امتیازات Alan Wake II

پیش‌بینی شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306
  • نظرسنجی بسته شده است .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
شديدا استكبار جهانى به تغيير رييس جمهور و حزب حاكم نياز داره.

این حجم از حماقت که من میبینم با تغییر رییس جمهور درست نمیشه. فقط بمب اتم میتونه کارو در بیاره.

آخرین ویرایش:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
احتمالا پارتنرش هم در نگارش مشارکت داشته :D

View attachment 318630
یکی از اساتید برجسته معاصر یک سخنی در این مورد دارن که متاسفانه بنده ویدئو اش رو بنا به صلاح دید سایت نمی تونم بزارم. فقط به صدای ایشون بسنده می کنم :D
View attachment پدرسگا این چه شکل و قیافه ایه؟؟ 🤣😂 (320 kbps).mp4

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
686
این حجم از حماقت که من میبینم با تغییر رییس جمعور درست نمیشه. فقط بمب اتم میتونه کارو در بیاره.
اعتقادات رو نمیشه با بمب اتم نابود کرد یا تغییر داد
آموزش و نصیحت دلسوزانه و نه اجباری لازمه
یه زمانی تو غرب چیزی که زیاد بود فیلسوف و دانشمند و مخترع بود
الان بیشتر رژه افتخار و لخت دوچرخه سواری کردن و لخت تماشا کردن آدم به عنوان مدل و قیافهای عجق وجق و کمر به نابود کردن بنیان خانواده و جامعه هست
البته هنوز از لحاظ فرهنگی فرسنگها فاصله داریم

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
مشکل از این بنده خدا نیست
مشکل از‌ سایت متاست که برای میانگین گیری داده های پرت رو حذف نمیکنه و همین باعث میشه که دو تا منتقد دوزاری یک تنه بتونن گند بزنن به میانگین ۱۰۰ تا منتقد دیگه

تو علم آمار برای میانگین گیری داده هایی که خیلی زیاد و یا کم باشن به نسبت اعداد دیگه رو حذف میکنیم تا میانگین به واقعیت نزدیک تر بشه

مثلا فرض کنید که قراره میانگین نمرات یک کلاس ۱۰۰ نفره رو حساب کنیم
از این ۱۰۰ نفر ۹۷ نفر نمراتشون بین ۱۲ تا ۱۶ هست
حالا این وسط ۳ نفر زیر ۵ شدن
اگر نمرات این ۳ نفر رو بیاریم تو میانگین کلاس چیزی که به دست میاد به دور از واقعیته پس باید این ۳ داده حذف بشن از میانگین

اگر‌ این سیستم اجرایی بشه دیگه شاهد این داستان که مثلا یک احمقی مثل تام چیک یک تنه متا یک شاهکار رو نابود کنه و یا برعکس یک سایت که جهت دار نقد میکنه یک تنه میانگین یک گیم معمولی رو بالا ببره نخواهیم بود

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
اعتقادات رو نمیشه با بمب اتم نابود کرد یا تغییر داد
آموزش و نصیحت دلسوزانه و نه اجباری لازمه
یه زمانی تو غرب چیزی که زیاد بود فیلسوف و دانشمند و مخترع بود
الان بیشتر رژه افتخار و لخت دوچرخه سواری کردن و لخت تماشا کردن آدم به عنوان مدل و قیافهای عجق وجق و کمر به نابود کردن بنیان خانواده و جامعه هست
البته هنوز از لحاظ فرهنگی فرسنگها فاصله داریم
مهم ازادی هست که دارن و نمی ذارن هیچ چیزی براشون عقده بشه یعنی یک روز مشخص می کنن می گن فلان جا تا فلان جا بریم فلان کار هر کسیم که ناراضیه یا حال نمی کنه اصلا نمیاد این باعث تخلیه ی روانی می شه اتفاقا خیلیم خوب هست
کلا فرهنگ ما زمین تا اسمون با ادمیزاد فاصله گرفته از بس تحت تهاجهم قرار گرفتیم بدبختی کشیدیم همه ی دنیا هم با ایران لج هستن یوبی سافتی که بازی اصلیش شاهزاده پارس بود این همه نسخه از ac داده اما هنوز ایران نیومده ایرانی که فرهنگش جز 3 تای اول تاریخ هست برای همینم از این شرکت و سری بازی هاش بدم میاد
من نمی دونم فرهنگ ایران برای اینا چه ضرری داره که دنبال محو کردنش هستن به هر روش ممکن

یکی از با ارزش ترین دارایی های انسان ازادی ش هست نگاهتون به ازادی عوض کنید شاید این نوع ازادی برای شما جذاب نباشه اما تا جایی که ازادی هر فرد اسیبی به دیگری نزنه اهمیتی نداره
بنیان خانواده هم اگر چیز خوبی هست مطمئن باشید بنیان خانواده روی اونا تاثیر می ذاره تعدادشون کمترش می کنه نه اونا روی خانواده
من البته خودم از این کارها اصلا خوشم نمیاد به خانواده هم اهمیت زیادی می دم اصلا شعار امریکایی ها هم خانواده هست اما به سلایق دیگران هم احترام می ذارم همون طوری که سلایق من هم مهمه
این بابا هم با هر شکلی یا هر جنسیتی که داره نمره ش داده برای همه ی بازی ها هم از این نمرات پرت بوده حالا چی دنیا عادلانه بود که متای بازی هاش باشه اما اگر عدالتی باشه باید اینجور منتقدا از لیست خط بخورن یا حداقل ضریبشون به حداقل برسه الان این بشر گم نام با همین حرکت هاش الکی سر زبون ها افتاده همه می شناسنش

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,805
نام
شیخ صدرا
حالا در حد چند نمره ممكنه متا بالا پايين داشته باشه از نظر سطح كلى بازى ولى در مجمع نشون دهنده وضعيت كلى هست.

حالا يه سرى عناوين هستن با شرايط خاصى كه نميشه نسخه كلى براشون پيچيد مثلا death stranding كه كلا نظرات در موردش شكاف زيادى داره يعنى يا طرف اصلا نتونسته تحملش كنه يا برعكس براش فوق العاده بوده.
معمولا اين اتفاق واسه بازياى با گيم پلى خاص يا ساختارشكن پيش مياد ولى بقيه موارد ديگه نميتونيم بگيم وقتى متاى يه بازى ٨٢ شده بگيم نه اين عاليه!
صرفا ممكنه شما خيلى بتا به هر دليلى باهاش حال كرده باشيد و ميتونيد بگيد از نظر من خيلى خوبه.

• Like
Reactions: S0lid Snake

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
حالا در حد چند نمره ممكنه متا بالا پايين داشته باشه از نظر سطح كلى بازى ولى در مجمع نشون دهنده وضعيت كلى هست.

حالا يه سرى عناوين هستن با شرايط خاصى كه نميشه نسخه كلى براشون پيچيد مثلا death stranding كه كلا نظرات در موردش شكاف زيادى داره يعنى يا طرف اصلا نتونسته تحملش كنه يا برعكس براش فوق العاده بوده.
معمولا اين اتفاق واسه بازياى با گيم پلى خاص يا ساختارشكن پيش مياد ولى بقيه موارد ديگه نميتونيم بگيم وقتى متاى يه بازى ٨٢ شده بگيم نه اين عاليه!
صرفا ممكنه شما خيلى بتا به هر دليلى باهاش حال كرده باشيد و ميتونيد بگيد از نظر من خيلى خوبه.

حالا نه اینکه مثلاً خودت خیلی پرفکتی ۱۰۰ از ۱۰۰ ی
یه جوری فکت می‌دید انگار خودتون خداوندید کامل ، بی عیب ، جاودان و بی انتها 😌

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,544
بازی برای من روی آپدیت 1.10 قسمت COME UP WITH A NEW PLAN بریک شدو نتونستم ادامه بدم، آپدیت 1.11 نتونست حلش کنه، با 1.12 مشکل برطرف شده و بازی رو الان می خوام تموم کنم. از آپدیت 1.5 تا همین آپدیت آخر در برخی موارد جز بیرون اومدن از بازی چاره ای نداشتم. برخی جاها فکر می کردم باز نشدن درب ها پشتش معماست :D و بعد از لود هم تفاوتی نمی کرد ولی عملا باگ خورده بود و از بازی که بیرون میومدم دوباره می رفتم داخل مشکل برطرف می شد و صرفا دور خودم میچرخیدم! بازی رو تموم کنم نظرمو توی تاپیکش می گم. حواسم نبود اینجا کامنت دادم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر