امتیازات Demon's Souls Remake

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    194
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Demon's Souls
20201110_122650_copy_380x213.jpg

توسعه دهنده: Bluepoint Games
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing

???
BaziCenter 10/10
Player 2: 10/10
Comicbook.com 10/10
Gaming Age 10/10
EGM 10/10
Game Rant: 10/10
CGMagazine 10/10
God is a Geek 10/10
VG247 10/10
GamesBeat 10/10
Impulsegamer 10/10
PlayStation Universe 10/10
TheGamer 10/10

VGC 10/10
Push Square 10/10
Vgames 10/10
Digitally Downloaded 10/10
Trusted Reviews 10/10
LEVEL (Czech Republic) 10/10

???
ZTGD 9.5/10
GameGrin 9.5/10
The Sydney Morning Herald 9.5/10
Gaming Nexus 9.5/10
Wccftec 9.5/10
COGconnected 9.5/10
3DJuegos 9.5/10
Vandal 9.5/10
Destructoid 9.5/10
Digital Chumps 9.5/10
Atomix 9.5/10

Areajugones 9.4/10
Gamersky 9.3/10
Game Informer 9.3/10
MGG Spain 9.2/10
Hobby Consolas: 9.2
IndieWire 9.1/10
LaPS4 9.1/10
GameSkinny 9/10
JeuxActu 9/10
Jeuxvideo.com 9/10
Screen Rant 9/10
Eurogamer Italy 9/10
4Players.de 9/10
MiIIenium 9/10
GameSpot 9/10
Press Start Australia 9/10
We Got This Covered 9/10
TrueGaming 9/10
Metro GameCentral 9/10
GamingBolt 9/10
Hardcore Gamer 9/10
XGN 9/10
IGN 9/10
Easy Allies 9/10
USgamer 9/10
GAMINGbible 9/10
DarkStation 9/10
Gamer.no 9/10
IGN Spain 9/10
Attack of the Fanboy 9/10
Game Revolution 9/10
GamePro Germany 9/10
TheSixthAxis 9/10
RPG Site 9/10
Post Arcade (National Post) 9/10
PlayStation LifeStyle 9/10
Gamer.nl 9/10
VideoGamer 9/10
Critical Hit 9/10
GameOver.gr 9/10
Merlin'in Kazanı 9/10
RPGamer 9/10
PlayStation Country 9/10
Edge Magazine 9/10
GameMAG 9/10
DualShockers 9/10
Games.cz 9/10
IGN Japan 9/10
Playstation Official Magazine UK 9/10
RPG Fan 9/10
Malditos Nerds 9/10
???
Everyeye.it 8.8/10
SpazioGames 8.8/10
Multiplayer.it 8.8/10
Game World Navigator Magazine 8.7/10
GamingTrend 8.5/10
The Games Machine 8.5/10
PSX-Sense.nl 8.5/10
Video Chums 8.4/10
Power Unlimited 8.2/10
Gameblog.fr 8/10
Shacknews 8/10
M3 8/10
AusGamers 7.8
Stevivor 7.5
20210421_122425.jpg

آخرین ویرایش:

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
بهترین سولزبورن، دارک سولز 2 ئه :>
*بلافاصله فرار می کند
نیمه دوم بازی از دارنگلیک کسل و شراین اف امانا به بعد+Dlcها واقعا بهترینن ولی به صورت کلی خیر نیمه اول خیلی تو دیواره و کلا هم تعداد زیادی باس چرت و پرت تو بازی هست :D
منم ازونام که دارک سولز رو بهتر از بلادبورن میدونم...به نظرم بلادبورن یه ورژن جمع و جور تر و همه پسند تر از دارک سولز با یه اتمسفر خیلی خوفه... اتمسفر دارک سولز ۱ هم بی نظیر،غمگین و فوق العاده تلخ و حماسیه اما مث بلادبورن نیست که با یه شاتم بگیرتت نیاز به غرق شدن تو بازی هست و امان از روزی ک غرق شی...
———————————
تو دارک سولز یک محیط ها همگی مکانیزم های متفاوتی دارن که اونو از بقیه محیط ها جدا میکنه(در مورد باس هام همینطور تو دارک سولز یک هر باس یه معماس و نحوه زدن خاص خودشو داره ولی تو بازیای بعدی میازاکی قضیه اینطوریه ک اینقد باسو بزن تا جونش تموم شه که البته سکیرو یه مقداری از این قاعده مستثنی ست چون فازش فرق داره کلا:D) محیط پر تله سنز فورترس ، طراحی خاص عمودی بلایت تاون ، اتاق های انورلاندو و تیر انداز های رو پشت بامش ، روح های نیولاندو و مکانیزم زدنشون و ماجرای غرق شدن شهر توی اب ، راه پله دوک ارچیو ،تاریکی تومب اف جاینت ، راه پیدا کردن تو کریستال کیو...مهم تر از اینا پیوستگی ای ک این محیط ها در طراحی و داستان با هم دارن...واقعا نه تنها ساخته های بعدی میازاکی بلکه هیچ بازی ای با دارک سولز قابل مقایسه نیست :D

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,641
90 درصد همین سایت هایی که الان واسه امتیازش خودتون رو می کشید دارک سولز رو بالاتر از بلادبورن میزارن نمونش همین اج
شما قبل اومدن اولین نقد اینجا کلی مدام میگفتید بازی نوب پسند و خیلی آسونتر شده و دست بر نمیداشتی الانم... بیخیال

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
البته که نظرهاتون محترمه اما با یه سریاش کاملا مخالفم:D
خواهشا سلایق شخصی رو به عنوان فکت صادر نکنید چون ممکنه خیلی ها با نظرات شما قید یه سری بازی رو بزنن
این هیت به بلادبورن از کجا آب میخوره؟
از روی چه متر و معیاری میگین توی بلادبورن نحوه ی دیفیت باس ها نیاز به فکر یا استراتژی نداره !؟
شما تو ماریو قارچ خور هم نیاز به استراتژی داری اونوقت واسه زدن باس های بلادبورن کافیه شمشیرتو از غلاف بیرون بکشی و باس کشته میشه!؟:D
شما یک مکث 1 ثانیه ایی کافیه جلوی اکثر باس هاش بکنی تا بعدش جنازه اتو ببرن خاک کنن
ببینید فقط با گفتن اینکه دارک سولز یا دیمن بهترینن و بلاد ضعیفه یا فلانه و واسش دلیل قانع کننده ایی داده نشه و سلیقه ی شخصی رو به جای فکت همه جا جار بزنین جالب نیست و شما رو فن خفن استاد و یه ادم cool نشون نمیده ، اتفاقا تنگ نظری شما و دید محدود شمارو میرسونه
از بازی بدت میاد؟بگو بدم میاد
ولی هیت درونیتون رو پشت یه حرف بی منطق مخفی نکنید
اتفاقا اتمسفر سیاه و مریض بلادبورن توی هیچکدوم از بازی های استاد وجود نداره، اینو به قطع میگم
همونقدر که انورلاندو و لردران دوست داشتنی و تمیز طراحی شدن ، یارنام وحشتناک و لوکیشنی مرگ اور رو داره
خوبه که یاد بگیریم‌برای بالا بردن یه بازی دیگری رو بدون یه ذره منطق نکوبیم

اتفاقا نحوه ی دیفیت کردن باس های بلادبورن نیاز به کلی ترفند و مهارت و حتی دانش داره که از چه ایتم هایی و چه استراتژی واسه هرباس استفاده کنیم
اینارو دیگه به ما نگین خواهشا:D
طرف رفته لول ۱۰۰ کرده اومده فلان باسو راحت زده فکر کرده شاهکار کرده:D
حالا اینکه شخصا تمام دارک سولز ۱ رو فقط با دو سه تا جادو تمام کردم یعنی باس های بازی پخمه تشریف دارن؟
ابدا !
جالب اینکا توی تمام کارهای استاد با اختلاف فاحش داستان دارک ۱ و بلادبورن از مابقی کارهاش قوی تر و عمیق ترن
تا فردا میتونم راجب هر دو واستون با مدرک و دلیل صحبت کنم ولی اینکه بدون هیچ متر و معیاری بیای الکی یه کدومو (الخصوص بلادبورن رو) بکوبین جالب نیست
اینارو به عنوان فن سر سخت دارک ۱ گفتم که فردا حرف در نیارین
پ.ن: این بحث هارو سال هاس داریم انجام میدیم و متاسفانه تاثیری هم نداره ، یه عده رو نمیشه از خواب بیدار کرد و توضیحات بیشتر واسشون مصداق همین گیف هستش

ezgif.com-video-to-gif-1.gif

پ.ن۲: به دلیل غیر مرتبط بودن این بحثا با تاپیک ممنون میشم که همینجا تمومش کنیم
و اگر صحبتی هست تو pv من پذیرای شما هستم:D
موفق..

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
ببخشید همیشه میگن زیاده گویی خوب نیست.ولی به عنوان کسی که همه بازی های سولزبورن بازی کرده الا دیمن سولز.به قاطعیت میگم بلاد بورن یه چیز دیگست از فضا سازی و اتمسفر خفن و تاریکش بگم یا از گیم پلی عالی که نقصی نداره.تمام اجزا محیط باهم در ارتباط کاملا حتی باس ها و محیط ها.اسمشو یادم نیست ولی وقتی وارد فرقه ای میشدی که همه چشماشون بسته بودن یا کور بودن و بعد میفهمیدی این کار پیشینه داستانی داره.کلا اول بلاد بعد دارک ۱.بعد دارک ۳.بعد سکیرو.

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
932
نام
Ahmad
ببخشید همیشه میگن زیاده گویی خوب نیست.ولی به عنوان کسی که همه بازی های سولزبورن بازی کرده الا دیمن سولز.به قاطعیت میگم بلاد بورن یه چیز دیگست از فضا سازی و اتمسفر خفن و تاریکش بگم یا از گیم پلی عالی که نقصی نداره.تمام اجزا محیط باهم در ارتباط کاملا حتی باس ها و محیط ها.اسمشو یادم نیست ولی وقتی وارد فرقه ای میشدی که همه چشماشون بسته بودن یا کور بودن و بعد میفهمیدی این کار پیشینه داستانی داره.کلا اول بلاد بعد دارک ۱.بعد دارک ۳.بعد سکیرو.
درود.اولین بازی که از سری سولز بورن بازی کردم بلاد بود.دیمن رو تست نکرده بودم و سولز 1 رو به دلیل عدم آشنایی با سبک بازی و بی حوصلگی بعد از یک ساعت رها کردم.بعد از بلاد بورن دیمن و بقیه رو بازی کردم.چون سکیرو رو آخر آوردی،فقط میخواستم بگم شخصا واسم اوله و بی نظیر.درسته اتمسفر و فضا سازی و داستان و لور در بلاد عالیه.ولی سکیرو سطحی از گیم پلی رو ارائه میده که فوق العاده هست.درسته که سریع و سخته و شاید همه پسند نباشه مثل باقی سری به خصوص بلاد.ولی سکیرو به شخصه واسم نه تنها تو این مجموعه،بلکه تو دنیای گیم منحصر به فرده.یادمه خیلی واسه Nioh هایپ بودم.ولی گیم پلی سکیرو توقعم رو اونقدر بالا برد که دیگه واسه نسخه دوم اصلا هیجانی نداشتم..میخواستم تو بلک فرایدی بگیرمش که نسخه دلاکسش هنوز گرونه و چهل دلاره.خلاصه سکیرو عطش یه گیمر قدیمی عاشق Tenchu و همینطور دوستدار میازاکی رو بر طرف کرد حسابی.اون جادویی که داره رو بگیری،عاشقش میشی.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
ثبت شد:D
The Sydney Morning Herald
9.5/10
Game visuals might need overhauls every few years to stay relevant, but good game design is timeless. So is Demon's Souls.

ثبت شد:/
Merlin'in Kazanı (Turkey)
9/10
Demon's Souls has managed to be a satisfying game in all aspects. With its revamped graphics, it fully embraces players who want to play again and who have not experienced it before

آخرین ویرایش:

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
درود.اولین بازی که از سری سولز بورن بازی کردم بلاد بود.دیمن رو تست نکرده بودم و سولز 1 رو به دلیل عدم آشنایی با سبک بازی و بی حوصلگی بعد از یک ساعت رها کردم.بعد از بلاد بورن دیمن و بقیه رو بازی کردم.چون سکیرو رو آخر آوردی،فقط میخواستم بگم شخصا واسم اوله و بی نظیر.درسته اتمسفر و فضا سازی و داستان و لور در بلاد عالیه.ولی سکیرو سطحی از گیم پلی رو ارائه میده که فوق العاده هست.درسته که سریع و سخته و شاید همه پسند نباشه مثل باقی سری به خصوص بلاد.ولی سکیرو به شخصه واسم نه تنها تو این مجموعه،بلکه تو دنیای گیم منحصر به فرده.یادمه خیلی واسه Nioh هایپ بودم.ولی گیم پلی سکیرو توقعم رو اونقدر بالا برد که دیگه واسه نسخه دوم اصلا هیجانی نداشتم..میخواستم تو بلک فرایدی بگیرمش که نسخه دلاکسش هنوز گرونه و چهل دلاره.خلاصه سکیرو عطش یه گیمر قدیمی عاشق Tenchu و همینطور دوستدار میازاکی رو بر طرف کرد حسابی.اون جادویی که داره رو بگیری،عاشقش میشی.
دقیقا من هم برا نسخه دوم نیو هایپ بودم که سکیرو بازی کردم و دیگه دستم برا بازی کردن نیو نمیرفت.ولی خب به نظرم تو دسته سولزبورن اختلاف نظر زیاده چون واقعا همه بازی ها خوبن.ولی خب حرفت در مورد سکیرو قبول دارم چون نوع گیم پلی نسبت به بقیه بازی ها عوض شده بود.ولی خب نمیشه از اتمسفر و فضا سازی عجیب و عالی بلاد صرف نظر کرد

mahdi1996

کاربر سایت
May 29, 2020
140
بچه ها سلام کنید به سایت تحسین برانگیز m3 که رفته به سک بوی هم ۶۰ داده
183796

پ.ن:تا این نوع سایت ها هستن متاسفانه خیالم راحته هیچ انحصاری سونی بالاتر از ۹۴ نمیشه.
البته هنوز زوده به این نتیجه برسیم

آخرین ویرایش:

mentor

کاربر سایت
Nov 26, 2013
113
Gaming Age: 10/10
Demon’s Souls is an incredibly faithful and gorgeous remake of one of the greatest games of all time. Bluepoint pulled off something incredible, all while under the pressure of being a launch title for an entirely new generation of hardware. Demon’s Souls feels genuinely Next-Gen and is in no way held back by the bones of the PS3 version. Demon’s Souls is the perfect PS5 launch title and the definite From Software game. For long-time Souls players, Demon’s Souls feels like coming home. For new players, there has never been a better time or a better entry to find your way into the dark fantasy worlds that From Software creates.

ثبت میشه

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
تا 93 رو پس نگیریم آروم نمیگیگیرییمیم
نخاله ها نمیزارن:/
اون 80 بالایی ثبت شد و متا 92 باقی موند
اون 100 گیمینگ ایج هم در بهترین حالت نمره ی m3 رو بی تاثیر میکنه
واسه 93 راه خیلی طولانی در پیشه که بعید میدونم دیگه متا برگرده چون تعداد نقدها بالا رفته و یه جورایی رو 92 میشه گفت ثبات پیدا کرده
از طرفی گمان نکنم بیشتر از 20 نقد دیگه واسش بیاد و احتمالا بین 90 الی 100تا نقد پرونده اش بسته شه
پ.ن:برترین منتقد خاورمیانه چرا نقد نمیکنه بازیو؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر