امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
یه سوال فنی... تو 5 سال گذشته چند تا بازی شوتر خالص منتشر شده؟ از این تعداد چندتاشون متای +85 گرفتن؟

این سبک قبلا مورد توجه تر بود از هر نظر، سرآمدشون هم شاهکار کن لوین بود اما همون هم به حقش نرسید و فک نکنم تو فروش هم تونست انتظارات رو برآورده کنه. شاید اصلا این سبک بهتره کنار گذاشته بشه! دقت کنید سونی که میشه گفت بهترین استراتژی رو تو این نسل بین کل ناشرها داشته، تو نسل حاضر کلا این سبک رو خاک کرد (بجز یه تجربه ناموفق اول نسل که البته هدفش شوکیس گرافیکی بود و از این نظر موفق هم کار کرد)!
سبک شوتر خطی، (بجز دو شوتر نظامی که کلا بازار منحصر به فرد خودشون رو دارن) دیگه جواب نمیده. تو سال های گذشته هم بازی هایی که متای +90 گرفتن اکثریت یا نقش آفرینی بودن، یا اکشن نقش آفرینی و یا اکشن ماجراجویی.
باید قبول کرد سبک شوتر برای سرمایه گذاری در حد AAA الان ریسک بزرگیه.

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
من فکر میکردم Gears 5 میتونه متای بالای ۹۰ بگیره بخاطر کیفیتی که از بازی دیدم تو همه جنبه ها.
ولی نکته مثبت این بازی استودیو Coalition هست. چیزی که من تو این بازی دیدم به اینا فرصت ساخت بازی خودشونو بدن بدون شک میترکونن.
راک استار با اون همه سابقه و کیفیت اومد ادامه مکس پین رو ساخت دیدیم چی درومد و خودشم دیگه کلا بیخیالش شد. Gears و هیلو هم دیگه مایکروسافت باید باهاشون خدافظی کنه . این بازی ها هرچی داشتن رو کردن و و سبک شوتر هم سبکی نیست که بخوای توش انقلاب کنی و همزمان فن های قدیمی رو راضی نگه داری.
دلیل داره که همه سازنده های مطرح و درجه یک بعد شماره ۳-۴ بیخیال ipاشون میشن میرن سراغ تجربه های جدید.
من خودم دارم از بازی کردن Gears 5 لذت میبرم و دارم میبینم که سازنده تا اونجایی که تونسته یه بالانس بین هسته اصلی بازی و مکانیزم های جدید ایجاد کنه و تو تمام بخش ها از داستان گرفته شخصیت پردازی ، روایت لول دیزاین گارگردانی سینمایی تو همه اینا پیشرفت داشته بازی و عالی بوده.

• Like
Reactions: Frobary and reza11

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
این ماکان اومد هایپ کرد که اینجا نمره کمتر از انتظار گرفت قشنگ تا فیهاخالدون ِ مایکروسافت ُ ترول کنن !
وگرنه این بازی XB انحصاری بگیره اونم با این هزینه ها ؟! رفقا ! منافقین از داخل تخریب میکنن :D

الله اکبر ...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
من فکر میکردم Gears 5 میتونه متای بالای ۹۰ بگیره بخاطر کیفیتی که از بازی دیدم تو همه جنبه ها.
ولی نکته مثبت این بازی استودیو Coalition هست. چیزی که من تو این بازی دیدم به اینا فرصت ساخت بازی خودشونو بدن بدون شک میترکونن.
راک استار با اون همه سابقه و کیفیت اومد ادامه مکس پین رو ساخت دیدیم چی درومد و خودشم دیگه کلا بیخیالش شد. Gears و هیلو هم دیگه مایکروسافت باید باهاشون خدافظی کنه . این بازی ها هرچی داشتن رو کردن و و سبک شوتر هم سبکی نیست که بخوای توش انقلاب کنی و همزمان فن های قدیمی رو راضی نگه داری.
دلیل داره که همه سازنده های مطرح و درجه یک بعد شماره ۳-۴ بیخیال ipاشون میشن میرن سراغ تجربه های جدید.
من خودم دارم از بازی کردن Gears 5 لذت میبرم و دارم میبینم که سازنده تا اونجایی که تونسته یه بالانس بین هسته اصلی بازی و مکانیزم های جدید ایجاد کنه و تو تمام بخش ها از داستان گرفته شخصیت پردازی ، روایت لول دیزاین گارگردانی سینمایی تو همه اینا پیشرفت داشته بازی و عالی بوده.
به نظرم بخوان هم ادامه بدن یه فاصله زیاد بدن، حداقل 8-7 سال :D الان دو تا نقد که هر دو از بازی تعریف کردن ولی دو تا نظر کاملا متفاوت دادن:

By most metrics — polish, graphics, writing, acting and engaging game play mechanics — Gears 5 is an impressive product for both solo players and competitive or cooperative shooter fans. But moving forward, the series desperately needs to venture into new ways of telling its stories and pacing its encounters. The tentative toe-dip into open world design is a great start, but not enough. Gears 5’s campaign is robust and almost always fun and its focus on the female protagonist Kait is a welcome tonal and dramatic shift, though it doesn’t much impact the gameplay. I’m always ready to dive into a new Gears game but I’m hoping next time, The Coalition will take some bold chances, make some tough choices and steer the series in a really new direction.

Thus far, Gears 5 is shaping up to be a solid Gears game, even if I'm not keen on the new things it's trying. Gears works best as a linear cover-shooter, not as something with "open-world" sensibilities. Sometimes things don't need to evolve. Sometimes you just want to keep wrecking shit with the chainsaw gun.

اولی داره میگه که تغییرات کافی نیستن و باید تغییرات اساسی بدن، دومی داره میگه چه نیازی به این همه تغییرات هست! ترول و فن بازی و این حرف ها به کنار، اکثر سایت ها از بخش کمپین تعریف کردن ولی خب یه سری انتظار داشتن تو شماره پنجم بازی تغییرات اساسی تو هسته گیم پلی داشته باشه که خب به هر دلیلی TC نتونسته این کار رو انجام بده. ولی به نظرم اگه بازی همون روند نسخه چهارم رو ادامه میداد و همین تغییرات فعلی رو هم اعمال نمی کرد، امتیازاتش خیلی کمتر از الان میشد. حالا فردا بازی می کنم ببینم قضیه چی هست :D البته اینم بگم مشکلات بازی فقط تغییر نداشتن نیست و خیلی ها به نحوه روایت داستان هم ایراد گرفتن، البته گیرز هیچ وقت داستان خفنی نداشته ولی خب تو سال 2019 انتظار میره تو این بخش پیشرفت زیادی داشته باشن که باید برای بازی های بعدیشون، این مشکل رو برطرف کنن.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
هر چی میگذره استدلال های جذاب تر میبینیم
یکی ژانر گیرز رو با بایوشاک مقایسه میکنه ( خدایی جفتشون یکین دیگه حالا اون اول شخص داستان محوره اون یکی سوم شخص مالتی محور وگرنه یکی ان) و میگه این ژانر کلا از رده خارج شده و کلا باید کمتر ساخته بشه
اون یکی میگه این استودیو تجربه شوتر ساختن نداشته ( خدایی نداشته دیگه Gears4 که شوتر نبود والیبال ساحلی بود ژانرش که بخاطر نبود دختر داخلش شکست خورد)
اینا فقط تو یه صفحه بود دیگه قبلیا رو نخوندم ببینم چه شاهکارایی کردن

___

منم این سوال برام پیش اومده چرا اسمشو عوض کردن >؟

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: gintoki

ahmad137456

کاربر سایت
Jul 26, 2019
72
هر چی میگذره استدلال های جذاب تر میبینیم
یکی ژانر گیرز رو با بایوشاک مقایسه میکنه ( خدایی جفتشون یکین دیگه حالا اون اول شخص داستان محوره اون یکی سوم شخص مالتی محور وگرنه یکی ان) و میگه این ژانر کلا از رده خارج شده و کلا باید کمتر ساخته بشه
اون یکی میگه این استودیو تجربه شوتر ساختن نداشته ( خدایی نداشته دیگه Gears4 که شوتر نبود والیبال ساحلی بود ژانرش که بخاطر نبود دختر داخلش شکست خورد)
اینا فقط تو یه صفحه بود دیگه قبلیا رو نخوندم ببینم چه شاهکارایی کردن

___

منم این سوال برام پیش اومده چرا اسمشو عوض کردن >؟
والله این استدلال های شما از اول تا اخر تایپک جذابه که همش یک بازی رو با متای 86 ترول میکنی نه بقیه :D:))

• Like
Reactions: hitman68

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
یکی هیچی ندونه بیاد تاپیک ببینه خندش میگیره بازی با متای 85 86 داره ترول میشه. واقعا جای تاسف داره ما فردا این بازیو قرار مجانی بازی کنیم خیلی ظلم داره میشه بهمون

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
والله این استدلال های شما از اول تا اخر تایپک جذابه که همش یک بازی رو با متای 86 ترول میکنی نه بقیه :D:))

چقد خفنه گیمپلی اش اگه تونسم رو pc میگیرم حتما
کسایی که ندیدن گیمپلی های که دو روز اخیر اومده ببینید فوق العادس
البته من تنها گیرزی که تو عمرم بازی کردم 3 بوده نسبت به اون میگم خیلی شاخ شده :D

امروز ساعت یک ظهر :-":-"
من واقعا از بازی خوشم اومده و حتما اگه بتونم تجربش میکنم
بزرگترین ایراد تکراری بودنه که برای منی که خیلی تفریحی گیم میزنم و Gears4 رو ندیدم اصلا مساله ای نیست
ترول ها فقط مربوط به وضعیت ماکروسافت با توجه به گذشته اش است که بزرگترین انحصاری اکشن اش به 90 نمیتونه برسه...
وگرنه خود این بازی به تنهایی یه اثر خیلی خوبه

• Like
Reactions: hitman68
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر