امتیازات Fire Emblem: Three Houses

پیش بینی متای بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    29
  • نظرسنجی بسته شده است .

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
دوستان با ارزش‌ شرمندگی که سوال اینجا میپرسم:D چون تازه به جمع خانواده نینتندو پیوستم اینجام تا گرمه تاپیکش گفتم زود جوابو بگیرم:-".فقط‌خواستم بگم بازی Pokemon چجوری سبکش چون قصد خرید دارم؟

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
دوستان با ارزش‌ شرمندگی که سوال اینجا میپرسم:D چون تازه به جمع خانواده نینتندو پیوستم اینجام تا گرمه تاپیکش گفتم زود جوابو بگیرم:-".فقط‌خواستم بگم بازی Pokemon چجوری سبکش چون قصد خرید دارم؟
jrpg کل سری نوبتیه

• Like
Reactions: porfesor

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
سلام.
دیروز بازی رو شروع کردم اصلا انتظار نداشتم بازی انقد منو جذب کنه.
یکی از معتاد کننده ترین بازایی که تا الان بازی کردم واقعا نمیشه از جلوی بازی بلند شد.
فکر کنم بعد از zelda و super mario odyssey بهترین بازی باشه که تا الا برای سوییچ اومده.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
جایی نسخه‌ی فیزیکی رو آورده؟ من همچنان منتظر فیزیکی ام:|

یه یارویی به من گفت فیزیکی میاره این هفته... و خب احتمالا بیاره... ولی خب من دیگه طاقت ام تموم شد...
دیشب هشت ساعت بازی رو رفتم...
دیگه اگه نمیذاشتم زمین سوییچ رو کار به چک و لگد می کشید :D

کلا این المان تربیت کردن شخصیت هات خیییلی خوبه...
مخصوصا وقتی کرم ات می گیره عوضشون کنی علایق و استایل شون رو >:)

112400

این لیستیا خانم رو می بینید...ایشون عملا جادوگر اصلی Golden Deers ـه که کلا تو همون پروفایلش زده از کار فیزیکی متنفره
من چیکار کردم؟ هیچی :D کمان شو گرفتم (جادو رو نمیشه از کسی گرفت) و بهش یه شمشیر دادم :D
چنان برنامه کاری شو تغییر دادم که به زودی قراره بره لول 10 و بره تو کلاس Mercenary >:)>:)

پروسه وحشتناک سنگینی بود:)):((
کلا سربازهای معمولی میزدنش اگه شمشیر دستش بود...بعد تا لول 7 هنوز Str اش 4 بود...
بالاخره Str اش رفت بالا یخورده و تونستم ببرمش تو کلاس Soldier....

این قدر این چیزاش فانه حد نداره...
پیدا کردن Lost Item های بر و بچ هم تو گرگ ماک مانستری هم خیلی حال میده...

کلا خیلی حال میده :D

• Like
Reactions: .Noctis.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین

یه نوع JRPG عجیبیه که هدفش بیشتر جمع کردن همه نیروهاست تا آپگرید کردن یک سری شون...
پرسونا رو یادته توش پرسونا جمع می کردی بعد فیوز می کردی تا پرسونا قویتر بگیری...
این تو فیوز کردن نداره چون کی دلش میاد پیکاچو رو فیوز کنه :D باید بگیری همه شون رو جمع کنی...
+
پیچیده ترین سیستم چرخه تاثیرات عنصرها رو لای تمام بازی های ویدیویی داره :D
112401

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
یه نوع JRPG عجیبیه که هدفش بیشتر جمع کردن همه نیروهاست تا آپگرید کردن یک سری شون...
پرسونا رو یادته توش پرسونا جمع می کردی بعد فیوز می کردی تا پرسونا قویتر بگیری...
این تو فیوز کردن نداره چون کی دلش میاد پیکاچو رو فیوز کنه :D باید بگیری همه شون رو جمع کنی...
+
View attachment 112401
هرچند کامل نفهمیدم بازم چجور سبکیه ولی یچیزایی افتاد برام :Dتا حالا همچین سبکی بازی نکردم بنظرت میتونه برام جذاب باشه؟همه نوع سبک هم بازی میکنم جز استراژیک:-"الانم میخوام پوکمن دانلود کنم داستانشون بهم ربط داره یا هر سری جداست؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
هرچند کامل نفهمیدم بازم چجور سبکیه ولی یچیزایی افتاد برام :Dتا حالا همچین سبکی بازی نکردم بنظرت میتونه برام جذاب باشه؟همه نوع سبک هم بازی میکنم جز استراژیک:-"الانم میخوام پوکمن دانلود کنم داستانشون بهم ربط داره یا هر سری جداست؟

کلا داستان نداره :D
جذاب بودنش بستگی داره...اگه سادگی بازی رو مخت باشه قطعا بهت حال نمیده...(چون بازی کلا با در نظر گرفتن بچه ها به عنوان مخاطب های اصلی و بزرگسال ها به عنوان مخاطبین ثانویه ساخته شده) ولی عموما بازی های خوش ساختی اند
بازی به شدت ساده ایه... اگه JRPG داستانی میخوای همین فایر امبلم و Xenoblade رو بزن که خیلی داستانشون خوبه

• Like

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
+
View attachment 112401
البته ببخشید بیشتر RPG هست به نظرم بازیش.
===================================
توی سری بازی‌های پوکمون (سری اصلی) یکسری موجود هستند به نام پوکمون که یکی از مهم‌ترین اهداف بازی جمع کردن هرچه بیشتر این موجودات هستش. این موجودها یکسری توانایی‌های خاصی دارند و هرکدومشون یه Type مشخصی دارند یا شایدم تکریب از چند Type باشند؟ (البته ببخشید این رو مطمئن نیستم) مثل همین عکسی که بالا اومده در اصل. برای مثال پوکمون از Type آب میتونه حملاتش اثر بیشتری روی پوکمون از نوع آتش بگذاره. مبارزات بازی نوبتی هستش (در سری اصلی بازی) و اینکه مثلا میشه یه پوکمون یه نوع حمله جدید یاد بگیره ولی تعداد حملاتی که کلا میتونه بلد باشه و در نبرد ازش استفاده کنه محدود هست.
شرمنده که چندان به موضوع اینجا ربط نداره.

• Like

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
من بالاخره بازی رو خریدم. متاسفانه معروف ترین فروشگاه های بازی داخلی هم نسخه‌ی فیزیکی بازی رو ندارند و ظاهرا قصدی هم برای موجود کردن بازی به این بزرگی و پرفروشی ندارند. چاره ای نبود جز نسخه‌ی دیجیتال! علی رغم علاقه‌ام به کاور قشنگ بازی

• Like
Reactions: Z-fan

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
شرمنده نقل قولت ندیدم خیلی ساده بگم نوبتی بازیاش یکی تو بزن یکی دشمن:D

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
دو هفته اخیر تاپیک رو آپدیت نکردم ولی کلی نقد جدید اومد برای بازی... همه هم مثبت

Gaming Age 100
The Digital Fix 100
App Trigger 95
Atomix 95
DualShockers 95
LevelUp 93
Impulsegamer 90
Gamer.no 90
Slant Magazine 90
Worth Playing 90
Wccftech 90
Hardcore Gamer 90
Gamersky 90
Game Revolution 90
JeuxActu 85
FNintendo 80
M3 80

و این دو تا :D

و در نهایت این تریلر طوفانی برای نقدها :x:x:x (اسپویل داره تریلرش)

حالا گوتی امسال تو TGA نه این میره تو لیست نه اسمش، قشنگ مشخصه چیا میرن... ولی این برا من قشنگ Goty Material ـه... برن بمیرن بقیه شون :D

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر