امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
جالبه اینجا یکسری
من واقعا لازم میدونم اینو بگم Crowbcat یکی از بهترین یوتوبر های گیمینگ هست و خودت فقط توصیه میکنم ویدیو هاشو ببینی نیازی به توضیح نیست
از نسبت لایک/دیسلایک هم مشخصه حتی
من که فقط دیدم یکی از کاربرا ویدیو از ایشون گذاشته خوشال شدم حالا موضوعش به کنار
میلیونی نبودن یه بنده خدا دلیل بر بد بودنش نیست، بخش ترندینگ رو نگا کن تا ببینی چه کسایی میلیونی میشن
کسی که جلو دوربین میگوزه ویو چند میلیونی میگیره پس بهتره با میزان Sub و ... اعتبار سنجی نکنی

اون کلیت گرافیک که گفتید فک کنم منظورتون گرافیک هنری (ظاهری) بود،
وگرنه گرافیک فنی و تکنیکی همین تخریب پذیری و جای گلوله و متناسب بودن انیمیشن ها و... هست
که Gears 5 بیشتر پسرفت کرده .
بله قطعا اینا دلیل کم کردن نمره نیست ولی معمولا بازیایی که 90+ میگیرن این جزییاتشون هم خیلی وسواس گونه عالیه
اول بشین بازی کن بعد بیا اینجا فکت از خودت در کن یوتوبر و.. هیچوقت ملاک نیستن یکسری ادم بیکار تو DF نشستن الکی این بازی بررسی کردن بعد یک یوتوبر حکم داد که اقا کار تمامه این بازی یکی از تکنیکی ترین و بهترین گرافیک ها رو ارایه میده برو بشین حداقل مقاله DF بخون دو تا چیز عایدت بشه

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
من توصیه میکنم به جای نگاه کردن همچین ویدیوهایی که عمدا از جاهای بد بازی ها تصویر میزارن، خودتون تجربه کنید و در مورد گرافیکش نظر بدید. حداقل رو ایکس وان همچین گرافیکی نخواهید دید. اتفاقا الان تو ریست ارا هم تاپیک همین موضوع رو زدن و اکثر کامنت ها مربوط به فحش دادن به همین Crowbcat هست :D خیلی جالبه اینقدر تفاوت بین کامنت های اونجا و اینجا :D
ایکس با کس وان ولش کن برن رو one x بازی کنن رسما کرک و پشم ریزونه اونجا بازی اونم رو ۶۰ فریم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,192
نام
ماکان
از نظر تکنیکی این بازی یکی از بهترین های نسل هست، یعنی رو ایکس وان معمولی هم پشم ریزون هست گرافیک. حالا دو صفحه قبل رو که میخونی انگار با یه بازی نسل هفتمی طرف هستیم lol اکثر سایت ها و همین طور دیجیتال فاندری شدیدا از گرافیک بازی تعریف کردن، حالا کلیت گرافیک که فوق العاده هست رو ول کردن چسبیدن به یه سری جزییات :D این بازی به خاطر انیمیشن یا تخریب پذیری متاش زیر ۹۰ نشد، اصلا ربطی به اینا نداره. یه سری مشکلات داره که باعث شده حقش همین متای ۸۶-۸۵ باشه، ولی تیم سازنده تو بخش تکنیکی عالی کار کرده.

گرافیک چه ربطی به انیمیشن داره؟:D اون ویدئو درباری این هست که انیمیشن های بازی تکراریه و در مواردی هم تخریب پذیری نسبت به نسل قبل افت کرده. که البته یه بخشیش به نظرم ضعف بازی هست و یه بخشیش هم تعمدانه است. مثلا اینکه انیمیشن ریلود کامل همونه فکر میکنم بیشتر به این دلیله که حس قبل رو بده اما اینکه انیمیشن Falter ها و مردن و ... همونجوری مونده از جمله نکات منفی بازیه. نبود تخریب پذیری هم باز برای این بازی یکم عجیبه و باعث میشه از استانداردها عقب بیفته.

در کل گرافیک بازی رو X1X که من رفتم خیلی خوب بود و اینکه گرافیک چقدر خوبه هیچ ربطی به ایراداتی که این ویدئو گرفته و مربوط به انیمیشن های ضعیف و قدیمی بازی هست نداره.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,526
نام
محمد
گرافیک چه ربطی به انیمیشن داره؟:D اون ویدئو درباری این هست که انیمیشن های بازی تکراریه و در مواردی هم تخریب پذیری نسبت به نسل قبل افت کرده. که البته یه بخشیش به نظرم ضعف بازی هست و یه بخشیش هم تعمدانه است. مثلا اینکه انیمیشن ریلود کامل همونه فکر میکنم بیشتر به این دلیله که حس قبل رو بده اما اینکه انیمیشن Falter ها و مردن و ... همونجوری مونده از جمله نکات منفی بازیه. نبود تخریب پذیری هم باز برای این بازی یکم عجیبه و باعث میشه از استانداردها عقب بیفته.

در کل گرافیک بازی رو X1X که من رفتم خیلی خوب بود و اینکه گرافیک چقدر خوبه هیچ ربطی به ایراداتی که این ویدئو گرفته و مربوط به انیمیشن های ضعیف و قدیمی بازی هست نداره.
اون ویدیو صرفا منظورش انیمیشن نیست، اصلا تیترش رو بخون متوجه میشی قضیه چیه. بحث اینه که از نظر فنی بازی تو سطح بالایی قرار داره و تیم سازنده زحمت زیادی برای این کار کشیده، منظور من هم بیشتر کامنت های این تاپیک بود نه صرفا اون ویدیو. در مورد انیمیشن که بحثی نیست ولی در مورد تخریب پذیری، همین موارد جزیی که تو بازی هست مثل از بین رفتن سنگرها و شکسته شدن یخ و سایر موارد، کاملا در خدمت گیم پلی و تاثیر گذار هستن و صرفا یه چیز تزیینی و ظاهری نیستن. البته همین قضیه رو اگه گسترده میکردن خیلی بهتر بود. گان پلی هم خیلی خوبه و حس سنگینی خاص سری تو این شماره هم وجود داره که اون ویدیو قصد داره یه جور دیگه وانمود کنه :D

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
شماری از دوستان بر این باورند که منتقدین به عناوین مایکروسافت کمتر از حقش امتیاز میدن"سر همین رفتم تمام بخش کمپین Gears 5 رو دانلود و روی TV نگاه کردم.

داستان: ولش کن
شخصیت پردازی: انگاری 4تا هویج گذاشتن دارن با همدیگه درد و دل میکنن
گیم پلی:حوصله سربر و خالی از هرگونه نوآوری
سطح طراحی مراحل: عبدالمجید 5 ساله از قم
انیمیشن ها: سطح پایین
طراحی و کیفیت مبارزات با دشمنان: ولش کن
موسیقی: دزدی از اینترنت D :
کارگردانی: در حد دوره آموزشی مسعود ده نمکی

خلاصه همین متا(اگه پایینتر نیاد) از سر این عنوان هم زیاده.مشکل هزینه و زمان نیست داستان سر توانایی نداشتنِ.طنز تلخیه وقتی چنین عناوینی از مایکروسافت رو میان با بازیهای سطح بالای رقباش مقایسه میکنن.اونوقت انتظار دارن پایان سال همچین چیزی بیاد جوایز رو درو کنه!

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
اون ویدیو صرفا منظورش انیمیشن نیست، اصلا تیترش رو بخون متوجه میشی قضیه چیه. بحث اینه که از نظر فنی بازی تو سطح بالایی قرار داره و تیم سازنده زحمت زیادی برای این کار کشیده، منظور من هم بیشتر کامنت های این تاپیک بود نه صرفا اون ویدیو. در مورد انیمیشن که بحثی نیست ولی در مورد تخریب پذیری، همین موارد جزیی که تو بازی هست مثل از بین رفتن سنگرها و شکسته شدن یخ و سایر موارد، کاملا در خدمت گیم پلی و تاثیر گذار هستن و صرفا یه چیز تزیینی و ظاهری نیستن. البته همین قضیه رو اگه گسترده میکردن خیلی بهتر بود. گان پلی هم خیلی خوبه و حس سنگینی خاص سری تو این شماره هم وجود داره که اون ویدیو قصد داره یه جور دیگه وانمود کنه :D
وانمود ؟
مقایسه واکنش شخصیت ها به برخورد تیر عملا در gears 5 وجود نداره (و gears 5 یه شوتر سوم شخص x_x)
Annotation 2019-09-09 021149.jpg Annotation 2019-09-09 021233.jpg Annotation 2019-09-09 021304.jpg Annotation 2019-09-09 021324.jpg

تخریب پذیری
Annotation 2019-09-09 021421.jpg Annotation 2019-09-09 021600.jpg Annotation 2019-09-09 021727.jpg Annotation 2019-09-09 021701.jpg

در Gears of War 2 که سال 2008 عرضه شده زمان شلیک از کیسه ها شن خارج میشه
اما 11 سال بعد در gears 5 کیسه ها به فناوری خود درمانی دست پیدا کردن نه نتها شن خارج نمیشه بعد از چند ثانیه جای گلوله هم از بین می ره
Annotation 2019-09-09 022132.jpg
Annotation 2019-09-09 024123.jpg Annotation 2019-09-09 022016.jpg

شیشه با یک گلوله خورد میشه
Annotation 2019-09-09 021751.jpg Annotation 2019-09-09 021840.jpg

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,863
نام
Sajjad
الان میفهمم چرا گیرز ۳ متاش کمتر از ۲ شده، چون خیلی از این جزئیات رو نداره:>

در مورد اینکه انیمیشن های بازی بعد از این همه سال تغییر نکرده، تا حالا چندین بار توضیح داده شده که چیزی که گیم‌پلی گیرز رو خاص کرده همین انیمیشن هاش هست و کوچک ترین تغییرش هم مولتی‌پلیر بازی رو به هم میریزه تا مدت ها بعد از عرضه آپدیت میکننش، چه برسه به تغییر کلی، اگر انیمیشن هارو ریلستیک کنن دیگه اون مولتی‌پلیر گیرز نیست، میشه آنچارتد
این کارو در یه صورت میتونن بکنن اونم این هست مولتی‌پلیر رو جدا کنن و سبک بازی هم یه مقدار بره سمت ادونچر و اینا:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,164
نام
∂αнмα
الان میفهمم چرا گیرز ۳ متاش کمتر از ۲ شده، چون خیلی از این جزئیات رو نداره:>

در مورد اینکه انیمیشن های بازی بعد از این همه سال تغییر نکرده، تا حالا چندین بار توضیح داده شده که چیزی که گیم‌پلی گیرز رو خاص کرده همین انیمیشن هاش هست و کوچک ترین تغییرش هم مولتی‌پلیر بازی رو به هم میریزه تا مدت ها بعد از عرضه آپدیت میکننش، چه برسه به تغییر کلی، اگر انیمیشن هارو ریلستیک کنن دیگه اون مولتی‌پلیر گیرز نیست، میشه آنچارتد
این کارو در یه صورت میتونن بکنن اونم این هست مولتی‌پلیر رو جدا کنن و سبک بازی هم یه مقدار بره سمت ادونچر و اینا:D
همین حرفت ثابت میکنه سازندگان بازی جرعت ریسک کردن رو نداشتن و ندارن واسه همین دو نسخست که درجا میزنن !

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,863
نام
Sajjad
همین حرفت ثابت میکنه سازندگان بازی جرعت ریسک کردن رو نداشتن و ندارن واسه همین دو نسخست که درجا میزنن !
بابا حداقل مسابقات Esport بازی رو ببینید پرو پلیر ها چجوری بازی میکنن. چه ریسکی بکنن وقتی نتیجه از قبل مشخصه
کولیشن با طراحی اسلحه ها و دشمن ها و حتی skiff نشون داده که درک درستی از دنیای گیرز داره، طبق صحبت یکی از دیزاینر های بازی یکی از چالش هاشون این بوده که گیرز قدیمی رو مهندسی معکوس کنن و ببینن علت جذابیتش چیه.
برام سواله چرا این همه استودیو بازی سازی نمیان شوتر سوم شخص مثل گیرز بسازن، انیمیشن هاشم دل خواه شما باشه:D

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,164
نام
∂αнмα
بابا حداقل مسابقات Esport بازی رو ببینید پرو پلیر ها چجوری بازی میکنن. چه ریسکی بکنن وقتی نتیجه از قبل مشخصه
کولیشن با طراحی اسلحه ها و دشمن ها و حتی skiff نشون داده که درک درستی از سری داره، طبق صحبت یکی از دیزاینر های بازی یکی از چالش هاشون این بوده که گیرز قدیمی رو مهندسی معکوس کنن و ببینن علت جذابیتش چیه.
و برام سواله چرا این همه استودیو بازی سازی نمیان شوتر سوم شخص مثل گیرز بدن بیرون، انیمیشن هاشم دل خواه شما باشه:D
الان این چه ربطی به حرف من داره ؟ یعنی شما میگی نمیشه سیستم کامبت جدید خلق کردن در عین حال سرعتی با همین مدل گیم پلی به اصطلاح مثلا هم سطح Esport که میگی ؟ بماند که این Esport که میگی ور حریف هاش عملا viewership رسما جوکه !!! به شخصه تا حالا ندیدم یک بار هم Rod Breslau (متخصص و خبرنگار حوضه esport) در مورد بازی یـ بار هم توئیت بزنه بماند که اصلا تو چارت Twitch هم بازی اصلا آدم حساب نمیشه حکم پیام بازرگانی هم نداره اونجا :D البته خوب مشکل از منه که پیگیریش نیستم :D

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,863
نام
Sajjad
الان این چه ربطی به حرف من داره ؟ یعنی شما میگی نمیشه سیستم کامبت جدید خلق کردن در عین حال سرعتی با همین مدل گیم پلی به اصطلاح مثلا هم سطح Esport که میگی ؟ بماند که این Esport که میگی ور حریف هاش عملا viewership رسما جوکه !!! به شخصه تا حالا ندیدم یک بار هم Rod Breslau (متخصص و خبرنگار حوضه esport) در مورد بازی یـ بار هم توئیت بزنه بماند که اصلا تو چارت Twitch هم بازی اصلا آدم حساب نمیشه حکم پیام بازرگانی هم نداره اونجا :D البته خوب مشکل از منه که پیگیریش نیستم ....
منم گفتم دیگه اگر میشد، استودیو های دیگه میکردن
راستی چرا انیمیشن های CS بعد اینهمه سال تغییر نکرده؟

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
الان این چه ربطی به حرف من داره ؟ یعنی شما میگی نمیشه سیستم کامبت جدید خلق کردن در عین حال سرعتی با همین مدل گیم پلی به اصطلاح مثلا هم سطح Esport که میگی ؟ بماند که این Esport که میگی ور حریف هاش عملا viewership رسما جوکه !!! به شخصه تا حالا ندیدم یک بار هم Rod Breslau (متخصص و خبرنگار حوضه esport) در مورد بازی یـ بار هم توئیت بزنه بماند که اصلا تو چارت Twitch هم بازی اصلا آدم حساب نمیشه حکم پیام بازرگانی هم نداره اونجا :D البته خوب مشکل از منه که پیگیریش نیستم :D
شما هم که فقط سریع برو یک توییتی چیزی یا یک مطلبی از ریست ارا اینا بیار یا یوتوب بعدم اخرش بگو یعنی این کار میکردن اینجکری نمیسد اون کار نمیکردن اینجوری میشد مرسی که بهمون یاداوری میکنی:D

• Like
Reactions: M@SOUD64

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,577
من به شخصه به این نتیجه رسیدم دوستان ماکروفن نقد خدا هم برای بازیاشون بیاد قبول نمیکنن و میگن خدا پول گرفته. خوبه یه نگاه به بضاعت مالی دو کمپانی بکنین ماکروسافت میتونه تمام سایت های منتقد با سونی و نینتندو یه جا بخره. چرا انقدر کاور میگیرید؟ حداقل مثل اون دوستمون که سیبیلاش رو به باد داد منطقی باشید. باور کنید این مقاومت الکی و آسمون به ریسمون بستن اول از همه به ضرر خودتون تموم میشه.

• Like
Reactions: vaan 2

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,577

ویدئوی بالا رو ببینید تا بفهمید که :
چجوری میشه از بازیی که هنوز بعضی از انیمیشن هاش از نسل قبل هستن انتظار متا بالای 90 داشت ؟ یعنی خیلی جالبه ریز به ریز انیمیشن ها فیزیک و سنگینی اسلحه ها هیچ تغییری نکردن !!! کپی پیست خالص !!
پ.ن : البته یـ سری چیزاش به خاطر 60 فریم بودن بازی داونگرید اساسی شدن (مثل تخریب پذیری) ولی لامصب هسته گیم پلی هنوز همونه !
تخریب پذیری رسما نابوده. Hollow Knight و Limbo از این بهتر تخریب پذیری دارن. فکر کن اسحله غول رو میکشه ولی نمیتونه نیمکت چوبی رو بشکنه. دست مریزاد واقعا.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر