امتیازات Demon's Souls Remake

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    194
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Demon's Souls
20201110_122650_copy_380x213.jpg

توسعه دهنده: Bluepoint Games
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing

???
BaziCenter 10/10
Player 2: 10/10
Comicbook.com 10/10
Gaming Age 10/10
EGM 10/10
Game Rant: 10/10
CGMagazine 10/10
God is a Geek 10/10
VG247 10/10
GamesBeat 10/10
Impulsegamer 10/10
PlayStation Universe 10/10
TheGamer 10/10

VGC 10/10
Push Square 10/10
Vgames 10/10
Digitally Downloaded 10/10
Trusted Reviews 10/10
LEVEL (Czech Republic) 10/10

???
ZTGD 9.5/10
GameGrin 9.5/10
The Sydney Morning Herald 9.5/10
Gaming Nexus 9.5/10
Wccftec 9.5/10
COGconnected 9.5/10
3DJuegos 9.5/10
Vandal 9.5/10
Destructoid 9.5/10
Digital Chumps 9.5/10
Atomix 9.5/10

Areajugones 9.4/10
Gamersky 9.3/10
Game Informer 9.3/10
MGG Spain 9.2/10
Hobby Consolas: 9.2
IndieWire 9.1/10
LaPS4 9.1/10
GameSkinny 9/10
JeuxActu 9/10
Jeuxvideo.com 9/10
Screen Rant 9/10
Eurogamer Italy 9/10
4Players.de 9/10
MiIIenium 9/10
GameSpot 9/10
Press Start Australia 9/10
We Got This Covered 9/10
TrueGaming 9/10
Metro GameCentral 9/10
GamingBolt 9/10
Hardcore Gamer 9/10
XGN 9/10
IGN 9/10
Easy Allies 9/10
USgamer 9/10
GAMINGbible 9/10
DarkStation 9/10
Gamer.no 9/10
IGN Spain 9/10
Attack of the Fanboy 9/10
Game Revolution 9/10
GamePro Germany 9/10
TheSixthAxis 9/10
RPG Site 9/10
Post Arcade (National Post) 9/10
PlayStation LifeStyle 9/10
Gamer.nl 9/10
VideoGamer 9/10
Critical Hit 9/10
GameOver.gr 9/10
Merlin'in Kazanı 9/10
RPGamer 9/10
PlayStation Country 9/10
Edge Magazine 9/10
GameMAG 9/10
DualShockers 9/10
Games.cz 9/10
IGN Japan 9/10
Playstation Official Magazine UK 9/10
RPG Fan 9/10
Malditos Nerds 9/10
???
Everyeye.it 8.8/10
SpazioGames 8.8/10
Multiplayer.it 8.8/10
Game World Navigator Magazine 8.7/10
GamingTrend 8.5/10
The Games Machine 8.5/10
PSX-Sense.nl 8.5/10
Video Chums 8.4/10
Power Unlimited 8.2/10
Gameblog.fr 8/10
Shacknews 8/10
M3 8/10
AusGamers 7.8
Stevivor 7.5
20210421_122425.jpg

آخرین ویرایش:

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار

من خودم را یکی از طرفداران اصلی سولز می دونم ولی به دلیل اینکه همه تو یه قایق نیستیم (منظورش از لحاظ علم بر بازی و لوره و گیم پلی و..) تصمیم گرفتم نقد رو به 3 بخش تقسیم کنم
گروه اول، افرادی که کاملاً با Souls تازه وارد دنیای حضرت میشن (مثل ابی و در اینده اکیبا:p)
برای افرادی که دارک سولزهارو همه از دم تیغ گذروندن ولی هنوز دیمن نزدن
و در نهایت برای فن های قدیمی دیمن!
با این اوصاف ، شما بدون توجه به اینکه در کدام گروه قرار می گیرید ، در هر 3 بخش اطلاعات مفیدی خواهید یافت ، بنابراین اگر می خواهید بدانید که Demon's Souls دقیقاً چه پیشنهادی دارد ، لطفاً کل بررسی را بخوانید(پس بیماری که اول کار دسته بندی میکنی مرد مومن؟:D)
یادتون باشه؛ من یکی از طرفداران پر و پا قرص این سری هستم (بلابلابلا.. از این حرفها هر دقیقه میزنه که هر غلطی خواست با نمره بکنه:D:-@) و اولین زمانی که در دنیای Demon's Souls غرق شدم رو به وضوح به یاد می آورم بنابراین امیدوارم دیدگاه من به شما کمک کند تا درک کنید از این بازی حماسی چه انتظاری دارید.

For new Souls(گروه اول)
موردی که دیمن رو به چنین بازی استثنایی تبدیل می کنه این است که دیمن یه دنیای بازی عظیم را شامله که برای کاوش و همچنین مبارزه بسیار مفید است و توانایی شما را برای dodge زدن(جاخالی دادن) ، پری کردن (در زمان خاصی از سپر برای دفاع استفاده کنید تا حریف استان شه و فرو کنید درونش:D) و..به گونه ای آزمایش می کند و آمادتون میکنه که در مقابل دشمنان که قراره شمارو سلاخی کنن ، بتونید برتری داشته باشید و به قولی پیروز میدان شید
در ادامه از علاقه شخصیش به دنیای بازی مجددا میگه(:-@) و سپس راجب مناطق بسیار عظیم و فضاهای منحصر به فردشون صحبت میکنه؛ از Boletarian که یه قلعه زیبا و قرون وسطایی با اژدها و مناظر خفنه بگیر تا Stonefang و برج لاتریا و Shrine of Storms و...
خلاصه میخوادنظرتونو به زیبایی های بازی جلب کنه تا وارد بازی بشید و در نهایت قلع و قمع شید>:):p:D

For familiar Souls
گروه بعدی..
مطمئناً ، اگر بازی های Dark Souls را بازی کرده اید و هنوز یک بار هم دیمن را امتحان نکرده اید ، الان وقتشه
در ادامه به افلاین شدن سرورهای نسخه ps3 پرداخته و اینکه الان میتونید انلاین باشید با رفقا یورش ببرید رو مثبت میدونه و درادامه بازم منحصر به فرد بودن مناطق و درادامه به الهام گرفتن بعضی از باس های دارک از روی دیمن پرداخته
راجب محدودیت حمل گفته که شما باید اینورتوری خودتون رو مدیریت کنید و دراخر هم اینکه دیگه خبری از فلاسک های خون برای هیل کردن نیست و جاش رو به اون گیاها داده.. و درکل چیز خاصی نگفته

For returning Souls
و درنهایت روی صحبتش به فن های قدیمی بازیه و میگه یک خبر خوب و یک بد دارم(من اول به خبر بد بپردازم:D)
منتقد (مثل خیلی از ماها) دوست داشته که سرانجام در منطقه 6ام که راجبش تئوری های زیادی گفته میشد پا بزاره که عین نسخه ی کلاسیک این اتفاق نیفتاد
و اما بیشتر مشکلش با این قسمته

میگه که انگار بازی استریل شده اس و به موسیقی هم گیر داده و همینطور میگه یه قسمت هایی گرافیک حالت کارتونی به خودش میگیره و اون حس ویژوال نسخه اورجینال رو نداره..
اما درادامه میگه که به لطف فیلترهایی که قرار دادن میشه شباهتشو به نسخه اصلی بیشتر کرد!
و اما خبر خوب اینکه دیمن سولز روی PS5 کاملاً خیره کننده به نظر می رسه!
من هرگز فکر نمی کردم که این مناطق آشنا را با این جزئیات و با چنین وفاداری بصری ببینم(یه جا میکوبه یه جا تعریف میده:|) لحظاتی وجود دارد که همه چیز به نظر ساده مانند یک اثر هنری است و هر دقیقه تحسین نکردن منظره ها دشوار است=P~
انیمیشن های مختلف حمله برای سلاح های مختلف برگ هاشو ریخته:D

درنهایت در جمع بندیش بازم تعریف داده ولی اخر کار میگه if you fit in the latter group like I do then you may be disappointed by its less visceral yet admittedly gorgeous world!

پ.ن:همون داستانِ همیشگی که نمیشه همه رو راضی کرد:D
یه سریا دنبال چیزی فراتر از ریمیک هستن(فارغ از اینکه بازی پسوند ریمیک رو داره )
شاید اگر عین اویل۳ تمام لوکیشن های خوب رو کات میکردن و بعد بازیو میدادن دست فن های سری این نمره عاقلانه به نظر میرسید:D
یکم متنش متناقض نیست؟ چند بار از تفاوت بازی با نسخه اصلی شکایت کرده، ولی آخرش برعکس همین رو توی نکات منفی آورده.
اون نکته منفی دومش هم گمونم واسه این باشه که بازی اصلی رو زمان خودش تجربه کرده :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
یکم متنش متناقض نیست؟ چند بار از تفاوت بازی با نسخه اصلی شکایت کرده، ولی آخرش برعکس همین رو توی نکات منفی آورده.
اون نکته منفی دومش هم گمونم واسه این باشه که بازی اصلی رو زمان خودش تجربه کرده :D
#دقیق
حین ترجمه چندسری اشاره کردم به این قضیه:D
باور بفرمایید از همون ابتدا که دیدم دائم دار خودشو فن بازی معرفی میکنه و این اسرارش از ابتدای نقد به این موضوع که توی نقد بارها و بارها به کارش میبره واسه اینه که تهش فقط بدون یه توجیهه درست حسابی نمره کسر کنه:D
ببین واسه امثال من نویی حتی اگر زرد هم بشه با سر و کله بازیش میکنم(:D) ولی خب دیدن این همه تناقض توی یک متن عجیبه!
بازی ریمیک هست و طبیعتا اپگرید گرافیکی،صوتی و غیره شده، البته ما اینجا حتی انیمیشن های جدید رو داریم..
قرار نیست و نبوده که لوکیشن جدید به بازی اضافه شه!
منتقد میگه یه دقایقی اون حس واقعی و نوستال بازی رو حس نکرده (ما اینو نکته ی منفی در نظر میگیریم،درست) اما در ادامه خود شخص منتقد بیان میکنه که بلوپوینتت اومده واسه ی دوست دارن قدیمی سری فیلتر قرار داده تا در صورتی که تو ذوقشون خورده این ایراد(از دید اونها) برطرف شه
پس اگر ایرادی هم وجود داره به این شکل مرتفع گردیده
پس جای هیچ بهانه ایی واسه این نمره ی عجیب غریب باقی نمیمونه ، مگه اینکه بیاد بگه عشقم کشید کم دادم که اونم در جایگاه یک منتقد حرکت پسندیده ایی نیست

پ.ن:یه یوزر یا گیمر یا هرانچه اسمش رو بزاریم میتونه حتی تو ریویو بامب به دلایل شخصی خودش شرکت کنه 0 بده ، نظر شخصی خودشه و نمیشه ایراد گرفت
اما یک منتقد کاری متفاوت باید انجام بده و با منطق صحبت کنه، فرق هست بین یک نقد و نظر
منتقد برای کسر نمره چه در فیلم چه بازی چه.. می بایست استدلال بیاره و نه اینکه با نظرات و علایق شخصی و بدون دلیل فقط نقد کنه

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
پ.ن:همون داستانِ همیشگی که نمیشه همه رو راضی کرد:D
یه سریا دنبال چیزی فراتر از ریمیک هستن(فارغ از اینکه بازی پسوند ریمیک رو داره )
شاید اگر عین اویل۳ تمام لوکیشن های خوب رو کات میکردن و بعد بازیو میدادن دست فن های سری این نمره عاقلانه به نظر میرسید:D

واقعا نمیشه!
سر همین FF VII رسما یه چیزی ساختن که Remake و در عین حال Sequelهه، ولی خیلی ها ناراضین که چرا ریمیک خالی نیست!
البته باز اینا یکم دستشون بازتره، میگن خود دنیای VII انقدر مدیلهای و داستات های ریز و درشت دیگه داره؛ که میتونستن جدا از ریمیک 1:1 ، مواردی اضافه کنند:-" (بعد از اونطرف باز یک سری گیر میدن چرا چپتر4 اضافه شده به بازی:-" ... چون تو مدیاهای قدیمی نبوده:-" )

کلا ریمیک ساختن محکومی به اینکه یقه ت رو بگیرن:D 1:1 بسازی گیری، تغییر بدی گیری :-"

---

در مورد این بازی هم فقط گرافیک عشقولیشه که برام جذابه:D "فقط" :D

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
بازی یه دیسیپلین خاصی داره که یسری بخوان هم‌ نمیتونن براش حاشیه درست کنن! :D
البته که خب اینکه مدلی که کاراکتر بازی ضرباتو وارد میکنه اوریب برچه زاویه هست هنوز درش شک و تردید وجود داره!

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
Push Square 10/10

Demon's Souls (PS5) - PlayStation's Best Ever Launch Game

Teensy quibbles aside, it’s difficult to imagine how this Demon’s Souls remake could be any better. It looks great, it sounds even better, and it’s extremely respectful of the PS3 original, which has aged surprisingly well after all these years. This is an exceptional remake, and it’s exactly what Demon’s Souls deserves

180390

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر