 میانگین بازی هم بشه 98 یا 99 خیلی با الان فرق میکنه؟ شما دلت خنک میشه اونوقت؟ بیشتر از بازی لذت میبری؟ الان میانگین 97 بازی نشون میده بازی آشغاله که اینجوری همگی عصبانی هستید؟ غیر از اینه که این 1 صدم بالا پایین تنها کاربردش تو بحثای فن بویی هست که همین الانش هم با 97 توش پیروز میشید کاملا؟ نه خب دقیقا بگید مشکل چیه دیگه؟!

والله، بالله این مسائل فقط در مورد این بازی نیست. در مورد n تا بازی دیگه هم همین مسائل بوده و هست و خواهد بود و بگردی برا هر بازی ای چند مورد اینجوری پیدا میکنید. این همه الم شنگه راه انداختن نداره به خدا.
شما بیای بگی V هم آشغاله مطمئن باش من یکی نقلت نمیگیرم،چون نظر شخصیت در مورد بازیه،اما اینکه راه به راه میای فکت های هسته ای با سوخت سازگار با محیط زیست میدی و انتظار داری کسی هم چیزی نگه آبمون تو یه جوب نمیره!
من برا چیزی فکت صادر نمیکنم فقط میگم دو وجب جلو تر از دماغمون رو هم ببینیم بد نیست! هر چیزی با نظر ما سازگار نبود لزوما اشتباه و غیر منطقی نیست!

آخرین ویرایش:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
ما اومدیم به طرفدارای بازی و کسایی که ازش لذت بردن تبریک بگیم بابت متای 97، ولی مثل اینکه باید تسلیت بگیم که چرا متای بازی 100 نشده!:|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر