امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

ahmad137456

کاربر سایت
Jul 26, 2019
72
امروز ساعت یک ظهر :-":-"
من واقعا از بازی خوشم اومده و حتما اگه بتونم تجربش میکنم
بزرگترین ایراد تکراری بودنه که برای منی که خیلی تفریحی گیم میزنم و Gears4 رو ندیدم اصلا مساله ای نیست
ترول ها فقط مربوط به وضعیت ماکروسافت با توجه به گذشته اش است که بزرگترین انحصاری اکشن اش به 90 نمیتونه برسه...
وگرنه خود این بازی به تنهایی یه اثر خیلی خوبه
وای خدا ببین، اگر فقط 4 نمره، توجه کنید 4 نمره بیشتر می گرفت این بازی میشد کشتی نوح مایکروسافت:D و به به چه چه ها و چه تعریف ها و چه گوتی ها نصیبش میکردند ولی چون به 90 نرسیده باید ترول بشه در بهترین حالت این بازی میانگین نمرات عالی رو داره...
جالبه هم همش دست میزارنند رو بازی که که تو نسل 8 تو جه کنید تو نسل 8 چه سوم شخصش چه اول شخصش نداشتند البته اگر اون کیلزون ابکی اول نسل رو نادیده بگیریم :D

• Like
Reactions: shooshcity

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
این ماکان اومد هایپ کرد که اینجا نمره کمتر از انتظار گرفت قشنگ تا فیهاخالدون ِ مایکروسافت ُ ترول کنن !
وگرنه این بازی XB انحصاری بگیره اونم با این هزینه ها ؟! رفقا ! منافقین از داخل تخریب میکنن :D

الله اکبر ...

والا شما دارید از ترول کردن لذت میبرید، من از تجربه خود بازی:D

من هنوز سر تمام تعریف هایی که از Gears 5 کردم هستم، مشکل هم اینجاست که اکثرا بازی نکردید و دارید رو حساب نقدها نسخش رو میپیچید و تز میدید که فولانه و بهمان، اما بازی واقعا خوبه. من تو تاپیک بازی هم گفتم +90 نیست، سخته رسیدن به این اعداد اما بین 85 تا 89 میشه، پیش بینمم همین بود و همینم شد. این نکته رو هم عرض کنم که الان دارید متای 86 رو انقدر ترول میکنید، انگار که مثلا 76 شده! در صورتی که باز میگم Spiderman که بازی خوب و پرفروشی هم بود متاش شد 87! همین Gears 5 هم اگه GS گه بازی در نمیاورد 7 نمیداد الان متاش قشنگ بالاتر هم بود.

به هر صورت من نمیدونم چرا دارید اینقدر ترول میکنید؟ چون متاش زرد که نیست، خداشاهده یکی بیاد اینجا پست ها رو بخونه فکر میکنه متاش زرده! حالا شاید امتیازها که بیشتر شدن بالاتر هم بره. ولی به هر صورت Gears 5 بازی خیلی خوبیه. کسی که شوتر دوست داره و تجربه اش میکنه حتما متوجه این موضوع میشه. اما کسی که اصلا کنسول رو نداره، نمیخوادم بازی رو بره و صرفا منتظره نمرش زیر 90 بشه که ترول کنه بحثش جداست. مخاطب اون پست من هم نبوده:D

ahmad137456

کاربر سایت
Jul 26, 2019
72

من هنوز سر تمام تعریف هایی که از Gears 5 کردم هستم، مشکل هم اینجاست که اکثرا بازی نکردید و دارید رو حساب نقدها نسخش رو میپیچید و تز میدید که فولانه و بهمان، اما بازی واقعا خوبه. من تو تاپیک بازی هم گفتم +90 نیست، سخته رسیدن به این اعداد اما بین 85 تا 89 میشه، پیش بینمم همین بود و همینم شد. این نکته رو هم عرض کنم که الان دارید متای 86 رو انقدر ترول میکنید، انگار که مثلا 76 شده! در صورتی که باز میگم Spiderman که بازی خوب و پرفروشی هم بود متاش شد 87! همین Gears 5 هم اگه GS گه بازی در نمیاورد 7 نمیداد الان متاش قشنگ بالاتر هم بود.

به هر صورت من نمیدونم چرا دارید اینقدر ترول میکنید؟ چون متاش زرد که نیست، خداشاهده یکی بیاد اینجا پست ها رو بخونه فکر میکنه متاش زرده! حالا شاید امتیازها که بیشتر شدن بالاتر هم بره. ولی به هر صورت Gears 5 بازی خیلی خوبیه. کسی که شوتر دوست داره و تجربه اش میکنه حتما متوجه این موضوع میشه. اما کسی که اصلا کنسول رو نداره، نمیخوادم بازی رو بره و صرفا منتظره نمرش زیر 90 بشه که ترول کنه بحثش جداست. مخاطب اون پست من هم نبوده:D
من از همون اول هم بهت ایمان داشتم :D

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM

ماکان جان این ۷ گیم اسپات هنوز ثبت نشده و به نظرم برای نتیجه گیری هات باید صبر کنی تا نتیجه کامل مشخص بشه

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
یادمون باشه من بعد هر انحصاری ای که متای پایین تر از 85 گرفت رو بعنوان یه "زباله و آبرو بر" ترول کنیم!!!

حقیقت اینه که Gears پتانسیل اینو داره که برگرده به دوران اوج خودش و انتظار میره که به اون جایگاه برسه. لازمه این به نظرم مدیریت درسته، همه چیز به مایکروسافت بر می گرده. بعد دو نسخه ای که پا جای پای نسخه های گذشته گذاشتن، به نظرم بهتره مایکروسافت اینبار و تو نسل بعد، درصد ریسک رو فراتر ببره و از اسم و محبوبیت سری، برای ارائه یه تجربه مطمئن و با ریسک پایین تر استفاده کنه. چیزی که موفقیتش تضمین شده باشه، خیلی از AAA هایی که این روزا ساخته میشن موفقیتشون تو بازار تضمین شده هست.

امیدوارم این اتفاق بیوفته، به نظرم جایگاه سبک شوتر خطی داستان محور تو نسل بعد، میشه مثل سرمایه گذاری عظیم برای ساخت یه بازی H&S خطی تو نسل حاضر. کاری که سانتا مونیکا می تونست با GOW انجام بده و به نظرم می تونست نظر منتقدها رو هم جلب کنه ولی هیچ تضمینی برای موفقیتش تجاریش نبود و اینکار رو انجام نداد. شاید Gears هم به یه تحول مطمئن در حد GOW نیاز داره.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار

بنده خدا گیم اسپات هنوز نقدش ثبت نشده! و قاعدتاً نقدش کامل نیست!

یادمون باشه من بعد هر انحصاری ای که متای پایین تر از 96 گرفت رو بعنوان یه "زباله و آبرو بر" ترول کنیم!!!

حقیقت اینه که Gears پتانسیل اینو داره که برگرده به دوران اوج خودش و انتظار میره که به اون جایگاه برسه. لازمه این به نظرم مدیریت درسته، همه چیز به مایکروسافت بر می گرده. بعد دو نسخه ای که پا جای پای نسخه های گذشته گذاشتن، به نظرم بهتره مایکروسافت اینبار و تو نسل بعد، درصد ریسک رو فراتر ببره و از اسم و محبوبیت سری، برای ارائه یه تجربه مطمئن و با ریسک پایین تر استفاده کنه. چیزی که موفقیتش تضمین شده باشه، خیلی از AAA هایی که این روزا ساخته میشن موفقیتشون تو بازار تضمین شده هست.

امیدوارم این اتفاق بیوفته، به نظرم جایگاه سبک شوتر خطی داستان محور تو نسل بعد، میشه مثل سرمایه گذاری عظیم برای ساخت یه بازی H&S خطی تو نسل حاضر. کاری که سانتا مونیکا می تونست با GOW انجام بده و به نظرم می تونست نظر منتقدها رو هم جلب کنه ولی هیچ تضمینی برای موفقیتش تجاریش نبود و اینکار رو انجام نداد. شاید Gears هم به یه تحول مطمئن در حد GOW نیاز داره.
اره واقعا خصوصا اونا که ۹۳ میگیرن ! باید در استودیوشون هم تخته کرد

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
New Game Network
Gears 5 offers a familiar action experience that should satisfy fans who gravitate towards its expanded multiplayer options. And yet, the uneven campaign and lack of significant gameplay innovations mean this latest chapter does little to draw in the uninitiated.

Hardcore Gamer
Combat remains exquisitely satisfying, the sound and visual departments have upped their game, the multiplayer is once more highly addicting and the lore of the world has never been so compelling. Gears 5 doesn’t quite reinvent the genre, but instead acts as a stepping stone for a better future.

EGM
Gears 5 makes major strides in the series’ approach to storytelling. This is the most heartfelt Delta Squad has ever been, and The Coalition backs up that emotion with genuine improvements to gameplay. While its new co-op mode, Escape, is generally underwhelming, Arcade mixes up the competitive meta enough to keep things interesting. All told, Gears 5 is more Gears, but it’s also a bold statement for why this series is still relevant.

Critical Hit
There are missteps, especially with the open worlds feeling lifeless, but Gears 5 is a more confident turn from a developer that no longer has to prove it’s capable of making a faithful Gears of War sequel. Bigger, better and more beautiful – and a bold step in the right direction for the series. The action is superlative, the writing hits humorous and emotional notes, and the number of multiplayer modes is extensive. If ever there was a reason to subscribe to Xbox's Game Pass service, this is it.

در کل بازی خوبه ؛ خیلی خوب .
با مواردی مثل اون تغییر زیاد نداشتن یا نوع روایت داستان مشکل داشتن منتقدا . و در مقابل اینکه به احساسی بودن داستان بازی و قضیه کِیت پرداخته میشه و از این بُعد هم اکثراً خیلی تعریف کردن .
اللخصوص به تجربه لذت بخش شوتینگ و کلیت ِ اکشن ِ بازی .

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali

اینکه تا اینجا بهت حال داده خیلی خوبه و کلاً حداقل هم طبق نمرات بازی حالا عالی نه اما قشنگ " خیلی خوب بوده " واسه عموم ِ مخاطب ها .

ولی حاجی ! چرا اشتباه میزنی ؟ :D
من خودم منتظر ِ گیرز بودم دقیقاً چی ُ کِی ترول کردم آخه یکی از بازیای مورد علاقه خودمو با متای 86 ترول کنم ؟ بخون پستا رو حداقل مومن !

چدای این ؛ اینجا بازی ُ اینجا خیلی ترول کردن که اصلاً احساسی و سر ِ کل کل بوده و کسی نقدا رو بخونه میبینه اکثراً تعریف کردن و قبول دارم این حجمه ترول به نمرات و نقدا نمیخوره .
بیشتر به خاطر انحصاری بودن ِ اینهمه بازخورد.
حالا نظر خودم ُ تو یه پست جداگونه مینویسم .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
بازی چه تو نسخه 4 چه نسخه 5 تکلیفش مشخص بود وقتی استودیو بازی سازی به کل تغییر کنه و سازنده اصلی بازیم (کلیف) عوض بشه دیگه اینکه انتظار داشته باشیم یک شاهکار با متای بالای 90 بشه واقعا دور از انتظار هست. در ضمن بازی 6 نسخه ازش منتشر + یک ریمستر و به قول معروف شیرش کشیده شده بازم به نظر من این متا 86 برای بازی زیاد هست و یک سری سایتها جوگیر شدن!
به نظر من به جای این تحولات مسخره که تو بازی انجام دادن اگر به نسخه های اصلی پایبند بودن برای فن های گرز خیلی بهتر بود درسته بازم به خاطر تکرار مکررات امتیاز نمیگرفت اما عقلا فن ها رو رازی میکرد.

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
  • Smile
Reactions: vaan 2

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
چدای این ؛ اینجا بازی ُ اینجا خیلی ترول کردن که اصلاً احساسی و سر ِ کل کل بوده و کسی نقدا رو بخونه میبینه اکثراً تعریف کردن و قبول دارم این حجمه ترول به نمرات و نقدا نمیخوره .
والا بنظرم واسه بعضیا قضیه خیلی فراتر از کل کل هست، اینکه یکی تو ده دقیقه اولی که embargo برداشته شده 10 تا پست گذاشته "وای اونی که میگفت بازی متا 90 میشه کجایی بیای بخندیم بهت" "اینو میخواستن Goty کنن :)) " نرمال نیست :D
شخص خاصی مد نظرم نیست ولی بعضی از پستای اولای تاپیکو میخونی طرف اینقد امیدواره که با ثبت شدن بقیه نقدا، متا بیاد زیره 83 که نون شبش اینقد واسش مهم نیست :D

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش
از پیش بینی من بیشتر شد ! :D
حدس میزدم به تکراری بودن بازی ایراد بگیرن هرچند اونایی که پایین دادن نقد رو که می خونی تعریف هایی که کردن با نمره ای که دادن هماهنگ نیست ! :D منتقدا یه تحول در حد god of war انتظار دادشتن که با این فاصله بین 4 و 5 بعید بود و برای سری گیرز کار نمیکنه همچین فرمولی و من خوشحالم که اونجوری نشد و همین تغییراتی که دادن اندازه بود برای بازی دوم یه استودیو توی این صنعت 86 فکر کنم بد نباشه و کولیشن داره راهش رو پیدا میکنه هر چند بشخصه فکر میکنم نسل بعد یه گیرز دیگه بدن و برن سراغ یه ip جدید که اونجا میشه هنرشون رو بیشتر محک زد خلاصه منم بازی رو پیش خرید کردم و با این نمراتی که گرفته خیلی خوشحالم و برای مولتی خیلی هایپم ! خیلی بیشتر از کمپین :D

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,569
مشکل ماکروسافت دو چیزه از نظر من یکی طرفداراش که انقدر ارزش بازی های اصلیشون رو پایین میارن و راضی هستن. امتیاز واسه بازی که تازه شروع به کار کرده خوبه نه عالی ولی واسه یه ip که پرچم کنسولشون رو بالا گرفته نه تنها خوب نیست بلکه فاجعه هست. اونم وقتی نسل پیش این بازی متای زیر 90 نداشته.
دوم شخص جناب اسپنسر. جالبه همه به متریک میپرین ولی متریک کسی بود که از xbox اورجینال نسل 6 که فروشش کمتر از Atari 2600 بود برندی ساخت که تا آخر نسل 7 خرخره سونی رو گرفته بود و نمیزاشت نفس بکشه. ولی اسپنسر کلا بازارش عوض شده برند xbox رو بیشتر به یک برند تزئینی کرده تا game. خودتون برید صفحه اینستای xbox انگار اومدین توی یک صفحه مد و لباس. کلاه xbox, سویشرت xbox . ست کنسول xbox با کفش نایک. ۳۰۰ نوع رنگ و طرح کنترلر. اوج ابتکار هم اینه:

txg3tmgbwuuct0z7yktn.jpg
انگار که رقیب xbox گلرنگ و داروگر نه سونی و نینتندو.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر