امتیازات Dead Space 2

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
Dead-Space-2-Box-Art-Unveiled-2.jpg

OXMاولین نقد عنوان بزرگ Dead Space 2 را منتشر کرد :

OXM به بازی امتیاز 9.5/10 داد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mahdi_mafia

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
دقيقا من خودم شماره يك رو هم روي 360 بازي كردم هم روي كامپيوتر و مقداري هم روي ps3 تجربه داشتم و هيچ فرقي بينشون نديدم.اين ديگه باز چه بحثي كه شما دارين ميكنين:-o

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
دقيقا من خودم شماره يك رو هم روي 360 بازي كردم هم روي كامپيوتر و مقداري هم روي ps3 تجربه داشتم و هيچ فرقي بينشون نديدم.اين ديگه باز چه بحثي كه شما دارين ميكنين:-o

اینم به همین صورته و فرقی بین نسخه pc و کنسول نخواهد بود! (با توجه به اینکه از Directx 10-11 پشتیبانی نمیکنه ).
ولی خودم دوست دارم هر دو رو تجربه کنم.

آخرین ویرایش:

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
جدا من نمره 9 و 9.5 تو كتم نميره.به شدت منتظرم شاهكار بازيها اولين نمره كامل خودش رو يعني 10 رو كسب كنه.اگه هم هيچ سايت يا مجله معتبري به بازي 10 نداد كي از بازي سنتر خودمون بهتر.خودش بايد 10 رو بده:d

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
:">
جدا من نمره 9 و 9.5 تو كتم نميره.به شدت منتظرم شاهكار بازيها اولين نمره كامل خودش رو يعني 10 رو كسب كنه.اگه هم هيچ سايت يا مجله معتبري به بازي 10 نداد كي از بازي سنتر خودمون بهتر.خودش بايد 10 رو بده:d
حالا با بهترين بازي تاريخ رو به رو هستيم
اقا کنترل کن خودتو...!:|

• Like
Reactions: ArianUndead

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا

به نظر من اصلا نباید به نمره ی یک بازی تا این حد اهمیت داد!ممکنه از بازی که همش نمره ی کامل گرفته لذت نبرید و با بازی که نمراتشم پایین بوده عشق کنید!;)
که البته این بازی هم نمراتش بالاست و هم بسیار لذت بخش هست!:d:d:d:d

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
God bless blind fans:|

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
به نظر من اصلا نباید به نمره ی یک بازی تا این حد اهمیت داد!ممکنه از بازی که همش نمره ی کامل گرفته لذت نبرید و با بازی که نمراتشم پایین بوده عشق کنید!;)
که البته این بازی هم نمراتش بالاست و هم بسیار لذت بخش هست!:d:d:d:d

خب اون كه صد البته.مثلا خودم با بازي velvet assassins كه از نظر خيلي از سايتها يك بازي معمولي بود خيلي حال كردم و يكي از بهترين بازيهايي بود كه تا به امروز انجام داده بودم.ولي كلا نمره هم ميتونه معيار خوبي براي جدا كردن بازيهاي خوب از معمولي و بد باشه.

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
والا شماره یکش خیلی یه جوری بود. این بازی شاهکار از نقطه نظر من خیلی خسته کننده و تکراری بود و احتمالا شماره یکش هم

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
عزیز برای ماها ذره ای فرق نمی کنه و اهمیت نمیدیم که برای شما چی ملاکه. هی میرید میاید میگید این نمره خوب نیست حقش 10 ـه بازی قرن ـه و امتیاز فلان سایت ملاک هست و .... اینقدر تکرار نکنید حرفاتون.

هممون میدونیم هر بازی که مال ea باشه حقش 10 ـه و دیگر هیچ :))

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,240
نام
محمد
عزیز برای ماها ذره ای فرق نمی کنه و اهمیت نمیدیم که برای شما چی ملاکه. هی میرید میاید میگید این نمره خوب نیست حقش 10 ـه بازی قرن ـه و امتیاز فلان سایت ملاک هست و .... اینقدر تکرار نکنید حرفاتون.

و دیگر هیچ =))=))

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر

هر كسي نظر داره و من هم فقط نظرم رو گفتم.فكر نميكنم كار اشتباهي كرده باشم:)
موفق باشين;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر