امتیازات Fire Emblem: Three Houses

پیش بینی متای بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    29
  • نظرسنجی بسته شده است .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
طبق معمول نمره فامیتسو سریعتر از امبارگوی جهانی منتشر شده
9/9/9/10
که میشه 37 و عملا 9.25

امتیازای نسخه های اخیر سری از فامیتسو:
Awakening: 36
Fates: 36
Echoes: Shadow of Valentia: 37

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
111926

کمتر از 24 ساعت تا امبارگوی بازی و دو روز تا عرضه بازی مونده
Let's Fucking GOOOOOOOOOOOOOOOOO
\m/\m/\m/\m/\m/\m/

====

الان تو یه برهه ای ام متای بازی زیر 70 شه هم بازی رو میخرم...نمره اش هم میندازم گردن کون کجی منتقدا

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
اهم :D
خوب بازی دیروز لیک شد :D و منم بدون هیچ شرم و ... بازی رو دانلود و شروع کردم :-"

اول اینکه لعنت به Intelligent Systems بخاطر این بازی، امروز دیر رسیدم سرکار :| :D
دیشب تقریبا 10 ساعتی بازی کردم :-" و فقط میتونم بگم بازم با یه بازی فوق العاده طرفیم.
بزرگترین نگرانی من در مورد بازی این بود که بخش های مربوط به "مدرسه" به تجربه بازی ضربه بزنن ولی خیر :D بخش هایی که مربوط به داخل مدرسه، ارتباط برقرار کردن با نیرو هاتون و ... میشه خیلی خیلی خوش ساخت طراحی شدن، جوری که اصلا شبیه یه بخش سرسری و اضافه نیستن.
توی سری FE یه مسئله ی خیلی مهم رابطه ی کاراکتر ها با هم هست، به این صورت که اگر طی مبارزه 2 تا کاراکتر نزدیک به هم باشن، یجورایی میزیان اعتماد و دوستیشون به هم زیاد میشه، و هرچقدر این میزان اعتماد و نزدیکی بیشتر بشه، توی نبرد این کاراکتر ها به هم بیشتر دیگه statboost میدن :D و کمک میکنن. (مثلا اون 2 کاراکتر کنار هم باشن، هر 2 تاشون بهتر حمله میکنن، یا شانس جاخالی دادن و ... ـشون زیاد میشه)
این بخش مدرسه ی بازی به این مسئله خیلی کمک میکنه چون شما میتونید نیرو هاتون رو بهتری و دقیق تر کنترل کنید و پرورش بدید.

خود مبارزات و گیم پلی بازی هم طبق معمول عالی هست، یکم بازی تا اینجا سخت بوده :| (روی درجه سختی نرمال) و این خیلی خوبه :D من میترسیدم بازی رو اسون کنن که خوشبختانه نکردن.
موزیک بازی هم واقعا حرف نداره و برای طراحی کاراکتر ها هم سنگ تموم گذاشتن، لعنتی همه ی شخصیت ها و نیرو های مهم بازی خیلی خیلی عالی طراحی شدن.

در کل من که از بازی راضیم، او یه ذره احساس نامطئن بودن هم که داشتم کلا از بین رفت :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر