امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اتفاقا یه سری ویدیو تو یوتیوب هست مقایسه کرده سه نسخه اول با این، از لحاظ فیزیک و جزئیات پس رفت داشته نسبت به سه نسخه اصلی تا پیش رفت!
تو یکی از صحنه ها به یکی از گونی ها توی گیرز 2 بود فکر کنم شلیک میکنه خاکش میریزه بیرون ( وقتی توی آنچارتد 4 چنین چیزیو ملت دیدن داشتن خودشون میکشتن ) بعد تو گیرز 5 تو تا صبح شلیک کنی هیچی!
تاثیر پذیری محیط که در سطح یه صندلی تکون خوردنه!!!
----------------

تنها بخش تکنیکی فک بر انداز بازی همین برفش هست. خیلی خوب درست کردن

اصلا حرف ایشون انیمیشن هست نه فیزیک یا تخزیب پذیری محیط

بعدم 3 نسخه ی ابتدایی برای اپیک بود حالا اونا به 1 سری چیزا اهمیت می دادن اینا به 1 سری چیز دیگه اما در کل مشکل من با این نسل اینه که تخریب پذیری ها از نسل قبل هم بدتر شدن یا نهایت همون موندن رد فکشن 1 کجا اینا کجا همین انچارتد هم چیز جدیدی بهش اضافه نشد کلا هم تخریب پذیری خاصی ازش یادم نمیاد 1 چنتا سنگر منگرش خرد می شد که گیرز هم می شه نسل قبل هم می شدن.

اصلا کرایسیس 1 یک بار دیگه برید هم چیزش تخریب می شه درخت هاش پله پله خراب می شدن اخر قطع می شدن یا خونه هاش ابتدا پایه هاش می ریخت بعد سقفش بعد کلش

اینایی که شما می گید بحثش کلیه چون همه ی انحصاری مشکل فیزیک با تخریب پذیری دارن کلا نسل زیر سواله اما شما الان به یک بازی خاص گیر دادین.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
1 توصیه هم دارم حتما بازی رو روی درجه سخت برید اگر اسون بازی کنید بازی براتون حوصله سر بر می شه روی هارد به جاش خیلی جالش برانگیز می شه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
ببین درصد اهمیت انیمیشن توی بازیای مختلف فرق داره.
انیمیشن های Gears 5 اکثرا تکراری هست و خیلی شبیه نسخه های اوله، اما نسل قبلیه؟ خیر، ممکنه مثل همونا باشه اما نسخه نرم و پر جزئیات تر همونا هست، نیاز نبوده تغییر چندانی توش ایجاد بشه، مثلا کسی تو اوج اکشن و هیجان قرار داره واسش اهمیت داره Lancer ـی که دستش میگیره و باهاش میره تو دل دشمن انیمیشن دست گرفتنش جدید هست یا همونه نسخه قبله؟ چیزی که واسش مهمه اینه که کمپین اکشن پر هیجان و خونینی داشته باشه.

خود همین RDR2 که مثال زدی مال راکستار هست، همین راکستار L.A Noire ـو سال 2011 داد، موشن کپچر صورت حتی بعد این همه سال با اختلاف از RDR 2 قوی تره، تو L.A Noire باید از روی کوچکترین حرکات صورت میفهمیدی طرف داره دروغ میگه یا ... اونجا اهمیت خودشو کامل نشون میداد پس آیا راکستار سر RDR2 کم کاری کرده؟ خیر، نیازی نبوده الکی تایم و هزینه بزاره براش.

مثال L.A Noire ـت اینجا مع الفارغ ـه اون تکنولوژی به شدت گرون بود و واسه همینم راکستار در استدیوش رو زد تخته کرد مثال RDR2 رو هم بازم به همین صورت ما اینجا داریم در مورد پیش رفت کردن انیمیشن های سری تو طول زمان میگیم که دیگه خفن تر RDR2 نداریم داریم ؟ چیزی که اینجا هست کم کاری سازنده رو به هیچ وجه نمیشه توجیه کرد واسه نمونه انچارتد مثال خیلی خوبیه U1 رو با U3 مقایسه کن بعد با نسخه ی 4 هم مقایسه کن جدای اینکه انیمیشن ها تقریبا دوبرابر شدن کلی جزئیتا جدید هم بهش اضافه شده مثلا یـ نمونش موقع کاور کردن اگه دوتا کرکتر بهم میرسیدن خیلی شیک مجلسی با هم جاشون رو سویچ میکردن تو U4 ولی تو G5 هنوز کرکتر ها بهم گیر میکنن به طور کلی گیزر 5 دقیقا از همون هسته گیم پلی استفاده میکنه و انیمیشن ها دقیقا مال همون زمان نسخه اول هستن فقط یک سری حرکت ریز شاید اینجا اضاف شده باشن و نرم و روون تر شدن که کاملا از 100 کیلومتری این قضیه مشهوده و نمیشه انکارش کرد ! البته به ماند تو قضیه کات سین ها کارشون خیلی خوب بوده و قشنگ تو سطح خیلی بالا موشن کپچر کردن ولی خوب گیم پلی که تقریبا میشه گفت اساسی ترین رکن و هسته به چشم اومد تغییرات هست کاملا تو ذوغ میزنه واسه یکی مثل من نمیدونم ولی خودت در این مورد این کلی به تومب ریدر جدید ـه فحش دادی الان اینم دقیقا همونه :D

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
مثال L.A Noire ـت اینجا مع الفارغ ـه اون تکنولوژی به شدت گرون بود و واسه همینم راکستار در استدیوش رو زد تخته کرد مثال RDR2 رو هم بازم به همین صورت ما اینجا داریم در مورد پیش رفت کردن انیمیشن های سری تو طول زمان میگیم که دیگه خفن تر RDR2 نداریم داریم ؟ چیزی که اینجا هست کم کاری سازنده رو به هیچ وجه نمیشه توجیه کرد واسه نمونه انچارتد مثال خیلی خوبیه U1 رو با U3 مقایسه کن بعد با نسخه ی 4 هم مقایسه کن جدای اینکه انیمیشن ها تقریبا دوبرابر شدن کلی جزئیتا جدید هم بهش اضافه شده مثلا یـ نمونش موقع کاور کردن اگه دوتا کرکتر بهم میرسیدن خیلی شیک مجلسی با هم جاشون رو سویچ میکردن تو U4 ولی تو G5 هنوز کرکتر ها بهم گیر میکنن به طور کلی گیزر 5 دقیقا از همون هسته گیم پلی استفاده میکنه و انیمیشن ها دقیقا مال همون زمان نسخه اول هستن فقط یک سری حرکت ریز شاید اینجا اضاف شده باشن و نرم و روون تر شدن که کاملا از 100 کیلومتری این قضیه مشهوده و نمیشه انکارش کرد ! البته به ماند تو قضیه کات سین ها کارشون خیلی خوب بوده و قشنگ تو سطح خیلی بالا موشن کپچر کردن ولی خوب گیم پلی که تقریبا میشه گفت اساسی ترین رکن و هسته به چشم اومد تغییرات هست کاملا تو ذوغ میزنه واسه یکی مثل من نمیدونم ولی خودت در این مورد این کلی به تومب ریدر جدید ـه فحش دادی الان اینم دقیقا همونه :D
نمیدونم کسی سر نسخه 4 ام هم از انیمیشن بازی ایراد گرفت یا نه ؟ ولی چیزی که برای من مهم تر از تغییر انیمیشن بازی هست ... روان بودنشون یا Smooth بودنشون هست که گیرز 5 تو این زمینه عالیه ... شاید نظر خیلی ها این نباشه ولی باید انیمیشن های حرکتی کاراکتر ها با کاستومشون بخونه که بازم گیرز تو این زمینه استاندارده ...
به نظرم تنها ایراد فنی که به حق به بازی وارده ، فیزیک متریال های بازی هست که رسما تو دیوار هست وگرنه بقیه بخش ها حداقلش در سطح استاندارد هستند...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
در مورد گرون بودن و بسته شدنش خبر داشتم اما نکته اینجاس این تکنولوژی اون زمان مهم بوده، الان ما بهترین موشن کپچرا رو توی تریلرای Pre Rendered داریم، تو ترکینگ جزئیات صورت دیگه مثل قدیم مشکل ندارن چیزی که بنظر میاد دیگه تایم نمیزارن برای آوردنش داخل گیم پلی بازی، خیلی شاهکار کنن تو کات سینا نهایت ازش استفاده میشه.
ببین خودمم قبول دارم هنوز خیلی جای کار داشت ولی اینو در جواب اون دوستمون که میگفت انیمیشنا داغونه و فلان گفتم، اینکه انیمیشن جدید اضافه نشده باشه با نسل قبلی فرق داره، یا مثلا اینی که میگی دو نفر تو کاور به هم میرسن تو آنچارتد از کنار هم رد میشن بیشتر بحث کد نویسیش میاد تا انیمیشن :D باید اول این قابلیت اضافه شه تا تیم انیمیشن اضافش کنه، این دیگه کم کاری از یک بخش دیگس که اتفاقا اینو باهات موافقم چون تو مولتی بعضی جاها شدید میره رو اعصاب :D

در مورد TR اتفاقا میخواستم تو پست قبلم اضافه کنم :D اونجا ما کلی انیمیشن مختلف داشتیم از نشستن بگیر تا پرش، دوییدن به سمت مختلف، از دیوار بالا رفتن، تقریبا همشم از نسخه اول تغییر نکرده بود هیچ نرم تر هم نشده بود و بنظرم اگه آنچارتدو بخوای بزاری جلوی یک بازی بهترین مقایسه با همین TR ـه که مشخص میکنه چقد زمین تا آسمون فرق داره، اما Gears بخاطر هسته گیم پلیش اصلا نیازمند این همه انیمیشن نیست، کل گیم پلی کارکتر به کاور گیری، پرش از روی کاور، تیر زدن و اره کردن ختم میشه که اونا هم با اینکه تکراری هست اما نرمه و منی که انیمیشن خیلی واسم مهمه رو تا الان اذیت نکرده، اگه کسی مشکل داشته باشه باید کلا با هسته اصلی گیم پلی مشکل داشته باشه تا انیمیشن، که اونم جوریه که اینقد طرفدارای این سری گیم پلیش رو دوس دارن که بنظرم حتی تغییر دکمه دوییدن هم ممکنه تجربش رو خراب کنه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Forgotten

Forgotten

Legend of Death
کاربر سایت
Sep 20, 2012
164
حالا من از همون ریلیز دارم گیرزو میرم...این بازی داستان و کارگردانیش مشکل داره همینو بس، یعنی اصلا چیزای دیگه زیاد اهمیت ندارن...واقعا باید تیم نویسندگی و مخصوصا نریتیو دیزاینر احمق بازی عوض بشه...از اون طرف به نظرم دیگه راد اون کشش قبلی رو در قبال گیرز نداره و من حداقل اون اعتقاد قبلی رو بهش ندارم تو زمینه کارگردانی و...تو قسمت مالتی هم به نظرم یه تغیراتی اساسی باید تو دیزاین نقشه ها داده بشه بیشتر از بعد هنری

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
گند زد به هیکل بازی رفت!!!
به نظر اج این نسخه بدتربن نسخه سری هست. امتیازاتش به دیگر نسخه‌های اصلی
Gears of War 1 - 8/10
Gears of War 2 - 9/10
Gears of War 3 - 9/10
Gears of War 4 - 7/10
Gears 5 - 6/10

احتمالش هست این ۶ متارو بیاره روی ۸۴!

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
Gears of War 1 - 8/10
Gears of War 2 - 9/10
Gears of War 3 - 9/10
Gears of War 4 - 7/10
Gears 5 - 6/10

من احساس میکنم یه مقدار امتیازهای این بازی بو داره . wp معروفه به امتیاز پایین دادن ولی به این بازی 8 داده. اونم وقتی Edge میده 6.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Gears of War 1 - 8/10
Gears of War 2 - 9/10
Gears of War 3 - 9/10
Gears of War 4 - 7/10
Gears 5 - 6/10

هیچ احمقی با هیچ معیاری نمی تونه نمره 5 پایین تر از 4 بده مگر اینکه داستانی پشتش باشه. چون بازی از هر لحاظی پیشرفت داشته

کنسولی که تعداد فن هاش کمتره هیترهاش بیشتره یوزر اسکور 86 بگیره خیلیه نسخه ی قبل 6.9 شده

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
من احساس میکنم یه مقدار امتیازهای این بازی بو داره . wp معروفه به امتیاز پایین دادن ولی به این بازی 8 داده. اونم وقتی Edge میده 6.
در اصل نمرات اینا خیلی بو داره

TheXboxHub : 100
XboxAddict : 95
Generación Xbox : 98
SomosXbox : 100
Xbox Achievements : 90
MondoXbox : 95
Xbox Tavern : 93

البته از بودار یه چیزی اونورتر :D میانگین اینا بالای 95 میشه lol
EDGE هم با توجه به سلیقه ای که داره پیش بینی میکردم شاید 7 اینا بده

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
در اصل نمرات اینا خیلی بو داره

TheXboxHub : 100
XboxAddict : 95
Generación Xbox : 98
SomosXbox : 100
Xbox Achievements : 90
MondoXbox : 95
Xbox Tavern : 93

البته از بودار یه چیزی اونورتر :D میانگین اینا بالای 95 میشه lol
EDGE هم با توجه به سلیقه ای که داره پیش بینی میکردم شاید 7 اینا بده
حرف من دو پهلو بود حالا یا یه سری بیخود یا زیرمیزی امتیاز بالا دادن یا یه سری الکی پایین. الله اعلم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر