امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
LOL برو پست بعد رو ببین شاید متوجه منظورم شد به هر حال بیا :
Esports Tournaments: Statistics Top and Upcoming Games Tournaments

تو این صفحه اگه تونستی اسم تورنومنت GeoW رو پیدا کنی بهت یـ جایزه میدم :D عملا 100 تا که هیچی فک کنم رو 300 به اون ور هم نتونی پیداش کنی در مورد مثالت هم بگم تلاشت قابل تحسین فورت نایتی که تو ضمینه بازی های F2p رکوردی نبوده بزنه (دقت کن ضمینه خودش F2p) رو با یـ بازی کنسول سلر که تو دوران افت خودش به سر میبره و به مدد سرویس مفت و اتیشی که خود ماکرو به مالش میزنه جون گرفته یکی میکنی !!!

یـ چیزی گفتید براش مثال نقض اوردم قرار نیست هرچی شما اینجا گفتید همه بله و چشم بگن اینجا فرومه و جای بحث و گفت ـه بهتره همه چیز رو صفر و یکی نگاه نکنید .....
اگه قراره گیرز 5 با فورتنایت قیاس بشه ، و صرف اینکه بگیم نگاه فورت هم رایگانه ، گیرز هم رایگان ، پس نمیشه گفت ارزش برندی فورت پایین است ، پس گیرز هم نمیشه گفت پایین است ، کاملا مسخره هست .
فورت اگه امار پلیر میده ، رقمی مثل 200 میلیون پلیر میده با آمار درامدی 2 بیلیون دلاری که مقایسه اش با گیرزی که اصلا تو راسته FTP ها نیست و یه بازی پولی هست و مایکروسافت جهت زنده نگه داشتنش و یا برنامه خودش تقریبا رایگان کرده مسخره هستش . مانند قیاس قطره با دریا :D
در این نوع مثالها میشه بازیهای رایگان پلی استیشن پلاس رو هم در این راسته ها قرار داد .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
حالا یکی به این دوستمون بفهمونه این- انجین هم به صورت ریل تایم رندر میشه... :laughing::laughing::laughing:

شما همچین گرافیکی رو تو کل بازی سرجمع 6-7 بار هم نمیبینی(اونم به صورت کلوز اپ!). تازه وقتی میاد گیم پلی به شدت تو ذوق میزنه. بعد میگی گرافیک بازی ایرادی نداره؟ شما تو همون لول یه شات از مارکوس رو وقتی رفت گیم پلی بیار بده اینجا. بعد بحث میکنیم در مورد گرافیک بازی:-j

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
LOL برو پست بعد رو ببین شاید متوجه منظورم شد به هر حال بیا :
Esports Tournaments: Statistics Top and Upcoming Games Tournaments

تو این صفحه اگه تونستی اسم تورنومنت GeoW رو پیدا کنی بهت یـ جایزه میدم :D عملا 100 تا که هیچی فک کنم رو 300 به اون ور هم نتونی پیداش کنی در مورد مثالت هم بگم تلاشت قابل تحسین فورت نایتی که تو ضمینه بازی های F2p رکوردی نبوده بزنه (دقت کن ضمینه خودش F2p) رو با یـ بازی کنسول سلر که تو دوران افت خودش به سر میبره و به مدد سرویس مفت و اتیشی که خود ماکرو به مالش میزنه جون گرفته یکی میکنی !!!

یـ چیزی گفتید براش مثال نقض اوردم قرار نیست هرچی شما اینجا گفتید همه بله و چشم بگن اینجا فرومه و جای بحث و گفت ـه بهتره همه چیز رو صفر و یکی نگاه نکنید .....

جایزه باشه برای خودت احمد جان انشالله برای گیرز5 هم مثل گیرز4 خبرهای جوایز میلیون دلاری شو میزنیم که شما توجیح بشی و دوست داشتی هم بری شرکت کنی :))

یک مورد دیگه هم خواستم اشاره کنم تو top 10- 15 تای لایو (most played) تقریبا هیچکدوم بازی 60 دلاری کامل نیستند! از فورتنایت گرفته تا ایپکس و ماینکرفت و رینبو و دستینی و ... به جز NBA2K20 که تازه ریلیز شده. گیرز5 هم یکی التیمیت صدر لیست هست و یکی نسخه عادی که بازی جداگانه محسوب شده چند رتبه پایین تر

درباره بند اخر هم ما یک چیزی گفتیم و شما به خیال خودت مثال نقضش رو اوردی ولی امار پلیرهای اسفناک استیم هم ما گذاشتیم که بعد کاشف به عمل امد ملت اصلا نمیتونند لاگین کنند؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
جایزه باشه برای خودت احمد جان انشالله برای گیرز5 هم مثل گیرز4 خبرهای جوایز میلیون دلاری شو میزنیم که شما توجیح بشی و دوست داشتی هم بری شرکت کنی :))

یک مورد دیگه هم خواستم اشاره کنم تو top 10- 15 تای لایو (most played) تقریبا هیچکدوم بازی 60 دلاری کامل نیستند! از فورتنایت گرفته تا ایپکس و ماینکرفت و رینبو و دستینی و ... به جز NBA2K20 که تازه ریلیز شده. گیرز5 هم یکی التیمیت صدر لیست هست و یکی نسخه عادی که بازی جداگانه محسوب شده چند رتبه پایین تر

درباره بند اخر هم ما یک چیزی گفتیم و شما به خیال خودت مثال نقضش رو اوردی ولی امار پلیرهای اسفناک استیم هم ما گذاشتیم که بعد کاشف به عمل امد ملت اصلا نمیتونند لاگین کنند؟
Esport بازی در کنار بقیه از نظر بیننده و ترند شدن مثل جک میمونه حالا میخوای اینو قبول کن میخوای نکن اینی که ماکروسافت هم داره پولاش رو میلیون میلیون دلار خرجش میکنه بازم چیزی از این مسئله کم نمیکنه بقیه پستت رو هم نمیدونم چجوری جواب بدم به هر حال امیدوارم ماکروسافت بازیای بیشتری رو سرویش بیاره هم شما راضی بشه هم بقیه ما که بخیل نیستیم
پ.ن : یک ماه تریال سه تا گیفت یک ماه رایگان از Alienware (خدا پدر مادرش رو بیامرزه) در مجموع چهار ماه مفتی خدا پدر مادر هموشون رو باهم بیامرزه :D

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
استاد کات سین های بازی in-engine عه. ریل تایم نیست8-|
کل بازی در مجموع 3-4 جا ریل تایم میره رو گیم پلی
این شاتی که خودم گرفتم:

jd تو کات سین:
View attachment 116102

jd بعد همون کات سین:

View attachment 116101
این انجین هم ریل تایم هست دوست عزیز بیشتر بازی های این نسل هم به همین شکلن مثل Uncharted که نسل قبل prerender بودن این نسل این انجین شد

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد
محمد جان دیگه نمیشه که منکر این قضیه شد که همین گیم پس های 1 دلاری و 2 دلاری باعث شدن امثال گیرز نفس بکشن . عملا داره بازیاش رو بصورت free to play عرضه میکنه مایکروسافت و بعد دقیقا همین بازی ها با امار پلیر بازی های 60 دلاری به بالا قیاس میشه .
الان شما فک میکنی امار فروشی هم میاد از گیرز 5 با این وضعیت ؟ اخه خدایی کی میره 60 دلار میده به بازی وقتی با 2 دلار( مفت و مجانی ) میتونه بازی بکنه .
در بهترین حالت از گیرز5 امار پلیر با هزینه 2 دلاری میاد فک کنم . که این یعنی به قول دوستمون اتش زدن به مال و پایین اوردن ارزش برند ، اونم چه پایینی اخه ، مفت اصلا .
در کل محمد جان ، امار پلیر با 2 دلار 1 دلار شاید برای مایکروسافت خوب باشه در حد خودش ، ولی برای برند یک بازی مثلا گیرز5 هیچ ارزشی نداره و اینکه بگیم woow گیرز x میلیون پلیر داره ، پس گیرز ترکونده به نظرم مسخره هست .
مایکروسافت به خاطر سرویس گیم پس و گسترش اون ، گیرز و فورزا و کلی گیم های انحصاری خودش رو تا حد بازی های چرت و پرت و ناشناخته پلاس پلی استیشن پایین اورده .
کاری ندارم به مایکروسافت و برنامه هاش ، کلا در مورد خود بازیها صحبت میکنم
آتش زدن به مال؟ پایین آوردن ارزش برند؟ شما گویا هنوز با شرایط جدیدی که مایکروسافت برای سوددهی در نظر گرفته کنار نیومدید :D کل بازی های مایکروسافت قرار هست روز اول روی گیم پس عرضه بشن، یعنی Halo Infinite رو هم میشه با کمترین هزینه ممکنه بازی کرد. این سیستم جدید مایکروسافت هست، الان دقیقا اینکه بازی تا حد بازی های چرت و پرت اومده پایین یعنی چی؟ من جدا متوجه نمیشم :D حالا بگذریم از اینکه مثلا Forza Horizon 4 پرفروش ترین بازی سری بوده و رکورد بهترین لانچ بین کل ریسینگ هایی که روی خانواده ایکس باکس اومدن رو شکونده. بعدش این هزینه 2 دلاری که من گفتم صرفا برای 2 ماه اول هست، بعدش اکثر پلیرهایی که با این روش اومدن تو بازی اگه میخوان ادامه بدن باید برن اشتراک رو تمدید کنن. این 2 دلاری هم صرفا برای اونایی هست که اولین بار از گیم پس التیمیت استفاده میکنن. شما آمار Gears رو باید 6 ماه دیگه نگاه کنی ببینی چقدر از پلیرهاش باقی موندن. همون جور که همین FH4 بعد از 9 ماه به 12 میلیون پلیر رسیده. یا مثلا Sea of Thieves آخرین آمارش 8 میلیون پلیر بوده که طبق گفته سازنده، نصف این تعداد از گیم پس اومدن و نصف دیگه از گیم پس نیومدن! :D الان مثلا مایکروسافت برای گیم پس تخفیف نمیزاشت به ارزش برند اضافه میشد؟ دوربین مخفیه؟ :D

پ.ن: ترول کردن گرافیک بازی هم واقعا هنر میخواد :D @Outer Heaven نکن این کار رو، گرافیک بازی محشره، همه از دم حال کردن باهاش :D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
آتش زدن به مال؟ پایین آوردن ارزش برند؟ شما گویا هنوز با شرایط جدیدی که مایکروسافت برای سوددهی در نظر گرفته کنار نیومدید :D کل بازی های مایکروسافت قرار هست روز اول روی گیم پس عرضه بشن، یعنی Halo Infinite رو هم میشه با کمترین هزینه ممکنه بازی کرد. این سیستم جدید مایکروسافت هست، الان دقیقا اینکه بازی تا حد بازی های چرت و پرت اومده پایین یعنی چی؟ من جدا متوجه نمیشم :D حالا بگذریم از اینکه مثلا Forza Horizon 4 پرفروش ترین بازی سری بوده و رکورد بهترین لانچ بین کل ریسینگ هایی که روی خانواده ایکس باکس اومدن رو شکونده. بعدش این هزینه 2 دلاری که من گفتم صرفا برای 2 ماه اول هست، بعدش اکثر پلیرهایی که با این روش اومدن تو بازی اگه میخوان ادامه بدن باید برن اشتراک رو تمدید کنن. این 2 دلاری هم صرفا برای اونایی هست که اولین بار از گیم پس التیمیت استفاده میکنن. شما آمار Gears رو باید 6 ماه دیگه نگاه کنی ببینی چقدر از پلیرهاش باقی موندن. همون جور که همین FH4 بعد از 9 ماه به 12 میلیون پلیر رسیده. یا مثلا Sea of Thieves آخرین آمارش 8 میلیون پلیر بوده که طبق گفته سازنده، نصف این تعداد از گیم پس اومدن و نصف دیگه از گیم پس نیومدن! :D الان مثلا مایکروسافت برای گیم پس تخفیف نمیزاشت به ارزش برند اضافه میشد؟ دوربین مخفیه؟ :D

پ.ن: ترول کردن گرافیک بازی هم واقعا هنر میخواد :D @Outer Heaven نکن این کار رو، گرافیک بازی محشره، همه از دم حال کردن باهاش :D
حتما سر هیلو اینفینیت چشم بسته تعریف میکنم از این بعد :D گیرز ۵ هم ایرادی نداره، game of the gen, ماها هیتریم :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
شما همچین گرافیکی رو تو کل بازی سرجمع 6-7 بار هم نمیبینی(اونم به صورت کلوز اپ!). تازه وقتی میاد گیم پلی به شدت تو ذوق میزنه. بعد میگی گرافیک بازی ایرادی نداره؟ شما تو همون لول یه شات از مارکوس رو وقتی رفت گیم پلی بیار بده اینجا. بعد بحث میکنیم در مورد گرافیک بازی:-j

واقعا میزنه تو ذوق؟ "میزنه تو ذوق"؟
من که چیزای دیگه ای شنیدم :-??

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد
حتما سر هیلو اینفینیت چشم بسته تعریف میکنم از این بعد :D گیرز ۵ هم ایرادی نداره، game of the gen, ماها هیتریم :D
از نظر گرافیکی یکی از بهترین های نسل هست، دیگه این واقعیت رو هر کی بخواد انکار کنه بدون شک هیتر هست :D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
واقعا میزنه تو ذوق؟ "میزنه تو ذوق"؟
من که چیزای دیگه ای شنیدم :-??
شما که بازی نکردی چی میگی این وسط؟ جدا
مجبوری خودتو بندازی وسط هر بحثی؟ :D

—————-
@Frobary

مگه من گفتم بده گرافیک بازی؟ خوبه تاپیکشم کلی تعریف کردم. گرافیک خیلی خوبی داره. ولی اصلا بی نقص نیست دیگه :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
شما که بازی نکردی چی میگی این وسط؟ جدا
مجبوری خودتو بندازی وسط هر بحثی؟ :D

شما بازی کردی؟ :D
ما از اونایی که بازی کردن چیزای دیگه شنیدیم
بازگو کردن شون مطمئن تر از حرفای یه سریاست :D (نمیشه گفت مطمئن ترین)

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی

تعریفت از گرافیک یه بازی چیه ؟ اینی که تو میگی تو همه ی بازی ها از جمله آنچ و گاد تا همین کنترل و کوانتوم هم اتفاق میفته ... مثال بزنم برای ساخت موشن کپچر و مویتشن ترکینگ کات سین ها از LI4D استفاده کردن ولی همونو تو خود روند این گیم استفاده کردن؟ این الان ایراده؟ اینی که شما میگی برای چی این کیفیت رو فقط چندبار میبینی بخاطر اینه که سازنده میاد دوربین رو اسکریپت شده تو کات سین ها قرار تا روی جزئیات صحنه فوکوس کنه ... بعلاوه بخاطر کلوز آپ بودن هم میاد از A-A بیشتر بعلاوه شارپ بیشتر برای نمایش دادن جزئیات بازی استفاده میکنه ... این مختص به گیرز نیست شوکیس های سونی مثل آنچارتد 4 هم همین وضعیت رو داشتن...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر