امتیازات Dead Space 2

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
Dead-Space-2-Box-Art-Unveiled-2.jpg

OXMاولین نقد عنوان بزرگ Dead Space 2 را منتشر کرد :

OXM به بازی امتیاز 9.5/10 داد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mahdi_mafia

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
من که دموش رو بازی کردم گرچه کوتاه بود ولی واقعا دلهره آور بود ایندفه تعداد موجوداتی که میریزن سره آدم خیلی بیشتر شده و از نظر گرافیکی واقعا زیباس

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
فقط کافی بود تیک vsync رو بردارین

موس 100 برابر روونتر میشد و فریم دو برابر!;)
من کلا عادت ندارم Vsync بگذارم :D

مشکل روون بودن موس نبود که، مشکل این بود که موس رو تکون می دادی توی بازی حداقل با 1-2 ثانیه تاخیر عکس العمل نشون میداد. من اول خیال می کردم مشکل از mouse من هست که Razer Copperhead ـه... با G5 و Deathadder و G9 هم تست کردم هیچ فرقی نداشتن.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,053
نام
نیما
فقط خدا کنه روی نسخه PC اون مشکل Delay مسخره Mouse رو درست کنن که فقط به خاطر همین مشکلش کلا بازیش نکردم :| (گرچه روی کنسول بازی می کنم این سری :D)
من DS1 رو کامل بازی نکردم...در حد 1-2 ساعت... ولی چیزی که دوستان می گن درسته بازی ترسناک نیست ولی ترس های لحظه ای زیاد توی بازی وجود داره.
چیزی که توی DS1 کم بود این بود که بازی جوش آنچنان گیرا نبود، حداقل تا اونجایی که من بازی می کردم اینجوری نبود. می دونم مثال نادرستی دارم می زنم ولی جو Silent hill مثال خوبی برای این مورد هست که بازیباز یک لحظه هم حس ترس تنهاش نمی گذاره.

امیدوارم این مشکل توی DS2 رفع شده باشه.

فقط در حالت 30 فریم اینطوری بود ، اگه 60 فریم یا بیشتر بازی میکردی کاملا روون بود ....

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
فقط در حالت 30 فریم اینطوری بود ، اگه 60 فریم یا بیشتر بازی میکردی کاملا روون بود ....
نه نیما جان من اون موقع ریلیز بازی 9600 فکر کنم داشتم، 50 فریم اینا بازی میکردم این مشکل رو داشتم.

چند هفته پیش هم با 5770 تست کردم بیشتر از 60 فریم می گیرم(همین الان تست کردم بیشتر از 60-70 فریم دارم می گیرم:D)، ولی باز هم این مشکل همچنان هست.
شاید به خاطر اینکه زیاد CoD4 بازی کردم به Mouse زیاد حساس شدم :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,099
نام
نـــــــویـــــــــد
همون طور که حدس میزدم فقط یک امتیاز اومده 3 صفحه بحث :d
شروع طوفانی بود بسی عیر ازین هم انتظار نمیرفت

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,660
نام
سهيل
Dead Space يكي از بهترين بازيهاي اين نسل بوده واسه من.واقعا منتظر شماره دومش هستم.

حس ترس رو هم به نظر من تو ساعات اوليه بازي كردنش بيشتر به آدم القا ميكرد.ولي بيشترين دليل ايجاد حس ترس تو اين بازي عنصر تنها بودن بود.چيزي كه عملا Resident Evil 5 رو نابود كرد و به يك اكشن صرف تبديل كرد.

ولي من خداييش بعد Resident Evil 3 ديگه تو هيچ بازي زياد نترسيدم.

فقط يكم تو Condemned.

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
oxm به شماره اول 6.5 داده بود. در ضمن به red dead امتیاز 9 داده. حتما ds2 خیلی شاهکاره.

مادر جاااان راس میگی؟:-o شماره اولش که عالی بود چرا 6.5؟ بهred dead داد9؟ حالا امتیازش جایی ثبت شده؟ مجله که هنوز نیومده فکر کنم.

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
واقعا فکر میکنید ترسناک ـه؟
من قسمت اول رو دارم دوباره بازی میکنم ولی دریغ از ذره ای حس ترس. دفعه قبل هم همینطور بود. یک سری جک و جونور و این که هی از این اتاق به اتقاق بعدی بریم اصلا حس ترس رو القا نمیکنه(یا شایدم فقط من اینطوری ام).
حداقل از نظر من هیچ جک و جونوری اونقدر ترسناک نیست که بخواد دستمایه یک فیلم یا بازی ترسناک باشه. حسی که مبهم و بر اساس القا حالت ترس روانشناختی باشه رو بنظرم میشه گفت ترسناک نه اینکه یک سری موجود عجیب و غریب از درو دیوار بالا برن و حمله کنند. ( فن های عزیز کسی بازی رو نکوبید رو بخش ترسناک بودن یا نبودن بحث میکنیم. مساله این است ).
با اينكه فن بازي هستم اما نظر شما درسته
نميدونم كي شاهد همچين چيزي خواهيم بود
فكر ميكنم silent hill 4 تا حدي توان اين كار عظيم رو داشت
البته يك بازي در play station 1 بود به نام photograph اكه اشتباه نكنم كه اونم شاهكار بود
البنته خود اين بازي هم بسياري از اين المانها رو داراست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر