امتیازهای Dragon's Dogma 2

پیش بینی نمرات بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    66
  • نظرسنجی بسته شده است .

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
بازی مشکل فنی داره متاسفانه
However, large-scale battles are where you will see the performance on consoles take a big hit. When I had multiple enemies on screen, and a pawn would cast a big spell, the frame rate would dip tremendously

بخشی از نقد Game informer در رابطه با صحنه های شلوغ و فریم ریت بازی در Ps5

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
439
گشادی سازنده ها رو نباید گردن سخت افزار انداخت:D
حالا سال دیگه GTA VI میاد قشنگ مشخص میشه:D
خب همین دیگه
راک استار و 2-3 تا شرکت دیگه رو نباید با بقیه مقایسه کرد واقعا

نمیشه همه بازی ها 6-7 سال طول بکشه ساختشون

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
با اینکه خیلی منتظرش بودم با این وضعیت فریم ریت احتمالا صبر میکنم برای کنسول های میان نسلی (اونم اگه بگیرمشون) یا نسل بعد.

حیفه این بازی ۳۰ فریم تجربه شه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
از یه طرف کسایی که با DD1 حال نمی کردن کماکان این بازی رو هم کوبیدن (نمونه اش رفیق خودم که از سیستم فست تراول و نبود اسب و اینا مینالید و من لبخند زنان به نقدش نگاه می کردم :D)
از یه طرف کسایی که حال کردن دارن میگن بازی واقعا اگه بهترین بازی سال نیست، جزوشونه و یه دستاورد خفن تو ژانره و...

ولی خب مشکلات فنی بازی جدین و اگه بازی دیگه ای بود با این حجم مشکلات متای بالای 85 نمی آورد.

خلاصه که این جا یه جوری آیه یاس می خونن که انگار بازی متای زیر 90 تا حالا Goty Contender نبوده :D
بازی عالی از آب دراومده و طی زمان حتی بهتر از این هم میشه جایگاهش

آخرین ویرایش:

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
خیلی خوشحالم که این فرنچایز بلاخره داره به حقش میرسه، از همون تریلر اولش حس کردم که بازی RPG استخون داریه،، قفل دنوو را هم بردارن و چندتا پچ هم بدن فکر کنم مشکل فرم ریتش حل بشه. در کل از دستش ندین

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
از یه طرف کسایی که با DD1 حال نمی کردن کماکان این بازی رو هم کوبیدن (نمونه اش رفیق خودم که از سیستم فست تراول و نبود اسب و اینا مینالید و من لبخند زنان به نقدش نگاه می کردم :D)

ولی خب مشکلات فنی بازی جدین و اگه بازی دیگه ای بود با این حجم مشکلات متای بالای 85 نمی آورد.

خلاصه که این جا یه جوری آیه یاس می خونن که انگار بازی متای زیر 90 تا حالا Goty Contender نبوده :D
بازی عالی از آب دراومده و طی زمان حتی بهتر از این هم میشه جایگاهش
سید دوباره تو از یه بازی خوشت اومده روش قفلی زدی منطق را فراموش کردی :D
بازی قطعا گوتی نمیشه و در اون حد و اندازه ها نیست و حاضرم همین جا در پیشگاه بچه های سایت یه ۵۰ دلاری حالا نه یه ۲۰ دلاری psn باهات شرط ببندم.همین الان ۳ ماه از سال گذشته کلی بازی بهتر ازش اومده و خودت بهتر میدونی هنوز کلی بازی انونس نشده برای اخر ۲۰۲۴ هم داریم .
بازی روی کنسول ها واقعا مشکلات فنی زیادی داره و انقدر بازی تو یک سری زمینه ها خوب بوده که همین متا را هم گرفته وگرنه باید زیر ۸۵ میشد.
اینایی که میگم منظورم این نیست که بازی بدی باشه ولی اصلا در حد و اندازه گوتی کانتندر نیستB-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر