امتیازات Alan Wake II

پیش‌بینی شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306
  • نظرسنجی بسته شده است .

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,495
نام
عرفان
نقد بازی سنتر:
نمره: ۱۰/۱۰
متن:
بررسی بازی Alan Wake 2 - بازی سنتر

ویدیو:

در متاکریتیک و اپن کریتیک هم ثبت خواهد شد.
برای من تجربه 10/10 که نه ولی بین 9.5 تا 10 بوده، به نظرم میشه تنوع کم دشمن ها، یکسان بودن طریقه کشتن اون ها و این که بخش زیادی از بازی صرفا به راه رفتن خلاصه میشه از نقاط ضعف در نظر گرفت ولی واقعا 10/10 هم نمره لایقی هست براش.
برای من این بازی و Hi Fi rush واقعا جایگاه ویژه ای پیدا کردند

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
برای من تجربه 10/10 که نه ولی بین 9.5 تا 10 بوده، به نظرم میشه تنوع کم دشمن ها، یکسان بودن طریقه کشتن اون ها و این که بخش زیادی از بازی صرفا به راه رفتن خلاصه میشه از نقاط ضعف در نظر گرفت ولی واقعا 10/10 هم نمره لایقی هست براش.
برای من این بازی و Hi Fi rush واقعا جایگاه ویژه ای پیدا کردند
راه رفتن زیاد چه صیغه ای دیگه ؟ مشخصا بازی یه اثر ترسناک کلاسیک هست که علاوه بر مبارزات نفس گیر و جذابش، بخش مهمی از اون رو هم به حل معماهای مختلف میپردازیم. اتفاقا از مهمترین ویژگی های این بازی که دقیقا منو برد به خاطرات سری بازی re کلاسیک همین معاماهای زیاد،بدون راهنما، سخت و بی نظیر بازی بود. اون چیزی که شما به عنوان راه رفتن ازش یاد کردی حل معماهای جذاب بازی هست که بخش زیادیشون مستقیم روی لول دیزاین مراحل به صورت آنی اثر میذاشتن !

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,495
نام
عرفان
راه رفتن زیاد چه صیغه ای دیگه ؟ مشخصا بازی یه اثر ترسناک کلاسیک هست که علاوه بر مبارزات نفس گیر و جذابش، بخش مهمی از اون رو هم به حل معماهای مختلف میپردازیم. اتفاقا از مهمترین ویژگی های این بازی که دقیقا منو برد به خاطرات سری بازی re کلاسیک همین معاماهای زیاد،بدون راهنما، سخت و بی نظیر بازی بود. اون چیزی که شما به عنوان راه رفتن ازش یاد کردی حل معماهای جذاب بازی هست که بخش زیادیشون مستقیم روی لول دیزاین مراحل به صورت آنی اثر میذاشتن !
من میخواستم مثلا از Wellness center برم Cauldron lake ،باید کلی راه برم، یا بخوام از یک سمت مپ برم سمت دیگه کلی راه هست، محیط ها باز هست فست تراول می‌داشتند خیلی خوب میشد. خیلی هم درگیری نداریم در این مسیرها. به خاطر گرافیک خوب و محیط های زیبا و همون معماها، اذیت نمیکنه، شاید هم سرعت کاراکتر کم هست.

• Like
  • Poker Face
Reactions: all4u and Kiami

Booker DeWitt

کاربر سایت
Sep 13, 2022
172
طرف اومده نمره سایت رو گذاشته بعد کنارش علامت تعجب زده! این یعنی چی؟ اینجا مگه فروم نیست؟ من میتونم به علامت تعجب واکنش نشون بدم یانه؟ اگه میتونم پس چرا پست منو با دلیل پست تنش زا پاک کردی؟ اگه نمیتونم پس اون علامت تعجب مشکل داره! وقتی برای تگ کاربر فعال و خبرنگار و ... کلی دو دوتا چهار تا میکنید ولی فله ای تگ ناظم و مدیر میدین تبعاب داره تبعاتشم اینه طرف درک تحلیل پست نداره هر چی گزارش بشه یا دو نفر نقل قول کنن فک میکنه تنش زاست پاک میکنه.

همین رویه رو ادامه بدید آخر تعداد staff فروم بیشتر از کاربرهاش میشه چیزی که تو فروم های محو شده دیدیم و دور نیست!
@Bahram آقا یه رسیدگی کن شما این نشد وضع که.

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
طرف اومده نمره سایت رو گذاشته بعد کنارش علامت تعجب زده! این یعنی چی؟ اینجا مگه فروم نیست؟ من میتونم به علامت تعجب واکنش نشون بدم یانه؟ اگه میتونم پس چرا پست منو با دلیل پست تنش زا پاک کردی؟ اگه نمیتونم پس اون علامت تعجب مشکل داره! وقتی برای تگ کاربر فعال و خبرنگار و ... کلی دو دوتا چهار تا میکنید ولی فله ای تگ ناظم و مدیر میدین تبعاب داره تبعاتشم اینه طرف درک تحلیل پست نداره هر چی گزارش بشه یا دو نفر نقل قول کنن فک میکنه تنش زاست پاک میکنه.

همین رویه رو ادامه بدید آخر تعداد staff فروم بیشتر از کاربرهاش میشه چیزی که تو فروم های محو شده دیدیم و دور نیست!
@Bahram آقا یه رسیدگی کن شما این نشد وضع که.
من پست هارو بررسی کردم. به نظرم سخت نگیرید. یک کاربر حالا علامت تعجب گذاشته و فرض بر مثال اصلا از نمره و نقد هم راضی نیست دلیل بر این نمیشه که ما بریم دنبالش که چرا علامت تعجب استفاده کردی.
پست شما و تعدادی از پست ها هم بدون هیچ اخطاری پاک شدن و تنها در دلایل نوشته شده پست تنش زا که درست هم هست چون بعد از اون یک بحث سر این که یکی دوست داره علامت تعجب به کار ببره یا نبره شکل گرفته که واقعا هیچ ربطی به تاپیک امتیازات این بازی یا هیچ بازی دیگه ای نداره.
اون دلیل «پست تنش زا» برای تمام پست هایی که پاک شدن استفاده شده.

Booker DeWitt

کاربر سایت
Sep 13, 2022
172
من پست هارو بررسی کردم. به نظرم سخت نگیرید. یک کاربر حالا علامت تعجب گذاشته و فرض بر مثال اصلا از نمره و نقد هم راضی نیست دلیل بر این نمیشه که ما بریم دنبالش که چرا علامت تعجب استفاده کردی.
پست شما و تعدادی از پست ها هم بدون هیچ اخطاری پاک شدن و تنها در دلایل نوشته شده پست تنش زا که درست هم هست چون بعد از اون یک بحث سر این که یکی دوست داره علامت تعجب به کار ببره یا نبره شکل گرفته که واقعا هیچ ربطی به تاپیک امتیازات این بازی یا هیچ بازی دیگه ای نداره.
اون دلیل «پست تنش زا» برای تمام پست هایی که پاک شدن استفاده شده.
دقیقا نظر منم اینه که اون علامت تعجب هیچ مشکلی نداره ولی مگه غیر اینه که اینجا فرومه؟ شما میتونی پستی بزاری و انتظار داشته باشی واکنش نگیره؟ نه! خوب واکنش به اون پست چی میتونه باشه؟

شما میگی سخت نگیر خوب بعدشم سخت نگیر دیگه بزار کاربرها صحبت کنن خودشون میتونن سنگ هاشونو وا بکنن.

الان با این برخوردی که اینجا شد پس فردا من تو تاپیک فلان بازی انحصاری دقیقا برای امتیازهاش همین علامت تعجب رو بزارم شما میای پست همه کسایی که واکنش نشون دادن رو پاک میکنی بخاطر تنش زا بودن؟ چون واکنش به اون پستم قطعا تنش زا و اسپمه دیگه مگه غیر اینه؟ اینم در نظر بگیر بازی اگه انحصاری باشه دیگه شما با یه نفر طرف نیستی! باید بیای پست نصف کاربرای فروم رو پاک کنی!

این منطق نیست، نباید همیشه دنبال توجیه باشی شل کنید گذشت اون زمان که تو این فروم روزانه چند هزار کلمه مقاله فقط پست میشد. الان فعالیت فروم تو همین چندتا نظر و بحث خلاصه میشه ما موافقیم فضا رو باز بزاری ولی خودت دیگه نباید منطق خودتو نقض کنی که...

آقا مرسی که جواب دادی ما که سخت نمیگیرم خداکنه دوستانم سخت نگیرن بحثی نیست.

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
شما هی به یوروگیمر گیر میدید که چرا نمره میده دوباره
من هنوز تو کف اینم که کی به این بشر اجازه داده دوباره نمره بده. واقعا لیاقته شه که دوباره Cyber Bully شه تا ابدیت و روش نشه به چیزی نمره بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر