امتیازات Demon's Souls Remake

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    194
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Demon's Souls
20201110_122650_copy_380x213.jpg

توسعه دهنده: Bluepoint Games
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing

???
BaziCenter 10/10
Player 2: 10/10
Comicbook.com 10/10
Gaming Age 10/10
EGM 10/10
Game Rant: 10/10
CGMagazine 10/10
God is a Geek 10/10
VG247 10/10
GamesBeat 10/10
Impulsegamer 10/10
PlayStation Universe 10/10
TheGamer 10/10

VGC 10/10
Push Square 10/10
Vgames 10/10
Digitally Downloaded 10/10
Trusted Reviews 10/10
LEVEL (Czech Republic) 10/10

???
ZTGD 9.5/10
GameGrin 9.5/10
The Sydney Morning Herald 9.5/10
Gaming Nexus 9.5/10
Wccftec 9.5/10
COGconnected 9.5/10
3DJuegos 9.5/10
Vandal 9.5/10
Destructoid 9.5/10
Digital Chumps 9.5/10
Atomix 9.5/10

Areajugones 9.4/10
Gamersky 9.3/10
Game Informer 9.3/10
MGG Spain 9.2/10
Hobby Consolas: 9.2
IndieWire 9.1/10
LaPS4 9.1/10
GameSkinny 9/10
JeuxActu 9/10
Jeuxvideo.com 9/10
Screen Rant 9/10
Eurogamer Italy 9/10
4Players.de 9/10
MiIIenium 9/10
GameSpot 9/10
Press Start Australia 9/10
We Got This Covered 9/10
TrueGaming 9/10
Metro GameCentral 9/10
GamingBolt 9/10
Hardcore Gamer 9/10
XGN 9/10
IGN 9/10
Easy Allies 9/10
USgamer 9/10
GAMINGbible 9/10
DarkStation 9/10
Gamer.no 9/10
IGN Spain 9/10
Attack of the Fanboy 9/10
Game Revolution 9/10
GamePro Germany 9/10
TheSixthAxis 9/10
RPG Site 9/10
Post Arcade (National Post) 9/10
PlayStation LifeStyle 9/10
Gamer.nl 9/10
VideoGamer 9/10
Critical Hit 9/10
GameOver.gr 9/10
Merlin'in Kazanı 9/10
RPGamer 9/10
PlayStation Country 9/10
Edge Magazine 9/10
GameMAG 9/10
DualShockers 9/10
Games.cz 9/10
IGN Japan 9/10
Playstation Official Magazine UK 9/10
RPG Fan 9/10
Malditos Nerds 9/10
???
Everyeye.it 8.8/10
SpazioGames 8.8/10
Multiplayer.it 8.8/10
Game World Navigator Magazine 8.7/10
GamingTrend 8.5/10
The Games Machine 8.5/10
PSX-Sense.nl 8.5/10
Video Chums 8.4/10
Power Unlimited 8.2/10
Gameblog.fr 8/10
Shacknews 8/10
M3 8/10
AusGamers 7.8
Stevivor 7.5
20210421_122425.jpg

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
این که یه سری مکانیک های بازی رو عوض نکردن و خیلی وفادار موندن از اون لحاظ درسته که شبیه تیغ دولبه است و یه سری ممکنه واقعا به خاطر یه سری چیزها کفری شن... حق دارن

ولی این که تو نکات منفی ات بزنی "Nothing Drastically New" واقعا میره رو مخم... :| مخصوصا در مورد ریمیک هایی مثل همین Demon's Souls و Crash Bandicoot یا حالا Zelda ها که این قدر مکانیک هاشون چفت و بست قوی دارن و جریان اصلی گیم پلی اون قدر سالم هست که کل هدف ریمیک، وفاداری کامل و گرافیک بیشتره
دقیقا باید چی اضافه کنن آخه؟ :|
یاد دانجن میکر ریمیک Link's Awakening می افتم :D رسما یه چی دورهمی اضافه کرده بودن جهت این که یه چی اضافه کرده باشن، آخر هم اولین چیزی که تو هر نقد بهش گیر دادن همین بود بعد ازش نمره کم کردن :D (همه هم تهش کلی به به و چه چه کردن که غیر از اون چه ریمیک خوبیه و فلان :|)

خو نمیشه چیزی اضافه کرد.
در بهترین حالت، میشه مود Boss Rush واسه یه بازی مثل Demon's Souls داد بیرون که بازم غیر منطقیه و در نهایت چیز بیخودی از آب درمیاد.
انتظار ندارن که یهو بلوپوینت بهش الهام شه که "ما بهتر از فرام سافتور میدونیم، اینم چهار تا لوکیشن جدید تو بازی با باس هایی که خودمون خلق کردیم. 10 ساعت هم طول میکشه تموم کردنشون :D"
خو نمی کنن... :D
مریضن اینا :-"
مثلا برای بازسازی این بازی، میرفتن خود میازاکی هم میوردن که ده ساعت محتوای جدید بسازه
میومدن میگفتن بازی یک دست نیست، بی خود کش داده شده و نیازی به محتوا نبود، اثرات ساخته های بعد میازاکی توشه و اون حس Demon رو نداره و ...

یه بازی باشه مثل Medievil که گیم پلیش واقعا تاریخ گذشته باشه حرفشون درست! ولی بقیه ی موارد ، گیر بیخوده:|

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
Edge 9/10
کلا نمره EDGE قابل پیش بینی ترین نمره برای این نوع سبک هستش .
از دم به همشون کمتر از 9 نداده ، از دیمون سولز بگیر تا تمام دارک سولز ها و سکیرو :D فقط یدونه به بلاد ۱۰ داده که صد البته برای بهترین ساخته میازاکی مستحق هست :D
خلاصه EDGE به شدت میازاکی پسند هستش و از الان میتونم نمره ۱۰_۹ رو تضمینی برای Elden Ring پیش بینی کنم :D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
از دم به همشون کمتر از 9 نداده ، از دیمون سولز بگیر تا تمام دارک سولز ها و سکیرو :D فقط یدونه به بلاد ۱۰ داده که صد البته برای بهترین ساخته میازاکی مستحق هست :D
خلاصه EDGE به شدت میازاکی پسند هستش و از الان میتونم نمره ۱۰_۹ رو تضمینی برای Elden Ring پیش بینی کنم :D
اج نمره اش به دارک سولز 1 رو به 10 تغییر داده و اونو بهترین بازی تاریخ ویدیو گیم انتخاب کرد (که با اومدن زلدا نفس طبیعت رتبه دارک سولز یکی اومد پایین)
هیچ جوره نمی تونم قبول کنم بلادبورن بهترین ساخته میازاکیه

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
بلاد بورن ، همه جوره مگنوم اپوس میازاکیه . تو اون کار من حیث المجموع به پختگی رسوند المانهای محصول هنریشو . یعنی اگه از بحث سلیقه بگذریم تو اکثر موارد با اثر بهتری نسبت به باقی ساخته هاش روبروییم . واسه همین اگه راه داشت بعید نبود اج بجای ۱۰ به بازی ۱۱ ، ۱۲ بده

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
اج نمره اش به دارک سولز 1 رو به 10 تغییر داده و اونو بهترین بازی تاریخ ویدیو گیم انتخاب کرد (که با اومدن زلدا نفس طبیعت رتبه دارک سولز یکی اومد پایین)
خود میازاکی هم گفته از بین بازیهایی که ساختم Bloodborne موردعلاقمه...خیلی از طرفدارا هم همین نظر رو دارن.
حالا شما هیچ جوره قبول نکنی هم فرقی نمیکنه :D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
خود میازاکی هم گفته از بین بازیهایی که ساختم Bloodborne موردعلاقمه...خیلی از طرفدارا هم همین نظر رو دارن.
حالا شما هیچ جوره قبول نکنی هم فرقی نمیکنه :D
90 درصد همین سایت هایی که الان واسه امتیازش خودتون رو می کشید دارک سولز رو بالاتر از بلادبورن میزارن نمونش همین اج

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
من صرفا از روی کنجکاری می‌پرسم، چرا؟ "هیچ جوره" اونم؟ البته من نمی‌گم بلادبورن بهترین ساخته‌ی میازاکی هست یا نیست، ولی این قاطعیت شما نسبت به همچین مسئله‌ای برام سوال برانگیز شد.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من صرفا از روی کنجکاری می‌پرسم، چرا؟ "هیچ جوره" اونم؟ البته من نمی‌گم بلادبورن بهترین ساخته‌ی میازاکی هست یا نیست، ولی این قاطعیت شما نسبت به همچین مسئله‌ای برام سوال برانگیز شد.
چون میازاکی کسیه که بازی های خیلی انقلابی ساخته و بلادبورن حداقل هیچ انقلاب خاصی تو دنیای گیم به وجود نیاورد نمی دونم دیمنز سولز رو بازی کردی یا نه ولی دیمنز سولز دقیقا کاری رو کرد که مثلا سال 2005 رزیدنت اویل 4 انجام داد و با دارک سولز 1 ساخته خودش رو به اوج رسوند بلادبورن رو من خیلی دوست دارم (دقیقا مثل بقیه عناوینی که میازاکی ساخته ) ولی بلادبورن تو بخش موسیقی و البته عمق بازی (از نظر تعداد آیتم و استفاده هاشون ) از دیمنز سولز و دارک سولز 1 عقب تره
اینکه میازاکی میگه بلادبورن بازی مورد علاقه خودشه یک به شرایطی ربط داره که باهاش مصاحبه کردن 2- نظر شخصی خودشه همونطور که تو یه مصاحبه در میاد میگه باس مورد علاقم بین همه باس هایی که ساختم old monk هست و بعد از اون gaping dragon رو خیلی دوست داره

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
90 درصد همین سایت هایی که الان واسه امتیازش خودتون رو می کشید دارک سولز رو بالاتر از بلادبورن میزارن نمونش همین اج
کلا دو تا مبحث وجود داره که این بحث رو همینجا پایان میده و تاپیک رو بیشتر از این به انحراف نمیکشونه !

۱. متای نمرات بلادبورن در بین تمام سری بازی های این بازی بالاتر قرار داره . طبیعتا نمره فقط یه press خاص مدنظر ما نیست . شما خودتو واسه edge نکشی ما نمیکشیم‌ خودمونو !

۲. خود میازاکی رسما اعلام کرده بلادبورن نسخه مورد علاقش هست .

حالا این که نظر شخصی شما اینه فلان نسخه بهتره که اصلا بحثی نداره . ولی اینجا فکت صادر نکنید لطفا :)

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
من به شخصه دارک سولز 1 رو یکم بیشتر از بلادبورن قبول دارم:D بنظرم لول دیزاین بهتری داره و ارتباط بخشهای مختلف بازی خیلی هوشمندانه انجام شده. کلا دارک 1 بهترین لول دیزاین رو بین همه سولزبورن ها داره.
در زمینه داستان هم دارک 1 برا من جذابتر و تاثیرگذارتر بود.
یه مسئله دیگه هم اینه که دارک 1 بدون DLC باز هم بازی خیلی کاملی بودش برام ولی بلادبورن بدون DLC یکم کوتاه بود و من احساس میکردم مقادیری محتوای بیشتر میطلبه.
بین بهترین بازیهای دهه گذشته هم رتبه دارک سولز1 بالاتر از بلادبورن بود. (5 به 13)
البته این مسائل برای من هیچ چیزی از ارزشهای فرازمینی بلادبورن کم نمیکنه :D اختلافشون خیلی کم هستش و جفتشون جز محبوبترین بازیهای زندگیم می‌باشند:D
اینم بگم که دیمنز سولز تقریبا برام جایگاهش با دارک سولز 1 یکی هستش:D شاهکاره این لعنتی....

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
والا تو همین سایت تاپیک Bloodborne که توی بازیسنتر تو سال ۲۰۱۵ ایجاد شد یدونه هم نظرسنجی همون موقع گذاشتن بچه ها مبنی بر اینکه بهترین سری ساخته شده توسط میازاکی که من خودم جزو معدود کسایی بودم که به Demon souls رای دادم ( عمدتا به بلاد رای دادن ) . چون اگه بخواییم از نظر تاثیر گذاری و انقلاب و ... بحث کنیم ، منشا همه این افکارها و به عبارتی انفجار نبوغ فکری میازاکی از دیمون سولز بود ، منتهی مراتب من خودم اون زمان معتقدم هیجانی نظر دادم و بعدها عمق Bloodborne رو درک کردم . یعنی هر چقدر که بیشتر وارد فضای تاریک بلاد شدم و اون اتمسفر گیرای بازی درگیرم کردم ، به این نتیجه رسیدم بلادبورن تو یه دنیای دیگه ای هستش .
از نظر گیم پلی هم دو حالته شدن سلاح ها به اون شکل زیبا و از همه مهمتر القای سنگینی سیستم مبارزات تو گیم پلی در مواجه با دشمنان متفاوت بازی خودش برای من بزرگترین انقلاب بود که حتی میازاکی در ساخته های بعدیش ( مثل سولز ۳ و سکیرو ) بهش نرسید ( منظورم از سنگینی به هیچ وجه کندی نیست )
اما خب از نظر عموم هم بیشتر گیمر ها و منتقدین به مراتب بیشتر با بلادبورن حال کردن ، تو سالی که Witcher 3 و MGSV ‌و Fallout 4 و Batman و ... بودن قشنگ یادمه از خیلی مراجع معتبر جایزه سال برد که برای میازاکی بی سابقه است . یعنی شاید به لحاظ تعداد کمتر برد ولی کیفیت جایزه هاش اونم تو همچین سال خفن و سختی ( نه مثل ۲۰۱۹ ) شاهکار میازاکی بود .
اینم بگم به هیچ عنوان نمیخوام دارک سولز رو کمتر نشون بدم و این بحث ها اختلاف نتیجه اش برای من در حد نیم نمره هستش نهایتا . یعنی اگه به بلاد مثلا ۱۰ بدم ، به دیمون ۹.۸ و دارک ۱ مثلا ۹.۶ و ... اینجوری هستش .

• Like
Reactions: Kiami and voldmort

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر