امتیازات Deathloop

میانگین امتیازات در متاکریتیک

• مجموع رای دهنده‌ها
    154
  • نظرسنجی بسته شده است .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
header.jpg

Developer: Arkane Lyon
Publisher: Bethesda Softworks
Genre: FPS, Action-Adventure
Platforms: PC, PlayStation 5
Release Date: September 14

امتیازات ثبت شده:
NME 10/10
IGN 10/10
Gamespot 10/10
Gamebyte 10/10
PC GamesN 10/10
Imoulse Gamer 10/10
VG247 10/10
Player2 10/10
PSU 10/10
The Gamer 10/10
The Sixthaxis 10/10
VGC 10/10
ZTGD 9.5/10
God Is a Geek 9.5/10
PlayStation Lifestyle 9.5/10
Gameninformer 9/10
Wellplayed 9/10
PC Invasion 9/10
Gamer.no 9/10
GRYOnline.pl 9/10
Bazicenter 9/10
Windows Central 9/10
Hardcore Gamer 9/10
XGN 9/10
Hey poor player 9/10
Hobby Consoles 9/10
Multiplayer.it 9/10
Press Start 9/10
Shacknews 9/10
Tierragamer 9/10
Areajugones 9/10
Attack of the fanboy 9/10
Ausgamers 9/10
IGN Italia 9/10
Game pro 9/10
Gamerant 9/10
Gamesradar 9/10
MGG Spain 9/10
The Games Machine 9/10
Malditosnerds 9/10
CaroleQuintaine 9/10
COGConnected 9/10
Comicbook 9/10
Destructoid 9/10
Android Central 9/10
Games.ch 8.9/10
Noisy pixel 8.5/10
Stevivor 8.5/10
True gaming 8.5/10
Vandal 8.5/10
CG Magazine 8.5/10
Spaziogames 8.2/10
Everyeye.it 8.2/10
Easy Allies 8/10
We got this covered 8/10
Inverse 8/10
Gameblog.fr 8/10
Jeuxvideo 8/10
Shindig 8/10
Checkpoint gaming 8/10
Push Square 8/10
Games.cz 8/10
IGN France 8/10
Gaming Bible 8/10
Eurogamer.it 8/10
Gamemag 8/10
Gamingtrend 8/10
Millenium 7.5/10
Gamingbolt 7/10
Metro 7/10
Screenrant 7/10
Game pressure 7/10
Gamers Heroes 6/10

Last edited by a moderator:

TOOL.

کاربر سایت
Nov 15, 2020
411
فقط چون فاز سیاه پوست و اینا داره اینقدر بازیو تحویل گرفتن
جدی میگم
الان روی pc دارم بازیش میکنم. گرافیکش که حتی در حد انچارتد ps3 هم نیست
بقیه ماجرا هم فعلا که چنگی به دل نزده ... DOom رئ هزار باره ترجیح میدم

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,114
نام
Melkor
طبق چیزایی که من تاحالا دیدم و شنیدم بازی نسخه Downgrade شده Dishonored و Prey ئه و اصلا لول دیزاین و ازادی عملش به خوبی اون دوتا گیم نیست.

ولی با اینحال احتمالا بازیش میکنم ببینم چه خبره.

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
منم بعضی جاها شنیدم لول دیزاین بازی به اون خوبی بازیای قبلی نیست.بنظرم ملت با انتظار تمرکز رو مخفی کاری دیسانرد میرن سمت بازی معلومه لول دیزاینش در اون حد خوب نیست واسه مخفی کاری.بازی هم اکشنه هم مخفی کاری.ولی ترکیب این دوتام بنظر به اندازه کافی خوب اوردن از طرفی هم من قبلنا شنیده بودم که فروش بازیای استودیو یخورده پایین اومده.شاید خواستن یخورده کژوال تر کنن بازیاشون رو.من بشخصه عاشق prey و دوستدار دیسانرد هستم ولی بعضی مراحل دیسانرد ۲ مثل مرحله برج ساعت که همجا میشنوم میگن لول دیزاینش شاهکاره فقط گیجم میکرد و اعصابمو بهم میریخت./:)

• Like
Reactions: kamyy

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
شخصا احساس می‌کنم دوستانی که از گرافیکش ایراد می‌گیرن توقع یه گرافیک واقع‌گرایانه رو داشتن که ناامید شدن، عزیزان سبک کاری آرکین همین نوع گرافیک هست، دیزانرد و پری هم گرافیک خاص خودشون رو داشتن که شاید خیلی‌ها خوششون نیاد.
از سمت گیم‌پلی هم همین‌طور، دوستان با دید شوتر سمت بازی نرن که نامید میشن.
البته خودم هنوز بازی نکردم ولی احساس می‌کنم همون صحبتی بود که کردم، بازی‌های آرکین تا قبل از این خیلی تو دید نبود و اکثریت اصلا تجربش نکرده بودن، الان با توجه به انحصاری بودن و امتیازای خفنش خیلی‌ها رفتن سراغش که تجربه دیزانرد و به خصوص پری رو نداشتن و با این دید اشتباه کاملا ناامید شدن.

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
سبک کاری آرکین همین نوع گرافیک هست

سبک گرافیک مطرح نیست عزیزجان . یه سری تکسچرهای در حد دو نسل قبل و یک سری موارد فنی مسئله ست .

هوش مصنوعی هم جالب نیست آخه .

نتونستم هضم کنم خلاصه .حتی هنوزم اون متای سایبرپانک تو کتم نمیره ~X(

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
سبک گرافیک مطرح نیست عزیزجان . یه سری تکسچرهای در حد دو نسل قبل و یک سری موارد فنی مسئله ست .

هوش مصنوعی هم جالب نیست آخه .

نتونستم هضم کنم خلاصه .حتی هنوزم اون متای سایبرپانک تو کتم نمیره ~X(
مشکل اینکه شما با دید یه سری عناوین دیگه رفتی سراغش
در برخورد با بازی های آرکین کلا اون عناوین رو ببوس و بذار کنار

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
تا اینجا چیزی که من متوجه شدم اینه که بازی دوتا مشکل داره یکی هوش مصنوعی ـشه یکی هم وضعیت بهینه سازی بازی رو PC که اصلا به نسبت گرافیکی که تحویل میده بهینه نیست که خوب این صدقه سری اون انجین اشغالشون ـه . در مورد لول دیزاین هم دوستانی که میگن بازی در حد Dishonored نیست باید اینو هم در نظر بگیرن بازی تو یـ محیط ثابت جریان داره و بر خلاف Dishonored که خطی بود اینجا ما اب و هوای داینامیک داریم که تقسیم به چهار تا وضعیت میشه . هر کدومش حس و حال خودش رو داره و استراتژی خاص خودش رو میطلبه به این صورت که قسمت های قابل گشت و گذار Behavior دشمنا و تارگت های اصلی کلا باهم فرق میکنه . در کل بر خلاف Dishonored تو خیلی قسمتا بازی اینجوری طراحی شده که همه امکاناتش رو در ان واحد در اختیار پلیر نمیزاره و پلیر باید انتخاب کنه که چه استایلی رو میخواد پیش ببره این قضیه تو همه قسمتای بازی صدق میکنه و صرفا مربوط به لول دیزاین نمیشه . در مورد هوش مصنوعی هم من یـ توضیحی بدم هوش مصنوعی بازی کاملا از خود Dishonored اومده منتهی اینجا یـ مسئله ای که هست Dishonored اصلا واسه شوتینگ طراحی نشده بود ولی اینجا بازی تو قسمت شوتینگ عالی عمل کرده و کلا ترکیب شوتینگ با Ability ها مختلف چیز خیلی جالبی در اومده منتهی همین قضیه باعث شده هوش مصنوعی کشش جواب دادن به نیاز هایی کسی که میخواد کاملا بازی رو اکشن بره رو نداره سر همین AI شدید گیج میزنه و خوب این کم کاری ارکین رو میرسونه .

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
شخصا احساس می‌کنم دوستانی که از گرافیکش ایراد می‌گیرن توقع یه گرافیک واقع‌گرایانه رو داشتن که ناامید شدن، عزیزان سبک کاری آرکین همین نوع گرافیک هست، دیزانرد و پری هم گرافیک خاص خودشون رو داشتن که شاید خیلی‌ها خوششون نیاد.
از سمت گیم‌پلی هم همین‌طور، دوستان با دید شوتر سمت بازی نرن که نامید میشن.
البته خودم هنوز بازی نکردم ولی احساس می‌کنم همون صحبتی بود که کردم، بازی‌های آرکین تا قبل از این خیلی تو دید نبود و اکثریت اصلا تجربش نکرده بودن، الان با توجه به انحصاری بودن و امتیازای خفنش خیلی‌ها رفتن سراغش که تجربه دیزانرد و به خصوص پری رو نداشتن و با این دید اشتباه کاملا ناامید شدن.
بین باید واقع بین بود و الکی ادم خودش رو گول نزنه برای مثال گرافیک prey و dishonored ها به نظرم خیلی هم خوب بودن اما اینجا تکسچر ها قشنگ تو چشم میزنن و معلومه روش کار نشده و جزییات ندارن از اونور ابیلیتی ها به شدت زیبا کار شدن و قشنگن خوب اینجا معلومه یک قسمت هایی کم کاری شده و انمیشن ها اصلا جای بحث ندارن چون کاملا کپی پیست شده از بازی های قبلی هستن. در مورد گیم پلی بازی شاید شوتر خوبی نداشته باشه اما نا مید کننده هم نیست قسمت نا امید کننده جایی هست که بخوای به صورت مخفی کاری بری و خود سیستم مخفی کاری بازی اصلا جالب نیست یکیش این که شما هر کی رو بکشی دود میشه میره هوا در صورت که بازی های قبلی این یکی از قابلیت هایی بود که باید باز میکردی پس چالشی ایجاد نمیکنه راحت همه رو خفت میکنی از اونور که کمی که بازی دستت بیاد راحت میشه تعداد افراد زیادی رو یکجا وان شات کرد با روش های مختلفی که بازی کاملا در اختیارت میزاره و بجای یک اساسین بیشتر رمبو هستی که ترکیبش با AI پخمه چیز عجیبی میشه :D بازی های ارکین اتفاقا هیچ کدوم نمرات بدی نداشتن و dishonored اولی هم که متای 91 داره اصلا :Dپایین ترین نمره هم برای prey هست با 82 به نظر من این که بگیم چون افراد با ارکین اشنا نبودن از بازی نا امید شدن فقط ماست مالی مشکلات بازی هست اگرنه شما لازم نیست با بازی اشنا باشی تا این Ai فاجعه رو که به نظر من کلی از لذت بازی رو خراب میکنه درک کنی

• Sad
  • Like
Reactions: kamyy and TOOL.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
بین باید واقع بین بود و الکی ادم خودش رو گول نزنه برای مثال گرافیک prey و dishonored ها به نظرم خیلی هم خوب بودن اما اینجا تکسچر ها قشنگ تو چشم میزنن و معلومه روش کار نشده و جزییات ندارن از اونور ابیلیتی ها به شدت زیبا کار شدن و قشنگن خوب اینجا معلومه یک قسمت هایی کم کاری شده و انمیشن ها اصلا جای بحث ندارن چون کاملا کپی پیست شده از بازی های قبلی هستن. در مورد گیم پلی بازی شاید شوتر خوبی نداشته باشه اما نا مید کننده هم نیست قسمت نا امید کننده جایی هست که بخوای به صورت مخفی کاری بری و خود سیستم مخفی کاری بازی اصلا جالب نیست یکیش این که شما هر کی رو بکشی دود میشه میره هوا در صورت که بازی های قبلی این یکی از قابلیت هایی بود که باید باز میکردی پس چالشی ایجاد نمیکنه راحت همه رو خفت میکنی از اونور که کمی که بازی دستت بیاد راحت میشه تعداد افراد زیادی رو یکجا وان شات کرد با روش های مختلفی که بازی کاملا در اختیارت میزاره و بجای یک اساسین بیشتر رمبو هستی که ترکیبش با AI پخمه چیز عجیبی میشه :D بازی های ارکین اتفاقا هیچ کدوم نمرات بدی نداشتن و dishonored اولی هم که متای 91 داره اصلا :Dپایین ترین نمره هم برای prey هست با 82 به نظر من این که بگیم چون افراد با ارکین اشنا نبودن از بازی نا امید شدن فقط ماست مالی مشکلات بازی هست اگرنه شما لازم نیست با بازی اشنا باشی تا این Ai فاجعه رو که به نظر من کلی از لذت بازی رو خراب میکنه درک کنی
عرض کردم هنوز خودم بازی رو نگرفتم، (البته با این ترافیک سنگینی که شهریور امسال داره احتمالا تا یه ماه دیگه هم نگیرم😅) گفتم حدس می‌زنم ایرادهای دوستان ناشی از این مسائل باشه، مورد دیگه هم درسته بازی‌های آرکین همیشه عالی بودن ولی مخاطب عام و فروش آنچنانی نداشتن، دث‌لوپ هم مسلما اگه انحصاری پلی ۵ نبود و از اون‌طرف مایکروسافت کل کوره آجرپزی رو نمی‌خرید😅 این‌قدر تو چشم نمیومد که تقریبا همه‌جا ازش صحبت باشه و اکثریت تجربش کنن.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
عرض کردم هنوز خودم بازی رو نگرفتم، (البته با این ترافیک سنگینی که شهریور امسال داره احتمالا تا یه ماه دیگه هم نگیرم😅) گفتم حدس می‌زنم ایرادهای دوستان ناشی از این مسائل باشه، مورد دیگه هم درسته بازی‌های آرکین همیشه عالی بودن ولی مخاطب عام و فروش آنچنانی نداشتن، دث‌لوپ هم مسلما اگه انحصاری پلی ۵ نبود و از اون‌طرف مایکروسافت کل کوره آجرپزی رو نمی‌خرید😅 این‌قدر تو چشم نمیومد که تقریبا همه‌جا ازش صحبت باشه و اکثریت تجربش کنن.
خوندم که بازی نکردی فقط میخواستم بگم الزاما از عدم اشنایی نیست و کاملا درسته ماجرا های اخیر تاثیر داشته اما بازی یک ترکیبی از prey و dishonored هست و اگه از این 2 بازی برات جذاب بودن خود death loop هم تجربه خوبی هست اما به نظرم وقتی یکی نقد ign رو میخونه و میره سمت بازی براش نا امید کننده میشه.

• Like
Reactions: Grey Warden

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر