امتیازات شما به کنفرانس های E3 2016

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,740
نام
مراد حلیمی
سونی 9
مایکرو 8
بتسدا 6.5
یوبی 5
EA هم 3

سونی بهترین کنفرانس رو داشت و کلا نمایش بازیهای AAA دهن پرکنش پرزرق و برق تر و جذابتر بود
مایکرو نسبت به یکی دو سال قبل بهتر بود....نمایش GEARS واقعا عالی بود مخصوصا اون محسط دینامیکش و همچنین فورتزا بقیه نمایشا هم خوب بود و کلا محتوای متنوعی برا کنسول و همینطور PC عرضه کرد
یوبی هم بهترین قسمتش FOR HONOR بود و نمیدونم نشون دادن فیلم سینمایی و بازی ورزشی و واچ داگزی که نزدیک نیم ساعت قبل کنفرانس ازش تریلر اومده بود چه جذابیتی داشت
EA هم که کلا چرت بود اون 3 هم فقط بخاطر بتلفیلد ....... .

.

• Like
Reactions: incoming and uriel

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
آخ آخ آخ ... خدایی این قسمت یادم رفت بگم ... فکر کن این کنترلر با یه باندل Geow4 چی بشه ... ملت سر و دست میشکنن براش :-SS

البت یادم رفت به اون دیزاین اختصاصی با 8 میلیون طرح برای دسته های X1 هم اشاره کنم ... :o
خيلي چيز وحشتناك و شاخي هست اون ديزاين!
تاثيري كه تو عملكرد و رشد بازي هاي انحصاري و تاثير فوق العاده اي كه تو عملكرد ادم تو مولتي ميذاره اون رنگ هارو نبايد فراموش كرد! از همين فردا اگه بشه يكيشو سفارش ميدم!
وان اس هم كه به عنوان نكات خيلي خداي نمايشگاه گفتي كه اونم واقعا فوق العادس به فاصله كمتر از يك سال با كنسول نسل جديد (!) معرفي ميشه هميشه از ارزو هام اين بود كه يه كنسول نسل هفت و نيم و يه نسخه اسليم ازش با يه كنسول نسل هشتمي داشته باشم!

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
Microsoft
نمایش های FH3 و GeOW 4 عالی بودن بعد از اون هم از SB و SoT خیلی خوشم اومد، نمایش تکراری بتلفیلد هم ضد حال بدی بود:| شاید اگه اون اطلاعات لیک نمیشدن الان 10 رو میگرفت، حیف شد واقعاً:(
8.5/10

Sony
کنفرانس سونی هم خیلی خوب بود و طوفانی شروع شد با نمایش GOW و Horizon خیلی حال کردم، ولی بعدش که VR اومد پاشدم رفتم بخوابم ولی خوابم نبرد!:D کوجیما هم که اومد یه دالی کرد و رفت شاید بهتر بود بازی ـش سال دیگه معرفی میشد. TLG هم که قشنگ ضد حال بود. یه چیزی که خیلی آتیشم زد بازی اینسامنیاک بود، آخه اسپایدر من؟:| مطمئناً بازی خوبی میشه ولی من با شخصیت های سوپر هیرویی مشکل دارم مخصوصا اسپایدر من که تو گیم یه اپیک فیل به تمام معناست:D آخر کنفرانس هم یه چیزی کم بود انگار:-?
8.5/10

EA
اصلا چیزی نگم دربارش بهتره
1/10

یوبی سافت هم همون بهتر که لایو ندیدم
در کل سال خیلی خوبی بود

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
EA 2/10
واقعا خراب کردند با این همه بازی، سوپرایز به اون باحالیه بخش داستانی فیفا 17 رو از قبل خودشون منتشر کردند ! از بتفیلد کلی تریلر داده بودند از قبل ! بعدش برداشتند کلی درباره بازیهایی که برای استار وارز ساخته میشه صحبت کردند در حالی که همشون سه ماه پیش خبرش رو منتشر کرده بودند و نمایش بتفیلد هم اونطوری که باید باشه نبود در کل با این اجراشون فاتحه خوندند. البته بازیهای خوبی داشتند تایتان فال و بتفیلد 1 و مس افکت و فیفا 17 ولی در کل اجرای بدی داشتند و همه چی رو قبل ازنمایش دیده بودیم

bethesda 4/10
درباره این کمپانی چیز بد بگی که میزنن کتلتت میکنن ولیکن به نظرم واقعا مراسم خوبی نداشتد، اگر یکی ندونه quake چی بوده و از دیس انرد خوشش نیاد مراسم هیچی براش نداشت ! به کل عمرم ندیده بودم تو یک کنفرانس اینقدر DLC و از بازیهای سال پیش صحبت بشه ! البته به خاطر دوتا معرفی و گیمپلی درست حسابی دیس انرد داشتند مسلما نمره بهتری ازEA میگیره

Microsoft 8/10
به نظرم کنفرانس مایکروسافت برخلاف اونکه اطلاعات کل مراسم لیک شد بود، رونمایی های خوبی داشتند و FH3 ترکوند و در کل game game game بود و از این خوشم امد و اکثر بازیهایی که نمایش دادند تا سال اینده عرضه میشند این خودش نکته مثبتی هست برای مراسم ! اگر تریلر تکراری بتفیلد 1 و لیک شدنی نداشتیم میتونست نمره 9 بگیره و اگر هم معرفی داشتیم که با این اجرای کنفرانس نمره کامل میتونست بگیره، البته قیمت گذاری مدل اسلیم هم تاثیر مثبتی تو نمره دهیم به مراسم داشت علاوه بر این رونمایی از کنسول جدید هم اونطوری که انتظار داشتم عصبانی نکرد منو و برعکس هیجان زده ام کرد | از اخر نفهمیدیم دد رایزینگ انحصاری زمانی هست نیست، وضعیت

Ubisoft 4/10

یوبیسافت هم لاین اپ خوبی داشت ولی واقعا تر زدند با این نمایش هاشون نیم ساعت درباره فیلم صحبت کردند و پشت صحنه نشون دادند ! و مسخره بازی بود هر بازی هم نمایش داشت سازنده اش می امد روی مبل میشست و کلیچرت و پرت میگفت ! به اصطلاح غول کنفرانسش هم قرار بود واچ داگز 2 باشه نمیدونم اون نمایشش چی بود ! وقتی که هفته قبل یوروگیمر اون همه تریلر و گیمپلی کامل تر از بازی نشون داده ! البته for honor هم خوب بود بخش تک نفره جالبی داره به نظرم برای کسایی که مثل من عشق اینجور بازیهای شمشیری به دور از تخیل هستند گزینه خوبی هست

Sony 9/10

مراسم یکی از حرفه ای ترین چیزایی بود که دیده بودم مخصوصا با اون اجرای زنده موسیقی واقعا در سطح بالایی بود مراسم از رونمایی خدای جنگ جدید و بازی جدید days gone که اول فکر کردم اسپین اف تلو هست، علاوه بر نمایش قدرتمند انحصاری ها بازیهای مولتی پلتفرم مثل RE 7 و Cod نمایش های قدرتمندی داشتند که ریتم قدرتمند کنفرانس رو حفظ کردند. اولش 10 دادم به مراسم ولی الان ازهایپ درامدن نه دادم چون یکجورایی هم نکته منفی داشت که تاریخ عرضه خیلی از بازیها مشخص نشد و اکثرا فاصله زمانی زیادی تا انتشار دارند :D اگر تاریخ انتشار مثلا اسپایدرمن و خدای جنگ ایناها مشخص میشد راحت میشد به مراسم ده داد (نکته زیرکانه سونی ک خیلی خوشم امد ازش اینکه هیچ حرفی ازنئو نزد و کلا ذهن ها رو برد سمت اینکه نمایش ها همه روی ps4 قابل اجرا هستند، ولی خب کدوم ادم عاقلی هست که باور کنه اون بازیهای Vr با اون کیفیت روی ps4 اجرا بشند :D )

جمع بندی در کل این لیک شدن ها کلا فاتحه سوپرایز های مراسم ها رو خونده ! از quake و محیط خدای جنگ و پس زمینه اهنگ دد رایزینگ و کلا همه چی لو رفت بود به نظرم باید کمپانی های بازیسازی خیلی بیشتر روی امنیت اطلاعات شون کار کنند ! خب وقتی اسپایدرمن رو تو کنفرانس سونی از قبل انتظار داری وقتی نمایشش به واقعیت میپیونده مسلما سوپرایز کمتری داره تا اینکه یکهو تو کنفرانس شوکه بشی اوه خدای من سونی میخواد یک بازی از اسپایدرمن بسازه !

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سونی
10
کنفرانس بسیار عالی بود.اجرای موسیقی و معرفی بازی هایی که چند ساله منتظرشونم مخصوصا GOW و RE7 و...

مایکروسافت
9.5
مایکرو واقعا عالی بود.چیزی که برای من بیشتر از همه ارزش داشت تایید دو تا از بهترین بازی هاش برای PC بود.

بقیه هم نظری ندارم

• Like
Reactions: ps3_360_wii

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,824
نام
مهراد
خيلي چيز وحشتناك و شاخي هست اون ديزاين!
تاثيري كه تو عملكرد و رشد بازي هاي انحصاري و تاثير فوق العاده اي كه تو عملكرد ادم تو مولتي ميذاره اون رنگ هارو نبايد فراموش كرد! از همين فردا اگه بشه يكيشو سفارش ميدم!
وان اس هم كه به عنوان نكات خيلي خداي نمايشگاه گفتي كه اونم واقعا فوق العادس به فاصله كمتر از يك سال با كنسول نسل جديد (!) معرفي ميشه هميشه از ارزو هام اين بود كه يه كنسول نسل هفت و نيم و يه نسخه اسليم ازش با يه كنسول نسل هشتمي داشته باشم!

لازم نبود به در و دیوار بزنی شما که تیکه بندازی به پست من :| من خوشم اومد از این چیزا و بهش اشاره کردم. شمام مجبور نیستی کنسولی رو بخری بهت تحمیل نکردن به زور باید هم وان اس بخری هم کنسول جدید رو ، One S برای اونی هست که کنسول جمع و جور با هارد بالا میخواد و قیمت مناسب ، کنسول جدید هم یک و نیم سال بعد عرضه میشه. تو این مدت هم نگران نباش سونی هم از این داستانا داره هنوز ، هم اسلیم برات معرفی میکنه هم Neo عرضه میشه. در اینکه کنفرانس سونی معرکه بود شکی نیست ، من که از ماکرو خوشم اومده فن ماکرو ام برا همین میگم اینجاش خوب بود اونجاش بهتر بود :)

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
لازم نبود به در و دیوار بزنی شما که تیکه بندازی به پست من :| من خوشم اومد از این چیزا و بهش اشاره کردم. شمام مجبور نیستی کنسولی رو بخری بهت تحمیل نکردن به زور باید هم وان اس بخری هم کنسول جدید رو ، One S برای اونی هست که کنسول جمع و جور با هارد بالا میخواد و قیمت مناسب ، کنسول جدید هم یک و نیم سال بعد عرضه میشه. تو این مدت هم نگران نباش سونی هم از این داستانا داره هنوز ، هم اسلیم برات معرفی میکنه هم Neo عرضه میشه. در اینکه کنفرانس سونی معرکه بود شکی نیست ، من که از ماکرو خوشم اومده فن ماکرو ام برا همین میگم اینجاش خوب بود اونجاش بهتر بود :)

نه اخه به عنوان نكات مثبت گفتي عرضه اسليم و كنسول جديد رو! مطمئنا سوني هم از اين گند كاريا بكنه احتمالا( البته كه تو خود E3 خوب ترول كرد اين موضوعو)
البته نظر شخصيته و كاملا محترم چون ادم بالاخره با علاقه اي كه داره نظر ميده، مثلا يه دوستي گفته بود فقط GOW رو دوس داشتم جذبم كرد از بين اون همه بازي ولي تك تك بازياي ماكرو از كوچيك تا بزرگش جذبش كردن بود D: برعكسشم هست.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سونی 10
مایکروسافت 7
یوبیسافت 3
EA-----5
کنفرانس سونی که واقعا خارق العاده بود و پر بود از بازی های هیجان انگیز و مورد علاقه من ، مایکروسافت هم کنفرانسش نرمال بود ولی به نظر من خریت هست وقتی سال بعد کنسول پروجکت اسکورپیو عرضه میشه امسال بری One s بخری !! من اینو نقطه ضعف مایکرو و کنفرانسش میدونم ! معرفی بد موقع !
کنفرانس یوبی هم که خیلی Low level بود مخصوصا با نیو ای پی اخرش !!

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
EA : 0 اصلا مشخص نیست ایده های اینا واس کنفرانس رو کی می ده. همه چیز شلخته از این شاخه به اون شاخه . نا آماده. بدونه نمایش گیم پلی. حتی مورینیو هم اومد به نظر یه تیکه خارج از برنامه به پیتر مور انداخت که کاملا غافلگیرش کرد.

UBI: 6 مشکل اساسی رو که همه گفتن. بعضی جاها خواب آور می شد نمایش. سورپرایز آخر نمایش هم خیلی خاص به نظر می رسید و به نظرم تو جذب مخاطب دچار مشل می شه. نمایش های South Park و For Honor عالی بودن و خیلی منتظرشونم. در مورد Wildlands یه چیزی بگم. من از گیم اسپات کنفرانس ها رو نیگا کردم و 2 تا Staff که در مورد بازی ها بعد کنفرانس حرف می زدن گفتن که یازی رو تجربه کردن با توجه به اینکه Embargo داشتن خیلی سر بسته و تو لفافه گفتن که بازی اصلا اون جوری نیست و تماما اسکریپت شده بوده AI تو نمایش. و از لحنشون معلوم بود اصلا از بازی که تجربه کردن راضی نبودن. حالا امیدوارم اشتباه کرده باشن.

Micro:8 اگه کل کنفرانس لو نرفته بود می شد نمره خیلی بهتری داد. سورپرایزی که نبود ولی نمایش ها اکثرا قابل قبول بودن. تاکید رو سیاست هاشون و تثبیتشون و تکرارشون به نظرم به جا بود.

Sony:9 باز هم سونی نشون داد که تو کارگردانی و انتخاب نمایش ها وقعا استاد. Pace کنفرانس به شدت تند بود و با وجود کانتنت بالا کوتاهترین کنفرانس سونی تو سال های اخیر بودیم. کلا کنفرانس عجیبی بود.

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
EA : 4
اصلا داشت خوابم میرفت کنفرانس رو میدیدم فقط واسه تریلر بتلفیلد مارو نشوندن تا اخر
ubi : 6
کنفرانس یوبی خیلی اشغال و حوصله سر بر بود فقط south park و for honnor خوب بود گیم پلی wildhands ام بد نبود اول کنفرانس که شروع شد خیلی مسخره بود زرافه و شیر اوردن وسط داشتن میرقصیدن خندم گرفت :D
microsoft : 8
کنفرانس ماکروسافت تقریبا عالی بود مخصوصا نمایش a few happy منو به وجد اورد خیلی نمایش بازی جالب بود تنها مشکل مراسم تریلر تکراری بتلفیلد بود
sony: 10
خیلی عالییییی بود مخصوصا گروه اکستر که کارشون خیلی درست بود اول مراسم با تریلر god of war شرووع شد و همرو میخکوب کرد یه چیزی که خیلی از این مراسم دوست داشتم خیلی مختصر و جم و جور بود فقط و فقط تریلر نشون میدادن کسی نمیومد وسط حرف بزنه حوصله ادم سر بره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر