امتیازات God of War

میانگین امتیازات God of War

• مجموع رای دهنده‌ها
    190
  • نظرسنجی بسته شده است .

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,560
واکنش دیگر کارکترهای انحصاری به متای بازی :D

ps3_11111111.png

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,736
نام
علی
جالبه Digital Spy خیلی تعریف کرده
overall epic journey that is definitely the best in the series and one of the greatest PlayStation exclusives ever made
انتظار داشتم برا همچین تعریفی بیشتر از 4/5 یا همون 8l10 بده !
IGN Japan همچنان ثبت نشده نمیدونم چرا !
گویا podcast عجیب غریب gamecritics فقط رو مخ من نرفته :D
Guys, check this Gamecritics podcast:

They talked about God of War and they were like "best game of the year? Ahahahah". They also laughed when one on them said that it would get a 7 or something.
This is nothing more than a clickbait website, that keeps trashing on games just for pure fun and clicks.
5to Uncharted 4, 6 to MGS V, 6.5 to Horizon, 6.5 to Persona 5, 6.5 to NieR Automata, 6 to Uncharted TLL, 7 to Bloodborne. The list goes on and on
How is even possible that Metacritic is still colaborating with them, or Sony sending them review copies
?We should do something. I've already done my part, reported this to Sid Shuman (Sony) and Metacritic.
Do whatever you can to prevent this website from doing this over and over.
مثلا استاد (ایشون Brad Gallaway (@bradgallaway) | Twitter) در نقد هورایزن بازی رو فقط 18 ساعت بازی کرده و یکی از نکات منفیش این بوده که مالتی پلیر نداره ! lol

ft64_dbky3aox4aemvsn.jpg

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
اونجا گفتم اينجا هم بگم :D
دوستان از يوتيوب دور بمونيد كه نزديك بود باس اخر بازي رو برا من اسپويل كنه(كوچكترين سرچي هم در مورد گاد او وار نداشتم)
Tumbline ها يوتيوب واقعا جفا ميكردن اگه اسپويل ميكردن،
قربون اپارات خودمون

Yt شده sh&@"t show

• Like
Reactions: voldmort and WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
جالبه Digital Spy خیلی تعریف کرده
overall epic journey that is definitely the best in the series and one of the greatest PlayStation exclusives ever made
انتظار داشتم برا همچین تعریفی بیشتر از 4/5 یا همون 8l10 بده !
IGN Japan همچنان ثبت نشده نمیدونم چرا !
گویا podcast عجیب غریب gamecritics فقط رو مخ من نرفته :D
Guys, check this Gamecritics podcast:

They talked about God of War and they were like "best game of the year? Ahahahah". They also laughed when one on them said that it would get a 7 or something.
This is nothing more than a clickbait website, that keeps trashing on games just for pure fun and clicks.
5to Uncharted 4, 6 to MGS V, 6.5 to Horizon, 6.5 to Persona 5, 6.5 to NieR Automata, 6 to Uncharted TLL, 7 to Bloodborne. The list goes on and on
How is even possible that Metacritic is still colaborating with them, or Sony sending them review copies
?We should do something. I've already done my part, reported this to Sid Shuman (Sony) and Metacritic.
Do whatever you can to prevent this website from doing this over and over.
مثلا استاد (ایشون Brad Gallaway (@bradgallaway) | Twitter) در نقد هورایزن بازی رو فقط 18 ساعت بازی کرده و یکی از نکات منفیش این بوده که مالتی پلیر نداره ! lol

ft64_dbky3aox4aemvsn.jpg
سایت متا هم احتمالا از اینا پول میگیره وگرنه کسی که بازی ناقص میره ایراد میسازه اصلا معلومه فازش چیز دیگس و همون کلیک بیت باز تام چیک استدلال های خودش داشت و نمره پایین میداد اونم نه همه بازی ها بازی که حال میکرد میدیدی ۹ هم میداد

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
TIME
9.5
ثبت میشه
The New ‘God of War’ Game Is Different, Bold and Demands Your Attention
The new God of War is a departure from its predecessors that gives the player more without making any compromises. It’s challenging, beautiful, brutal, rewarding, and even a bit funny on occasion. Whether you’re a fan of the series or not, it’s well worth your time.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,377
نام
رامین
حالا چرا امتیاز کم داده؟؟؟ایراد از کدوم بخش گرفته؟؟
سایتهای خوشحال از امشب سر و کلشون پیدا میشه :D
متا 93 نشه خوبه :D همین 95 بمونه باید شیرینی بدیم :))

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
کیا امشب لانچ پارتی گرفتن؟:D
من من من:D(با لحن عمو پورنگ)

به شدّت هم چسبید...

پ.ن: هنوز منتظر نمره EDGE ـم...این سایت های خز و خیل برام مهم نیستن...فقط EDGE

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
کیا امشب لانچ پارتی گرفتن؟:D
من داری سعی میکنم ۵ ساعت ۴۰ دقیقه از این لحظه به بعد بخوابم . اما خواب به چشمام نمیاد .
کلی تشکیلات آماده کردم برای دیدار با حضرت .
دانلود هم تموم شد خوشبختانه .
لحظه عجیبیه . حسمو دوس دارم :D

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
تو این کلیپی که از بارلوگ منتشر شده از همون لحظه اول سایت رو چک میکرده و با دیدن متا حسابی احساساتی میشه!

میگن اگه کسی کاری رو نتونه انجام بده میره تدریسش میکنه
اگه تدریس هم بلد نباشه میره منتقدش میشه!

5 سال آزگار روی بازی زحمت بکشی، با تمام استرسی که روت هست کنار بیای و نقدایی که به تغییرات میشه رو تحمل کنی.
آخرش چنتا آدم مثلا منتقد بیان لم بدن رو مبل بازی کنن و به زحمتی که توی این سالها کشیدی نمره بدن.
ماجرا وقتی مسخره میشه که یه آقای به اصطلاح منتقد برای مطرح شدن میاد نمره پایین میده و این زحمت 5 ساله رو در کسری از ثانیه به باد میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر