امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
هنوزم بازی‌سنتر شگفتی های خودش رو داره، بعضی ها دیگه به درجه‌ای رسیدن که بازی رو با walkthrough نقد میکنن، یاد فراستی افتادم که ندیده فیلم نقد میکنه:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
قرار بود دو سه ماه دیگه پلی بدم ولی با این بحثای اخیر اسپویل رو به جون خریدم walkthrough کمپین بازیو دیدم البته هنوز تموم نشده ولی تا الان درستش اینه :D
...

نکنید این کار رو :D
بر مبنای واکترو، روی "هــــیــــچ" بازی ای نمی تونید این قدر نظر جامع و تخصصی بدید... بازی به بازی فرق می کنه میزان خطا
سر چیزی مثل G5 خیلی از موارد متمرکز رو گیم پلی و گرافیک رو عمرا از رو ویدیوهای یوتیوب بفهمید
سر بازی های استراتژیک تر مثل VC4 و ... (مثال دارم میزنم) رسما فاقد صلاحیت ـه نظرتون

حتی بعضا داستان بازی ها هم چون ساختار تعاملی دارن اکثرا، از پشت ویدیوهای ضبط شده به هیچ وجه محتواشون، اون جور که باید منتقل نمیشه

بر مبنای واکترو تنها چیزی که میتونید مطمئن باشید اینه که "بازی در مورد چیه اصن"!!
چون من حدسم اینه یه سری از دوستان تو تاپیک (ایضا بنده... که نظر نمیدم کلا :D) هیچ ایده ای از چیزی که بازی اصن هست، ندارن و پریدن رو واگن هیت ورزیدن و تقریبا بدون اشاره به خود بازی دارن بهش متلک میپرونن

delta05

کاربر سایت
Jan 24, 2019
304
من طرفدار مایکروسافت نیستم و خودمم پی اس فور دارم اما به نظرم دوستان دیگه زیادی دارن بی انصافی میکنن
ما تو ویچر با همه ی خنگ بازیای روچ ساختیم در حالی که اونجا کاملا رو گیم پلی تاثیر داشت و بازی رو یه جاهایی کوفتت میکرد حالا نمیدونم این که شیشه با یه گلوله میشکنه یا با یه خشاب کامل تو کجای گیم پلی میخواد تاثیر بزاره
تمام این گرافیک چشم نواز رو که میشه همینطوری الکی تو محیطاش دور زد و از مناظر و طراحی هنری عالی بازی لذت برد رو ول کردین چسبیدین به یه چیزای بیخود ... چرا با خودتون این کارو میکنین اخه

خلاصه اینکه بازی قطعا ارزش تجربه کردن داره و خیلی لذت بخشه اما ایا ارزش داره بابتش بری کنسول بخری؟ به نظر بنده با یه سری مشکلاتی که داره خیر

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
خوشبختانه من ازم گذشته که بخوام هیتر باشم ولی تو قطعا فنی :D
من کاری به متا ندارم نظرمو گفتم و اینکه فکر نکنم با پلی دادنم مثلا داستان و شخصیت پردازی عوض بشه ، دوست داری بدون قصه سر هم کردن میام ریز به ریز توضیح میدم برا هر بخش ، این walkthrough هم دیدم که بتونم درست وارد بحث شم وگرنه میشه مثل خیلی از دوستان بدون فوتیج دیدن هم ترول کرد

یادم نبود از شما اجازه بگیرم فعال بشم
شما ناراحتی همون استیکر همیشگی اخم رو بزن رد شو :)) رو PC هم ایشالله میزنم نشد هم رفیق دارم وان بده بهم :*
خودت اصطلاحا خودت رو بردی داخل افساید دیگه چی بگیم ما نظر اونم از روی walkthrough خیلی خوبه همین روند ادامه بده

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
خلاصه اینکه بازی قطعا ارزش تجربه کردن داره و خیلی لذت بخشه اما ایا ارزش داره بابتش بری کنسول بخری؟ به نظر بنده با یه سری مشکلاتی که داره خیر

به نظر من بیشتر از مشکل (که همه بازی ها مشکل دارن) بازی بیشتر کمبود یه چیز خیلی خفن داره که آدم رو جذب خودش کنه... البته باز تو همین مورد هم گیرز 5 از 4 خیلی بهتره و وسوسه کننده تره و کلا از هر لحاظ قدم مثبتی برداشته وقتی از دور نگاه می کنیم

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
قرار بود دو سه ماه دیگه پلی بدم ولی با این بحثای اخیر اسپویل رو به جون خریدم walkthrough کمپین بازیو دیدم البته هنوز تموم نشده ولی تا الان درستش اینه :D
داستان با معیارهای الان تعطیل
شخصیت پردازی در حد شلغم و ضعیف
دیالوگ های بی هدف
گیم پلی فان و خوب ولی تکراری
موسیقی معمولی
کارگردانی ضعیف
لول دیزاین معمولی
گرافیک چشم نواز و زیبا ولی با انیمیشن های افتضاح
قطعا بازی کردنش خیلی بیشتر از دیدنش حال میده :D

در کل خدا برکت بده به سایت های وابسته به xbox و اینکه مایکرو به همه کد نقد نداده تا الان 85 شده (اونوقت از اونور سایت های وابسته به PS همیشه کم نمره میدن مثال زیاد هست) ، به نظر منم با این وجود زیاد بوده از سرش :D حالا میتونید بگید فن یا هیترم ولی حقیقت رو گفتم
خودت هم که بازیش کردی قطعا میدونی اینا رو

موضوع اینه که بازی فقط رو وان ایکس 60 فریم هست اگر رو one معمولی هم 60 بود میشد همچین توجیحی رو داشت
توروخدا ببین سطح ترول بازی تو انجمن به کجا رسیده .... آخه با واکترو کسی بازی رو نقد میکنه ؟ حالا این به کنار .. این چیزا رو از دهن سونی فن بشنوی قطعا فقط برای ترول و هیت اومده فکت صادر کرده

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
تو کل این دو قسمت که از سه گانه جدید گیرز منتشر شده واقعا رو مخ ترین چیزی که بازی دیدم شخصیت کیتلین هست ... حق میدم به هر منتقدی و پلیری که این سه گانه رو اندازه سه گانه اول دوست نداشته باشه ... شخصا برای من رسیدن از مارکوس و دام و کول به کیت و جی دی و... واقعا عذاب آور هست ... درکتار اون انگار کمترین شیمی بین شخصیت های بازی وجود داره که به اندازه مجموعه قبلی باشه .... اون دیالوگ های خفنی که مارکوس در جواب اعضای GOC پس میداد رو تا اون "شت" گفتنای معرکش ...
نمیدونم آینده چجوری میشه ولی خیلی دوست دارم یه روز کلیف بی برگرده و روی دنیای گیرز کار بکنه ...

• Like
Reactions: X B I T B

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من فقط نگران اون دست از دوستانی هستم که میان این تاپیک رو میخونن و چه تصوری که قراره راجع به گرز۵ داشته باشن :D والا من الان اکت ٣ هستم بعضی مراحل بازی اونقدر هیجان انگیزه که با اون طراحی محیط اخرالزمانی و خفن بازی کلی داره کیف میده. مثلا
کمی اسپویل از اکت ٣
میگین طراحی مراحل تو دیواره؟! کدوم بازی ای دیدین وسط بیابون با شن های سرخ رنگ که یک طوفان مهیبی در جریانه از همه طرف دارن موجودات عجیب غریبی بهت شلیک میکنن ، باد داره جوری میوزه که جسدها رو پرت میکنه به اینورو اونور و در همین حال مدام از وسط اسمون رعد بزنه و با هربار رعد یک درخت وسط میدون جنگ سبز بشه و بتونی بری پشتش کاور بگیری تا خودت رو از شر گلوله هایی که مثل رگبار به سمتت حواله کردن نجات بدی؟ اخه کجا یک همچیون چیزی دیدین؟ کجا؟ :D

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
هنوزم بازی‌سنتر شگفتی های خودش رو داره، بعضی ها دیگه به درجه‌ای رسیدن که بازی رو با walkthrough نقد میکنن، یاد فراستی افتادم که ندیده فیلم نقد میکنه:D
اتفاقا با Walkthrough نقد کردن برای این دوستان عادیه بالاخره یه نسله دارن فیلم سینمایی میبینن :))

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
فعلا متا نشون میده بازی از هر نظری از گرز ۴ بهتره و واقعا بهتر هم هست تو چند زمینه مثل دیالوگ نویسی صحنه های عظیم تر و اکت ۲ اش مخصوصا مکان های متفاوت بازی و ازادی عملش تو بعضی اکت ها در کل گرز ۵ قرم رو به جلویی هست واسه کوالشن ولی کافی نیست یک زمان بهتر باید بهشون بدن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر