امتیازات شما به کنفرانس های E3 2018

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
958152879054143160_stevivor-e32018.jpg

سلام.

به رسم سال های گذشته، حالا که کنفرانس های E3 2018 رو به اتمام هست و تنها برنامه جمع و جور Nintendo باقی مونده، شما می تونید تو این تاپیک نظرتون رو در مورد کنفرانس های مراسم امسال با کاربرها به اشتراک بزارید و بهشون امتیاز بدید.

هدف تاپیک تبادل نظر و بحث و گفت و گو در مورد کیفیت کنفرانس ها هست برای همین فکر نمی کنم نیازی به نظرسنجی باشه چون اولا نتیجه نظرسنجی مثل سال های گذشته مشخصه و از طرف دیگه رای دادن با یک کلیک کمکی به کیفیت تاپیک نمیکنه پس لطفا نظرتون رو در مورد کنفرانس اشتراک بزارید و خودتون بهشون امتیاز بدید.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
زیاد نمیخام طولانی بنویسم.فقط دوتا کنفرانس Microsoft و Sony را دیدم.به همینها امتیاز میدم

Microsoft :
نکات مثبت :
1- معرفی Gears 5, Horzion 4, Halo, Battletoud به عنوان انحصاری های جدید بعلاوه نمایش انحصاری های قبلی مثل Ori.
2- معرفی یا نمایش تکمیلی برای اولین بار از تعداد قابل توجه بازی Third Party مثل Dying Light 2, DMCV, Shadow Dies Twice, Jump Force, Cyperbunk, The Division 2, Tunic و ... که به نظرم در این زمینه احتمالا بهترین کنفرانسی هست که حداقل من یادم میاد. به خاطر ندارم کنفرانسی باشه با نمایش بهتر و بیشتر از TP ها.
3- معرفی پنج تا استدیو (شش تیم) در یک کنفرانس آینده XBOX را بسیار بهتر ترسیم کرد.
4- صحبت در مورد سرویس ها مثل گیم پس ، Microsoft AI و Fast Play و اعلام اینکه تیم OneX دارن روی کنسول بعدی کار میکنن از الان میتونه خیلی ها را در مورد ادامه کنسول سازی ماکروسافت مطمئن کنه.
5-معرفی یکی دوجین Console Lunch Exclusive .
6- ریتم بسیار عالی کنفرانس و پرهیز از هرگونه صحبت اضافی یا اختصاص تایم بیش از حد به یک بازی. تریلرهایی که انتخاب کرده بودن هم این سری خیلی خوب بود.چنذ جا هم اجازه دادن چندتا دوولوپر در مورد بازیشون صحبت کنن که از این نظر هم فوق العاده بود.
7- نمایش کوتاه ولی با ریتم خوب از بازی های Indie

نکته منفی :
1- به صورت کلی نکته منفی خاصی نداشت. فقط بهتر بود نمایش Halo و Battletoud بهتر بود و اینکه یک تیزر از بازی یکی از این استدیوهای جدید پخش می شد.

Sony :
نکات مثبت :
1-نمایش TLOU2 علارغم اینکه به شخصه طرفدار اون مبحث جنجالی نیستم ولی در مجموع عالی بود.نمایش Ghost Of Tsushima هم به غیر از انمیشن های بازی و یکم کندی بازی در مجموع خوب بود به لحاظ گرافیکی هر دوتا بازی خیلی خوب بودن. علی الخصوص TLOU2.

نکات منفی:
1- عدم معرفی هیچگونه انحصاری جدید First Party
2- نمایش نه چندان جالب از DS و نمایش برای بار سوم همراه با کلی اسپویلر از Spider Man. واقعا نباید دیگه یک بازی سه بار تو یک کنفرانس باشه.تازه دوبارش با گیم پلی کامل.
3- هیچگونه صحبتی در مورد سرویس ها و خدمات انجام نمیگیره.علارغم اینکه به لحاظ سرویس دهی به کلی از رقیب این همه عقب باشی بازم هیچ حرکتی نکنی.
4- نمایش بسیار ضعیف از TP ها با حضور تنها چهارتا بازی. تازه همونها هم به شدت نمایش سطح پایینی داشتن و اصلا در حد و اندازه نمایش مثلا Dying Light 2 نبودن.
5- ریتم بسیار ضعیف کنفرانس.
6- هیچ تایمی به بازی های Indie اختصاص داده نشد. معلوم نیست کجاست اون سونی که نصف کنفرانس اول نسل را به ایندی اختصاص میداد؟

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
EA:
4/10
مثل سال های قبل بود و چیز خاصی نداشت. این امتیاز هم برای بخش EA Originals میدم.

Microsft:
8.5/10
یکی از بهترین کنفرانس های مایکرو بود. عناوین ترد پارتی متنوع و خوب بود درکنار انحصاری های خوبی مثل FH4 و همینطور سرمایه گزاری رو استدیو های جدید و عناوین فرست پارتی. نکته ی دیگه نمایش خیلی خوب گیرز و هیلو بود که نوید تغییرات زیادی رو میداد.

Ubisoft:
5/10
بعد از کنفرانس پارسال انتظارم خیلی بیشتر بود. متاسفانه امسال هیچ سورپرایزی در کار نبود و 80 درصد بازیا تو کنفرانس پارسال هم بود.

Bethesda:
6/10
مشکل کنفرانس این بود که چیزه خاصی برای نمایش به جز ریج و فال اوت نداشتن و برای بقیه بازیا صرفا به نمایش لوگو بسنده کردن.

Sony
7/10
نمایش انحصاریا عالی بود. از اونطرف RE2، Nioh 2 و Control نمایش خوبی داشتن. به جز اینا چیز دیگه ای نبود و در کل خیلی مختصر و مفید برگزار کردن امسال رو.

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,518
EA: چندتا نمایش کوتاه همیشگی بدون سوپرایز 4/10
Microsoft: نمایش عالی ترد پارتی ها ولی انحصاری های معمولی 8/10
Bethesda: کلا کنفرانس اصلی 30 ثانیه بود معرفی starfield و TES جدید 7/10
Ubisoft: همش لیک شده بود و نمایش اساسین هم که نقطه اوج کنفرانس بود چیز خاصی نداشت 6/10
Sony: لازم نبود از دوتا سالن استفاده کنن و مثل همیشه برگزارش میکرد بهتر بود(کلا سونی دو ساله E3 رو خیلی جدی نمیگیره باید منتظر کنفرانس اصلی توی PSX یا PGW باشیم) ولی نمایش ها عالی بودن 7/10

• Like
Reactions: M@SOUD64

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
Square Enix =1 خیلی کم بود تا اومدم گرم بشم تموم شد
Ea =3 چرت و پرت این 3 من هم به خاطر Battle -Unravel 2 هست بازی Anthem حس میکنم epic fail کامله :-?:-?
PC Gaming Show = 5 والا بازی های که جذاب باشن رو نشون ندادن اما از یه لحاظ عالی بود اونم این بود فاصله بین دو کنفرانس مشغول بودم :D:D
bethesda = 7 معرفی TES IV باعث شد 5 نمره بیاد بالا:D
Ubisoft = 7 بازی های از لحاظ CG عالین اما گیم پلی نمیدونم چطوری میشه بهترینشم The Division 2 بود :-bd
Sony = 7.5 والا سونی امسال اصلا کنفرانس حاصی برگزار نکرد بیشتر دورهمی بود تو کنفرانس E3 واقعا دلم واسه کنفرانس های سال های 2013-2014-2015 و... تنگ شده کارگردان میومد صحبت میکرد بعد Shawn یا Andrew House میومدن با دو تا کلمه هایپ می چسبید تو سقف اما این E3 فقط تریلر , بگذریم
خود دورهمی از لحاظ بازی های انحصاری عالی و مولتی های خوبی هم معرفی شد Remedy هم سوپرایز بود اما مدت کم بود و همچنین Ip جدید معرفی نشد ( البته نیازی نیست همین 6 تا انحصاری + انحصاری های Vr فروش کنسول رو تضمین میکنه و نسل رو میبره نسل بعد هم 2020 شروع میشه) یه چیزی که ناراحتم کرد سر اون جای اول مسخره و وقفه بینش بود که Twitch هم قطع شد
Microsoft = 9 قبلا 8.5 دادم اما الان بهش 9 میدم بهترین کنفرانس E3 بود در درجه اول برای گیمر ها بود همه لذت بردیم بعد سوپرایز های خوبی داشت از لحاظ سخت افزار و نرم افزاری(game pass عالیه) و اینکه در آینده شاهد بازی های متنوع تر و بیشتری خواهیم بود و کنفرانس بود نه دورهمی
تنها نمره کم دادن سر انحصاری هاش هست تنها بازی که موفقیتش برای من تضمینه FH4 هست\m/\m/\m/ هم هیلو هم Gears ممکنه افت کنن ( منظورم اینه که متای بالای 90 نگیرن) اما من بازم بازیشون میکنم :D:D
پ.ن = فقط تنها ترس من اینه که استودیو ها رو خراب کنه Micro سابقه تعطیل استودیو داره احتمال خارج شدن کارگردان و اعضای استودیو هست امیدوارم به استودیو ها به ویژه NT لطمه وارد نشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: M@SOUD64

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
EA: واقعا کسل کننده بدون هیچ گونه خلاقیت یا نوآوری یا نمایش یه بازی انحصاری خوب 2/10

Microsoft: نمایش نسبتا قابل قبول و بهتر از سال گذشته ولی در عین حال خسته کننده و همچنان ضعف بزرگ در ارائه سورپرایز و هیجان در بیننده 7/10

یوبی سافت: نمایش DIV 2 خوب بود و اساسین هم تنها چیزی بود که در اصل بعدش برای ارائه داشتن و یک چیز خوب ولی تقریبا تکراری.. اجرای بسیار ضعیف جاست دنس که یه لحظه کلا حس کردم دارم مسابقه رقص یا گرمی می بینم و نمایش مسخره و افتضاح تریلز 5/10

سونی: سالن نمایش و اون موسیقی زنده مقدمه خوبی رو برای اجرای TLoU فراهم کرد ولی بازی فکر میکنم از اصل و هویت خودش مقداری فاصله گرفته هرچند میتونه موفقیت خوبی رو تکرار کنه.. به نظر من بهترین نمایش مربوط به کنترل بود و واقعا منتظر این عنوان هستم بعدش هم اسپایدرمن... دس استرندینگ هم تا حدی خلاف انتظار عمل کرد.. 8/10

کنفرانس بتسدا رو دنبال نکردم و نظری ندارم

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
اول از همه بگمـ E3 بدون سورپرایـز مفت نمیارزه ... این از این :D
من امسال سه تا کنفرانس دیدمـ
بتزدا که تا قبل اومدن تاد هاوارد بهش یه صفر خوشگل میدمـ بعد اومدن ایشون به لطف کاریزمایـه بینهایتش وضعیت بهتر شد ... معرفیها همـ خوشمـ نیومد زیاد ... اما خب بنده خداها سینگل پلیرهاشون نمیفروشه مجبورن از این مدل حرکات بزنن که بتونن ادامـه بدن ...
خود کنفرانس شش میدمـ اما به تاد هاوارد 10 میدمـ :D
SONY همون نمایش The Last of Us نمره اش 10 کامل هست اما خود کنفرانس هفت ، هشت بیش تر نمیگیره ... فن باشین اما دیگه فن بیترمـز نباشین لطفا :D
دریغ از یک سورپرایـز ، دریغ از یک معرفیه ناب که از همین الـان ترن هایپ راه بندازیمـ !
SONY انصافا شما به اون اپیک فیل اعظمـ نک یه فرصت دوباره دادین خب بابا به اون یکیـ اپیک فیلت اوردر 1886 همـ یه فرصت دیگه بده . :D
و اما مایکروسافت ... فورتزا هورایزن جدید که خودش یک عدد 10 از من میگیره اما به خود کنفرانس همـ 10 میدمـ .
نحوه اجرا ، معرفیها و بازیها واقعا حرف نداشتن ... سورپرایـز همـ که داشت ! سورپرایـز خفن همـ داشت در حد E3 ... پلیگراند و نینجا تئوریـ خریدن ، استودیو جدید تاسیس کردن ونمایشها همـ که فوق العاده بودن همـ فرست پارتیها و همـ ثردپارتیها و مهمتـر از همه به طرفدارهاشون نشون دادن که بر خلاف شایعات قرار نیست گیمینگ بذارن کنار !
با تشکر :D

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
شاهد فن بازی های شدید تو دادن نمرات هستیم:D
EA:1 واقعا هر سال دلیل تماشای کنفرانس برام کمتر میشه... غیر U 2 چیزی ندیدم...
-----
1+microsoft:4 حالا یه عده چون یک خروار بازی که رو شونصد تا پلتفرم میاد جوگیر شدند...خوب چی به فن های مایکی اضافه می کنه؟ اوج کنفرانس های مایکی هم اینه که هر دو سه سال گرز و هیلو بده... اسم کنفرانس چیه؟ برای کیه؟ یتیم خونس؟!!! خلاصه غیر Ori و FH4 منکه چیزی ندیدم... معرفی استدیو های خریداری شده هم برای شستن مراسم بود وگرنه سروصدا نداره انقدر...حالا گفتن بهشون ازادی عمل خواهند داد...باید صبر کنیم و ببینیم چی میشه... ایا حقیقت داره یا رفتار باهاشون مثل بقیه استدیو هاست؟یک نمره هم اضافه می کنم برای نظم مراسم خیلی شیک بود...
-------
bethesda:0+4:D واقعا مراسم چیزی نداشت... خودشونم اینو فهمیده بودند... ولی دو معرفی اخر کنفرانس نزاشت به مراسم صفر بدم:D
------
SE:3 واقعا نمایش مختصری بود... اگه عناوینش نمایش بهتری داشت... و تریلر جدید KH3 و اونجرز و فاینال ریمیک رو می دیدیم راحت نمره 9 رو میدادم بهش
---
ubisoft:6 خوب مراسم CGهای عالی داشت...نمایش ها به ترتیب... اما خب چیزای زیادی از BGAE2ندیدیم و بدون سورپرایز خاصی بود
---
SONY:6+1:نمایش ها عالی بود... اما نظم نداشت...نسبت به دو سه سال گذشته افت شدیدی داشت...اما نمایش ها شست برد... نکات منفی اینکه سورپرایزی ندیدیم...! و کجاست سونی که نزدیک 100 دقیقه کنفرانس داشت؟!! یک نمره اضافه می کنم که معنی کنفرانس شخصی رو فهمیده... و هر سال داره از بازی های مولتی بیشتر میزنه...!!!و بازی های انحصاری رو بیشتر نشون میده...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
Ea: 0
Ubi: 2
Se:5
Bet:7
Micro:8
Sony:8.5

شو مایکرو برگزاریش عالی بود ولی محتواش نه بر عکس سونی ! مایکرو جدا از اینکه سوپرایز نداشت اکثر بازیایی که نشون داد که یا قبلا معرفی شده بودن یا رسما تایید شده بودن ! و انحصاری ها هم همون همشیگی ها بود در حالی که هیلوش هم با تیزر معرفی شد! و یه نکته دیگه سونی بازی جدید رمدی رو نشون میده (که یه حالت قاپیدن از رقیب داره) مایکرو ته دیگ نیر رو ! به این چیزا هم توجه کنید !
از طرفی سونی ni-oh هم داشت که هیچ کس انتظارش رو نداشت و سوپرایز خوبی بود ! جدا از اینکه نمایش های سونی کیفیت نمایش ها مایند بلویینگ بود ! جز اون دث استرندیگ که اگه خراب نمیکرد ! راحت بهترین کنفرانس امسال میشد !
البته خوب در مقایسه با کنفرانس های قبلی مایکرو پیشرفت هیلی خوبی داشت و این ذهنیت خیلی خوبی ایجاد کرد و اینکه نمایش های مایکرو خیلی متنوع و در سبک های مختلف بود که خیلی امیدوار کننده بود در مورد سیاست های جدید این شرکت !

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
Ubi 3/10
Bethseda 5/10
Microsoft 7/10
Sony 5/10
EA رو هم ندیدم ولی به نظرم کنفرانس ماکرو خیلی بهتر بود از سونی. کنفرانس سونی خیلی بی برنامه تو اجرا به نظر میرسید. به خصوص بعد از نمایش last of us یکدفعه از محل نمایش رفتن بیرون ده دقیقه همینطوری داشتن حرف میزدن.
برای من بهترین سورپرایز مراسم Daying Light 2 بود واقعا یکی بهترین بازی های چند سال اخیر بود نسخه اولش. بی صبرانه منتظر نسخه دوم هستم. نمایش cyberpunk هم خوب بود ولی کاش گیم پلی نشون میدادن.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
Ubi 3/10
Bethseda 5/10
Microsoft 7/10
Sony 5/10
EA رو هم ندیدم ولی به نظرم کنفرانس ماکرو خیلی بهتر بود از سونی. کنفرانس سونی خیلی بی برنامه تو اجرا به نظر میرسید. به خصوص بعد از نمایش last of us یکدفعه از محل نمایش رفتن بیرون ده دقیقه همینطوری داشتن حرف میزدن.
برای من بهترین سورپرایز مراسم Daying Light 2 بود واقعا یکی بهترین بازی های چند سال اخیر بود نسخه اولش. بی صبرانه منتظر نسخه دوم هستم. نمایش cyberpunk هم خوب بود ولی کاش گیم پلی نشون میدادن.
به خاطر اینکه پری شو بود اون تیکه

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
Ea:2/10فقط بخاطر anthem و fifa وگرنه 0مطلق
Ubi:3:10این نمره هم فقط بخاطر مجری مورد علاقم دادم وگرنه 3 زیاد بود:D
Bethesda :6/10
Se:5/10
Microsoft:8/10بخاطر این که کنفرانس رو خیلی متنوع و خوب شروع کردن و به پایان رسوندن، ..درسته انحصاری انچنانی نداشت ولی همه‌چیز رو نظم وترتیب بود

Sony:8.5/10

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
EA : 1
SE : 1
UBI : 5
Bethesda : 4

Microsoft : 7 نحوه برگزاری کنفرانس خوب بود , یکی از نکات بد نمایش های پشت هم و پرتعداد تردپارتی ها بود که فقط قصد شلوغ کردن کنفرانس رو داشتند نکته خوبش بعضی تردپارتی ها بود که سورپرایز داشتند مثل DMC5 و CP و SEKIRO بقیه اکثرا وجودشون ضرورت و جدابیت خاصی حداقل برا من نداشت , انحصاری ها کم بود چون 2 ساله انحصاری خاصی هم وجود نداشته FH4 نمایشش عالی بود شاید بهترین نمایش کنفرانس مایکرو بود , هیلو و گیرز رونمایی های خوبی بودن هر چند تکراری و قابل پیش بینی , هیلو عملا چیز خاصی نشون ندادند و اون تیزری هم که نشون دادن هیچ نکته ای نداشت که WOW باشه فقط خواستن رونمایی شده باشه , گیرز5 خوب بود و نمایش بیشتری داشت در کل نمایش خوبی داشت ولی بازم فوق العاده (مثل FH4) یا فک برانداز نبود . بهترین سورپرایز خرید NT بود که برا نسل بعد میتونه تاثیر داشته .در کل کنفرانس خسته کننده نبود ولی برا من کنفرانس عالی = نمایش های خفن

SONY : 7.5 من ترجیح میدم بازی سه بار نمایش داشته باشه ولی با کیفیت Spider Man باشه تا بازی مثل CD3 با n بار نمایش که آخرم قراره 2019 بیاد با اون کیفیتی که مشخصه , 4 تا انحصاری نمایش درست حسابی (البته DS خیلی درست حسابی نبود از لحاظ نشون دادن گیم پلی:D ولی خب مشخصه خفنه) TLOU PART 2 و GOS برا اولین بار نمایش گیم پلی داشتند اونم از نوع طولانی و مهم این بود که نمایششون فوق العاده بود مخصوصا TLOU که کرک و پر ریزون بود , تیکه های Dreams خیلی باحال بود ولی دوست داشتم نمایش جداگونه هم داشته باشه , DG رو به نظرم اون تریلری که چند روز پیش دادن باید میذاشتن داخل کنفرانس . خیلی خوبه نمایش های زیاد تردپارتی دیگه نمیذاره (مگر سورپرایزی باشه مثل RE2) , سورپرایز NIOH2 خوب بود ولی میشد یدونه دیگه هم سورپرایز انحصاری مثل LBP4 بذاره . دوست داشتم یکم مثلا یوشیدا بیاد حرف بزنه هایپ کنه بازی ها رو که نمیدونم چرا خبری نشد شاید چون احتیاج به هایپ کاذب نداشتند . خوشبختانه یا متاسفانه سونی 2تا کنفرانس دیگه هم در سال داره که باعث میشه بخواد نمایش ها رو بین کنفرانس ها پخش کنه اگر مثل مایکرو سالی 1 کنفرانس داشت میتونست هر سال نمایشش مافوق خفن داشته باشه به نظرم حداقل پاریس رو حذف کنند

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: incoming

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
EA: 1/10
Bethesda: 3/10
UBI: 4/10
Sony: 8.5/10
Microsoft: 8.7/10
در کل فقط همین دوتا ارزش نگاه کردن داشتن که اونم جفتشون ضعف زیاد داشتن، مایکرو اینقد پر شور و هیجان بود کنفرانسش که آدم یک لحظه نمیتونست از صفحه چشم برداره از بس پشت سر هم معرفی داشت (بعضیا همین معرفی پشت سر همو نکته منفی میدونن که بنظر من سگش شرف داره به این کنفرانسای بورینگ این چند سال:D) البته از اون طرف تقریبا هیچ سورپرایزی نداشت و واسه طرفدارای ایکس باکسم هیچی نداشت، سونی باز اونقد معرفی نداشت ولی همون 3-4 ـا مهمی که داشت واقعا ترکوند، Tlou 2 بنظرم بهترین نمایش E3 امسال بود با اختلاف.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر