امتیازات شما به کنفرانس های E3 2018

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
958152879054143160_stevivor-e32018.jpg

سلام.

به رسم سال های گذشته، حالا که کنفرانس های E3 2018 رو به اتمام هست و تنها برنامه جمع و جور Nintendo باقی مونده، شما می تونید تو این تاپیک نظرتون رو در مورد کنفرانس های مراسم امسال با کاربرها به اشتراک بزارید و بهشون امتیاز بدید.

هدف تاپیک تبادل نظر و بحث و گفت و گو در مورد کیفیت کنفرانس ها هست برای همین فکر نمی کنم نیازی به نظرسنجی باشه چون اولا نتیجه نظرسنجی مثل سال های گذشته مشخصه و از طرف دیگه رای دادن با یک کلیک کمکی به کیفیت تاپیک نمیکنه پس لطفا نظرتون رو در مورد کنفرانس اشتراک بزارید و خودتون بهشون امتیاز بدید.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
امروز مراسم Bethseda و Square Enix رو دیدم. واقعا ضعیف بودن
Bethseda 3
Square Enix 3

EA هم دیده بودم و امسال ضعیف بود.
EA 3

تا اینجا Microsoft بنظرم بهترین کنفرانس بود. بدون حرفای خسته کننده و فقط تریلر. خیلی خوب بود اگه یکم انحصاری زیاد داشت امتیاز کامل میگرفت

Microsoft 9

بوبی و سونی هنوز ندیدم.بعد دیدن ویرایش میکنم:D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
Microsoft 4/10
Sony 7/10
خب دليلش اينه كه برخلاف خييليا زياد منتظر آيپى هايى كه تو ماكرو معرفى شد نبودم ، اون معدودى ام كه برام جذاب بود مالتى بود ... در كل از اول تا اخرشو هى ميخواستم بزنم جلو ولى برنامه زنده بود نميشد :دى
كنفرانس سونى تقريبا سورپرايزى نداشت ولى تفاوتش با سالاى قبل اين بود كه از اول تا اخر نمايش رو تو اوج نگه داشتن ، البته اگه كوجيما و نيل برا بازياشون ميومدن رو استيج خيلى جالب تر بود ...

• Like
Reactions: aliahmadi2

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من فقط سه تا کنفرانس رو دیدم که چندان جالب نبودن (به ازای هر نمایش که عالی بود 2 امتیاز میدم و به ازای هر نمایشی که خوب بود 1 امتیاز)
Sony 5/10
Microsoft 3/10
Bethesda 0/10
........
یوبی و EA هم نمیبینم چون معلوم حسابی چرند بودن

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
EA: 3/10
Be: 5/10
Se: 4/10
Ubi: 3/10
Sony: 8/10 کنفرانس سونی خیلی بد بود، اما بازی هایی که نشون داد به جز Control عالی بودن
Micro :9/10 واقعا بهترین کنفرانس امسال بود و رسالتی که داشت رو انجام داد، اگر یکی دوتا Ip جدید انحصاری هم نشون میدادن عالی میشد:D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
EA/4 خیلی ضعیف بود کتاسفم براشون
Ubi/6 برای یک شرکت بازی سازی بد نبود ولی سم فیشر و پرنس رو نداشت
Micro/8 برای من که خیلی عالی بود انحصاری های محبوبم معرفی شد و روند کنفرانسم خیلی خوب و سرگرم کننده بود

Sony/10 مثل همیشه استثنائی بود

• Like
Reactions: M@SOUD64

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر