امتیازات Assassin's Creed Odyssey

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا

Mehdi-TH

کاربر سایت
Sep 12, 2016
88
مقاله‌ای که پالیگان نوشته اصلا درست نیست. من نمی‌دونم چجوری بازی کرده که ۶ ساعت طول کشیده برای افزایش لولش؟
من خودم نهایت ساعتی که طول کشید یک ساعت بود و اون هم بعد از لول ۳۰ به بعد + نیمی از این زمان هم در حال گشت و گذار تو محیط بودم.
حالا جالب که هیچ منتقد دیگه‌ای هم چنین مشکلی نداشته و فقط پالیگان این مشکلو داره و مقاله‌ اون‌ها جالب شده الان.
این که خرید درون بازی چیز خوبی نیست کاملا درسته، اما این که بخوای از واقعیت دور بشی درست نیست. یک سری از بازی‌ها مثل Sow و بتل‌فرانت ۲ واقعا مشکل داشتند با سیستم لوت‌باکسشون، اما AC:O هیچ وقت مشکلی برای بازیکن به وجود نمیاره و فقط باعث تجربه ماموریت‌های فرعی میشه (که اتفاقا عالی هم هستند.)
بهتره بگیم مجبورت میکنه ماموریت های فرعی رو بری، من به خاطر همین موضوع از وسطای origins دیگه ادامش ندادم، بازی باید تو رو جذب به ماموریت های فرعی کنه مثل witcher و skyrim نه اینکه مجبورت کنه
خود من تقریبا تمام ماموریت های فرعی witcher رو رفتم اما هیچوقت حس نکردم، بازی من رو مجبور میکنه به اینکار

• Like
Reactions: mohsen2012

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بهتره بگیم مجبورت میکنه ماموریت های فرعی رو بری، من به خاطر همین موضوع از وسطای origins دیگه ادامش ندادم، بازی باید تو رو جذب به ماموریت های فرعی کنه مثل witcher و skyrim نه اینکه مجبورت کنه
خود من تقریبا تمام ماموریت های فرعی witcher رو رفتم اما هیچوقت حس نکردم، بازی من رو مجبور میکنه به اینکار
قطعا ماموریت‌های فرعی برای قشنگی تو بازی قرار داده نشدند و حتما باید انگیزه‌ای برای انجام این ماموریت‌ها در بازی قرار داده بشه. یکی از انگیزه‌ها لول آپ، پول و سلاح‌های جدید و انگیزه مهم‌تر، روند داستانی و تنوع این ماموریت‌هاست. من خودم تقریبا تمام ماموریت‌های فرعی اورجینزو انجام دادم و این نکته هم برای من وجود داشت که قطعا تمام ماموریت‌های فرعی اورجینز از لحاظ کیفی بهتر از بقیه شماره‌های AC و حتی بقیه بازی های یوبی‌سافت مثل Farcry 5 بودن. البته در نهایت این ماموریت‌ها عالی نبودند و از لحاظ داستانی هم چیزی به بازی اضافه نمی‌کردند، اما تو ادیسی این مشکل حل شده. اکثر ماموریت‌های بازی به نحوی داستان اصلیو پوشش می‌دن یا این‌قدر روند جذابی دارند که بازیکنو تشویق به انجام دادن اون‌ها میکنه. (البته به جز ماموریت‌های فرعی اول بازی). نکته آخر هم اینه که ماموریت ها همراه با افزایش لول بازیکن تغییر می‌کنند و مثلا این طوری نیست که یک ماموریت بازی چه اول بازی بری سراغش و چه آخر بازی، تنها ۱۰۰۰ xp بده و با پیشروی بازیکن، ماموریت هم تغییر میکنه.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
LOL
اینم که داره کم کم میرسه به متای بازی قبلی که از نظر دوستان fail شده بود :D بازم که مثل همیشه IGN عشق فمینیست نمره بالایی داده.کلان هیچ وقت نتونستم با AC ارتباط برقرار کنم به شدت بازی
بورینگ و یک نواختی واسه من هست

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,156
نام
∂αнмα
تا 81 و 82 جا داره هنوز:D:ar!
هرچند نباید از امثال این سایتا دوزاری که متا بهشون اعتبار داره خوشحال بود ولی خوب خوبه قشنگ دم این مدل بازیا رو بچینن یـ وقت فک نکنن جایی خبریه :D

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
Slant Magazine : AC:O 70, FC5 50, AC:Od 70
Washington Post: AC:O 70, FC5 70, AC:Od 70
Digital Trends: AC:O 60, FC5 60, AC:Od 60
Giant Bomb: AC:O NA , FC5 60, AC:Od 60
RPG Site: AC:O 60, FC5 NA, AC:Od 70
EDGE: AC:O 60, FC5 60, AC:Od ???

به کسی که بتونه اون ؟؟؟ را حدس بزنه یه دونه آب نبات چوبی میدم :D
پ.ن: اینا سه تا بازی اخیر بودن و در مورد بازی های دیگه اگه وضعیت بدتر نباشه از این بهتر نیست.
پ.ن 2 : اونایی که بازی نکرده نظرات طوفانی میدن، خیلی خفن هستن! من که بازی میکنم و خوشبختانه از بازی هم خوشم اومده. شما کجا رو دارید میگیرید؟ به ما هم بگید و مارو از این نعمات الهی بی بهره نذارید.
----------------------------------------------------------
نکته کنکوری و دوستان خوشحال از مقاله پالیگان! 2 ساعت بازی کردم و لول 6 شدم!
احتمالا نویسنده پالیگان 6 ساعت دنبال هم نوع های خودش تو مپ میچرخیده تا 2 تا لول گرفته :)

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,840
Slant Magazine : AC:O 70, FC5 50, AC:Od 70
Washington Post: AC:O 70, FC5 70, AC:Od 70
Digital Trends: AC:O 60, FC5 60, AC:Od 60
Giant Bomb: AC:O NA , FC5 60, AC:Od 60
RPG Site: AC:O 60, FC5 NA, AC:Od 70
EDGE: AC:O 60, FC5 60, AC:Od ???

به کسی که بتونه اون ؟؟؟ را حدس بزنه یه دونه آب نبات چوبی میدم :D
پ.ن: اینا سه تا بازی اخیر بودن و در مورد بازی های دیگه اگه وضعیت بدتر نباشه از این بهتر نیست.
پ.ن 2 : اونایی که بازی نکرده نظرات طوفانی میدن، خیلی خفن هستن! من که بازی میکنم و خوشبختانه از بازی هم خوشم اومده. شما کجا رو دارید میگیرید؟ به ما هم بگید و مارو از این نعمات الهی بی بهره نذارید.
----------------------------------------------------------
نکته کنکوری و دوستان خوشحال از مقاله پالیگان! 2 ساعت بازی کردم و لول 6 شدم!
احتمالا نویسنده پالیگان 6 ساعت دنبال هم نوع های خودش تو مپ میچرخیده تا 2 تا لول گرفته :)

من تو 22 ساعت که رفتم شدم 24 یعنی تقریبا هر ساعت یک لول. این چجوری بازی میکرده معلوم نیست. 6 ساعت 2 لول چرته محضه دیگه:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
هرچند نباید از امثال این سایتا دوزاری که متا بهشون اعتبار داره خوشحال بود ولی خوب خوبه قشنگ دم این مدل بازیا رو بچینن یـ وقت فک نکنن جایی خبریه :D
والا Giant bomb همچین دوزاری نیست تاثیرشم زیاد واشنگتن پست اینا خیلی خدب و دقیق نمره میدن کیلویی نمره نمیدن اینم نهایتش عین قبلیه دیگه

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
من تو 22 ساعت که رفتم شدم 24 یعنی تقریبا هر ساعت یک لول. این چجوری بازی میکرده معلوم نیست. 6 ساعت 2 لول چرته محضه دیگه:D
من بازی نکردم ولی یه جای دیگه پرسیدم که آیا این مقاله پالیگان درسته یا نه، تا اینجا که گفتن نه، مثل Originsـه اوضاع لول آپ شدن. نمی دونم چطوری بازی می کرده اون منتقد:))

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
من بازی نکردم ولی یه جای دیگه پرسیدم که آیا این مقاله پالیگان درسته یا نه، تا اینجا که گفتن نه، مثل Originsـه اوضاع لول آپ شدن. نمی دونم چطوری بازی می کرده اون منتقد:))
طرف مشخصه از اونا بوده هیچ اعتقادی به ماموریت فرعی نداشته!
برای همین به نظرم تو همه بازیا باید فرعی و اصلی رو با هم پیش برد

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,432
نام
محمد
تا اونجایی که من بازی کردم حتی از Origins هم بهتره، تازه Origins اواخر بازی بیشتر اذیت میکرد که خب واقعا تاثیر منفی هم روی کیفیت بازی میزاشت ولی این نسخه به نظرم وضعیت بهتری داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر