امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
قرار بود دو سه ماه دیگه پلی بدم ولی با این بحثای اخیر اسپویل رو به جون خریدم walkthrough کمپین بازیو دیدم البته هنوز تموم نشده ولی تا الان درستش اینه :D
داستان با معیارهای الان تعطیل
شخصیت پردازی در حد شلغم و ضعیف
دیالوگ های بی هدف
گیم پلی فان و خوب ولی تکراری
موسیقی معمولی
کارگردانی ضعیف
لول دیزاین معمولی
گرافیک چشم نواز و زیبا ولی با انیمیشن های افتضاح
قطعا بازی کردنش خیلی بیشتر از دیدنش حال میده :D

در کل خدا برکت بده به سایت های وابسته به xbox و اینکه مایکرو به همه کد نقد نداده تا الان 85 شده (اونوقت از اونور سایت های وابسته به PS همیشه کم نمره میدن مثال زیاد هست) ، به نظر منم با این وجود زیاد بوده از سرش :D حالا میتونید بگید فن یا هیترم ولی حقیقت رو گفتم
خودت هم که بازیش کردی قطعا میدونی اینا رو

موضوع اینه که بازی فقط رو وان ایکس 60 فریم هست اگر رو one معمولی هم 60 بود میشد همچین توجیحی رو داشت

typical sony fan

یاده و خاطره فراستی رو زنده کردی ! باشد که پیرو راهش باشی :o)

پ.ن : "بازی مقواست ! کار مقواست"

پ.ن:
گیم پلی فان و خوب ولی تکراری

از روی یوتوب دیدن فهمیده گیم پلی بازی فان عه @-) بعد تکراریم شده براش :))

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
بعضی دوستان میان اینجا فن های سونی رو ترول میکنن:))
ما هر با وقت بازی هایی که متای 60 دارن به کمال رسیدیم یا اگه هر وقت گفتیم که یه بازی انحصاری سونی اگه متای زیر 90 گرفت باید در استودیو رو تخته کنیم بیان ما رو ترول کنین

طرف میاد به انحصاری های سونی میگه بازی سینمایی ( احتمالا طرف تا حالا بازیشون هم نکرده)
اره اصلا انحصاری های سونی فیلم سینمایی هستن:))
ولی حداقل نسبت به نسل قبل دارن پیشرفت میکنن (نمونش gow ) و ip های جدید با کیفیت داریم ( horizon)
شما که بازی های شاختون مثل halo و gears از 90 رسیدن به 84-85 و تو کل نسل بازی با متای 90 ندارین غیر فورزا
واقعا با چه رویی میان ترول میکنین ؟

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
همه کمپین گرز رو نقد میکنن ولی گرز تمرکزش روی بخش آنلاین بوده ما نباید بازی های که سرجمع ۸ ساعت کمپین هستن مقایسه کنیم
شاید گرز خیلی هم موفق بوده چون داره روی کمپین روی مولتی و روی هورد کار میکنه و این ها همه در عرض ۲ ۳ سال
متاسفانه منتقدها این چیزها حالیشون نیست فقط نوک بینی خودشون رو مبینن

• Like
Reactions: X B I T B

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
ماشالا سونی فن ها از گوشه گوشه ی جهان و کران هستی پا شدن اومدن این تاپیک عقدشونو خالی کنن :D
مشکلتون چیه ناموسا بازیاتون همه متا بالا 90 هست نوش جونتون نیاز نیست بیاید اینجا یه ip که خیلیا باهاش خاطره داریم رو بکوبید اتفاقا بد هم در نیومده شاید از لحاظ داستانی افت کرده باشه ( که کرده ) ولی من خودم استریم مالتی پلیر بازی رو دیدم ترغیب شدم خریدم همونجوری که آنچارتد 4 رو موقع عرضه خریدم فقط و فقط بخاطر داستان جذابش و نه مالتی حال به هم زنش ( حالا کاری ندارم چقدر خز کردن بازیو رسما تو لست گیمرز سرطان گرفتم سر این داستان انقدر که دعوا میشد و باید جمعش میکردیم ) ! هر کسی با یه چیز یه گیم حال میکنه میره سمت اون یا حتی QB که همه کوبیدنش من واقعا لذت بردم از داستانش هرچند کوتاه بود همونقدر که با داستان و دیالوگ های GoW و Boi گفتناش حال کردم . ترول کردن واقعا چیز بیخودیه ! جای این که سر هم بکوبید لذت ببرید از بازی .
با Walkthrough دیدن اومدن به بازی نمره میدن و نقد میکنن :D BaziCenter always surprises you :))

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
جالبه فیل اسپنسر هنوز توییتی در مورد گیرز ۵ نزده و تبریک نگفته کاری که برای همه بازیای مطرح میکنه حتی برای لانچ کرکداون هم یه تبریک خشک و خالی گفت:D

• Like
Reactions: Arsalan_xe

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
جالبه فیل اسپنسر هنوز توییتی در مورد گیرز ۵ نزده و تبریک نگفته کاری که برای همه بازیای مطرح میکنه حتی برای لانچ کرکداون هم یه تبریک خشک و خالی گفت:D
بازی فعلا ریلیز و لانچ رسمی نشده .

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
بازی فعلا ریلیز و لانچ رسمی نشده .
چند روزه برای گیم پس ultimate در دسترسه و نقدهای بازی هم که چند روزه اومده. همیشه بعد انتشار نقد بازیا تبریک میگفت :D

آخرین ویرایش:

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
جالبه بعضیا پاشنه در تاپیک DS رو کندن چرا کوجیما گیمپلی درست حسابی نشون نمیده تا بفهمیم بازیش در مورد چیه و جالبتر اینکه با چند تا تریلر همه جور فکتی در موردش صادر کردن که DS شبیه سازی پیاده رویِ و فلان..."اونوقت اگه کسی Gears 5 رو از ابتدا تا انتهاش با بهترین کیفیت ببینه دیدگاهش در مورد داستان " شخصیت پردازی و لول دیزاین درست نمیتونه باشه! یعنی حتی موسیقی متن بازی رو هم باید با خود کنسول بشنوی تا بتونی بفهمی قشنگه یا نه! lol
نه نمیتونه باشه ، شما برو استریم Risk of Rain 2 رو با بهترین کیفیت و دالبی سارند ببین بعد 5 دقیقه میگی این چه زباله ایه دارم میبینم ولی همون بازی بشین پشتش تا فرقش رو حس کنی مهمتر از همه ترکیب موسیقی با گیم پلی .
Gears 5 رو حتی اگه روی کنسول نسل آینده مایکروسافت هم بازی کنم این طراحی شخصیت:
از دیدگاه من زباله ای بیش نیست.

آخرین ویرایش:

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
جالبه بعضیا پاشنه در تاپیک DS رو کندن چرا کوجیما گیمپلی درست حسابی نشون نمیده تا بفهمیم بازیش در مورد چیه و جالبتر اینکه با چند تا تریلر همه جور فکتی در موردش صادر کردن که DS شبیه سازی پیاده رویِ و فلان..."اونوقت اگه کسی Gears 5 رو از ابتدا تا انتهاش با بهترین کیفیت ببینه دیدگاهش در مورد داستان " شخصیت پردازی و لول دیزاین درست نمیتونه باشه! یعنی حتی موسیقی متن بازی رو هم باید با خود کنسول بشنوی تا بتونی بفهمی قشنگه یا نه! lol
نه نمیتونه باشه ، شما برو استریم Risk of Rain 2 رو با بهترین کیفیت و دالبی سارند ببین بعد 5 دقیقه میگی این چه زباله ایه دارم میبینم ولی همون بازی بشین پشتش تا فرقش رو حس کنی مهمتر از همه ترکیب موسیقی با گیم پلی .

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
گویا گرافیک بازی تو حالت HDR بقدری خفن هست که هرکسی که تو این حالت بازی کرده گفته اصلا قابل مقایسه با حالت معمولی نیست. خلاصه که HDRداراش حالشو ببرید :D

من HDR بازی میکنم، انقدری که جو میدن فرق نمیکنه:D ولی خوب یه قسمت هایی از بازی که نور پردازی خاص داره خیلی خوب میشه.

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
ماشالا سونی فن ها از گوشه گوشه ی جهان و کران هستی پا شدن اومدن این تاپیک عقدشونو خالی کنن :D
مشکلتون چیه ناموسا بازیاتون همه متا بالا 90 هست نوش جونتون نیاز نیست بیاید اینجا یه ip که خیلیا باهاش خاطره داریم رو بکوبید اتفاقا بد هم در نیومده شاید از لحاظ داستانی افت کرده باشه ( که کرده ) ولی من خودم استریم مالتی پلیر بازی رو دیدم ترغیب شدم خریدم همونجوری که آنچارتد 4 رو موقع عرضه خریدم فقط و فقط بخاطر داستان جذابش و نه مالتی حال به هم زنش ( حالا کاری ندارم چقدر خز کردن بازیو رسما تو لست گیمرز سرطان گرفتم سر این داستان انقدر که دعوا میشد و باید جمعش میکردیم ) ! هر کسی با یه چیز یه گیم حال میکنه میره سمت اون یا حتی QB که همه کوبیدنش من واقعا لذت بردم از داستانش هرچند کوتاه بود همونقدر که با داستان و دیالوگ های GoW و Boi گفتناش حال کردم . ترول کردن واقعا چیز بیخودیه ! جای این که سر هم بکوبید لذت ببرید از بازی .
با Walkthrough دیدن اومدن به بازی نمره میدن و نقد میکنن :D BaziCenter always surprises you :))
ببخشد من منظور شما از "عقده " رو نمیفهمم
مایکرو اولین کنسولش xbox هم از نظر فروش و هم از نظر تنوع بازی ها و انحصاری خیلی از ps2 عقب بود
تو نسل هفت که قبول دارم xbox 360 سه سال اول خیلی بهتر عمل کرد اون هم نه به خاطر کیفیت بالاش بلکه به خاطر حماقت های سونی
بعدش هم که سونی طرفای 2009 با ps3 یه کامبک زد و حتی اواخر نسل هم به خاطر بازی های بزرگی که واسه ps3 عرضه کرد یه جورایی جلو زد ( ps3 یک سال دیرتر هم عرضه شده بود)
الان هم که تو نسل هشت هستیم که خودتون دارین میبینین که چطور ps4 داره این نسل رو هم پیروز میشه
پس منظورتون از عقده رو نمیدونم چون xbox هیچوقت رقیب جدی نبوده واسه playstation و همیشه xbox زیر سایه playstation بوده...
پس عقده داشتن باید کاملا برعکس باشه

این ترول هایی هم که ما میکنیم واسه یه کم خنده هستش تو این شرایط سخت زندگی....

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خیلی جالبه طرف با یه کامیون ادعا اومده خودترولی که نه کل مجموعه و اصحاب خودش رو ترول کرده دقیقا مصداق تف سربالاست، من موندم IQ این چنده بهرام و فرشاد اینو ببرن خارج کشور واقعا اینجا داره حیف میشه با این بهره هوشی بالا، البت تقصیر خودش نیست عین شاخهای مجازی شده هرچی بگه دیفالت 20 تا لایک زیر پستهاش میاد هرکی باشه جوگیر میشه حالا این نسل روسهای غیور از 2016 به بعد کمک کردن ps4 کامل کنسول برتر از نظر فروش تو ایران باشه عده ای که اصلا انحصاری براشون مهم نبود هم ps4 گرفتن دقیقا عین نسل قبل که ایکس باکس360 کنسول برتر از نظر فروش در ایران بود

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر