امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
بخش گسترده گیمپلی GOW 2018 رو این سه تا مورد تشکیل میداد

بالا رفتن از در و دیوارها به شکل کلیدزنی به سبک بازیهای درام تعاملی
بخش قایق رانی طولانی که هیچ مکانیزم خاصی برای کنترل نداری
و رفت و برگشت تو محیطهای تکراری و طولانی خالی به واسطه one cut بودن بازی

ولی خب تو زمان انتشار همچین توییت هایی از منتقد ها نمیبینی
ای بابا روزگار غریبیست نازنین.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,522
نام
محمد
دوستان به اندازه کافی در مورد بازی های دیگه صحبت شد، لطفا بعد از این پست صرفا در مورد Gears و مباحث مربوط به اون صحبت بشه. همون طور که صفحه قبل دیدید، اینجور کامنت ها تو سایر فروم ها چه نتیجه ای داره، حالا اینجا جو خوبه و برخورد خاصی نمیشه ولی خواهشا دیگه از بحث اصلی تاپیک دور نشید.

ده دقیقه تاپیک رو قفل میکنم تا همه این کامنت رو ببینن و بعدا کسی بن شد نگه من ندیدم :D

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,146
نام
Melkor
والا جوری فنای xbox ( البته که نه همشون ) سر این بازی شاخ و شونه میکشیدن تهدید میکردن ادم مات و مبهوت میموند والا :D الانم که شدیدا اپیک فیل شدن :D

خب مایکی اخر نسلی هم ناامیدتون کرد .... Maybe next gen

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
از ساعت پنجو نیم یه بند دارین ترول میکنین. یه تنفسی بدین بخاطر سلامتی خودتون :D
امتیازها هم نیازی به گفتن نیست که پایین تر از حد انتظارات خیلی از ماها شد، اونم فقط و فقط بخاطر همین هایپی بود که این یه هفته اخیر ایجاد شد و قبل از اون فکر کنم کمتر کسی پیدا میشد که بگه بازی قراره یه نقطه عطف توی سری باشه و امتیازات بالا بگیره، هرچند که با تمام این احوال ۵٣درصد از بچه ها منجمله خودم با تمام هایپ های ایجاد شده و جوگیری ها متارو در همین حد پیش بینی کرده بودیم. با تمام این احوال باید بشینیم بازی کنیم ببینیم چی ساختن ولی چیزی که هست اینه که اکشنی که گرز معرفی میکنه توی هیچ بازی ای وجود نداره. من حاضرم هر چندسال یبار گرز با همین نمرات منتشر بشه تا اینکه بخوام چندین ip متفاوت رو با یک استایل تجربه کنم، هرچند که بخواد نمرات بالای ٩٠ بگیره! بهرحال امیدوارم psدارها بتونن روی pc اگه که سخت افزارشون بازی رو ساپورت کنه یا اینکه یه xbox ای رو قرض کنن و این نسخه رو تجربه کنن.

• Like
Reactions: M@SOUD64

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,163
نام
∂αнмα
جهت اطلاع یه لطفی در حق خودتون کنید در مورد بازیی که انجام دادین نظر بدین بهتره ! God of War کمپینش مد 60 فریم داشت و اتفاقا فوق العاده تاثیرش مثبت بود و یه بار کسی تست میکرد دیگه نمیتونست رو 30 فریم بازی کنه ! 60 فریم شدن چه ربطی داره به اینکه یه بازی نتونسته تو گیم پلی پیشرفت کنه ؟ چه کلیفی چه سری Gears (من به شخصه اصلا این سبکی دوست ندارم فقط هم 2 شماره اول رو بازی کردم) ماله نسل قبلن ! به این نسل جدید خوب یا بد از نظر من نمیخورن. خود کلیفی هم که اوضاعش معلومه تقریبا حذف شدس.

ولی اینکه 60 فریم شدن چه ربطی به ثابت موندن گیم پلی یا روند داستانی داره من موندم یعنی چی ؟! اونم زمانی که هیچ تاثیری نداره تو روند یه بازی
دقیقا برا منم سواله الان 60 فریم چه ربطی به کیفیت بازی داشته !!!؟؟؟

==================

حالا کاری به داستان و این چیزا نداریم ولی بازی به شدت تو تمام مکانیزم ها تکراری شده یعنی یـ نفر نسخه ی اول رو بازی کنه بعد فرداش بیاد نسخه ی 5 رو هم بازی کنه سوای OW شدن بعضی از مراحل قشنگ ار صد فرسخیش این رو متوجه میشه دیگه شیره این سری کشیده شده باید یـ ریبوت اساسی بکننش وگرنه همیشه همین آش و همین کاسه روز به روز هم از اون فن بیس و فروشش کم و کمتر میشه .....

آخرین ویرایش:

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,202
نام
نیما
115457

Morg0th@ داداش میذاشتی 2 دقیقه از حرف محمد بنده خدا میگذشت بعد :D
==============================================================

آقا جدای از این بحثاش مولتی بازی چجوریه ؟ از الان بازه سروراش یا نه ؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,550
بیاید از اینجا بحث بازی رو پیش ببریم که Gears of War چی شد که اسمشو به Gears5 تغییر داد ، دلیلش چی بوده ؟ یکی از بچه های اهل فن توضیح بده لطفا

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,522
نام
محمد
والا جوری فنای xbox ( البته که نه همشون ) سر این بازی شاخ و شونه میکشیدن تهدید میکردن ادم مات میمومند والا :D الانم که شدیدا اپیک فیل شدن :D

خب مایکی اخر نسلی هم ناامیدتون کرد .... Maybe next gen
دیگه شما هم از اونور بام افتادی! :D تا قبل از نمایش های چند روز اخیر و با توجه به اینکه چیزی از بازی نشون نداده بودن که همه به بازی بدبین بودن، این چند روزه یه کم هایپ شدن که اونم بیشتر به خاطر پیش نمایش های کاملا مثبت بود. همین GameSpot جوری از بازی تعریف کرده بود من گفتم دیگه 9 رو میده حداقل، البته فکر کنم اونی که نقد کرده با اون که پیش نمایش رو نوشته فرق داره. خلاصه به نظر من اگه همون روند نمایش ندادن بازی رو ادامه دادن بودن الان این امتیازات بهتر به نظر می رسید :D الان هم 85 دیگه اسمش هر چی باشه اپیک فیل نیست، حداقل تو این سبک که تقریبا هیچ بازی دیگه ای هم وجود نداره.

اشتباه مایکروسافت همین هست که پشت سر هم از یه بازی نسخه جدید میده بیرون، البته سر دو تا دیگه از ip های معروفش این روند رو داره عوض میکنه، برای Gears هم باید همین کار رو کنه و بزاره TC یه بازی جدید بسازه و چند سال دیگه Gears رو با یه فرمول کاملا جدید برگردونه. دوباره بخواد سه سال دیگه Gears رو بدن هر چقدر هم تغییرات تو بازی اعمال کنن باز نتیجه همین میشه، باید چندین سال بخش مولتی این شماره رو ساپورت کنن و TC هم باید وضعیتش رو بهتر از این کنه تا بتونه بیاد تو جمع استودیوهای بزرگ.

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
794
نام
Reza
دوستان به اندازه کافی در مورد بازی های دیگه صحبت شد، لطفا بعد از این پست صرفا در مورد Gears و مباحث مربوط به اون صحبت بشه. همون طور که صفحه قبل دیدید، اینجور کامنت ها تو سایر فروم ها چه نتیجه ای داره، حالا اینجا جو خوبه و برخورد خاصی نمیشه ولی خواهشا دیگه از بحث اصلی تاپیک دور نشید.

ده دقیقه تاپیک رو قفل میکنم تا همه این کامنت رو ببینن و بعدا کسی بن شد نگه من ندیدم :D
همون فرومی که میگید چند صفحه ست راجع به U4 و U:TLL بحث میکنن چیزی هم نشده .

• Like
Reactions: Metal Gear

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
من تعجب میکنم از بعضی از دوستان متای بازی از 34 نقد تا الان 85 هست . انتظارات ازش خیلی زیاد بود ولی این متا یعنی بازی عالی هست. هنوز سایتای گیم اسپات , ign. plygon. ....... نمره نهایی رو ندادن.( review in progress) خیلی از سایتای به نام هم نمره 8.5 9 دادن. دیگه از بازی چه میخواید؟!!!!. حتما باید بالای 9 باش تا شما بگید بازی خوبه. بازی تو سبک خودش بی نظیر . به عنوان یک بی طرف دارم میگم. دیگه دوستان اکثرا میدونن من دوتا کنسول رو دارم.فن بوی نیستم. ایکس باکس دارا باید حتما بازی کنن. ps4 دارا هم اگه میتونن این بازی رو حتما تجربه کنن. چون واقعا جای خالیش تو انحصاری های ps حس میشه. سونی کلا این نسل بر خلاف نسل قبل (کیلزون - resistance)که عالی بود . تو سبک شوتر خیلی کم کاری کرد. واقعا از گیرز 5 دارم لذت میبرم

RaiNy_Fall

کاربر سایت
Jul 12, 2019
39
به شخصه به عنوان یک فن قدیمی گرز امیدوارم متا بیاد پایین تر ...

حالا کمپین یه سری تعریفا ازش شده، ولی مولتی بازی خیلی خیلی بدون تغییره ! یعنی به شکل زننده ای بدون تغییره ! تو بعضی زمینه ها پس رفت هم داشته ... اصلا تو کتم نمیره 3 سال زمان مولتی تقریبا دست نخوره ...

• Like
Reactions: worm

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,146
نام
Melkor
دیگه شما هم از اونور بام افتادی! :D تا قبل از نمایش های چند روز اخیر و با توجه به اینکه چیزی از بازی نشون نداده بودن که همه به بازی بدبین بودن، این چند روزه یه کم هایپ شدن که اونم بیشتر به خاطر پیش نمایش های کاملا مثبت بود. همین GameSpot جوری از بازی تعریف کرده بود من گفتم دیگه 9 رو میده حداقل، البته فکر کنم اونی که نقد کرده با اون که پیش نمایش رو نوشته فرق داره. خلاصه به نظر من اگه همون روند نمایش ندادن بازی رو ادامه دادن بودن الان این امتیازات بهتر به نظر می رسید :D الان هم 85 دیگه اسمش هر چی باشه اپیک فیل نیست، حداقل تو این سبک که تقریبا هیچ بازی دیگه ای هم وجود نداره.
من خودمم بازیو پیش خرید کردم و فکر میکنم از بازی خیلی لذت ببرم ,ولی منظورم اینه که جوری که بعضیا اینو بالا برده بودن شاخ و شونه میکشیدن , تهدید میکردن( خودت فکر کنم میدونی منظورم چه کساییه :D ) که الان اونا اپیک فیل شدن نه خود بازی ,وگرنه خود متای 85 اپیک فیل نیست و کاملا خوبه (عالی نیست مشخصا ) . و اینکه مایکی بنظرم واقعا این نسلو باخت دیگه ,درسته بازی های انحصاری خوبی میده ولی صرفا بازی خوب کافی نیست . این نسل که هیچی ,امیدوارم نسل بعد رو محدود به بازی های صرفا خوب نکنه حداقل :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,522
نام
محمد
همون فرومی که میگید چند صفحه ست راجع به U4 و U:TLL بحث میکنن چیزی هم نشده .
داری میگی بحث میکنن. شما همین الان برو یکی از همین کامنت های این تاپیک رو بزار اونجا ببینم چند روز بن میشی :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,387
نام
مــاکــان
اشتباه مایکروسافت همین هست که پشت سر هم از یه بازی نسخه جدید میده بیرون، البته سر دو تا دیگه از ip های معروفش این روند رو داره عوض میکنه، برای Gears هم باید همین کار رو کنه و بزاره TC یه بازی جدید بسازه و چند سال دیگه Gears رو با یه فرمول کاملا جدید برگردونه. دوباره بخواد سه سال دیگه Gears رو بدن هر چقدر هم تغییرات تو بازی اعمال کنن باز نتیجه همین میشه، باید چندین سال بخش مولتی این شماره رو ساپورت کنن و TC هم باید وضعیتش رو بهتر از این کنه تا بتونه بیاد تو جمع استودیوهای بزرگ.
نظر منم همینه، این من بارها در مورد سری فورزا هم گفتم.
اینها باید مدل درآمدزائیشون عوض کنن، مولتی جوری طراحی بشه که بتونه به خودی خود درآمدزائی کنه (نه اینکه لوت باکس و...) یک چیزی مثل R6 و چندتا بازی دیگه.
تا اینکه بتونه بازی چندسال بکشونه و نیاز به نسخه جدید نباشه.

طرفدار 2آتیشه که هر سال هم گیرز بیاد میخره و بازی میکنه، مایکرو نباید برای این قشر بازی توسعه بده، باید به فکر آینده سری باشه.
خداروشکر مولتی پلیر گیرز که خیلی خوب طراحی شده و برعکس بازی مثل آنچارتد و... راحت میتونه پلیر با خودش چند سال بکشونه، فقط استودیو باید فرمول جدید براش پیدا کنه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر