امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
در اصل نمرات اینا خیلی بو داره

TheXboxHub : 100
XboxAddict : 95
Generación Xbox : 98
SomosXbox : 100
Xbox Achievements : 90
MondoXbox : 95
Xbox Tavern : 93

البته از بودار یه چیزی اونورتر :D میانگین اینا بالای 95 میشه lol
EDGE هم با توجه به سلیقه ای که داره پیش بینی میکردم شاید 7 اینا بده
پس طبق فرمولت مثلا امتیازات The Last Guardian هم بودار هست :D
Playstation Official Magazine UK 100
PlayStation LifeStyle 100
Playstation Official Magazine Australia 90
Push Square 90
LaPS4 90
PlayStation Universe 90
PSX-Sense.nl 80

متا 82 و میانگین این سایت ها 91 یا 92! دیگه همه میدونن وقتی یه بازی کیفیت خوبی داشته باشه، این سایت هایی که تک پلتفرمی هستن عموما امتیازات بالاتری از میانگین میدن.
===
Edge هم قابل پیش بینی بود یه امتیاز پرت بده، من خودم همین 6 یا نهایتا 7 رو انتظار داشتم. البته امتیازش اهمیتی هم نداره، حداقل تا وقتی که متا رو پایین نیاره :D

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
Push Square 90
LaPS4 90
PlayStation Universe 90
PSX-Sense.nl 80

متا 82 و میانگین این سایت ها 91 یا 92! دیگه همه میدونن وقتی یه بازی کیفیت خوبی داشته باشه، این سایت هایی که تک پلتفرمی هستن عموما امتیازات بالاتری از میانگین میدن.
===
Edge هم قابل پیش بینی بود یه امتیاز پرت بده، من خودم همین 6 یا نهایتا 7 رو انتظار داشتم. البته امتیازش اهمیتی هم نداره، حداقل تا وقتی که متا رو پایین نیاره :D
یعنی من از این Edge بی شرف تعجبم
با چه منطقی بازی ای که از گیرز4 چندین لول بالاتره باید امتیاز کمتر بده اونم 6!!!!!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
Push Square 90
LaPS4 90
PlayStation Universe 90
PSX-Sense.nl 80

===
لاست کاردین ۱۵ تا نمره کامل داره !!! از یه چیز دیگه مایه میزاشتی !!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من احساس میکنم یه مقدار امتیازهای این بازی بو داره . wp معروفه به امتیاز پایین دادن ولی به این بازی 8 داده. اونم وقتی Edge میده 6.

واشنگتن پست کی گفته سخت گیره!!! ؟؟؟ دو سه تا نمره مسخره پرت و پلا دادن اسمشون افتاده سر زبونا! وگرنه کلا سه تا سخت گیر داشتیم metro game central , edge , eurogamer که این آخری نمره دادن رو گذاشت کنار

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
لاست کاردین ۱۵ تا نمره کامل داره !!! از یه چیز دیگه مایه میزاشتی !!
خب داشته باشه. متای بازی ۸۲ هست و میانگین این سایت هایی که لیست کردم بیشتر از ۹۱، یعنی ۹ نمره بالاتر از میانگین. یعنی اگه قراره اوضاع بودار باشه (که البته نیست)، واسه این بازی و خیلی بازی های دیگه هم وضع همینه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
الان یعنی WP اعتبارش از Edge بیشتره دیگه :-j
یه توصیه دوستانه بهت میکنم :D این Edge اصلا فازش مشخص نیست، یهو دیدی فردا به بازی مورد علاقه خودت هم که امتیازات بالایی گرفته بیاد ۵ یا ۶ بده، اون وقت ممکنه اعتبارش خدشه دار بشه! یادمون نرفته اون روزهایی که به یه سری بازی امتیازات پایین تر از بقیه میداد و به اج (ع) معروف شده بود. البته همون موقع هم رقبا از این مجله مایه میزاشتن که این نسل اوضاع فرق کرد :D اینم یکی هست مثل بقیه، امتیازاتش کنار بقیه مراجع حساب میشه. مثلا چند سال پیش که گیم اسپات به تلو ۸ یا به زلدا ۷ داد، اتفاق خاصی افتاد؟ خیر :D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
Push Square 90
LaPS4 90
PlayStation Universe 90
PSX-Sense.nl 80

خب با این حال که گشتی تا بتونی یه مثال مشابه پیدا کنی ولی بازم درست نبود چون TLG بازی کاملا متفاوت , خاص با مخاطب های خاص بود که تازه 15 تا گوتی گرفت و یکی از گوتی هاش هم از همین EDGE بود , بازی بود که خیلی نمره بالا داشت (فقط 13 تا 10) و از طرفی یه سری سایت ها خیلی بهش پایین دادن اصلا شرایطش مشابه نیست با یه بازی TPS و یه IP معروف
ولی بازم اگر همین نمراتی که گذاشتی ببینی یدونه 8 داره 4 تا 9 هم داره نه اینکه میانگین نمراتشون مثل گیرز5 نزدیکای 96 باشه حالا که TLG رو دیدی برو بازی های دیگه سونی هم یه نگاه بنداز ببین خودی ها چطوری نمره دادن بعضی وقتا هم قشنگ ترکوندن مثلا همین GOW که گوتی و بیگ وینر سال شد و 42 تا 10 گرفت چطوری نمره دادن ولی سایت های خودی اونور به شکل واضحی به همه بازی های خودی بالا نمره میدن حالا فکر کن اونور GOW داشتن الان ممکن بود زیر 10 چیزی ببینی یا نه :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
خب با این حال که گشتی تا بتونی یه مثال مشابه پیدا کنی ولی بازم درست نبود چون TLG بازی کاملا متفاوت , خاص با مخاطب های خاص بود که تازه 15 تا گوتی گرفت و یکی از گوتی هاش هم از همین EDGE بود , بازی بود که خیلی نمره بالا داشت (فقط 13 تا 10) و از طرفی یه سری سایت ها خیلی بهش پایین دادن اصلا شرایطش مشابه نیست با یه بازی TPS و یه IP معروف
ولی بازم اگر همین نمراتی که گذاشتی ببینی یدونه 8 داره 4 تا 9 هم داره نه اینکه میانگین نمراتشون مثل گیرز5 نزدیکای 96 باشه حالا که TLG رو دیدی برو بازی های دیگه سونی هم یه نگاه بنداز ببین خودی ها چطوری نمره دادن بعضی وقتا هم قشنگ ترکوندن مثلا همین GOW که گوتی و بیگ وینر سال شد و 42 تا 10 گرفت چطوری نمره دادن ولی سایت های خودی اونور به شکل واضحی به همه بازی های خودی بالا نمره میدن حالا فکر کن اونور GOW داشتن الان ممکن بود زیر 10 چیزی ببینی یا نه :D
آقا جان برات مثال نقض زدم دیگه :D این همه صغری کبری چیدن ندارن. این بازی متاش 82 شده، میانگین این سایت ها 91. واسه گیرز متا 85 هست، میانگین این سایت ها 95. الان دقیقا تفاوت کار چیه؟ بعدش بخوام مثل خودت بپیچونم که TLG از 110 تا نقد، 16 تا نمره بالای 90 داره (از 91 تا 100) یعنی 14 درصد. گیرز هم از 82 تا نقد 17 تا نمره بالای 90 داره یعنی 20 درصد! یه جور میگی انگار همه به گیرز 8 دادن، فقط این چند تا سایت نمره بالا دادن :D حرفی که من تو کامنت قبلی زدم کاملا درسته، حالا میخوای بگی سایت هایی که فقط پلتفرم ایکس باکس رو نقد میکنن یه مقدار بالاتر امتیاز میدن که خب میگیم حرفت درسته. ولی اصلا ربطی به بودار بودن و این حرفها نداره :D

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
یه توصیه دوستانه بهت میکنم :D این Edge اصلا فازش مشخص نیست، یهو دیدی فردا به بازی مورد علاقه خودت هم که امتیازات بالایی گرفته بیاد ۵ یا ۶ بده، اون وقت ممکنه اعتبارش خدشه دار بشه! یادمون نرفته اون روزهایی که به یه سری بازی امتیازات پایین تر از بقیه میداد و به اج (ع) معروف شده بود. البته همون موقع هم رقبا از این مجله مایه میزاشتن که این نسل اوضاع فرق کرد :D اینم یکی هست مثل بقیه، امتیازاتش کنار بقیه مراجع حساب میشه. مثلا چند سال پیش که گیم اسپات به تلو ۸ یا به زلدا ۷ داد، اتفاق خاصی افتاد؟ خیر :D
من اشتباه ریپلای کردم ، پاکش کردم ، از کجا پستمو پیدا کردی و سریع ریپلایش کردی :-j

• Smile
Reactions: Un_Tlou

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
از Edge کلا دل خوشی ندارم ولی اینجاش خوبه که اگه متا رو بیاره پایین، پس توی نظرسنجی درست پیش‌بینی کردم >:)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
از Edge کلا دل خوشی ندارم ولی اینجاش خوبه که اگه متا رو بیاره پایین، پس توی نظرسنجی درست پیش‌بینی کردم >:)
البته مجله Level و OXM که به نسخه قبلی امتیاز بالا دادن هنوز مونده و متا پایین هم بیاد، احتمالا با امتیاز اینا برمیگرده رو 85 :D غیر از اینکه باز یکی بیاد نمره پایین بده.
من اشتباه ریپلای کردم ، پاکش کردم ، از کجا پستمو پیدا کردی و سریع ریپلایش کردی :-j
از تو لپ لپ lol :D قبل از اینکه پاک بشه ریپلای کردم دیگه، خیلی عجیبه؟ :D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
آقا جان برات مثال نقض زدم دیگه :D این همه صغری کبری چیدن ندارن. این بازی متاش 82 شده، میانگین این سایت ها 91. واسه گیرز متا 85 هست، میانگین این سایت ها 95. الان دقیقا تفاوت کار چیه؟ بعدش بخوام مثل خودت بپیچونم که TLG از 110 تا نقد، 16 تا نمره بالای 90 داره (از 91 تا 100) یعنی 14 درصد. گیرز هم از 82 تا نقد 17 تا نمره بالای 90 داره یعنی 20 درصد! یه جور میگی انگار همه به گیرز 8 دادن، فقط این چند تا سایت نمره بالا دادن :D حرفی که من تو کامنت قبلی زدم کاملا درسته، حالا میخوای بگی سایت هایی که فقط پلتفرم ایکس باکس رو نقد میکنن یه مقدار بالاتر امتیاز میدن که خب میگیم حرفت درسته. ولی اصلا ربطی به بودار بودن و این حرفها نداره :D
این بودار رو یکم جدی گرفتی :D به سبک همونی که ریپلای کردم گفتم منظورم این نبود که مایکرو الان زیر میزی داده به اینا ولی نتیجه حرفام دقیقا همینی بود که گفتی :
"حالا میخوای بگی سایت هایی که فقط پلتفرم ایکس باکس رو نقد میکنن یه مقدار بالاتر امتیاز میدن که خب میگیم حرفت درسته"
دیگه بحثی نمیمونه چون خودت احتمالا نمراتشون به بقیه بازی ها رو هم دیدی میدونی :D
البته مجله Level و OXM که به نسخه قبلی امتیاز بالا دادن هنوز مونده و متا پایین هم بیاد، احتمالا با امتیاز اینا برمیگرده رو 85 :D غیر از اینکه باز یکی بیاد نمره پایین بده.
gamecritics :-"

• Like
Reactions: Un_Tlou

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من مثال نقض برای نمرات مجلات و سایت های psتا دلت بخواد میارم ، خوشحال میشم اگه مثال نقض از مجلات xbox بیاری !

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
این بودار رو یکم جدی گرفتی :D به سبک همونی که ریپلای کردم گفتم منظورم این نبود که مایکرو الان زیر میزی داده به اینا ولی نتیجه حرفام دقیقا همینی بود که گفتی :
"حالا میخوای بگی سایت هایی که فقط پلتفرم ایکس باکس رو نقد میکنن یه مقدار بالاتر امتیاز میدن که خب میگیم حرفت درسته"
دیگه بحثی نمیمونه چون خودت احتمالا نمراتشون به بقیه بازی ها رو هم دیدی میدونی :D

gamecritics :-"
خب از اول همین رو میگفتی :D GameCritics به نسخه قبلی 8.5 داده، پس فعلا احتمال اینکه به این نسخه نمره خوبی بده بیشتره :D
من مثال نقض برای نمرات مجلات و سایت های psتا دلت بخواد میارم ، خوشحال میشم اگه مثال نقض از مجلات xbox بیاری !
شما گویا دقیق متوجه موضوع نشدی :D بحث بودار (!) بودن نمرات بود که من مثال زدم که اینجور نیست. بخوای بازم میتونم مثال بزنم، حالا یه بازی مثلا 2 یا 3 نمره بالاتر از میانگین بوده (ُSpider-Man)، یه بازی 10 نمره (Days Gone)! حالا ممکنه بازی هایی هم بوده باشن که کمتر از میانگین متا، از این سایت ها نمره گرفته باشن. من جایی نگفتم که سایت های Xbox کمتر از میانگین نمره میدن که بخوام مثال نقض بزنم واسش :D اینا که همیشه بیشتر نمره میدن.

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
در اصل نمرات اینا خیلی بو داره

TheXboxHub : 100
XboxAddict : 95
Generación Xbox : 98
SomosXbox : 100
Xbox Achievements : 90
MondoXbox : 95
Xbox Tavern : 93

البته از بودار یه چیزی اونورتر :D میانگین اینا بالای 95 میشه lol
EDGE هم با توجه به سلیقه ای که داره پیش بینی میکردم شاید 7 اینا بده

حالا من با منطق بی منطقتون کاری ندارم اما همین که همچین پستی اونم توی تاپیک خود بازی 15 تا لایک می خوره یعنی حرف من تایید می شه که چقدر هیتر داره این کنسول دلیل نمرات بو دار هم دقیقا همین فن بیس ضعیف

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر