امتیازات God of War

میانگین امتیازات God of War

• مجموع رای دهنده‌ها
    190
  • نظرسنجی بسته شده است .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کوری بارلوگ گفته استودیوهای مختلف چپ و راست به مدیریت پیشنهاد ساخت و عرضه نسخه PC بازی هاشون رو میدادن تا جایی که مدیریت گفته باشه باو نمودین، عرضه کنین:D

منتظر اون دوستمون هستم که بیاد و لقب خائن به اصل و نسب به کوری، سانتا و در آینده به ناتی و ساکر پانج و دسته بیل بده:D یه چندتایی هم این وسط لوزر خونده میشن که خب طبیعیه.

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,569
نام
alireza
کوری بارلوگ گفته استودیوهای مختلف چپ و راست به مدیریت پیشنهاد ساخت و عرضه نسخه PC بازی هاشون رو میدادن تا جایی که مدیریت گفته باشه باو نمودین، عرضه کنین:D

منتظر اون دوستمون هستم که بیاد و لقب خائن به اصل و نسب به کوری، سانتا و در آینده به ناتی و ساکر پانج و دسته بیل بده:D یه چندتایی هم این وسط لوزر خونده میشن که خب طبیعیه.

وقتی رییس کمپاتی میاد میگه ما میخواهیم میلیونها نفر بازی هارو تجربه کنن یعنی pc و کلاود

Screenshot_20220114-224224_Twitter.jpg

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,915
نام
محمد حسین
در کل خوبه.هم وقت خوبی برا پورت بازیا دارن میزارن و هم سعی کرده سونی استودیوهای خوبی رو در کنارش بگیره برا پورتها.
مثلا خود jetpack میگفت که برا اینکه انیمیششنها درست تو مانیتورهای عریض اجرا بشن مجبور بودن بازی رو کامل بازی کنن و دستی یکسری چیزها رو درست کنن که این خوبه پورتها رو دیگه هردمبیلی ندادن و در کنارش fsr dlss و سایر مواردم استفاده کردن و حدود 2 سال زمان برده. حتی دیز گانم حدود 1.5 سال زمان برده بود. فقط استودیوها نبوده و خود سونی هم همکاری خوبی کرده و قطعا الانم بازیهای مختلفی در دست پورتن و در ادامه همین سال آنچارتد که به همین زودیا میاد احتمال قوی سوشیما و حتی ممکنه sackboy هم برسه 9 ماه از ثبت اون دیتای منتسب تو استیم میگذره، یه شانسی هم برا ریمیک tlou بزارین.
5 تا بازی برا یه سال خوبه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
در کل خوبه.هم وقت خوبی برا پورت بازیا دارن میزارن و هم سعی کرده سونی استودیوهای خوبی رو در کنارش بگیره برا پورتها.
مثلا خود jetpack میگفت که برا اینکه انیمیششنها درست تو مانیتورهای عریض اجرا بشن مجبور بودن بازی رو کامل بازی کنن و دستی یکسری چیزها رو درست کنن که این خوبه پورتها رو دیگه هردمبیلی ندادن و در کنارش fsr dlss و سایر مواردم استفاده کردن و حدود 2 سال زمان برده. حتی دیز گانم حدود 1.5 سال زمان برده بود. فقط استودیوها نبوده و خود سونی هم همکاری خوبی کرده و قطعا الانم بازیهای مختلفی در دست پورتن و در ادامه همین سال آنچارتد که به همین زودیا میاد احتمال قوی سوشیما و حتی ممکنه sackboy هم برسه 9 ماه از ثبت اون دیتای منتسب تو استیم میگذره، یه شانسی هم برا ریمیک tlou بزارین.
5 تا بازی برا یه سال خوبه.
کاش حالا که واسه الترا وایدا اوکی کردن یک FoV ـم اضافه میکردن به بازی، یکی از رو اعصاب ترین بخشای نسخه کنسولی بنظرم همین بود نزدیک بودن بیش از حد دوربین به کارکتر بود.
درسته دوربین ثابت داره و کات نمیخوره اصلا و قطعا سخت کرده کارو اما با توجه به اینکه میگن دو سال زمان برده انتظار داشتم FoV میداشت.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,915
نام
محمد حسین
کاش حالا که واسه الترا وایدا اوکی کردن یک FoV ـم اضافه میکردن به بازی، یکی از رو اعصاب ترین بخشای نسخه کنسولی بنظرم همین بود نزدیک بودن بیش از حد دوربین به کارکتر بود.
درسته دوربین ثابت داره و کات نمیخوره اصلا و قطعا سخت کرده کارو اما با توجه به اینکه میگن دو سال زمان برده انتظار داشتم FoV میداشت.
خود jetpack تیم بزرگی نداره. یه جا دیدم زده 23 نفر. تو لینکدین زده 11-50 نفر.
بماند که تو لینکدین مثلا زده بود که دارن رو رگناروک هم کار میکنن. پس همین تیم کوچولو هم، یه قسمتیش رو رگناروک بودن. احتمالش هست پورت اون برا pc شایدم کمکی.
دو سال این کار برده، احتمالا اونم همین حدود میخواد، پس اگه قرار باشه فاصله اون کمتر باشه، پس از یه مدت قبل، یه قسمت همین تیم هم رفتن سراغ شروع پورت اون.
توقع اینا یکم زیادیه،خود همون dlss و fsr هم کم وقتگیر نیست.
خیلی بازیا بعد عرضه dlss میدن، اینا همزمان دادن که کارشون خوب بوده.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,288
نام
Afshin

نمی‌‎دونم بازی رو قبلا تجربه کردید یا نه ولی برای این که بتونن کلِ بازی رو توی یک شات بگیرن، پشت اون قسمتی که توی صحفه می‌بینید کُلی چیت و تریک هست که اگه FOV از یه حدی بالاتر بره کلی باگ و گلیچ بوجود میاد. خیلی جاها پسرش تلپورت میکنه از توی گیم‌پلی به کات سین و ... . به همین سادگیا نیست. تازه گفتن تک تک کات سین ها رو دستی برای 21:9 فیکس کردن به خاطر همین مساله. الان یه ماد اومده که FOV رو زیاد می‌کنه و کلی باگ بدنبالش اضافه می‌شه.

GOD Tier Game BTW

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,325
نام
arash
اینطور که بنظر میاد پورت عالی بوده :x من خودم کنسول نداشتم اما رو کنسول دوستم با عجله بازیش کردم، خیلی هیجان دارم بدون عجله بتونم یبار دیگه بازیش کنم و ازش لذت ببرم(سر بقیه انحصاریا هم داستان همین بود:|)
اینطور که از ویدیوهای digital foundry فهمیدم تو بازی هایی که سونی برا pc منتشر کرده ترتیب پورت ها به لحاظ خوب بودن اینطوری بوده
days gone

god of war

final fantasy vii remake intergrade (on dx11)

Horizon Zero Dawn(البته گویا تو‌ی اپدیت های اخرش ۸۰ درصد مشکلات رفع شده اما روز لانچ افتضاح بود خودم نصب کردم اصلا روون نبود حالا فرصت کردم اپدیت های جدیدش رو هم امتحان میکنم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر