امتیازات Fighter Within

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
این بازی یکی دیگر از لانچ تایتل های اختصاصی مایکروسافت برای Xbox One است که توسط AMA, Ltd ساخته شده و Ubisoft هم آن را منتشر کرده است.

Canadian Online Gamers - 20 out of 100
GamesRadar - 2 out of 5
Game Revolution - 1 out of 5
Hard Core Gamer - 1.5 out of 5

IGN - 2.7 out of 10

82958900109986573422.png

In short, it's everything Microsoft promised Kinect 2.0 wouldn't be

آخرین ویرایش:

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
شما هم با همین یک بازی فاتحه کینکت رو خوندی رفت پی کارش؟
من مگه چیزی گفتم؟ !!!

- - -ویرایش - - -

مشکل از یوبیسافت نیست، از کینکت نباید بیشتر از این انتظار داشت. این بازی های باید یه چیز آبگوشتی باشن که بشه با چهارتا ادا درآوردن جلوی دوربین سر و تهش هم بیاد. انتظار نداشته باشید همچین بازی بیاد 8 و 9 ردیف کنه!

کلا همه بازی های کینکت تو همین رینج ها هستن. دیگه رایز با ان همه بند و بسات چی بود که ایشون بخواد چی بشه!! یکی باید خیلی استاد باشه واسه کینکت بازی بسازه که خوب در بیاد!
خب مسلماً منتقد همین قدر میفهمه که این بازی با یک بازی معمولی متفاوته و میدونه که باید نمره دادنش بر اساس و پایه ی یک بازی کینکتی باشه. اما انگار این بازی انتظارات یک بازی کینکتی رو هم برآورده نکرده !!
بازیهای کینکتی هم میتونن 9-10 بگیرن. :d

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
خب مسلماً منتقد همین قدر میفهمه که این بازی با یک بازی معمولی متفاوته و میدونه که باید نمره دادنش بر اساس و پایه ی یک بازی کینکتی باشه. اما انگار این بازی انتظارات یک بازی کینکتی رو هم برآورده نکرده !!
بازیهای کینکتی هم میتونن 9-10 بگیرن. :d
اصلا همچین چیزی وجود نداره
تنها چیزی که میتونه یکم درنوع نمره دادن منتقد موثر باشه (چیزی که مثلا GS چندبار تو نقدهاش از بعضی بازیهای اشاره کرده) قیمت بازیه که توی بخش نکات مثبت بازی بعنوان worth your money اضافه میشه و میتونه روی نمره اثر بذاره
وگرنه اینکه بازی Handheld باشه یا کینکتی باشه یا هرچی هیچ ربطی بنوع امتیاز دهی نداره

درمورد بازیهای کینکت هم مایکروسافت چون 100 دلار اضافه از تمام خریداراش گرفته موظفه بازیهای مناسب و خوب برای این دیوایس که شدیدا روش مانور داده درنظر بگیره وگرنه اون 100 دلار میشه گرفتن پول زور از خریدارهای XO

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,198
نام
ماکان

من یه چیز دیگه میگم! من در مورد انتظار خودمون از بازی های کینکت صحبت میکنم. همین بازی آشغال رو بدی به یه بچه کوچیک که بازی کنه وحشتناک کیف میکنه و لذت میبره. متوجه هیچ ایرادی هم نمیشه. همینطور که اگه به این بچه TLoU بدی نتنها متوجه نمیشه داری یکی از بهترین های تاریخ رو بازی میکنه، بلکه کلی هم فحشتون میده که این چه آشغالیه دادی بازی کنه!

من میگم زیاد نباید به بازی های کینکت گیر داد و ازشون انتظار شق القمر داشت! خصوصا این مدل بازی های هدفشون اصلا من و تو نیست! یوبی سافت این بازی رو ساخته تا یکی که X1 میگیره و میخواد برای برادر یا خواهر کوچک ترش هم یه بازی داشته باشه تا سرگرمش کنه بره اینو بخره! این بازی 3 4 بستشه!:D

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
اصلا همچین چیزی وجود نداره
تنها چیزی که میتونه یکم درنوع نمره دادن منتقد موثر باشه (چیزی که مثلا GS چندبار تو نقدهاش از بعضی بازیهای اشاره کرده) قیمت بازیه که توی بخش نکات مثبت بازی بعنوان worth your money اضافه میشه و میتونه روی نمره اثر بذاره
وگرنه اینکه بازی Handheld باشه یا کینکتی باشه یا هرچی هیچ ربطی بنوع امتیاز دهی نداره

درمورد بازیهای کینکت هم مایکروسافت چون 100 دلار اضافه از تمام خریداراش گرفته موظفه بازیهای مناسب و خوب برای این دیوایس که شدیدا روش مانور داده درنظر بگیره وگرنه اون 100 دلار میشه گرفتن پول زور از خریدارهای XO

من منظور شما رو از بچه متوجه نشدم . تقریبا نصف کاربران فروم یا کمتر یا بیشتر زیر 13 سالن . همین بچه ها ای که میگید سر دز نمیارن از tlou همچین براتون سریال Game Of thrones رو با جزییات دقیقش شرح میدن که هر کی ندونه فکر میکنه 25 سال به بالا دارن .
شما هنوز فکر میکنی بچه های این دوره زمونه مثل زمان ماان ؟!! زمان ما vhs به زور میدیدیم . بچه های الان از همون ابتدا تبلت توی بغلشونه و زودتر از اونی که شما فکرشو بکنی همه چیز رو میفهمن .

در مورد کینکت نسل قبل کاری به کارایی خوب یا بدش ندارم . ولی من یکی با کنترل صوتی به شدت موافقم و واقعا مخالف کنترل حرکتیم . نسل قبل داشتم کینکتو فقط خاک خورد . با دسته بازی کردن کلا یه حال دیگه ای داره .

کار بسیار شایسته ای سونی کرد روی خود ps4 کنترل صوتی رو تعبیه کرد . دمش گرم .

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
به اطلاع دوستان عزیز برسونم . کلی بازی کینکت تو این نسل داشتیم که نمرات خوب یا حداقل متوسط گرفتند.
پس این موضوع که نباید انتظار نمره خوب داشت چون کینکتی هستش به نظرم چندان درست نیست.
چیزی که مشخصه این بازی بشدت ضعیف عمل کرده حتی در قیاس با سایر بازی های مشابه

Riverby

کاربر سایت
May 22, 2013
191
ما آخرش نفهمیدیم تکنولوژی کینکت به اندازه کافی توسعه یافته نیست یا اینا بلد نیستن واسش بازی بسازن.

آدم شاهکاری مثل Dance Central رو که می بینه گزینه دوم بسیار محتمل تر میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر