امتیازات Detroit: Become Human

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
امتیازات عنوان جدید Quantic Dream منتشر شد.

MetaCritic: 79
OpenCritic: 80

آخرین ویرایش:
خب منم نظرمو بگم
xdxh_highlevelblackalligatorgar-size_restricted.gif

خوب رستگار شدیم ! چیزی که مهم بود داستانه که اکثرا تاییدش کردن ! قبلا هم گفتم !

ولی چیزی که میانگین نمرات بازیای کیج رو پایین میاره کیفیت بازیاش نیستن ! منتقدای خودش و سبکش تو ویدیوگیم هستن ! من که ۹۹ درصد مطمینم چند تا نمره قرمز میبینیم ! اما من خودم خوشحالترین کسی میشم که این نمرات رو نبینیم !

اون 4 قشنگ 1 نمره تاثیر داشت :D 54 تا نقد ثبت شده نصف راه رو خوب اومد نصف دیگش مونده که شامل gamecritics و واشنگتن پست هستن
خیلی ها منتظر یه اپیک فیل اساسی و متا زرد بودن

EGMNOW 8.5
Detroit: Become Human review
Detroit: Become Human is a testament to how far the genre of interactive narrative storytelling has come and, at the same time, how much further it can go. While it might still suffer from some annoying QTE moments and a few narrative speedbumps, it delivers on promises that many other games in this genre make yet fail to keep, especially in how the choices you make can lead to very different experiences down the line.

The Good
The narrative flowchart is the most complex I’ve ever seen. Choices pay off in sometimes unexpected ways.

The Bad
The gameplay, while refined, still won’t convince players who want more than quick time events.
The Ugly Me, trying to use motion controls

آخرین ویرایش:
امتیازاتش طبق انتظاراتیه که بعد از اومدن زمان امبارگو داشتم:D ولی کیج ناموسا این همه وقت و هزینه رو یکبار هم که شده صرف سبک و ژانر جدیدی کن شاید خیلی موفق‌تر شدی.
منم دقیقت موافقم.
به نظر من باید یک تجدیدی نظری تو گیم پلی بازی هاش بده کیج.حیفه این داستان قربانی باقی مساعل بشه

متا از 63 نقد دوباره 81 شد
نقدا رو دارم چک میکنم اکثرا واقعا راضی بودن ، بازی سبکش مشخصه و به نظرم تنوع خوبی حداقل به انحصاری ها میده مثل آنتیل دان اونم متاش 79 شد ولی تجربه عالی بود . دیوید کیج اتفاقا لازمه با این سبکش ادامه بده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or