امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
خب مگه ما می دونیم مایکروسافت در حال حاضر چقدر از گیم پس درآمد داره؟ لابد درآمدش یا حداقل آینده اش اینقدر خوب هست که این همه داره هزینه میکنه واسش. تازه ماه دیگه قراره Outer World همزمان با عرضه، واسه گیم پس هم بیاد.

من سه بار تمام کامنت هات رو خوندم، این بخش چرت و پرت رو متوجه نمیشم :D حالا این رو ولش کن، Soma اتفاقا بازی خیلی خوبی بود :)):D

وقتی هدف مایکروسافت سودآوری از طریق فروش سرویس هست در نتیجه فکر نکنم سودآوری خود بازی اهمیتی داشته باشه. وقتی ما همچین چیزی می بینیم:

Analyst: Gears 5 is Game Pass' first "mega hit", leads to great number of Game Pass sign ups

یعنی اینکه فعلا Gears 5 کار خودش رو تو جذب مخاطب برای گیم پس خوب انجام داده :D
اضافه کنم توی هیچکدوم از تبلیغات میدانی بازی واژه Xbox One نیست همشون از طریق گیم پس تبلیغ شدند

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
خدايا توبه گيم پس اينه

Xbox gamepass

Xbox live

Xbox game studios

ولي ايكس باكس از بين رفته :D
اگه با منی منظورم این بود نبود واژه Xbox One یا PC و فقط تبلیغ گیم پس یعنی با اینکه بازی بطور معمول هم عرضه شده ولی ترجیح مایکروسافت فروش بیشتر گیم پس هست تا فروش بیشتر بازی !

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
خب مگه ما می دونیم مایکروسافت در حال حاضر چقدر از گیم پس درآمد داره؟ لابد درآمدش یا حداقل آینده اش اینقدر خوب هست که این همه داره هزینه میکنه واسش. تازه ماه دیگه قراره Outer World همزمان با عرضه، واسه گیم پس هم بیاد.

من سه بار تمام کامنت هات رو خوندم، این بخش چرت و پرت رو متوجه نمیشم :D حالا این رو ولش کن، Soma اتفاقا بازی خیلی خوبی بود :)):D

وقتی هدف مایکروسافت سودآوری از طریق فروش سرویس هست در نتیجه فکر نکنم سودآوری خود بازی اهمیتی داشته باشه. وقتی ما همچین چیزی می بینیم:

Analyst: Gears 5 is Game Pass' first "mega hit", leads to great number of Game Pass sign ups

یعنی اینکه فعلا Gears 5 کار خودش رو تو جذب مخاطب برای گیم پس خوب انجام داده:D
من سوما رو از نظر اینکه چقدر میتونه بفروشه و محبوبیت با امثال هیلو و گیرز مثال زدم .

پس خودت قبول داری دیگه با این آمار نمیشه گفت ، فلان بازی انحصاری مایکرو تحت گیم پس موفق بوده یا نه ؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
من سوما رو از نظر اینکه چقدر میتونه بفروشه و محبوبیت با امثال هیلو و گیرز مثال زدم .

پس خودت قبول داری دیگه با این آمار نمیشه گفت ، فلان بازی انحصاری مایکرو تحت گیم پس موفق بوده یا نه ؟
خب اینجا آمار پلیر و اکتیو پلیر به کار میاد :D ضمن اینکه کماکان خود بازی ها هم فروش خواهند کرد، حالا به نظر من در دراز مدت فروش کمتر و کمتر میشه ولی باز تا به اون نقطه برسیم خیلی طول میکشه.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
واقعا فکر کردید اگه امار فروش مایکروسافت خوب بود میومد براتون سرویس گیم پس راه اندازی کنه؟:D

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
خب اینجا آمار پلیر و اکتیو پلیر به کار میاد :D ضمن اینکه کماکان خود بازی ها هم فروش خواهند کرد، حالا به نظر من در دراز مدت فروش کمتر و کمتر میشه ولی باز تا به اون نقطه برسیم خیلی طول میکشه.
خب بر اساس این آماری که خودت میدونی و به کارت میاد به من بگو مثلا FH4 با 12 میلیون پلیر موفق بوده یا نه ؟ مایکرو که خودش از گیم پس امار نداده بدونیم موفق بوده یا نه . ولی حداقل امار پلیر بازیهاش رو که داریم .
مثلا همین فورزا چقدر فروش داشته ؟ من چون درک درستی از سیستم 1 دلاری و 10 دلاری و 2دلاری گیم پس ، برای نتیجه گرفتن از عملکرد فورزا ندارم .
من ادعا میکنم GTSPORT از نظر فروش ، درامد و مسایل مربوط به این موفق تر از فورزا بوده . به هر حال این یک ادعا هستش دیگه . دلیلش هم اینه که اون 12 میلیون پلیر بخش بسیار عمده ای از اون با سیستم گیم پس ( مجانی تقریبا ) بازی رو گرفتند . میمونه 4 میلیون پلیر فعال ماهانه که معلوم نیست از این مقدار چند نفر عضو جدید هستند و چند نفر از قبل بودند و بازی رو خریدند .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اینی که ماکروسافت به خاطر شرایط رقابتی رو اوردی به چنین سیستمی دستش درد نکنه ولی دیگه اینی که میزیند کانال عربی قشنگ معلومه بحث رو دارید میبیرید کجا به هر حال میگم خدا ایشلا برا ماکروسافت بیشتر کنه همیشه بتونیم از خدمات انلاینش استفاده کنیم کسی از مال مفت بدش نمیاد :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
خب بر اساس این آماری که خودت میدونی و به کارت میاد به من بگو مثلا FH4 با 12 میلیون پلیر موفق بوده یا نه ؟ مایکرو که خودش از گیم پس امار نداده بدونیم موفق بوده یا نه . ولی حداقل امار پلیر بازیهاش رو که داریم .
مثلا همین فورزا چقدر فروش داشته ؟ من چون درک درستی از سیستم 1 دلاری و 10 دلاری و 2دلاری گیم پس ، برای نتیجه گرفتن از عملکرد فورزا ندارم .
من ادعا میکنم GTSPORT از نظر فروش ، درامد و مسایل مربوط به این موفق تر از فورزا بوده . به هر حال این یک ادعا هستش دیگه . دلیلش هم اینه که اون 12 میلیون پلیر بخش بسیار عمده ای از اون با سیستم گیم پس ( مجانی تقریبا ) بازی رو گرفتند . میمونه 4 میلیون پلیر فعال ماهانه که معلوم نیست از این مقدار چند نفر عضو جدید هستند و چند نفر از قبل بودند و بازی رو خریدند .
حداقل یه بازی رو مثال بزن که آمار فروشش تا حدی مشخص نباشه :D هورایزن ۴ کاملا موفق بوده و ۱۲ میلیون پلیر تو ۹ ماه برای یک بازی که فروشش هم از نسخه قبلش بالاتر بوده یه موفقیت بزرگه. حالا شما میخوای مقایسه کنی هم باز مثالت اشتباه هست چون همون گرن توریسمو هم مشخص نیست چقدر فروخته و فقط آمار پلیرهاش مشخصه. مایکروسافت مدل درآمدزایی رو کامل عوض کرده ولی شما همچنان میخواید به همون مدل قدیمی مقایسه کنید که خب اشتباهه.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

FH4 بزرگترین لانچر سری فورزا و بزرگترین لانچ یک بازی ریسینگ تو کل تاریخ کنسول های Xbox رو داشته (فروش دلاری براساس نسخه های به فروش رفته). هفته اول هم 2 میلیون پلیر جذب کرد (مساوی با رکورد SoT که اونم بزرگترین لانچ 25 سال اخیر استدیو rare بوده)
و اخرین امار فورزا هرایزن 4 بعد از 10 ماه دوازده میلیون پلیر جذب کرده و 4 میلیون پلیر اکتیو ماهانه

اخرین امار غیر رسمی از گیم پس هم 9.5 میلیون کاربر ماهانه هست (بنا به ادعای یک سایت که فرمول پرداختی مایکروسافت به استدیوها هم لو داده)

====

درباره گیم پس هم بگم این مسله به امروز و دیروز برنمیگرده، از روز اولی که فیل اسپنسر نشست پشت صندلی مدیریت کل Xbox این ایده رو مطرح کرد و از اون همون زمان تا سه سال و خرده ای مسیر اجرایی شدنش طول کشید.
خلاصه دوست داشته باشید یا نه این سیستم جدید مایکروسافت هست و از ماه اینده Xcloud تو یکسری مناطق مثل کره جنوبی راه اندازی میشه که گیم پس هم بخشی از این بیزنس پلن هست. چند ماه دیگه نگین اقا حساب نیست 23.6% این امار متعلق به پلیرهای کره جنوبی سرویس Xcloud هست!!!

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
واقعا فکر کردید اگه امار فروش مایکروسافت خوب بود میومد براتون سرویس گیم پس راه اندازی کنه؟:D
عقل سلیم میگه وقتی بازی هات فروش خوبی ندارن بیا بذارشون رو سرویس 2 دلاری که همون 4-5 نفری که میخریدن هم دیگه نخرن؟:D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
دیگه اونفدرم امار ماکروسافت بد نیست که شمادفکر میکنی حداقل تا الان رسما ۵۵ میلبون کنسول فروخته ولی کلا این نسل اصلا امار فروش ندادن بجز FH ها که اونا خیلی خوب فروختن ولی Forza motorsport و خود گرز ۴ اونقدر وضعیت خوبی تو فروش نداشتن این دیگه واضح هست ماکرو اون بازیش که خوب میفروشه معمولا خیلی سریع هی ازش امار پلیر فعال میده

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
اینا فراموش کردن مایکرو همون شرکتی که Gears 1 رو روی PC داد و وقتی دید X360 ترکونده دیگه نسخه 2 و 3 و Judgment بازی رو روی PC نداد! در ادامه وقتی ONE با مغز رفت تو دیوار با شعار ما برای PC گیمرا جون میدیم و با شعار مرگ بر انحصار اومد Gears 4 , 5 رو روی PC عرضه کرد!
الانم فکر کردن این سرویس برای عشق به مشتری ساخته غافل از این که افت فروش بازیاش باعث راه اندازی این سرویس شده و با پر کردن بازیاش از پرداختای درون برنامه ای داره شیوه بازیای رایگان مثل Fortnite و Clash of Clans رو برای پول درآوردن پیش میگیره!
دمش گرم واقعا F2P کردن بازیایی مثل Forza و Halo و Gears کار خوبیه ولی نیاید حداقل قصه های فداکاری و از خود گذشتگی جان فدایی برای مشتری بسازید
دیگه اونفدرم امار ماکروسافت بد نیست که شمادفکر میکنی حداقل تا الان رسما ۵۵ میلبون کنسول فروخته ولی کلا این نسل اصلا امار فروش ندادن بجز FH ها که اونا خیلی خوب فروختن ولی Forza motorsport و خود گرز ۴ اونقدر وضعیت خوبی تو فروش نداشتن این دیگه واضح هست ماکرو اون بازیش که خوب میفروشه معمولا خیلی سریع هی ازش امار پلیر فعال میده
رسما 55 میلیون از خود اسپنسر گرفتی؟
در داغون بودن وضع XBOX همین بس که یک نسل آمار فروش نداد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
چه خوب که این بحث پیش اومد ، یه زمان نه چندان دوری استاف های مایکرو ، دقت کنید استاف نه فن ها ، این طوری با افتخار آمار فروش میدادن !!! من کاری ندارم چه قدر سطحشون تنزل پیدا کرده ! حرفم اینه که با تغییر شرایط ارزش ها رو هم تغییر ندید!

هیلو 3 از مجموع فروش U 2&1 , GOW III , KZ 2 و RE 1&2 بیشتر فروخته است!

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
حداقل یه بازی رو مثال بزن که آمار فروشش تا حدی مشخص نباشه :D هورایزن ۴ کاملا موفق بوده و ۱۲ میلیون پلیر تو ۹ ماه برای یک بازی که فروشش هم از نسخه قبلش بالاتر بوده یه موفقیت بزرگه. حالا شما میخوای مقایسه کنی هم باز مثالت اشتباه هست چون همون گرن توریسمو هم مشخص نیست چقدر فروخته و فقط آمار پلیرهاش مشخصه. مایکروسافت مدل درآمدزایی رو کامل عوض کرده ولی شما همچنان میخواید به همون مدل قدیمی مقایسه کنید که خب اشتباهه.
الان یعنی میخوای بگی مدلهای ما قدیمیه و مایکروسافت مدرنیته شده :D:D به خاطر همین اسم GTSPORT اوردم که برام تحلیل بکنی دیگه :D الان مایکروسافت مدل درامد زایی رو عوض کرده چه کنیم ؟ بریم از اساس درامد مایکروسافت رو با دیگر کمپانی های گیمینگ محاسبه کنیم تا به نتیجه برسیم ؟ :D
الان هم شما و هم علی برای من آمار پلیر گفتید دیگه . الان برای من چیزی که ارزش داره در موفقیت گیم و سازنده ها ، امار پلیر اگه میدن ، مثل فورتنایت یا پابجی و ... درامد دلاری رو هم دقیقا بدونم . امار فروش هم تکلیفش بسیار روشن هستش ، بسیار عالی . امار پلیر رو هم خیلی قبول دارم اتفاقا ، اما این امار مربوط به این سیستم جدید مایکروسافت برای من گیج کننده است و من هیچ نتیجه ای نمیتونم بگیرم و احساس میکنم بازیشون رو عملا FREE TO PLAY عرضه میکنند :D

نکته بعدی که گفتم من از نظر قیاس کردن با دیگر بازیها خواستم میزان موفقیت رو بدونم . طبیعتا فورزا 4 اگه رو گیم پس هم وجود نداشت و معمولی عرضه میشد ، از همه نسخه های قبلی خود با توجه به شرایط و پتانسیلش موفقتر عمل میکرد .
اگه فکر میکنی مثال من اشتباه هست و من خیل حالیم نیست :D به من با تشبیه کردن اموزش بده :D مثلا بگو موفقیت فورزا رو میشه با فلان بازی مقایسه کرد و نزدیک دونست :D

چه خوب که این بحث پیش اومد ، یه زمان نه چندان دوری استاف های مایکرو ، دقت کنید استاف نه فن ها ، این طوری با افتخار آمار فروش میدادن !!! من کاری ندارم چه قدر سطحشون تنزل پیدا کرده ! حرفم اینه که با تغییر شرایط ارزش ها رو هم تغییر ندید!

هیلو 3 از مجموع فروش U 2&1 , GOW III , KZ 2 و RE 1&2 بیشتر فروخته است!
ماهم میتونیما الان از این ادعا ها حتی در مقیاس بزرگتر بکنیما :)):D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر