امتیازات Elden Ring

پیش بینی شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    254
  • نظرسنجی بسته شده است .

U n i t e d

کاربر سایت
phvVT0qZfcRms5qDAk0SI3CM.jpeg
سازنده : .FromSoftware Inc
سبک : Action RPG
ناشر: Bandai Namco Entertainment
تاریخ انتشار: 25-02-2022 (جمعه ۶ اسفند 1400)
پلتفورم ها: PS5 - PS4 - XBOX SERIES - XBOX ONE - PC

Open Critic
Screenshot_20220322-174455_Chrome.jpg
Metacritic
PS5
Screenshot_20220322-174036_Chrome.jpg

PC
Screenshot_20220322-174042_Chrome.jpg

Xbox SX
Screenshot_20220322-174108_Chrome.jpg

IMG_20220223_203846 (1).jpg
با تشکر از @voldmort

EDGE 10/10​
Not for the first time, a Miyazaki game has arrived and the landscape appears transformed. As you play, there is a sense of plates shifting beneath you, of the T&C's of game development being rewritten. We haven't felt this way since breath of the wild.​
Eurogamer - Essential
All that said, Elden Ring remains a glorious game, one that established fans are going to savour for some time to come, and one that may just welcome new fans into the FromSoft fold. Sumptuous visual design, dark and detailed lore and a vast-but-intricate open world are reason enough to venture out into the Lands Between. Add to that FromSoftware's unforgiving and unforgettable gameplay loop and this is something truly special.​
Game Informer - 10/10
Elden Ring challenged me, captivated me, and enchanted me, an unyielding deluge of discovery and artistic vision unbound. Elden Ring represents a truly amazing combination of various game elements that all come together to create something fascinating, special, and unforgettable. Elden Ring isn't just the best game this year; it's one of the best games ever made.​
GameSpot - 10/10
In a genre that has become wrought with bloated and over-designed games, Elden Ring is defiantly contrarian in almost every way. Its commitment to design by subtraction and to placing the responsibility of charting a path through its world entirely on the player makes it stand head and shoulders above other open-world titles. Elden Ring takes the shards of what came before and forges them into something that will go down in history as one of the all-time greats: a triumph in design and creativity, and an open-world game that distinguishes itself for what it doesn't do as much as what it does.​
Destructoid - 10/10
To say I was blown away by Elden Ring is an understatement. Sure it's still going to appear esoteric and unapproachable to a subset of people. There are things it could still do better in terms of onboarding, and it could do even more on the front of quality-of-life enhancements for returning Souls players.

But as an experience, it's one of the most wondrous and open-ended games I've played in years. It has so much to say from a design perspective that people will be talking about its choices for years on end, and playing it for longer.​
IGN - 10/10
Like The Legend of Zelda: Breath of the Wild before it, Elden Ring is one that we'll be looking back on as a game that moved a genre forward.​

Attachments

• 2e1.jpg
    2e1.jpg
    104.1 KB · مشاهده: 148
آخرین ویرایش:
امار تعداد بازیکنا‌ تو استیم شاهکاره برای این سبک بازی و همینطور هم داره اضافه میشه:-c

یه مورد عجیب که من دیدم تو توییتر یسری افراد (که تازگی چنتا از دولوپر های بقیه کمپانی ها هم به این جمع اضافه شدند!) اومدن گفتن این بازی اصلا لایق اینهمه موفقیت و نمره بالا و ... نیست!
به گرافیک و پرفومنس و side quest ها ایراد گرفتن!
در مورد پرفومنس انتقاد به جا هست، اما پرفومنس چیزی هست که با پچ درست میشه. درسته وضعیت تکنیکال لانچ بازی خوب نیست(مخصوصا رو pc) اما کدوم بازی مولتی پلتفرم این روزا لانچ خوبی داره؟ اونم تو اسکیل و مقیاس این بازی... الانم با تنظیمات و یسری fix هایی که تو نت افراد گفتن بازی واقعا بهتر شده، البته اصلا روون نیست اما اونقدرا هم بد نیست و مطمینم وضعیت بازی یکی دوماه دیگه باز خیلی خیلی بهتره از الان میشه

در مورد گرافیک، من واقعا انتقاد هارو درک نمیکنم، گرافیک هنری این بازی یکی از بهترین طراحی هایی هست که من دیدم و واقعا چیزیه که من از یک دنیای فانتزی انتظار دارم! همه چیز لازم نیست به واقعیت محض نزدیک باشه! گرافیک بازی بنظرم برای سبک خودش شاهکاره! بعضی وقتا یسری صحنه ها و رنگ امیزی و طراحی هایی تو بازی میبینم که چندثانیه صبر میکنم و فقط نگاهش میکنم. مثل این artwork هایی هست که رو نسخه های special کتاب های فانتزی میزارن:D

مورد بعدی side quest ها... کسایی که بازی ها اپن ورلد زیاد بازی کردن فکر میکنم دیگه از علامت های "!" روی نقشه خسته شدن... همشون یسری quest که میدونی باید کجا استارتشو بزنی، کجا بری و بعد هم چنتا چیز می‌کشی برمی‌گردی و تموم! ۹۰ درصدشون شبیه همن... حداقل این بازی quest هاش یه حس adventure داره و شما اول باید حسابی بگردی تو دنیای بازی تا پیداشون کنی و بعد رو حساب صحبت های npc باید بری دنبالش و انجامش بدی که بنظرم وقتی یکیشو تا اخر انجام میدی خیلی حس بهتری داره تا اینکه یه quest بهت همه کاری که باید بکنیو بگه...
دمورد side quest ها بحثی نمیکنم چون کمی سلیقه ای هست کسی میتونه دوست داشته باشه و یا نداشته باشه که البته نوعشون با فلسفه بازی و ماهیتش همخونی داره اما در هیچ بازی هیچ وقت مشکلات فنی نباید چشم پوشی بشه هر بازی که با مشکلات فنی لانچ بشه و حالا بعدش بخوان فیکس کنن قابل قبول نیست در مورد گرافیک هم بعد هنری بازی خیلی خوبه اما از نظر بعد فنی حرف زیادیی برای گفتن نداره واقعا.

دمورد side quest ها بحثی نمیکنم چون کمی سلیقه ای هست کسی میتونه دوست داشته باشه و یا نداشته باشه که البته نوعشون با فلسفه بازی و ماهیتش همخونی داره اما در هیچ بازی هیچ وقت مشکلات فنی نباید چشم پوشی بشه هر بازی که با مشکلات فنی لانچ بشه و حالا بعدش بخوان فیکس کنن قابل قبول نیست در مورد گرافیک هم بعد هنری بازی خیلی خوبه اما از نظر بعد فنی حرف زیادیی برای گفتن نداره واقعا.
ببین اره یسری مسائل هست که من خودم هم انتقاد کردم همین تاپیک و جاهای دیگه. اولینش همین بحث performance هست. بازی رو هیچ پلتفرمی(بجز نسخه ps4pro روی ps5) ۶۰ فرم ثابت و استیبل نمیده. حالا رو pc علاوه اینکه بازی رو fps قابل‌ قبولی ران نمیشه استاتر هم داره. یعنی شما حتی رو ۳۰۹۰ هم هر چند وقت یبار میبینی یباره fps از ۶۰ میاد پایین و بعد برمیگرده رو ۶۰( احتمال ۹۰ درصد مال dx12 و eac هست این مشکل) در صورتی که 3090 الان برای هر بازی overkill هست حتی رو 4k.

دومین مورد که من باهاش مشکل دارم اینه که بخاطر engine فرام سافت، بازی باید رو ۶۰ فرم لاک باشه. یسری چیزای بازی مثل iframe و..به fps بازی وابسته است. یه مورد عجیب که من یادمه، ds2 روی کنسول ها ۳۰ fps بود اما روی pc روی 60 fps ران میشد بعد برای همین durability دوبرابر سریعتر تموم میشد :D خب من به عنوان کسی که میخواد رو pc بازی کنه انتظار دارم بعد این همه سال فرام سافت engine اشونو اپدیت کنن و این موارد عجیب وابستگی به fps رو حذف کنن و بازی رو fps خاصی لاک نباشه

مشکل بعدی eac هست که بیاره چند روز مونده به لانچ به نسخه pc اضافه کردن! بعد اینکه هر بار بازی یه اپدیت ۱۰ مگی هم انجام میده، این eac نمیزاره بازی لانچ بشه و باید حتما برم استیم check files integrity بزنم تا ران بشه. بماند که این eac یکی از دلایل استاتر رو pc هم هست.

این ۳‌ مورد تمام مشکلات من با بازی هست، اما جوری نیستن که بازیو برام خراب کنن. درسته رو مخ هستن اما اونطوری نیستن که من بیام چشممو رو همه نکات مثبت ببیندم و بگم بازی اصلا لایق توجهی که داره میگیره نیست. البته این هم بگم برا من مهم نیست متا و نمرات بازی چند میشه. اصلا اون روزهای اول که استیم بازی رو ۶۰ درصد بود من خوشحال بودم چون باعث میشه سریعتر این مشکلات رو حل کنن:D اما با اینکه یسری میان(مخصوصا دولوپرها) همچین شاهکاری رو با یسری حرفها میخوان کم ارزش مشکل دارم :D

آخرین ویرایش:
ببین اره یسری مسائل هست که من خودم هم انتقاد کردم همین تاپیک و جاهای دیگه. اولینش همین بحث performance هست. بازی رو هیچ پلتفرمی(بجز نسخه ps4pro روی ps5) ۶۰ فرم ثابت و استیبل نمیده. حالا رو pc علاوه اینکه بازی رو fps قابل‌ قبولی ران نمیشه استاتر هم داره. یعنی شما حتی رو ۳۰۹۰ هم هر چند وقت یبار میبینی یباره fps از ۶۰ میاد پایین و بعد برمیگرده رو ۶۰( احتمال ۹۰ درصد مال dx12 و eac هست این مشکل) در صورتی که 3090 الان برای هر بازی overkill هست حتی رو 4k.

دومین مورد که من باهاش مشکل دارم اینه که بخاطر engine فرام سافت، بازی باید رو ۶۰ فرم لاک باشه. یسری چیزای بازی مثل iframe و..به fps بازی وابسته است. یه مورد عجیب که من یادمه، ds2 روی کنسول ها ۳۰ fps بود اما روی pc روی 60 fps ران میشد بعد برای همین durability دوبرابر سریعتر تموم میشد :D خب من به عنوان کسی که میخواد رو pc بازی کنه انتظار دارم بعد این همه سال فرام سافت engine اشونو اپدیت کنن و این موارد عجیب وابستگی به fps رو حذف کنن و بازی رو fps خاصی لاک نباشه

مشکل بعدی eac هست که بیاره چند روز مونده به لانچ به نسخه pc اضافه کردن! بعد اینکه هر بار بازی یه اپدیت ۱۰ مگی هم انجام میده، این eac نمیزاره بازی لانچ بشه و باید حتما برم استیم check files integrity بزنم تا ران بشه. بماند که این eac یکی از دلایل استاتر رو pc هم هست.

این ۳‌ مورد تمام مشکلات من با بازی هست، اما جوری نیستن که بازیو برام خراب کنن. درسته رو مخ هستن اما اونطوری نیستن که من بیام چشممو رو همه نکات مثبت ببیندم و بگم بازی اصلا لایق توجهی که داره میگیره نیست. البته این هم بگم برا من مهم نیست متا و نمرات بازی چند میشه. اصلا اون روزهای اول که استیم بازی رو ۶۰ درصد بود من خوشحال بودم چون باعث میشه سریعتر این مشکلات رو حل کنن:D اما با اینکه یسری میان(مخصوصا دولوپرها) همچین شاهکاری رو با یسری حرفها میخوان کم ارزش مشکل دارم :D

آره بازی خیلی اوایل مشکلات فنی داشته و هنوزم انگار تا حدودی داره ، ولی میدونی قضیه اینکه وقتی یک بازی کامل و پرفکت باشه مشکلات فنی هم کمتر به چشم میاد ، توی نقدها شده دیدم یک بازی مشکلات فنی داشته ولی نمره خوبی گرفته سره همین قضیه و این اولین بازی نیست که اینطوری میشه.از اونطرفم ممکن یک بازی صرفا فقط خوب باشه ولی سره مشکلات فنی نمره ازش کم بشه ، چون اونجا بیشتر به چشم میاد.

تمام بازی های شاهکار تاریخ هم مشکلات فنی هر چند ریز داشتند که به مرور زمان با دادن آپدیت برطرف شد . مثلاً رد دد ۲ اسب و گاری پرواز می کرد و .... . هیچ بازی ۱۰۰ درصد بی نقص نیست . این بازی هم مستثنی نمی باشد .

آره بازی خیلی اوایل مشکلات فنی داشته و هنوزم انگار تا حدودی داره ، ولی میدونی قضیه اینکه وقتی یک بازی کامل و پرفکت باشه مشکلات فنی هم کمتر به چشم میاد ، توی نقدها شده دیدم یک بازی مشکلات فنی داشته ولی نمره خوبی گرفته سره همین قضیه و این اولین بازی نیست که اینطوری میشه.از اونطرفم ممکن یک بازی صرفا فقط خوب باشه ولی سره مشکلات فنی نمره ازش کم بشه ، چون اونجا بیشتر به چشم میاد.
یه بازی که "کامل و پرفکت" هست میتونه مشکلات فنی داشته باشه؟! پس اگه مشکلات فنی نداشت اسمش چی بود؟

• Like
Reactions: vaan 2
خب اسمش چی میشه؟ مثلا میشه کامل تر و پرفکت تر؟

اسمی لازم نیست روش باشه حتما ، صرفا اینکه میتونه بازی پرفکتی باشه ، از حیث گیم پلی و گرافیک و داستان و ... بازی کاملی باشه در نتیجه مشکلات فنیش هم کمتر به چشم میاد و یا حتی به چشمم شاید نیاد ، مثل همین Elden Ring که داره نشون میده مشکلات فنیش به چشم نیامده چون پرفکت بوده.

جای BotW 2 و Elden Ring رو اشتباهی زده:D
خب باید بگم به احترام نمرات این بازی کلاه از سر بر میدارم و اولین بازی میازاکی خواهد بود که تجربه میکنم بزودی
بازیهای دیگه شم از سر هیت نبود واقعا هر کدوم به قول برادرا :D قسمت نشد
فکر میکردم اینم رو 8.5 تا 9 باشه نمراتش که پیشرفت کرد سازنده ش 👏

• Like
Reactions: Z-fan and Taha75
IMG_20220307_190557_867.jpg

فکرشو بکنید دولوپرای کمپانی شونه تخم مرغی یوبیسافت از متای بالای الدن رینگ بهشون فشار اومده و از اونجایی هم که رفتار حرفه ای توشون موج میزنه توی رسانه اجتماعی مثل توییتر این فشارو بروز دادن:D

به قول شهید بهشتی عصبانی باشید و از این عصبانیت بمیرید=))

View attachment 247860

فکرشو بکنید دولوپرای کمپانی شونه تخم مرغی یوبیسافت از متای بالای الدن رینگ بهشون فشار اومده و از اونجایی هم که رفتار حرفه ای توشون موج میزنه توی رسانه اجتماعی مثل توییتر این فشارو بروز دادن:D

توی ردیت یکی نوشته بود elden ring و همه بازی های FromSoftware به درد آدمای بیکار میخوره و برای ما که زندگی داریم نیست و وقتی 80 دلار میفروشن باید روی جعبه لیبل بزنن که این بازی خیلی سخته تا پول ما هدر نره! منم براش نوشتم که با این ایده لیبل زدن موافقم مخصوصا روی امثال Assassins Creed و 95% اکشن ادونچر های الان یه لیبل بزنن که "این بازی پر از کانتنت فیلر و تکراری و حوصله سربر است" که ما هم پولمون هدر نره. :D

View attachment 247860

خیلی عجیبه این فشاری شدن ! خوب تبریک بگین بهشون ، جایه شمارو که تنگ نکردن.اصلا اخلاق حرفه ای نیست اینطوری حرف زدن.

توی تویتر این سه نفر که رفتم ، کاراشون و پستی که دارن به ترتیب همین عکس بالا :

1646671266242.png
1646671212767.png
1646671241732.png

View attachment 247860

اینو Jason Schreier شیر کرده :D
اگر Ubisoft الدن رینگ رو ساخته بود:

FNMGWuKWUAQITm-.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or