امتیازات شما به کنفرانس های E3 2018

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
958152879054143160_stevivor-e32018.jpg

سلام.

به رسم سال های گذشته، حالا که کنفرانس های E3 2018 رو به اتمام هست و تنها برنامه جمع و جور Nintendo باقی مونده، شما می تونید تو این تاپیک نظرتون رو در مورد کنفرانس های مراسم امسال با کاربرها به اشتراک بزارید و بهشون امتیاز بدید.

هدف تاپیک تبادل نظر و بحث و گفت و گو در مورد کیفیت کنفرانس ها هست برای همین فکر نمی کنم نیازی به نظرسنجی باشه چون اولا نتیجه نظرسنجی مثل سال های گذشته مشخصه و از طرف دیگه رای دادن با یک کلیک کمکی به کیفیت تاپیک نمیکنه پس لطفا نظرتون رو در مورد کنفرانس اشتراک بزارید و خودتون بهشون امتیاز بدید.

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
مایکروسافت: 8.5/10
نحوه ی اجرا کنفرانس خیلی خوب بود، سوپرایز های مختلف داشتن، نحوه ی اجراها بسیار جالب و جذاب بود ولی خب عناوینی که معرفی شد اونقدر قدر پربار نبودن:D
سونی: 8/10
نحوه ی اجرا اوایل و اواسط بد ولی اواخرش خیلی خوب بود، جدا از نحوه ی اجرای بدش ولی خب بازی های که نشون دادن بسیار خفن و برگ ریزان بود:x
بتسدا:5/10
منهای بازی های بزرگی که صرفا تایید شد ساختشون چیز خاصی برام نداشت:-"
یوبی سافت:3/10
کلا کنفرانس نچسبی بود، قبل از کنفرانس همه چیز لیک شده بود از اونطرف هم آساسین کریدش خیلی نچسب و رو اعصاب بود:-w
اسکوئر و EA هم اصلا ارزش یادآوری نداره:D

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
مايكروسافت كنفرانسش خيلي خوب بود...تعداده زيادي بازي نمايشاي بي وقفه ، سوپرايز و كلا همه چي داشت اما مشكل اصليش اين بود ك مانوره لازمه رو بازياي انحصاري رو نداشت و به همون مثلث گذشتش بسنده كرد...به نظرم اگه شده يه آيپي بزرگ جديد با تريلر سينمايي رونمايي ميكرد كنفرانسش تا سطح بي نقصي پيش ميرفت...نمايش خوبم زياد داشت هم از انحصارياش و هم از بازياي مولتي پلتفرم در كل ٩ از ١٠
سوني نمايشاي خيلي خوبي داشت اما كنفرانس رو نميشه كنفرانس سطح بالايي در نظر گرفت...از وقفش بگير تا نمايشه عجيب بازي كوجيما :| سوپرايزه خاصيم نداشت واقعا يني nioh 2 تنها چيزه جديده بزرگ بود ولي ديگه فك نكنم خيلي به چشم بياد با وجود GoT و Sekiro... اما نمايشاي فك بر اندازش مث لست و اسپايدر من كافي بدون تا خيليم كنفرانسو نشه ضعيف دونست كلا ٨ از ١٠
بتزدا ميتونس گيمپلي ريج دو رو به يه شركت ديگه بده و معرفي كامل دومم موكول كنه به كوييك كان و خودشو از هزينه كنفرانس برگزار كردن رها كنه :\ چي بود اين عاخه با احترام به موزيك دراكون بورن ٤ از ١٠
EA صفر!حيفه نت
يوبيسافتم واقعا هيچي نداشت واقعا هيچي نمايشاي تكراري و هيچكدوم از بازيايي كه منتظرشون بودم معرفي نشدن (ريمن و اسپلينترسل) اگه معرفي ديويژنو تو كنفرانس خودشون انجام ميدادن باز يكم وضع بهتر ميشد كلا ٤ از ١٠
اسكوئرم كه مث Ea

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
Microsoft 9/10
کلّ دو ساعت کنفرانس سر جام سیخ نشسته بودم...به نظرم همین یه فاکتور برا گرفتن همچین نمره ای بسّه

Sony 8/10
وقتی شایعه اش اومد میخوان دایرکت بذارن خیلی ناراحت شدم...ولی الان که فکر می کنم کاش دایرکت میذاشتن...اون موقع 10/10 بود کارشون

Ubisoft 5/10
یه جاهایی خوب بود...ورود الیجاه وود و شیگرو میاموتوی کبیر واقعاً خوب بود....ولی خسته کننده بود خیلی جاهاش و خیلی بده این موضوع

Square Enix 3/10
کوتاه و بدرد نخور...

نینتندو رو هم میام نمره میدم...هنوز هیچی نشده پرونده شو دارید می بندید :D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
سونی رو 10 میدم هیچی کم نذاشت.به نظرم چهارتا بازی با کیفیت بهتر از کمیت هست.انحصاری های فوق العاده تاپ با سوپرایز ریمیک اویل ۲ ای جان.
.............
مایکروسافت رو من 6 میدم چون نود درصد بازی های مولتی پلتفرم بود اما جوری وانمود میکرد انگار انحصاریه ولی تحسینش میکنم چون خیلی نسبت به سال های گذشته بهتر بود.
............
یوبیسافت رو 2 میدم.اساسینز کرید جدید همون اورجینز هست.اورجینز که معرفی شد اول گفتن مصر و یونان باهم داره.بعد یونان رو حذف کردن به بهانه اینکه چون از کیفیت کم میشه.حالا همون یونان رو کردن نسخه جدید.دیویژنم همون نسخه قبلیشه منتهی حالت مپش که ساختمان های چسبیده نیویورک بود رو کرده فضاهای باز واشینگتن.
..............
EA رو هم ۱ میدم.ارزش نداره بخوام راجع بهش حرفی هم بزنم.افتضاح و کسالت آور بود

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
من امتیاز نمیتونم بدم ...
بهترین " کنفرانس " مال مایکروسافت بود ، خیلی پرهیجان و خوش ریتم بود اما برای خود xbox ترغیب کننده نبود که مثلا کسی که میخواد کنسول بخره رو بکشونه سمت خودش .
ولی بهترین نمایش بازیها مال سونی بود در عین حال که اصلا چیزی به اسم کنفرانس نداشت ....

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
E3 خیلی خوبی بود و کلی بازی معرفی شد و حال کردیم 3، 4 روز رو:D
نمره اگه بخوام بدم، به دو تا فاکتور نوع برگزاری و کیفیت بازی ها نمره میدم، نینتندو هم دیدم راستی:D:

EA:
نحوه کنفرانس دادنشون و برگزاری افتضاح بود:| پارسال یه حرکت خفن زدن سر Star Wars و نمایش خوبی داشت. امسال با پر رویی تمام میاد رو صجنه و بازم تبلیغ همون بولشت رو میکنه:| معرفی بازی Star Wars ریسپاون هم باید توی تاریخ ثبت بشه:
1: عزیزم، بازی چی داری برا معرفی؟ شنیدم تو توییتر tease کردی.
2: آره قربونت برم، داریم روی یه بازی جنگ ستارگان کار میکنیم.
3: عه، چه جالب!! اسمشو میتونی و بازه (!) عرضه بازی رو؟
:|:|:| چی بگم دیگه
سه تا بازیش خوب بود جدا، یکی Sea Of Solitude ، Unravel 2 و در آخر Anthem
امتیاز کلی : 4/10

Microsoft:
بهترین کنفرانس مایکی توی نسل حاظر. عالی بود. کلی کیف کردم. اسپنسر خیلی جمع و جور اومد حرف زد و معرفی کرد. بقیه سازنده ها هم خیلی مناسب و نه زیاد و نه کم اومدن بازی هاشون رو معرفی کردن. خریدن استودیو ها که برگ برنده بود براشون و یه پیش زمینه برا نسل بعد هم دادن که به شدت امیدوارد کننده است.
بازی ها هم که یکی از یکی دیگه عالی تر. چه فرست پارتی، چه ترد پارتی. Gears 5 , Halo , Forza Horizon4 که پرونده ریسینگ آرکید رو بست برا این نسل. Ori 2 ، که هرچه قدر از زیبایی موسیقی و آرتش بگم کم گفتم.
ترد پارتی ها هم، Sekiro که یکی از بهترین بازیای این نمایشگاه بود تا Just Cause 4 و Metro و Dying Light 2 با حضور کریس آوالان عزیزم=P~:D و صد البته CyberPunk 2077 که چه معرفی خفنی هم داشت
امتیاز کلی: 9/10

Bethesda:
هر چه قدر پارسال و 2015 خود بودن، امسال نه، نچسبید:( اشتباه نشه، بازیای خیلی خوبی معرفی کردن مثل بمب هایی مثل TES VI و استارفیلد و DLC برای Prey و وولف 2 و Rage 2 خیلی خوب بود . همچنین Fallout 76 هم مورد پسند قرار گرفت:D با دوستات توی محیط Fallout بچرخی و ماموریت بری، به به:D
ولی اجرا شون اصلا خوب نبود. خود سالن نوع چینش صندلی ها و نمایشگر خیلی گنگ بود. از اونور خیلی حوب اجرا نکردن پرزنتر ها تا خود استاد تاد هاوارد اومد.:D یه ، دو سه پله رفت بالا اصلا:D
امتیاز کلی: 7/10

Square Enix:
حرفی نزنم بهتره:|

Ubisoft:
چه قدر انتظارا ارشون زیاد و قرار بود کلی بازی نشون بدن که همه منتظر بودیم، مثل SC یا حداقل حضور پرنس جان، ولی نشد که نشد=((. Beyond 2 خیلی خوب بود. هم CG خیلی خفنی داشت و حضور بانو Jade:x و هم همون یه ذره گیم پلی هم چسبید و البته اومدن جوزف گردون لویت.
Skull & Bones هم با حال بود. خودم چون خیلی از قسمت دریانوردی بلک فلگ خوشم وامده بود خیلی حال کردم، مخصوصا اینکه بعد اینکه زدن ترکوندن کشتی پرتغالی رو، افتادن به جون هم:D. اساسین هم بود و ماجرا های همیشگی:D واقعا چون از AC:O خوشم اومده منتظر این هم به شدت هستم و رویای بازی کردن با Kassandra رو نمیشه از ذهن بیرون کرد:D
اجرا هم انصافا خیلی خوب بود و رنگارنگ، اصلا خسته کننده نبود. از اولش که جنگولک بازی در آوردن برا Just Dance:D تا معرفی Trial جدید که عالی بود:D و حضور استاد میاموتو:x اولش میومدن یه CG خفن، بعد حضور مختصر سازنده ها و بعدشم گیم پلی، عالی بود این حرکتشون.
امتیاز کلی:7/10

SONY:
از کجاش بگم دقیقا؟:| اینقدر نمایش اون 4 تا بازی عالی و بینظیر بود که مخم اول صبحی ترکید، پاشید رو ماتیتور:|. Tlou 2 که بهترین بازی ای بود که توی این چند ساله تریلرش رو میدیدم، پشم ریزون بود همه چیش، همه چیش، از صبح نزدیک 10 باری دیدم و هنوزم برا دیدنش ذوق دارم. عالی تو همه وجه ها.
Death Stranding که بازم هیچی از مرموز بودنش کم نشده بود و کوجیما بازم هنوز ثابت کرد کوجیما بودن یعنی چی:D حضور Lea Seydoux هم خیلی خوب بود. امیدوارم بر و بچ یوتیوب بشینن و سر و ته اش رو در بیارن:D
سورپرایز اصلی هم، بعله، جناب Ghost Of Tsushima بودن. عالی بود. گرافیک، شمشیر زنی ، گراپل گان و البته اون فایت زیر درخت قرمز توی اون افق:| پشمام رسما:|
مرد عنکبوتی هم که خب نزدیک انتشارش هستیم و قبلا از طرف گیم ایتفورمر سیراب شده بودیم، ولی اینم خیلی هایپ برانگیز بود:D مخصوص اینکه فهمیدیم قراره اسپایدی رو سرویس کنن دوستان ویلن:D
بازیای ترد پارتی هم مفید و مختصر بودن. از ریمیک رزیدنت اویل 2 تا بازی جدید رمدی که بازم من باهاش خیلی حال کردم.
خود اجرا ولی امسال دوست نداشتم:( فرمت قبلی خیلی بهتر بود. مخصوصا 2015 و 16. مخصوصا اون گپ بین اینکه برن بشینن از سر Tlou تا سالن اصلی، اون شور و ذوق اولیه رو گرفت.
امتیاز کلی: 9/10

نینتندو:
پارسال و پیارسال که ترکونده بودن و انتظار ها برای امسال خیلی بالا تر بود، مخصوصا نمایش Bayonetta 3 و متروید جدید که هیچ کدوم هم نبودن=((
کلی بازی معرفی کردن و اینقدر زیاد بود که بعضی هاشون رو اصلا جا انداختم:D خوبی اش این بود که هر چی بازی نشون دادن توی بازه کمتر از یه سال دیگه منتشر میشه و نمیخواد کلی منتظر موند. گل سرسبد امسال هم که SSB بود که چه قدر هم خوب بود، هم راسترش خیل پر پر و پیمون بود هم جزییات هر کاراکتر رو خیلی خوب و مناسب خودش درآورده بودن.
توی مقیاس و استاندارد های خود نینتندو و انتظار داشتن برای سورپرایز از دو سال پیش یه خورده پایین تر بود
8/10

Devolver Digital:
گل سرسبد همه نمایش های امسال:)):)) عالی بود، حتی از پارسال هم WTF تر بود:))
بازی هم نشون دادن و خانمه گفت که شما فلان فلان شده ها بازی ازمون میخواستین؟ بیان بگیرین:)) عالی بود این قسمت اش.
برای سال بعدش از همین الان هایپم:D
10/10:D:D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
EA:2/10
نمايش به جز انتم كه اونم خيلي بد اجرا كردن فاجعه بود. نمايش بازياي اصليشون رو داده بودن استريمرها بزارن كانالشون:)) C&C هم كه عاقبتش شد يه بازي pay2win موبايلي8-|

Ubisoft :2/10
اينم دست كمي از EA نداشت. مسخره بازياي اول كنفرانس سر just dance شديدا رو اعصاب بود. نمايش بياند فقط يه cg و گيم پلي پري الفا:-w اونم زحمت ندادن حتي فول اسكرين نشون بدن. ديويژن ٢ خوب بود. Skull &bones هم بدك نيست ولي از پارسال كه اعلام كردن لوت باكس داره به كل از ليست خريدم خط خورده. اون بازي ac نما هم كه هيچي:Punish:

Microsoft :6/10
فرمت خوبي داشت. ولي ٩٠٪؜ فقط بازياي third party بود . بدون اينكه هيچ گونه كانتنت انحصاري معرفي كنن. تمركز رو ميزاشت رو بازياي انحصاريش و بيشتر نمايش ميداد خيلي بهتر بود.

Bethesda :7/10
نمايش كامل ريج٢ و fallout 76 و توضيحات خيلي خوب و كامل تادهاوارد:D تقريبا تمامي سوالات رو جواب داد در مورد بازيا. TESVI و Starfield هم زود معرفي شدن يكم.

Sony :8.5/10
اجراي جالبي نداشت. ولي بازياي فوق العاده اي نمايش دادن با گيم پلي كامل . Tlou partII -ghost of tsushima-spider man -death stranding نمايش هاي عالي داشتن. Resident evil 2 و كنترل رمدي هم سورپرايزهاي خيلي خوبي بودن:D بازم من ترجيح ميدادم همين ٤ تا بازي وقت بيشتري به خودشون اختصاص بدن:D

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
Microsoft رو ٨ بهش ميدم چون هم كنفرانسشو منظم برگزار كرد هم اين حركتش كه چنتا استديو رو خريد كه باعث ميشه انحصاري هاي قوي تري بده و رقابت بهتري رو نسل بعد شاهد باشيم دوست داشتم. در كل اميدوار شدم بهش
Sony هم بخاطر نمايش بازيهاي tlou2 و Got كه كيفيت فوقالعاده اي داشتن بهش ٨ ميدم اصلا هم انتظار سورپرايز نداشتم و براي همين تو ذوقم نخورد .
EA هم ٢ بهش ميدم اونم فقط بخاطر Bfv تازه همينم انتظار داشتم نمايش بيشتري از گيمپلي داشته باشه كه نداشت . فيفا هم كه دوست داشتم ببينم چه تغييراتي داره ظاهرا هيچ تغيير خاصي نداشت كلا مانورشون رو ليگ قهرمانان بود !
Ubisoft هم كه فقط بخاطر SC جديد هايپ بودم و براي معرفيش لحظه شماري ميكردم اونم كه هيچي نشون ندادن اصلا بقيه ي بازي ها هم از نظر من چنگي به دل نميزد. اينم ٢ ميدم بهش.

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
EA: 3/10
این سه نمره هم که دو نمرش فقط واسه Unravel 2 و Sea of Solitude هست، یه نمره هم برای Anthem. بقیش افتضاح بود.

Nintendo: 4/10
ناامیدکننده ترین کنفرانس امسال. جای خالی Bayonetta 3 و متروید شدیدا احساس میشد. تنها دلخوشیم معرفی چندتا بازی ایندی بود.

Square: 5/10
از این انتظار خاصی نداشتم و میدونستم قراره یه چیز کاملا معمولی باشه و همینم بود. :D

Sony: 6/10
کل این 6 نمره به خاطر همون 4 تا بازی اصلیه که خیلی خوب بودن. :D وگرنه به لحاظ اجرا و ریتم کنفرانس تو دیوار بود.

Ubisoft: 7/10
نمایش Beyond Good and Evil 2 و Assassin's Creed: Odyssey رو بسیار دوست داشتم (به ویژه اسسین که راحت جزو تاپ 5 بازی های مورد علاقه‌ام تو E3 بود. فایت می :D). نمایش Trials هم جالب بود. :)) ولی یه سری جاها حوصله سربر بود. از معرفی نشدن اسپلینتر سل هم خیلی ضدحال خوردم. :(

PC Gaming: 8/10
چه بازیای خوبی نشون دادن. اجراشم خیلی خوب بود. بهترین خبرشم انتشار Yakuza برای پی سی بود.

Bethesda: 8/10
واسه منی که کارای این شرکتو دنبال میکنم خیلی راضی‌کننده بود. Rage 2 که فوق‌العاده بود. عجب شوتینگی داشت. :x از معرفی Doom و Wolfenstein جدید هم استقبال میشه. :D Fallout 76 هم خیلی نمایش خوبی داشت. بسیار منتظرم ببینم چجوری از آب در میاد. 2 نمره‌ای که کم کردم به خاطر اجراهای cringe-worthy تو نیمه اول کنفرانسه. :D

Microsoft: 10/10
حقیقتا بهترین کنفرانس امسال بود با اختلاف. رگباری بازی معرفی کردن که هرچند اکثرا مولتی پلتفرم بودن ولی با خیلیاشون به شدت حال کردم. مخصوصا Dying Light 2 که اصلا انتظارشو نداشتم اینجوری از آب در بیاد.

Devolver Digital: 100/10
لازم به توضیح نیست. :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر