امتیازات Detroit: Become Human

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,002
نام
مهدی
امتیازات عنوان جدید Quantic Dream منتشر شد.

MetaCritic: 79
OpenCritic: 80

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,774
خب منم نظرمو بگم
xdxh_highlevelblackalligatorgar-size_restricted.gif

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
خوب رستگار شدیم ! چیزی که مهم بود داستانه که اکثرا تاییدش کردن ! قبلا هم گفتم !

ولی چیزی که میانگین نمرات بازیای کیج رو پایین میاره کیفیت بازیاش نیستن ! منتقدای خودش و سبکش تو ویدیوگیم هستن ! من که ۹۹ درصد مطمینم چند تا نمره قرمز میبینیم ! اما من خودم خوشحالترین کسی میشم که این نمرات رو نبینیم !

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,757
نام
علی
اون 4 قشنگ 1 نمره تاثیر داشت :D 54 تا نقد ثبت شده نصف راه رو خوب اومد نصف دیگش مونده که شامل gamecritics و واشنگتن پست هستن
خیلی ها منتظر یه اپیک فیل اساسی و متا زرد بودن

THE KING M

کاربر سایت
Dec 8, 2015
324
EGMNOW 8.5
Detroit: Become Human review
Detroit: Become Human is a testament to how far the genre of interactive narrative storytelling has come and, at the same time, how much further it can go. While it might still suffer from some annoying QTE moments and a few narrative speedbumps, it delivers on promises that many other games in this genre make yet fail to keep, especially in how the choices you make can lead to very different experiences down the line.

The Good
The narrative flowchart is the most complex I’ve ever seen. Choices pay off in sometimes unexpected ways.

The Bad
The gameplay, while refined, still won’t convince players who want more than quick time events.
The Ugly Me, trying to use motion controls

آخرین ویرایش:

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,404
نام
امین
امتیازاتش طبق انتظاراتیه که بعد از اومدن زمان امبارگو داشتم:D ولی کیج ناموسا این همه وقت و هزینه رو یکبار هم که شده صرف سبک و ژانر جدیدی کن شاید خیلی موفق‌تر شدی.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
امتیازاتش طبق انتظاراتیه که بعد از اومدن زمان امبارگو داشتم:D ولی کیج ناموسا این همه وقت و هزینه رو یکبار هم که شده صرف سبک و ژانر جدیدی کن شاید خیلی موفق‌تر شدی.
منم دقیقت موافقم.
به نظر من باید یک تجدیدی نظری تو گیم پلی بازی هاش بده کیج.حیفه این داستان قربانی باقی مساعل بشه

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,757
نام
علی
متا از 63 نقد دوباره 81 شد
نقدا رو دارم چک میکنم اکثرا واقعا راضی بودن ، بازی سبکش مشخصه و به نظرم تنوع خوبی حداقل به انحصاری ها میده مثل آنتیل دان اونم متاش 79 شد ولی تجربه عالی بود . دیوید کیج اتفاقا لازمه با این سبکش ادامه بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر