امتیازات Days Gone

نمرات بازی رو در چه بازه ای پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    66
  • نظرسنجی بسته شده است .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
(پیرو بحث بالا) وای خدا اینا رو =)) :

Ronda Rousey Being In Mortal Kombat 11 Is Bullshit

Mortal Kombat 11 Draws Criticism for Ronda Rousey Casting

Ronda Rousey Has No Business Being in 'Mortal Kombat 11'

The Real Issues With Ronda Rousey Playing Sonya Blade in Mortal Kombat 11

پ.ن : کل مطالب بالا پی این قضیه میگرده :
Rousey is a noted MMA pioneer and WWE star, and also a transphobe and not-great voice actor. What's she doing here?
@arash1996
بیا توضیح بده چرا دارن جلز ولز میکنن :))

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
نقد بازی‌سنتر درحال نوشته شدن هست و با کمی تاخیر، طی یکی دو روز آینده روی صفحه اصلی ارسال می‌شه.
شروین جان با توجه به وجود المان های فارکرای و Tlou نقد جالبی میبینبم ازت احتمالا D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

screenshot-www.youtube.com-2019.05.03-03-34-07.png

وای خدا نقد ویدئویش (بهتره بگم پادکست لول) رو ببینید یعنی همیکنه به RDR2 نمره 9 داده جای تعجب داره ! بازیی که بر پاییه ی پیشرفت بنا شده رو میگه چرا اول کار تجهیزات و موتور ضعیفی داریم توش :| یعنی هرکی دیگه به نقد های گیم اسپات مخصوصا این خانوم بخواد اعتماد کنه من دیگه نمیدونم چه حرفی باید بهش بزنم !

screenshot-www.youtube.com-2019.05.03-03-23-53.png

پ.ن 1: پادکست ویدئویی که نشستن عملا داستان بازی و کات سینای بازی رو نقد میکنن انگار فیلم ـه :| عملا اسپویل خالص :| یعنی خاک برسرشون :-&
پ.ن 2: گیم اسپات برا من یکی دیگه مرد ....

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

View attachment 105796

وای خدا نقد ویدئویش (بهتره بگم پادکست لول) رو ببینید یعنی همیکنه به RDR2 نمره 9 داده جای تعجب داره ! بازیی که بر پاییه ی پیشرفت بنا شده رو میگه چرا اول کار تجهیزات و موتور ضعیفی داریم توش :| یعنی هرکی دیگه به نقد های گیم اسپات مخصوصا این خانوم بخواد اعتماد کنه من دیگه نمیدونم چه حرفی باید بهش بزنم !

View attachment 105795

پ.ن 1: پادکست ویدئویی که نشستن عملا داستان بازی و کات سینای بازی رو نقد میکنن انگار فیلم ـه :| عملا اسپویل خالص :| یعنی خاک برسرشون :-&
پ.ن 2: گیم اسپات برا من یکی دیگه مرد ....

من درباره نظر این منتقد و عقایدش درحال حاضر کاری ندارم، اما انگار توسط چند نفری ثابت شده که برای نوشتن DG حتی بازی رو تموم هم نکرده...
اینجوری نقد نوشتن و گند زدن به نمرات یه بازی اصلا کار قشنگی نیست. نمره 5 یعنی یه بازی شدیداً متوسط. دیزگان به هیچ عنوان متوسط نیستش، نواقصی داره اما متوسط نیست.
درباره کامنت دوم که اسکرین شاتش رو قرار دادید، اگه منتقد درباره این مسائل صحبت نکرده (یعنی هسته اصلی گیم‌پلی رو ننوشته) پس دقیقاً چه چیزایی رو مورد نقد قرار داده؟ :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,532
009_.png

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
من درباره نظر این منتقد و عقایدش درحال حاضر کاری ندارم، اما انگار توسط چند نفری ثابت شده که برای نوشتن DG حتی بازی رو تموم هم نکرده...
اینجوری نقد نوشتن و گند زدن به نمرات یه بازی اصلا کار قشنگی نیست. نمره 5 یعنی یه بازی شدیداً متوسط. دیزگان به هیچ عنوان متوسط نیستش، نواقصی داره اما متوسط نیست.
درباره کامنت دوم که اسکرین شاتش رو قرار دادید، اگه منتقد درباره این مسائل صحبت نکرده (یعنی هسته اصلی گیم‌پلی رو ننوشته) پس دقیقاً چه چیزایی رو مورد نقد قرار داده؟ :D
توی اون نقد ویدئویی (بهتر بگم پادکست) بیشتر در مورد داستان حرف میزنن و اینکه کاراکتر دیکن و داستان بازی بدرد نمیخوره حالا کیه که ندونه همین دیکن اگه زن بود الان نمره 10 رو همین خانوم ردیف کرده بود برا بازی در مورد مکانیک و این چیزا این خانوم تو نقد نوشتاری بهش اشاره کرده ولی اینجا کلی رو داستان فکوس کردن طرف هم نوشته چرا اینقدر رو داستان تمرکز دارید چرا در مورد مکانیزم های بازی حرف نمیزنید ؟ یعنی خیلی سخت ـه با توجه به سابقه این خانوم که قبلا یـ سوتی خنده دار هم داده (بالاتر اشاره کردم) و اون تویت هایی که ارسال کرده کل کوبیدن شخصیت اصلی و داستان بازی بر اساس عقاید شون نباشه و کلی سر همین قضیه به احتمال زیاد داستان بازی رو کوبوندن و تهش هم یـ 5 نثار بازی کرده ! کسی که نمیدونه فریکر ها بر اساس یـ بیماری خاص همه رنگ پوستشون برگشته و سفید شدن و در میاد میگه چرا همه فریکر ها تو این بازی سفید هستن رو دیگه شما باید تا ته خطش رو بری !
پ.ن : همین خانوم به Anthem نمره 6 از ده رو داده :| یعنی این بازی بدتر از اون بوده :|
====================
اپدیت : الان رفتم قسمت نقد متنی تو سایت گیم اسپات دیدیم باز همین وضعه فک میکردم فقط صرفا واسه اون نقد ویدئویه قشنگ کل نقد اسپویل خالصه !

Dr. Salvador

کاربر سایت
Mar 22, 2019
238
اولین پیش نیاز های هر فیلم و بازی در حال حاظر برای دریافت نمرات و بازخورد قوی
۱_تعدادی کاراکتر سیاه پوست(هرچی بیشتر بهتر اصلا کل شخصیتای اثر اگر سیاه پوست باشن شما میرید برای متا ۱۰۰)
۲_گذاشتن شخصیتای آسیایی (چینی کره ای و ... به تعداد لازم)
موارد بالا در دشمنان هم لحاظ شود مثلا اگر دشمن دایناسوره حتما چندتا دایناسور رنگین پوست استفاده شود.به ویژه دایناسور سیاه
۳_گذاشتن هم جنس گراها به ویژه شخصیت اصلی حتما باید هم جنس گرا باشه!!اصلا چه معنی داره شخصیت اصلی عاشق جنس مخالف باشه!
هر چقدر تعداد شخصیت های هم جنس گرا بیشتر نزدیک شدن به اسکار و ... هم راحت تر
۴_اندکی داستان و گیم پلی و گرافیک و ... هم به اثر خود اضافه کنید البته اگه اصول بالارو رعایت کنید دیگه زیاد به اینا توجه هم نکردید مهم نیست!

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355
اولین پیش نیاز های هر فیلم و بازی در حال حاظر برای دریافت نمرات و بازخورد قوی
۱_تعدادی کاراکتر سیاه پوست(هرچی بیشتر بهتر اصلا کل شخصیتای اثر اگر سیاه پوست باشن شما میرید برای متا ۱۰۰)
۲_گذاشتن شخصیتای آسیایی (چینی کره ای و ... به تعداد لازم)
موارد بالا در دشمنان هم لحاظ شود مثلا اگر دشمن دایناسوره حتما چندتا دایناسور رنگین پوست استفاده شود.به ویژه دایناسور سیاه
۳_گذاشتن هم جنس گراها به ویژه شخصیت اصلی حتما باید هم جنس گرا باشه!!اصلا چه معنی داره شخصیت اصلی عاشق جنس مخالف باشه!
هر چقدر تعداد شخصیت های هم جنس گرا بیشتر نزدیک شدن به اسکار و ... هم راحت تر
۴_اندکی داستان و گیم پلی و گرافیک و ... هم به اثر خود اضافه کنید البته اگه اصول بالارو رعایت کنید دیگه زیاد به اینا توجه هم نکردید مهم نیست!
به هر حال بزرگترین انحصاری سونی از همه ای این موارد استفاده می کنه
last-of-us-2-stephen-chang-jesse.jpg

وقتی همین منتقدا همه 10 دادن شما میای اعتراض کنید ؟
البته که نه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بازی‌سنتر: 7.5/10

بررسی بازی Days Gone - بازی سنتر

به نظرم Days Gone بهترین اتفاقی بود که برای استودیو بند افتاد و امیدوارم تا یک دنباله درخور هم براش تولید کنند.
شاید برخی از ایراداتی که بازی داره به علت عدم ساخت بازی روی پلتفرم PS4 باشه، اما انتظار می‌ره نسخه بعدی توی همه موارد یاد شده پیشرفت بکنه.
بزرگترین نقطه قوت این بازی اینه که نقشه رو با چیزای الکی پر نکردن و همه چیز کاملا هدفمند طراحی شده. داستان تکراریه اما پرداخت به شخصیت‌ها فوق العاده‌ست.
به نظرم همه اینا کافی هستن تا برای ساعت‌ها سرگرم باشید. تجربه‌ش رو از دست ندید.

Dr. Salvador

کاربر سایت
Mar 22, 2019
238
View attachment 105810

البته که نه
بزرگ ترین انحصاری سونی بدون این موارد

The Last of Us Remastered
_________
The Last of Us
_________
2013 GAME OF THE YEAR
_________
The Last of Us Has Sold Over 17 Million Copies - IGN

دفعه بعد بیشتر تلاش کن!

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
View attachment 105810

البته که نه
کاش فقط همین یکی بود
دوتا دیگه هم فعلا هستن تا بعدا ببینیم زیادتر میشن یا نه :D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
.
توی اون نقد ویدئویی (بهتر بگم پادکست) بیشتر در مورد داستان حرف میزنن و اینکه کاراکتر دیکن و داستان بازی بدرد نمیخوره حالا کیه که ندونه همین دیکن اگه زن بود الان نمره 10 رو همین خانوم ردیف کرده بود برا بازی در مورد مکانیک و این چیزا این خانوم تو نقد نوشتاری بهش اشاره کرده ولی اینجا کلی رو داستان فکوس کردن طرف هم نوشته چرا اینقدر رو داستان تمرکز دارید چرا در مورد مکانیزم های بازی حرف نمیزنید ؟ یعنی خیلی سخت ـه با توجه به سابقه این خانوم که قبلا یـ سوتی خنده دار هم داده (بالاتر اشاره کردم) و اون تویت هایی که ارسال کرده کل کوبیدن شخصیت اصلی و داستان بازی بر اساس عقاید شون نباشه و کلی سر همین قضیه به احتمال زیاد داستان بازی رو کوبوندن و تهش هم یـ 5 نثار بازی کرده ! کسی که نمیدونه فریکر ها بر اساس یـ بیماری خاص همه رنگ پوستشون برگشته و سفید شدن و در میاد میگه چرا همه فریکر ها تو این بازی سفید هستن رو دیگه شما باید تا ته خطش رو بری !
پ.ن : همین خانوم به Anthem نمره 6 از ده رو داده :| یعنی این بازی بدتر از اون بوده :|
====================
اپدیت : الان رفتم قسمت نقد متنی تو سایت گیم اسپات دیدیم باز همین وضعه فک میکردم فقط صرفا واسه اون نقد ویدئویه قشنگ کل نقد اسپویل خالصه !
شما هم خیلی دیگه گیر دادی به گیم اسپات میخوای به خود وبسایتش نامه سرگشاده بزنیم این خانوم از هستی محو کنن ؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
شما هم خیلی دیگه گیر دادی به گیم اسپات میخوای به خود وبسایتش نامه سرگشاده بزنیم این خانوم از هستی محو کنن ؟
همین مونده شما بخوای بیا از گیم اسپات تو این مورد دفاع کنی از Kevin VanOrd رسیدیم به این خانوم تو تحریریه ـش الان بیا برو وضعیت بازدید پست هاش رو ببین نرخ کامنت گذاشتن تو پستاش رو ببین بعد شاکی شو از من :) به هر حال حداقل این منتقد برا من رفت تو لیست سیاه شما هم دوست داری بازم فک کنم این همون گیم اسپات چند سال پیش ـه ....

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
همین مونده شما بخوای بیا از گیم اسپات تو این مورد دفاع کنی از Kevin VanOrd رسیدیم به این خانوم تو تحریریه ـش الان بیا برو وضعیت بازدید پست هاش رو ببین نرخ کامنت گذاشتن تو پستاش رو ببین بعد شاکی شو از من :) به هر حال حداقل این منتقد برا من رفت تو لیست سیاه شما هم دوست داری بازم فک کنم این همون گیم اسپات چند سال پیش ـه ....
حالا که به گیم اسپات گیر دادی خبر از Slant magazine نداری که ۳ و ۴ ردیف میکنه برای بازی ها ؟!

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر