امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
پارسال همین موقع ها FH4 منتشر شد روز اول 61 نقد در مجموع براش ثبت شد GeoW4 هم اون زمانی که اومد روز اول 57 تا نقد براش اومد الان G5 تا الان که روز اولش میگذره 46 نقد براش اومده یـ چیزی رو این وسط میرسنوه ارزش معنوی اسم و IP سری اینقدری کم شده که سایت ها کمتری تمایل به انتشار نقد روز اول بازی نشون دادن که خوب اون مارکتینگ مصخره ماکروسافت بی تاثیر نیست توی این مسئله عملا قشنگ با بازی جوری برخورد کردن انگاری IP دست چندمی هستش حالا کاری نداریم تصمیم با کی بوده ولی با این کارشون زدن تو سر عظمت بازی حالا هم که از نظر متا هیچ پیش رفت قابل توجهی نکردن قشنگ یـ درجا زدن حسابی محسوب میشه که فروش بازی رو تحت تاثیر میازره .....
به خیلی از سایت ها هنوز کد نقد ندادن، البته حرکت جالبی نیست ولی چند تاشون که اصلا خبر گذاشتن که مایکروسافت هنوز بهمون کد نداده.
خوب بازم حرف من رو ثابت میکنه ماکرو با یکی از قدیمی ترین IP هاش مثل یـ IP معمولی رفتار کرده کدوم ناشری این کار میاد بکنه ؟ اونم واسه یـ IP کنسول سلر ؟

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
بابا بیخیال :D مشکل اصلی Gears 5 همون دست نخورده بودن بطن گیم پلی هست، دیگه همین نقدهایی که اومده دارن این حرف رو میزنن. الان تو تک تک بازی هایی که مثال زدم همین قضیه (ثابت موندن هسته گیم پلی) وجود داشت. بحث طولانی هست و به درد این تاپیک نمیخوره، دوست داشتی بعدا تو یه جای مناسب صحبت می کنیم :D
من یه نقد گیم اسپات رو مثال میزنم :D

Gears 5 is weakened somewhat by being mired in the past; there are some strong moments in its campaign, but it struggles to move forward in a way that's a satisfying continuation of the narrative.

Unfortunately, the rest of Gears 5's story is uneven. Though Kait's desire to find out more about her connection to the Locust is a strong drive to push the narrative forward, Gears 5 pretty much wraps up what feels like her central drive by the middle of the game.

but as far as the characters are concerned, nothing impactful happens outside of a bunch of big action set pieces. Gears 5 plays out its best story moments early, and it ends without doing much with the reveals and turning points it does create.

و عدم بهبود و تغییر مولتی پلیر حتی نسبت به ۳:

Gears 5 multiplayer doesn't fix what isn't broken--it's striking how much Gears 5's competitive modes feel like, say, Gears of
War 3, and are fun in the same ways

و آخر نقدش باز هم به داستان اشاره میکنه که ضربه زیادی زده به بازی:

Gears 5 might suffer from some of the same storytelling missteps as its predecessors, and it might not venture far out of the past, but the new ideas it brings to the series are all good reasons for fans to return.

و من همچنان معتقدم با بهبود داستان و پیسینگ و عدم کپی پیست کردن مولتی پلیر ۳-۴ میتونستن راحت برن بالا ۹۰ :D

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
پارسال همین موقع ها FH4 منتشر شد روز اول 61 نقد در مجموع براش ثبت شد GeoW4 هم اون زمانی که اومد روز اول 57 تا نقد براش اومد الان G5 تا الان که روز اولش میگذره 46 نقد براش اومده یـ چیزی رو این وسط میرسنوه ارزش معنوی اسم و IP سری اینقدری کم شده که سایت ها کمتری تمایل به انتشار نقد روز اول بازی نشون دادن که خوب اون مارکتینگ مصخره ماکروسافت بی تاثیر نیست توی این مسئله عملا قشنگ با بازی جوری برخورد کردن انگاری IP دست چندمی هستش حالا کاری نداریم تصمیم با کی بوده ولی با این کارشون زدن تو سر عظمت بازی حالا هم که از نظر متا هیچ پیش رفت قابل توجهی نکردن قشنگ یـ درجا زدن حسابی محسوب میشه که فروش بازی رو تحت تاثیر میازره .....
نمیدونم بعد از چه اتفاقی قراره بیفته ... ولی ای کاش با ورود انحصاری های مایکرو به گیم پس ، کیفیت بازی هاش از اینی که هست پایین تر نیاد...

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
ببین اصلا این حرف هایی که میزنی رو من نگفتم، حالا خوبه همین کامنت های بالا به اینکه بازی قطعا مشکلاتی داشته و مایکروسافت هم داره تو توسعه این سری اشتباه میکنه اشاره کردم. حالا چطور میای همچین حرفهایی رو در جواب کامنت من میدی نمی دونم به چه دلیل هست :D باز من خودم دارم میگم بازی رو باید با استاندارهای این نسل و بازی های مشابه مقایسه کرد، شما همین رو در جواب خودم میگی! خب الان دلیل مقایسه با نسل قبل چیه؟ چون از یه سری هستن؟ ببین مقایسه اشتباهی نیست ولی با این منطقی که خودت داری بحث میکنی جور نمیاد. من قبول ندارم بازی اگه بیشتر روش کار میشد امتیازات خیلی بهتری می گرفت، نهایتا در حد همون 88-87 میشد باز چون بازم وارد نسل جدید می شدیم و باز انتظارات فرق میکرد. یا بهتره اینجوری بگم، آیا اگه Gears 4 وجود نداشت و TC مستقیم Gears 5 رو به همین شکل عرضه میکرد آیا باز هم شاهد متای 92 و 93 بودیم، طبق چیزی که من تو نقدهای نسخه قبل و این نسخه دیدم احتمالش خیلی کم بود :D در مورد تغییراتی که این سری لازم داره بالاتر توضیح دادم ولی شرایط بازی واقعا خاص و پیچیده هست.
داری حرف من رو میزنی ولی نتیجه‌ اشتباهی ازش میگیری! این عدد لعنتی که سرش دعواست یه معیاره که هر سال هم داره تغییر میکنه...یهویی منتقدا با هم قرارداد نکردن که بیایید از این به بعد سخت‌گیری بیشتری کنیم! منتقدا بازیو با استانداردها و بهترین‌های نسل فعلی مقایسه میکنن. خودتم داری همینو میگی ولی مقایسه‌ای که داره صورت میگیره، با کیفیت گیرز و میزان تاثیری که توی نسل قبل داشته، هست. اگه Gears 1 رو مثلا از نظر داستانی و دیالوگ با 5 مقایسه کنی، 5 مطمئنا سرتره...اونم بخاطر استانداردهای این نسل و پیشرفت فوق‌العاده توی روایت و داستانگوییه. ولی اگه با توجه به شرایط هر نسل مقایسه کنی، گیرز اون موقع ابهت فوق‌العاده‌ای داشت و از خیلی از جهات از بازیهای زمان خودش جلوتر بود و مثل الان برای خیلیا Meh محسوب نمیشد!
خلاصه اصلا این قضیه توی این نسل سخت‌گیری شده و بازیهای بالای 90 واسه همین کمتر هستن رو قبول ندارم. اینکه میگی نهایتا بازی زور میزد میتونست 87 88 بشه هم اصلا باورنکردنیه :D ! اگه یه داستان خفن و بدون نقص ارائه می‌دادن، از نظر گسترش و جهان‌باز کردن بازی هم سنگ تموم میزاشتن و نوآوری هم قاطیش می‌کردن، کی میتونست بیاد 10 یا 9.5 نده؟! هر کسی هم امتیاز بالا نمی‌داد، مطمئنا برعکس الان، نمیتونست ایراد منطقی از بازی بگیره و میرفت بین اون نقدای نخاله!
در مورد جمله آخرت هم با عقل جور در نمیاد! خب اگه گیرز 4 عرضه نمیشد، خیلی بیشتر میتونستن روی گیرز 5 کار کنن و میتونستن به چیزی که طرفدارا میخوان برسن.
شرایط بازی خاص و پیچیده نیست...خیلی راحت به جای 2 تا بازی توی 5 سال، باید یکی عرضه می‌کردن...ولی به هر حال مثل اینکه توی این نسل سود بیشتر برای مایکروسافت از IPهاش مهمتره.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
به خیلی از سایت ها هنوز کد نقد ندادن، البته حرکت جالبی نیست ولی چند تاشون که اصلا خبر گذاشتن که مایکروسافت هنوز بهمون کد نداده.

Gears 5 is weakened somewhat by being mired in the past; there are some strong moments in its campaign, but it struggles to move forward in a way that's a satisfying continuation of the narrative.

Unfortunately, the rest of Gears 5's story is uneven. Though Kait's desire to find out more about her connection to the Locust is a strong drive to push the narrative forward, Gears 5 pretty much wraps up what feels like her central drive by the middle of the game.

but as far as the characters are concerned, nothing impactful happens outside of a bunch of big action set pieces. Gears 5 plays out its best story moments early, and it ends without doing much with the reveals and turning points it does create.

Gears 5 multiplayer doesn't fix what isn't broken--it's striking how much Gears 5's competitive modes feel like, say, Gears of

Gears 5 might suffer from some of the same storytelling missteps as its predecessors, and it might not venture far out of the past, but the new ideas it brings to the series are all good reasons for fans to return.

و من همچنان معتقدم با بهبود داستان و پیسینگ و عدم کپی پیست کردن مولتی پلیر ۳-۴ میتونستن راحت برن بالا ۹۰ :D
من حرف خودت رو قبول دارم، در مورد داستان (روایت و ریتم و ...) هم باز تو تاپیک بازی گفتم که یه سری سایت ها ایراد گرفتن، ولی اصلا از گیم اسپات مثال نزن :D ولی باز مشکل اصلی بازی داستانش نیست، دیگه خلاصه نقدها که هست، خودت هم خوندی :D

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
یواش تر :D
از کجا معلوم این یارو بیاد هیچ چیز عوض نشه و یا گند بزنه ؟ درحالی که الان خیلی خوب نتیجه گرفته به نظر من rod fergusson از لحاظ فنی بالاتر از کلیفه :D
الان شما نقدا رو بخونی متوجه میشی بازی کاملا پیشرفت کرده خب دیونه بازیه اگه بخوان طرف رو عوض کنن بحث متای 90 هم بنظرم خیلی مسخرس خود من اگه بازی 90+ میشد شاخ درمیوردم :D
اما از طرفی هم به عنوان یک فن مایکروسافت و xbox ، حق میدم که این نسل بجز forza متای +90 نداشته و این نقطه ضعف مایکروسافته و برای طرفدارا مهمه و نمیشه انکار کرد.
نسل بعد اولین شیرینی رو استودیو دوم pg و دومی رو initiative میده به طرفدارا :D تو فکر نباش :D
بعید میدونم
وقتی دومین IP بزرگ XBOX توی 5 سال گذشته و داشتن یک استودیو 400 500 نفری و بیشترین بودجه ممکن حتی نمیتونه به متای نسخه سوم نزدیک بشه بعد انتظار از انیشتیو 40 نفری داری؟
اسپنسر اگه هدفش پر کردن گیم پس باشه به خدا قسم هیچکدوم اینا به مرز شاهکار هم نمیرسن صرفا بازی های عالی یا خوب با همین متای 84 تا 86
حالا هیلو سال دیگه میاد معلوم میشه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
داری حرف من رو میزنی ولی نتیجه‌ اشتباهی ازش میگیری! این عدد لعنتی که سرش دعواست یه معیاره که هر سال هم داره تغییر میکنه...یهویی منتقدا با هم قرارداد نکردن که بیایید از این به بعد سخت‌گیری بیشتری کنیم! منتقدا بازیو با استانداردها و بهترین‌های نسل فعلی مقایسه میکنن. خودتم داری همینو میگی ولی مقایسه‌ای که داره صورت میگیره، با کیفیت گیرز و میزان تاثیری که توی نسل قبل داشته، هست. اگه Gears 1 رو مثلا از نظر داستانی و دیالوگ با 5 مقایسه کنی، 5 مطمئنا سرتره...اونم بخاطر استانداردهای این نسل و پیشرفت فوق‌العاده توی روایت و داستانگوییه. ولی اگه با توجه به شرایط هر نسل مقایسه کنی، گیرز اون موقع ابهت فوق‌العاده‌ای داشت و از خیلی از جهات از بازیهای زمان خودش جلوتر بود و مثل الان برای خیلیا Meh محسوب نمیشد!
خلاصه اصلا این قضیه توی این نسل سخت‌گیری شده و بازیهای بالای 90 واسه همین کمتر هستن رو قبول ندارم. اینکه میگی نهایتا بازی زور میزد میتونست 87 88 بشه هم اصلا باورنکردنیه :D ! اگه یه داستان خفن و بدون نقص ارائه می‌دادن، از نظر گسترش و جهان‌باز کردن بازی هم سنگ تموم میزاشتن و نوآوری هم قاطیش می‌کردن، کی میتونست بیاد 10 یا 9.5 نده؟! هر کسی هم امتیاز بالا نمی‌داد، مطمئنا برعکس الان، نمیتونست ایراد منطقی از بازی بگیره و میرفت بین اون نقدای نخاله!
در مورد جمله آخرت هم با عقل جور در نمیاد! خب اگه گیرز 4 عرضه نمیشد، خیلی بیشتر میتونستن روی گیرز 5 کار کنن و میتونستن به چیزی که طرفدارا میخوان برسن.
شرایط بازی خاص و پیچیده نیست...خیلی راحت به جای 2 تا بازی توی 5 سال، باید یکی عرضه می‌کردن...ولی به هر حال مثل اینکه توی این نسل سود بیشتر برای مایکروسافت از IPهاش مهمتره.
والا من چیزی که گفتم رو با مثال توضیح دادم. داستان نسخه اول Gears همون موقع عرضه هم ساده و تقریبا Meh بود، این رو همون موقع هم گفتم، اگه خواستی وقت میزارم و پیدا میکنم چیزی که گفتم رو! :D بازی فقط شخصیت هایی داشت که از نظر ظاهری خفن بودن ولی کل عمق دیالوگ هاشون nice و sweet بود!! :D داستان هم در حد بریم چند تا لوکاست بکشیم و دنیا رو نجات بدیم، بود. نسخه دوم هم چندان پیشرفتی نداشت ولی یه داستان عاشقانه و غمناک به بازی اضافه کردن که بار احساسی بیشتری نسبت به نسخه قبل داشت. نسخه سوم از همه نظر پیشرفت داستانی داشت، از فرم کلی داستان تا روایت و ارتباط بین شخصیت ها و البته کمترین امتیاز رو هم بین سه گانه گرفت :D

به نظرم درست حرفی که زدم رو متوجه نشدی. نگفتم بازی از همه نظر پیشرفت می کرد متاش بالای 90 نمی شد، مگه کسی مرض داره الکی نمره پایین بده؟ اصلا این حرف که منتقدها با فلان کمپانی مشکل دارن رو من قبول ندارم، حالا وسط صد تا منتقد، دو سه تا آدم خل و چل هم وجود داشته باشه بازم رو کلیت امتیاز یه بازی خیلی تاثیر زیادی نمی تونن بزارن. کل حرف من اینه هسته گیم پلی رو اگه تغییر بدن، تو بخش مولتی پلیر به مشکل می خورن، حالا نمیشه بگیم چون من و شما برامون مهم نیست پس برای استودیو هم نباید مهم باشه. از اون طرف اینا نمیتونن یه بازی بسازن که هسته گیم پلی کمپین و مولتی با هم تفاوت داشته باشه، بحث رو اینه. الان هم مشخصه تغییرات نسبتا زیادی دادن، هر چی هم این تغییراتی که دادن رو بهبود می بخشیدن باز مطمئن باش ایراداتی که الان گرفته شده باز گرفته میشد، امتیازش بهتر میشد ولی باز به سه گانه نمی رسید. طرف کلی از بازی تعریف کرده و گفته تغییرات خیلی خوب هستن ولی باز 8 داده چرا که به نظرش گیم پلی همونی هست که سال ها پیش وجود داشت (صرفا یک یا دو سایت هم نیستن، تعدادشون زیاده)، اتفاقا من نگفتم اینا اشتباه میکنن یا سخت گیر تر شدن، دارم میگم طرز دیدگاه فرق کرده. اصلا حرفهای من اشتباه، اگه میخوای بحث رو دنبال کنی با همین نقدهایی که اومده جلو میریم و از همون ها نقل قول میزارم :D حرف آخری که زدی هم به نظرم درست نیست، قبلا این جور بود ولی الان چیزی که من می بینم برای Halo اومدن 5 سال وقت گذاشتن، یه بازی مثل Ori رو باز 5 سال وقت گذاشتن، Forza رو از چرخه عرضه سالانه خارج کردن و موارد دیگه.

آخرین ویرایش:

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی

نمیدونم چرا همه به نقد گیم اسپات ناخونک میزنید ... ابزار ترولتون شده ...؟ نقدای مثبت گیم اینفورمر و ای جی ان ... چی پس؟ همین گیم اسپات منتقدی که geow 4 رو نقد کرده بود رو گه برای 5 هم میزاشت بازی نمره بهتری می گرفت ، طرف از شماره 5 م کلی تعریف کرده و بهتر از قبلی دونسته بازی رو ...

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
metal gear solid v the phantom pain :D
بابا چی رو دارید مقایسه میکنید؟:D همه بازی های این سری مخصوصا mgsv از همه لحاظ نسبت به نسخه قبلش تو یه سطح دیگه ای بودن نه مثل gears کلا کپی پیست قبلی باشه. اگه این gears متاش ۸۶ شده به mgsv خیلی کم لطفی هم شده اتفاقا
به هر حال اسم mgsv بد در رفته من الان بیام صد تا دلیل بیارم که باید متاش همین می‌شد باز دو هفته دیگه یکی درمیاد میگه اورریتد

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
نمیدونم چرا همه به نقد گیم اسپات ناخونک میزنید ... ابزار ترولتون شده ...؟ نقدای مثبت گیم اینفورمر و ای جی ان ... چی پس؟ همین گیم اسپات منتقدی که geow 4 رو نقد کرده بود رو گه برای 5 هم میزاشت بازی نمره بهتری می گرفت ، طرف از شماره 5 م کلی تعریف کرده و بهتر از قبلی دونسته بازی رو ...
استاد گیم اسپات مثال زدم چون به صورت کاملا تصادفی جلوم باز بود پیجش. جدا اصلا میخونی چی نوشته میشه بالاتر ؟ نقدای مثبت رو چیکار داریم؟ بحث ما نقدایی هست که کم دادن و اینکه دلیل کم دادنشون چی بود. الان بریم از نقدی که ۱۰ داده اینجا نقل قول بیاریم؟

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
به عنوان یک pc gamer خیلی از مایکرو متشکرم که این گیم برای pc هم اومده ( و میشه از گرافیک بهتر و فریم 144 و جی سینک استفاده کرد و راحت بود نسبت به x1 )

اگر پروفایل من رو نگاه کنید میبینید به خصوص توی دنیای این گیم زندگی میکنم، از روز عرضه گرز 4 دارم این بازی رو پلی میدم و تا الان 9 بار ری لول آپ کردم.اما تعجبم از سونی فن ها که این بازی رو مقایسه میکنن با عناوینی مثل گاد اف وار! والا سونی هیچ گیمی که قابل مقایسه باشه مثل گرز نداره چون این بازی یک بازی مولتی پلیر است درواقع و esport ! من به عنوان کسی که با این سری زندگی میکنم ( و همه کسانی که به این بازی مشرف هستند ) میدونستند که امتیاز این بازی بازه 8-8.5 خواهد بود! چیز عجیبی نیست ! در واقع تغییر اصلی نسبت به گرز 4 و سری های قبلی در مولتی پلیر بازی اعمال شده! داستان بازی در بهترین حالت 10-12 ساعت شمارو مشغول میکنه اما فقط بنده تا الان 1500ساعت پلی مولتی این بازی داشته ام! که در کنار گیم هایی مثل رینبو 6 - اورواچ و... قرار میگیره!
پس خر کیف شوید ( که برای چنین سبک بازی نمره تقریبا کاملی است ) و نشوید ( چون با یک بازی خطی و ثابت مثل گاد آف وار و... طرف نیستید )

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,250
نام
سروش
بعید میدونم
وقتی دومین IP بزرگ XBOX توی 5 سال گذشته و داشتن یک استودیو 400 500 نفری و بیشترین بودجه ممکن حتی نمیتونه به متای نسخه سوم نزدیک بشه بعد انتظار از انیشتیو 40 نفری داری؟
اسپنسر اگه هدفش پر کردن گیم پس باشه به خدا قسم هیچکدوم اینا به مرز شاهکار هم نمیرسن صرفا بازی های عالی یا خوب با همین متای 84 تا 86
حالا هیلو سال دیگه میاد معلوم میشه

یعنی فکر میکنی قراره همین 40 نفر بمونه ؟ :D اگر اسپنسر هدفش پر کردن بازی های متوسط بود شک نکن راه اقتصادی تری هم وجود داشت پول بده بازی های متوسط اضافه کنه به گیم پس و انحصاری کنه خیلی راحت ولی استودیو هایی که از سال گذشته اضافه کرده اینو نشون نمیده

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
بابا چی رو دارید مقایسه میکنید؟:D همه بازی های این سری مخصوصا mgsv از همه لحاظ نسبت به نسخه قبلش تو یه سطح دیگه ای بودن نه مثل gears کلا کپی پیست قبلی باشه. اگه این gears متاش ۸۶ شده به mgsv خیلی کم لطفی هم شده اتفاقا
به هر حال اسم mgsv بد در رفته من الان بیام صد تا دلیل بیارم که باید متاش همین می‌شد باز دو هفته دیگه یکی درمیاد میگه اورریتد
نه من که اصلا با گیرز مقایسه ای نکردم فقط راجب یه بازی مولتی اورریتد مثال زدن که بحث راجبش زیاد شده من گفتم حتما MGS5 هست ، البته اینجا آف تاپیکه بحثش ولی گیم پلی بی نظیر با آزادی عمل فوق العاده داشت و ایرادش مواردی بود که بخشیش بر میگرده به مشکلات کوجیما و کونامی و نبود کوجیما سر پروژه در 6 ماه آخر

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,605
نام
alireza
من نمیفهمم جریان کپی پیست گیم‌پلی یعنی چی؟؟ اخه اگر گیم‌پلی رو تغییر بدن که دیگه گیرز نیست...تو یه سری (جاجمنت) اومدن دشمنارو زیادتر و سختر کردن...ولی رسما بازی شد کال او دیوتی....این گیم پلی رو نمیشه دست زد هم تو تک نفره و هم تو چند نفره...ویا مثلا اول شخص کنن بازی رو....فقط باید محیط ها رو عوض کرد که تو نسخه های قبلی هم بوده از زیر مین و تونل ها بگیر تا قلعه و غیره توش چاشنی اژدها سواری و متورسواری و لوکاست سواری هم بوده...حالا من ۵ رو فعلا بازی نکردم...باید دید که چقد کسل کننده هست که اینا گیر میدن

• Like
Reactions: z2s sas

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کلا قضیه کددهی بازی های مرتبط به مایکرو و به تبع اون تعداد نقدایی که میشه جالبه. :D ظاهرا تعداد کد هایی که برا منتقدا در نظر گرفته بودن خیلی کمتر از تعداد سایت هایی بوده که میخواستن بازی رو نقد کنن، برا همین به بسیاری از سایت ها جای کد بازی، کد گیم پس دادن!!! یعنی انتظار نداشتن که عملا هر سایت مرتبط به گیمی بخواد این بازی رو نقد کنه؟:D
فکر کنم با باز شدن دسترسی کاربران اولتیمیت، یه موج دیگه از نقدا بیان قبل عرضه رسمی و 1-2 نمره هم تکون بدن متا رو. اما کلا رویکرد عجیبی هست. :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر