امتیازات Demon's Souls Remake

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    194
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Demon's Souls
20201110_122650_copy_380x213.jpg

توسعه دهنده: Bluepoint Games
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing

???
BaziCenter 10/10
Player 2: 10/10
Comicbook.com 10/10
Gaming Age 10/10
EGM 10/10
Game Rant: 10/10
CGMagazine 10/10
God is a Geek 10/10
VG247 10/10
GamesBeat 10/10
Impulsegamer 10/10
PlayStation Universe 10/10
TheGamer 10/10

VGC 10/10
Push Square 10/10
Vgames 10/10
Digitally Downloaded 10/10
Trusted Reviews 10/10
LEVEL (Czech Republic) 10/10

???
ZTGD 9.5/10
GameGrin 9.5/10
The Sydney Morning Herald 9.5/10
Gaming Nexus 9.5/10
Wccftec 9.5/10
COGconnected 9.5/10
3DJuegos 9.5/10
Vandal 9.5/10
Destructoid 9.5/10
Digital Chumps 9.5/10
Atomix 9.5/10

Areajugones 9.4/10
Gamersky 9.3/10
Game Informer 9.3/10
MGG Spain 9.2/10
Hobby Consolas: 9.2
IndieWire 9.1/10
LaPS4 9.1/10
GameSkinny 9/10
JeuxActu 9/10
Jeuxvideo.com 9/10
Screen Rant 9/10
Eurogamer Italy 9/10
4Players.de 9/10
MiIIenium 9/10
GameSpot 9/10
Press Start Australia 9/10
We Got This Covered 9/10
TrueGaming 9/10
Metro GameCentral 9/10
GamingBolt 9/10
Hardcore Gamer 9/10
XGN 9/10
IGN 9/10
Easy Allies 9/10
USgamer 9/10
GAMINGbible 9/10
DarkStation 9/10
Gamer.no 9/10
IGN Spain 9/10
Attack of the Fanboy 9/10
Game Revolution 9/10
GamePro Germany 9/10
TheSixthAxis 9/10
RPG Site 9/10
Post Arcade (National Post) 9/10
PlayStation LifeStyle 9/10
Gamer.nl 9/10
VideoGamer 9/10
Critical Hit 9/10
GameOver.gr 9/10
Merlin'in Kazanı 9/10
RPGamer 9/10
PlayStation Country 9/10
Edge Magazine 9/10
GameMAG 9/10
DualShockers 9/10
Games.cz 9/10
IGN Japan 9/10
Playstation Official Magazine UK 9/10
RPG Fan 9/10
Malditos Nerds 9/10
???
Everyeye.it 8.8/10
SpazioGames 8.8/10
Multiplayer.it 8.8/10
Game World Navigator Magazine 8.7/10
GamingTrend 8.5/10
The Games Machine 8.5/10
PSX-Sense.nl 8.5/10
Video Chums 8.4/10
Power Unlimited 8.2/10
Gameblog.fr 8/10
Shacknews 8/10
M3 8/10
AusGamers 7.8
Stevivor 7.5
20210421_122425.jpg

آخرین ویرایش:

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
998
نام
امیر حسین
فقط اونی که ایدیشو گذاشته realsoulsfan که وقتی میخواد ۲ به بازی بده, بگه که اره من فن واقعی بازی بودم و اگه ۲ دادم دلیل دارم :D
اینا همونایین که تو سایت دیجیکالا زیر جنسای گرون و چند ده میلیونی کامنت مینویسن که ما دوتاشو خریدیم و کاراییش نسبت به قیمتش نمی صرفه :))

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
فقط اونی که ایدیشو گذاشته realsoulsfan که وقتی میخواد ۲ به بازی بده, بگه که اره من فن واقعی بازی بودم و اگه ۲ دادم دلیل دارم :D
اینا همونایین که تو سایت دیجیکالا زیر جنسای گرون و چند ده میلیونی کامنت مینویسن که ما دوتاشو خریدیم و کاراییش نسبت به قیمتش نمی صرفه :))
:D

IMG_20201107_214658_copy_408x234.jpg

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
غیر از این میشد واقعا باید تعجب کرد.
دیمنز سولز لازم بود به حق واقعی خودش برسه و خیلی خوشحالم که بلاخره این اتفاق افتاد. مثل رویا میمونه همچین چیزی واسم. ریمیک یکی از بهترین و سبک ساز ترین بازی تاریخو میتونیم تجربه کنیم. چی از این زیباتر؟ و البته باید تبریک گفت به اعضای شرکت BP برای این وسواسی که بخرج دادن برای ساخت همچین چیزی. بازی به حدی خوبه که من شک داشتم خود FS هم میتونست به این خوبی همچین ریمیکی بیرون بده، حداقل از بُعد فنی اینو مطمئم. دستکمی از معجزه نداره کارشون و بایذ گفت بلاخره پیدا شد کسی که بتونه مونالیزای دوم رو بکشه.

برای کار و پروژه بعدی بلوپرینت هم از اون جایی که که احتمالا ND دیگه انچارتد نسازه و این نسل سونی نخواد بدون انچارتد بمونیم ، U2 یا U1 رو ریمیک میتونن کنن و اونم حسابی غوغا میکنه چه از نظر فروش چه فنی. شدیدا هم استقبال میشه از همچین چیزی و انتخاب معقول و سرمایه گذاری درست حسابی هم میتونه باشه. ریمیک انچارتد 1 یا 2 براحتی فروش 10 میلیونی رو تضمین میکنه و موفقیت استودیو رو بیشتر .

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
GameSpot : 9/10

Quirks aside, Bluepoint's remake is an unmitigated success. It is a technical tour de force and a true showpiece for the PS5 and the power of Sony's next-generation console. But, more importantly, it's also a creative marvel coming from a studio that is clearly showing the world it has its own voice. Bluepoint has taken From Software's original game and expressed it in a richer and fuller way, and in doing so given me something I thought was impossible: the opportunity to relive the experience of falling in love with Souls games for the first time

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
GameSpot : 9/10

the opportunity to relive the experience of falling in love with Souls games for the first time​
همین یعنی یه 10/10!
میدادی این لعنتیو:D
تو متن نقدشون یه جا به پایبند بودن بازی به نسخه ی کلاسیک پرداخته..
The core mechanics are unchanged, the enemies are placed in the same positions and behave in the same ways, the devious tricks and traps are still there, ready to catch the unfamiliar off-guard.

یه سری از پاراگراف هاش حس ترس و وحشت بازهای استاد رو قشنگ به نمایش گذاشته:D
اینکه میدونه الان با چه انمی هایی قراره درگیر شه و توی تاریکی چه چیزی ننتظرشه وبلفرض قبلا دها بار دیفیتشون کرده ولی هنوزم از ترس خشکش میزنه و از قبل خودشو برنده نمیدونه!
اینکه از هر حرکاتشون و چگونگی غلبه بهشون مطلعه اما هنوز از اونها می ترسه...

And yet, while retreading a well-worn path through the kingdom of Boletaria, I find myself without the confidence I should have. I'm cautiously approaching basic enemies with my shield raised, knowing their every move and how to overcome them, but fearing them still. I stand paralyzed at the end of narrow stone tunnels ominously lit by flickering torches, knowing exactly what awaits in the darkness, but still needing to will myself forward. And as monstrous demons step into arenas in which I've bested them dozens of times, I begin to doubt my chances at victory once more
در ادامه به تعریف از بلوپوینت پرداخته ولی یه قسمتش میشه گفت حجت رو برهمگان تمام کرده
به زیبایی تمام و مختصر راجب ریمیکی که قراره تجربه کنیم، گُل فرمودن:D

In breathing new life into Boletaria, Bluepoint has taken some artistic license with From Software's work, for better or worse depending on your perspective. While the body of the game may look vastly different, its soul remains intact--I could feel as much as I stood in familiar places and absorbed the overwhelming amount of new details

فقط اینجاش :pepsi:?

Everything from movement to attacks, evasion, and even consuming items has a physicality to it. There's a real sense of inertia and momentum as your blade cuts through the air, and noticeable resistance as it meets the steel of armor or the flesh of an enemy. Heavy weapons come crashing down in an incredibly satisfying way, and you'll be thankful for your shield every time an enemy's attack bounces off it.

در ادامه هم فقط به به چه چه کرده و راجب جزئیات صحبت کردن و میگه همه جا امضای ps5 موج میزنه
از نکات دیگه که اشاره کردن ، گفته که در هر مکان جلوه های جدید ، نورپردازی زیبا و مدل سازی های زیبا یه نمایش واقعی تری به عنوان داده و درواقع پیشرفت در تکنولوژی و طراحی بازی به Bluepoint ابزارهایی را برای انجام کارشون داده که در PS3 و سال 2009 این مزایا وجود نداشته و امکان پذیر نبوده که یه همچین چیزی خلق کنن
یه جاش میگه ونگارد کمتر به یکی از اون اسباب بازی های لاستیکی Monsters In My Pocket عه مربوط به دهه 90 شباهت دارد و بیشتر شبیه یک جلاد شیطانی نفرت انگیز شده:))
در کل از انیمیشنها + صدای سه بعدی + گرافیک خیره کننده ی بازی و در ادامه از دوال سنس هم کلی تعریف کردن
باور کنید جای تعجب با تعاریفی که دادن نمره کامل ندادن:D

Bluepoint's Demon's Souls remake is a title that pays homage to From Software's work, but at the same time stands as brilliant in its own right
از نکات جالب توی توضیحاتشون یه جا اشاره کردن که درسته که مثلا انمی ها همون مدل حملات یا میزان سلامتی رو دارن و تغییری نکردن اما بازخورد بصری، احساس خطر بیشتری را القا می کنه!!
و در ادامه از انیمیشن های حملات منحصر به فرد و جدید و فینیشرها صحبت کردن و با توجه به اون گیف هایی که قبل تر دیدیم مشخصه خوراک گیمرهاییه که تو پری کردن وارد هستن:D

New additions such as unique attack and finisher animations give weapons more of an identity then they had in the original, and landing ripostes is such a rush that you'll want to try and parry every enemy.
درآخر و بعد از خواندن تمام متنشون نفهمیدم چرا 9 دادن، دوهزار کلمه به تعریف و تمجید بازی و سازنده و کنسول و کنترلر و.. پرداختن و در اخر در حرکتی رونالینهویی طور 9 دادن:D
درسته ، هیچ بازی بی ایراد نیست ولی گاهی نکات مثبت به قدری زیاده که اون تک و توک نکته ی منفی رو میپوشونه..

Screenshot_20201114-094053_Samsung Internet_copy_467x453.jpg

آخرین ویرایش:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
ای بابا این گیم اسپات رو من اطمینان داشتم ۱۰ میده :|
سر نسخه اوریجینال هم اینطوری بودند ، به بازی ۹ دادن و به یک سری بازی های دیگه بیشتر از این بازی نمره دادن اما اخر سر هر چی جایزه بهترین بازی سال و بهترین بازی PS3 و بهترین RPG و ... بود دادن به ایشون :D

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,236
نام
یونس
منم با اینکه طرفدار سولز هستم ولی با کاری که سونی نسل قبل باهام کرد امکان نداره این بازی و اسپایدرمن رو با قیمت لانج بگیرم ( سوختنم از اونجاس که نسل قبل اسپایدرمن التیمت گرفتم بعد ریمستر رو دوباره می خواد فرو(ش) کنه بهم 70 دلار :D یعنی عملا ی بازی 150 دلار پام می افته ( درس عبرتی شد واسم دیگه هیچ موقع نسخه ایی غیر استاندارد نگیرم)
عجله ایی ندارم ی چندتا ماه دیگه هر 2 رو نصف قیمت می زنم به بدن :D ی مقدار دلار مشتی هم ذخیره آخرت کردم برای گاد و خلاص
حالا درسته سونی کنسول خفن داده دستمون ولی باید بدونه همچنان رئیس ماییم قرار نیست بازی هارو 2 برابر فرو بده تو حلقمون :D

• Like
Reactions: kamyy

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
من تنها بازی که از سری سولز و مشابه بازی کردم شماره یک دارک سولز بود که اونو با اعصاب خوردی تا 90 درصدش رفتم بعدش بیخیال شدم. دیگه هیچ بازی از این سری بازی نکردم و نزدیکش هم نشدم به دلیل اعصاب خیلی خوبم:D. ولی از وقتی که اولین نمایش این بازی رو دیدم به شدت خوشم اومد . هر جور شده تصمیم گرفتم بازیش کنم به خاطر همین یک بازی هم قصد دارم الان ps5 بگیرم( هر وقت قیمت کاذب نداشت تا 20 30 روز دیگه) وگرنه یک سال دیگه میخواستم بگیرم. واقعا به نظرم میارزه به خاطرش الان کنسول گرفت. فقط امیدوارم بتونم تا آخرش برم

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
دوستان درباره منتقد «GameSpot» باید بگم که ایشون «Tamoor Hussain» هستند. اون‌هایی که Breakdownهای سریال «Westworld» در «GameSpot» رو می‌دیدند، می‌دونند که «Tamoor» به همراه «Lucy James»، هر هفته به بررسی قسمت جدید WestWorld می‌پرداختند و در مجموع اون‌ها دوتا از بهترین‌های «GameSpot» هستند. «Tamoor» خودش بشدت طرفدار بازی‌های «Soulsborne» هست. توی صفحه توییترش همه‌اش درباره «Bloodborne» توییت می‌کنه و زمانی که «Demon's Souls Remake» معرفی شده بود، چه در توییتر و چه در Livestream سایت‌شون بعد از رویداد سونی، پشم‌هاش ریخته بود. همین ایشون هم بود که چند روز پیش درباره «Elden Ring» از «Phil Spencer» سوال پرسیده بود :D
«Sekiro: Shadows Die Twice» رو هم خودش برای «GameSpot» نقد کرده بود که به اون هم 9 داده بود (اگه به «Final Fantasy VII Remake» نمرده کامل نداده بود، فکر می‌کردم که 9، نمره کاملشـه چون عاشق بازی‌های میازاکیـه :D)

همه این‌ها رو گفتم که بگم رفیق‌مون از مُریدان واقعی «میازاکی» هستش :-bd:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر